• Pátek, 28. únor 2020
  • Svátek má Rukojmí Lumír

Transgender sportovci by neměli závodit ani mezi muži ani mezi ženami
Počet návštěv: 1229

Transgender sportovci by neměli závodit ani mezi muži ani mezi ženami

Libor  Čermák Článek od Libor Čermák

Českoamerická tenistka Martina Navrátilová se ocitla na pranýři aktivistů za to, že prohlásila o soupeření transgender "sportovkyň" mezi ženami za podvodné a neférové. Já bych byl na ně ještě daleko přísnější než ona.  

Jestliže se někdo, jako například již zmíněná Martina Navrátilová, ocitne na pranýři takovýchto podivných aktivistů, získá tím samozřejmě moje sympatie. Tito aktivisti se nesnaží o nic jiného než o jakousi kulturně-společenskou revoluci, která je proti přírodě. A každý, kdo chce jít s přírodou proti nim, že s nimi nebude nesouhlasit, by podle nich měl být zadupán do země. Krásná to demokracie, jen co je pravda.

Tak jak to tedy je s těmi transgender "sportovkyněmi"? Tedy bývalými muži mezi sportujícími ženami? Samozřejmě, že je to něco, co by se nemělo dít! A v tomto hledisku s tenistkou samozřejmě souhlasím, že je takové sportování neférové. Ale kde pak mají takové lidé soutěžit? Mezi muži nebo mezi ženami? Ani mezi jedněmi ani mezi druhými!

Vždyť to jsou především tzv. LGBT aktivisti, kteří si vymýšlejí různá třetí a já nevím kolikátá všechna pohlaví. A jak je to u sportovních disciplín? Snad vždycky jsou rozděleny na muže a ženy. Třeba již ten zmíněný tenis. Své okruhy soutěží mají muži (ATP) a své okruhy mají ženy (WTA). A tak já říkám, že pokud se někdo považuje za nějaké třetí a další pohlaví, tak ať si nějak zařídí okruh soutěží pro to své pohlaví. A tam ať si hraje na svém písečku a neplete se mezi skutečné muže a skutečné ženy od přírody.

http://www.rukojmi.cz/clanky/7659-pred-nedavnem-rekla-byvala-wimbledonska-sampionka-martina-navratilova-tenistka-ceskeho-puvodu-smerem-k-transgender-sportovkynim-je-to-silenstvi-a-je-to-podvadeni-s-penisem-nelze-s-zenami-soutezit-dodala

Libor Čermák
Věnuji se mnoho aktivitám. Vedu dětské kroužky, (např. turistický oddíl, deskové hry a hlavolamy, modelář, apod). Mnoho let se také zabývám různými záhadami a vesmírem. Také mne zajímá historie, zajímavá místa, turistika, tvorba křížovek do časopisů a mnoho dalšího. Nechci se také smířit s tím, že by pozemský život měl být ve vesmíru něčím ojedinělým. Děkuji také všem svým voličům, že mi i pro nové volební období pomohli obhájit mandát člena zastupitelstva MČ Praha 22

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

26.02.2019 20:00

Navrátilovou nemám rád a nepovažuji ji za dobrého člověka.Že emigrovala dovedu pochopit.Také díky tomu se v tenise vypracovala.Nikdy jí neodpustím,že nastoupila v barvách USA proti své původní vlasti.Její prohlášení o transgender "sportovkyň" však zcela podporuji.Jenom se nestačím divit,proč se podvodníkům a vynašečům menšin říká aktivisté?To jsou jenom rozvračeči pořádku ve prospěch různých menšin na úkor většiny.Všechny peníze pochází z práce,která něco vytváří.Jenomže jsou na tom nejlépe ti,co jenom "pracují hubou".A to jsou všichni ti aktivisté,kteří se tak rádi zaštiťují propagací menšin pro své lehké a dobré živobytí.To jsou všechny neziskovky,které dostávají peníze ze zahraničí a ještě jim šmejdi z politických partají odhlasovali příspěvky ze státního rozpočtu.Z toho jednoznačně vyplývá,že největší škodnou občanů jsou politické partaje.


 
Ožily mi znovu vzpomínky na havárii v černobylské atomové elektrárně V. I. Lenina; chvíle, kdy jsem poznal také ústředí ukrajinských “disidentů”, včetně mladého Kučmy. Pamatuji si též sexy blondýnku Tymošenkovou

Ožily mi znovu vzpomínky na havárii v černobylské atomové elektrárně V. I. Lenina; chvíle, kdy jsem poznal také ústředí ukrajinských “disidentů”, včetně mladého Kučmy. Pamatuji si též sexy blondýnku Tymošenkovou

V devadesátých letech jsem byl v Kyjevě pečený vařený. Dělal jsem rozhovor s náčelníkem kyjevské milice, který se mě na závěr interwievu a pózování do objektivu zeptal: Nu što, maladěc, kakaja u vas prabléma? V domnění, že jsem asi někde vytřískal hospodu a chci rozhovorem s ním průšvih zamést pod koberec.

Jan Padych: Bankéři z pergoly (4)

Jan Padych: Bankéři z pergoly (4)

Opravdu se setkali v kasinu. Všude plno světel, zelené stoly trochu připomínaly obyčejné hospodské kulečníky, ale rozhodně ne ty noblesní krupiérky, které u nich postávaly, ani ty hromady barevných žetonů na okrajích stolů, kolem nichž posedávali a postávali většinou muži, ale i několik málo žen.

Jan Padych: Bankéři z pergoly (3)

Jan Padych: Bankéři z pergoly (3)

Sál se starým, značně už zchátralým pódiem, se pozvolna plnil. Dětí přibývalo,  s nimi i křik a výskot. Dvě učitelky, obě už postarší a značně nervózní, okřikují neposedné caparty a ukazují na  řady židlí, kam si kdo má sednout. Kdosi zatáhne závěsy na velkých oknech a značně se setmí.

Poslední domácí zprávy

Neziskoví škůdci

Neziskoví škůdci

V pondělí proběhlo u Krajského soudu v Pardubicích jedno docela zajímavé a poučné stání. Pětice už dříve odchycených migrantů z...