• Středa, 24. červenec 2019
  • Svátek má Rukojmí Kristýna

Citáty, ohlasy a komentáře... (únor)
Počet návštěv: 1102

Citáty, ohlasy a komentáře... (únor)

Jaromír Bradávka Článek od Jaromír Bradávka

Nový trend v české (a pražské) politice: Na zahrádku trpaslíka, do sněmovny (zastupitelstva) Piráta.  K Babišově chvále výsledků vlády za r. 2018: Životní úroveň se nám zvýšila natolik, že na ni už téměř nikdo nedosáhne.....(Jiří Přibyl)  

Česká vláda uznala (na návrh ministra zahraničí Pocheho-Petříčka) prozatímním prezidentem Venezuely Juana Guaidóa. Jsem zvědav, jak se zachová Babiš, až Fiala, Kalousek a Farský (s podporou Merkel, Macrona a Junckera) prohlásí úřadujícím premiérem nějakého Bartoše, protože Babiš nemá důvěru národa, nevzdal se Agrofertu ani Čapího hnízda a volby vyhrál velmi podivným způsobem...

 

Ministerstvo zahraničí vedou nacističtí duchové. „V Černínském paláci, kde dnes sídlí Ministerstvo zahraničních věcí, byl během 2. světové války umístěn Úřad říšského protektora pro Čechy a Moravu. Duch Konstantina von Neuratha, Reinharda Heydricha a Karl-Hermanna Franka ten barák asi ovládá dodnes.“ (Nejmenovaný poslanec k uznání Juana Guaidóa prozatímním prezidentem Venzuely.)

 

Novým představitelem muslimské obce v Praze se hodlá stát Ukrajinec!

Bývalý prokurátor z Oděssy Leonid Kušnarenko je zatím jediným oficiálně ohlášeným kandidátem na volby nového imáma v Praze a má v obci velkou podporu.

Komentář: Pravoslavný Muslim – to nevymyslíš...!

 

Proč politici mlží a lžou? Pravdu říkají jen děti, blázni a staří lidé. (Winston Churchill)

 

Proč Miloš Zeman pozval Juana Guaidóa do České republiky?

Ten proruský Zeman je fakt vychytralý. Poblahopřál Guaidóovi k „odvaze převzít zodpovědnost“ a pak ho pozval do exilu,“ okomentoval celou věc Erik Best, americký novinář žijící v ČR.

 

Šéfkomentátor Lidových novin Petr Kamberský v pořadu Den podle Barbory Tachecí na ČRo Plus:

"Vemte si, my máme prezidenta, bývalého předsedu sněmovny/vlády, prezidenta, který obhájil mandát, a my dodneška v podstatě vůbec nevíme, jak vypadalo jeho první manželství, nevíme, co dělá jeho syn, nevíme, co dělá jeho první žena, my nemáme vůbec žádné páky na lidi, kteří sedí na hradě, ve velikánských kancelářích. To je svým způsobem stát ve státě, a dnes není žádná páka, která by ho dokázala zmáčknout.“

Komentář: Gestapáci a Stbáci se v záhrobí chechtají blahem, jaké mají následovníky...

 

Merkelová je populárnější ve Francii než doma, Macron je v Německu populárnější než doma… což takhle „výměna manželek“?… (Tereza Spencerová)

 

Jak se pán zbaví konkurenta v oblasti 5G sítě a současně posílí závislost vazala? Tak, že na pánův popud vazal začne na vládní a státní úrovni konkurenta pomlouvat, i když s ním má podepsanou smlouvu o ochraně investic. Vazal prohraje arbitráž, pán mu půjčí na zaplacení pokuty a účelu bylo dosaženo...

 

Setkání na Černý pátek: „Nazdar, co to máš na tváři?“ „To je zranění z fronty.“ „Ty jsi byl ve válce??“ „Ne, v Kauflandu...“

 

K romské otázce: „Cikáni jsou plémě nečisté, mravů hanebných, práce se štítící, druh druha okrádající a Boha neuznávající!“ (Mistr Jan Hus, L.P.1409)

Byl Mistr Jan Hus rasista?

 

Do Evropského parlamentu chtějí znovu kandidovat europoslanci Pavel Telička a Jaromír Štětina, na euroskeptické straně Klára Samková. Spekuluje se také o Jaromíru Soukupovi. Co tomu říkáte?

Jsou to jeden jako druhý „svazáci s prošlou garanční lhůtou“. (Jaroslav Přeček)

 

Americký prezident Trump vyzval venezuelské vojáky a úředníky, aby se přidali na stranu Juana Guaidóa a slíbil jim amnestii. (Za to, že podporovali Madura.)

Copak je to za vojáka, který převleče kabát při každé změně vlády? Generál Pavel.

 

V důsledku nárůstu počtu vražd a pobodání připravují ve Velké Británii zákon, který zakáže nošení špičatých nožů. Po něm přijdou na řadu provazy...

 

Vzkaz všem rusofobům: "Stalin převzal negramotnou zemi s pluhem a odevzdal jadernou velmoc." (Winston Churchill)

Putin převzal jadernou velmoc a předá...?

 

Další zářez do pažby:

Německá vláda už dávno podlehla „ruské propagandě“. A to zrušením atomu a uhlí v energetice země. Na to přece ruské plynárenství s ostrými zuby jen čeká, že!

 

K připravované důchodové reformě:

Shrnu to: „Chcete sofistikovaně, odborně a demokraticky vyje*at s lidmi.“

 

Něco pro důchodce:

Víte, jaký je rozdíl mezi švédským, francouzským a českým důchodcem?

Švédský důchodce vstane, posnídá ze švédského stolu, vezme raketu a odejde do klubu hrát tenis.

Francouzský důchodce vstane, dá si francouzskou bagetu a camembert a odejde do klubu hrát golf.

Český důchodce vstane, dá si švédské kapky, vezme si francouzské hole a jde do práce...

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

02.03.2019 18:08

PS: Pro škarohlídy: "Neberte život příliš vážně, stejně ho nepřežijete". ...To není z mé hlavy! ...JP.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

02.03.2019 18:05

Co nejvíce ohrožuje život důchodce? ....1) Strany a hnutí, které volí. ....2) Strany a hnutí které nevolí. ....3) To, že nechodí k volbám.....JP.


 
Václav  Kašpar

Václav Kašpar

02.03.2019 02:17

Pan autor by asi měl dost práce, kdybychom na něm chtěli, aby dokázal, že se mistr Jan vyjádřil o Cikánech právě takto. Proč se šíří nepravdy?


 
ZEMŘEL SOUDCE S LASKAVÝM SRDCEM

ZEMŘEL SOUDCE S LASKAVÝM SRDCEM

V pondělí 22.července 2019 sedmdesátidevítiletý Pavel Kučera, bývalý dlouholetý místopředseda Nejvyššího soudu ČR, pracoval ve své advokátní kanceláři poblíž obchodního domu Kotva s obvyklou  vitalitou. Domlouval si schůzky na další týden. Ty již ale neuskuteční.

O čekání na politickou stranu

O čekání na politickou stranu

Milé děti, dnes vám povím pohádku o ideální politické straně. O takové, která bude mít šanci vyhrát volby. Za těch mnoho let, co se v politice pohybuju, už vím, jak to nemá vypadat. Takže logicky vím i co je ten ideál.

Poslední domácí zprávy