• Pátek, 28. únor 2020
  • Svátek má Rukojmí Lumír

Senátor Láska vyhání svou nenávist k panu prezidentovi až do absurdna
Počet návštěv: 1776

Senátor Láska vyhání svou nenávist k panu prezidentovi až do absurdna

Libor  Čermák Článek od Libor Čermák

Senátor Václav Láska zřejmě nemůže přenést přes srdce, že jeho politický směr dnes není u nás dominantní, a to včetně Pražského hradu. A tak sepisuje mediální útoky na Miloše Zemana a říká tomu "ústavní žaloba na Zemana".  

Jen se na to podívejte. https://zpravy.aktualne.cz/domaci/senator-vaclav-laska-sestavil-pribeh-jak-prezident-porusuje/r~0b287a583b3811e9b2a00cc47ab5f122/. Co jiného je oněch údajných 57 "hrubých porušení nejvyššího zákona země"? Vše to není nic jiného než jen údajné pseudoaféry, které proti němu tvoří stoupenci pražské kavárny a jimi spřízněných médií.

A pozor, kromě jiných pseudoafér mu tam dokonce vyčítá i to, že pan prezident vytáhl Českou republiku z nejhoršího období od Sametové revoluce a že toto období nechtěl protahovat až do roku 2014. Cituji z webu http://www.vaclavlaska.cz/ustavni_zaloba : "Po podání demise vlády Petra Nečase se prezident rozhodl nepřihlédnout k podpoře sněmovní většiny pro Miroslavou Němcovou (ODS), která byla již dva dny po demisi Nečasovy vlády vybrána jako nová premiérka a před oznámením Zemana o pověření Rusnoka sestavením nového kabinetu jej dokonce informovala o disponování potřebnou podporou."

Takže jak je vidět, panu senátorovi Láskovi se ten marast a pošlapávání lidské důstojnosti, které nám připravovala tehdejší vláda ve složení (ODS+TOP09+STAN+ něco co zbylo z VV) v letech 2010-2013, asi líbil. Mne se tedy nelíbil, což už jsem mnohokrát na svém blogu psal. Naposledy v článku "Důrazná vzpomínka na nejhorší volební období od sametové revoluce". Jen připomenu, že mimo jiné šlo například i o nucené práce pro nezaměstnané, docházku nezaměstnaných a další podobné chuťovky, které nečasovsko-kalouskovská vláda pro naše lidi připravovala.

Jak je vidět, zřejmě do té jeho tzv. "liberální demokracie", na který se odkazuje název jeho senátorského klubu, který je odvozen ze slova "liberty" neboli "svoboda" znamená i pro politiky svobodné potlačování důstojnosti lidí. Jestliže někdo vyčítá panu prezidentovi i to, že se mu podařilo ukončit tzv. "Dobu nečasu", tak s mojí podporou samozřejmě počítat nemůže.

Libor Čermák
Věnuji se mnoho aktivitám. Vedu dětské kroužky, (např. turistický oddíl, deskové hry a hlavolamy, modelář, apod). Mnoho let se také zabývám různými záhadami a vesmírem. Také mne zajímá historie, zajímavá místa, turistika, tvorba křížovek do časopisů a mnoho dalšího. Nechci se také smířit s tím, že by pozemský život měl být ve vesmíru něčím ojedinělým. Děkuji také všem svým voličům, že mi i pro nové volební období pomohli obhájit mandát člena zastupitelstva MČ Praha 22

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

02.03.2019 19:57

ANO,Rychetského "ústavní soud" je mi k smíchu,neboť se jeho rozhodování provádí právě mnou uvedeným postupem.


 

02.03.2019 18:44

Pamatuji si na kriminalistu Václava Lásku z doby, kdy skutečně bojoval proti mafiím. Obdivoval jsem jeho odvahu jít mafiánům po krku. Byl to odvážný, odhodlaný muž. Sváděl s nimi nerovný boj. Přišel na podvody s opencard na Pražském magistrátu. Pronikl do organizovaného zločinu. Obdivoval jsem ho. Dával najevo ve sdělovacích prostředcích, že svou kůži na trhu jen tak levně neprodá. Dokázal za svou pravdu bojovat. Po určité době usoudil, že jeho boj je marný a mafiány ze svých pozic nedostane. A tak rezignoval. Změnil se k nepoznání. Jsem přesvědčen, že je to přetvářka. Že ho vnitřně žere, že jeho boj byl zbytečný, marný. Jako jeden z mnoha policistů byl vyhozen od policie při "slučování útvarů". Pak přišla změna. Zklamaný člověk začal jednat v kontradikci ke svému původnímu přesvědčení. Je to veliká škoda! Tento mimořádně inteligantní a nadaný kriminalista se zklamaný vrhl do vod, v nichž nedovede plavat. Asi je to jeho osobní pomsta za to, že byl postižen (jako jeden z mnoha) reorganizací policejních útvarů. Velice jsem mu věřil a držel palce. Nikdy se neměl vzdát! Jeho současné chování má v sobě reziduum pomsty společnosti, která tento tristní stav dopustila. Lidé, voliči si podle jeho mínění nic jiného nezasluhují. Tak velice se snažil veškeré podvody kmotrů ozřejmit! Ale lidé nereagovali. A tak zatrpkl. Nemstí se, ale je žlučovitý. Hledá náhradní terče za ty, které měl původně na mušce. Snad se to změní. Je to člověk, který by mohl udělat v boji proti organizovanému zločinu maximum. Jen je potřeba, aby si věřil, aby obnovil důvěru v sama sebe. .......Mějte se hezky.


 
Ladislav Matějka

Ladislav Matějka

02.03.2019 13:44

..vám je Ústavní soud pod vedením Pavla Rychetského k smíchu..? Vždyť Rychetský donedávna patřil k nejbližším Zemanovým přátelům, a právě Zeman projevil kdysi přání, aby ho Rychetský v úřadu jednou nahradil. Že nad ním i on zlomil hůl o něčem vypovídá. Loni mě zarazily Rychetského obavy z "panošů" okolo prezidenta. A ukazuje se, že Mynář, Nejedlý a ostatní paraziti nalepení na úřad hlavy státu opravdu mohou představovat jisté nebezpečí..


 
Ožily mi znovu vzpomínky na havárii v černobylské atomové elektrárně V. I. Lenina; chvíle, kdy jsem poznal také ústředí ukrajinských “disidentů”, včetně mladého Kučmy. Pamatuji si též sexy blondýnku Tymošenkovou

Ožily mi znovu vzpomínky na havárii v černobylské atomové elektrárně V. I. Lenina; chvíle, kdy jsem poznal také ústředí ukrajinských “disidentů”, včetně mladého Kučmy. Pamatuji si též sexy blondýnku Tymošenkovou

V devadesátých letech jsem byl v Kyjevě pečený vařený. Dělal jsem rozhovor s náčelníkem kyjevské milice, který se mě na závěr interwievu a pózování do objektivu zeptal: Nu što, maladěc, kakaja u vas prabléma? V domnění, že jsem asi někde vytřískal hospodu a chci rozhovorem s ním průšvih zamést pod koberec.

Jan Padych: Bankéři z pergoly (4)

Jan Padych: Bankéři z pergoly (4)

Opravdu se setkali v kasinu. Všude plno světel, zelené stoly trochu připomínaly obyčejné hospodské kulečníky, ale rozhodně ne ty noblesní krupiérky, které u nich postávaly, ani ty hromady barevných žetonů na okrajích stolů, kolem nichž posedávali a postávali většinou muži, ale i několik málo žen.

Jan Padych: Bankéři z pergoly (3)

Jan Padych: Bankéři z pergoly (3)

Sál se starým, značně už zchátralým pódiem, se pozvolna plnil. Dětí přibývalo,  s nimi i křik a výskot. Dvě učitelky, obě už postarší a značně nervózní, okřikují neposedné caparty a ukazují na  řady židlí, kam si kdo má sednout. Kdosi zatáhne závěsy na velkých oknech a značně se setmí.

Poslední domácí zprávy

Neziskoví škůdci

Neziskoví škůdci

V pondělí proběhlo u Krajského soudu v Pardubicích jedno docela zajímavé a poučné stání. Pětice už dříve odchycených migrantů z...