• Sobota, 20. duben 2019
  • Svátek má Rukojmí Marcela

Špeky s hvězdičkou. Máte je také rádi???
Počet návštěv: 692

Špeky s hvězdičkou. Máte je také rádi???

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Poslanecká sněmovna parlamentu ČR je v generování špeků pro lidi skutečným odborníkem a vláda ČR je jejím zdatným sekundantem. Když to vezmu kolem a kolem, tak tam sedí jak se lidově říká elita národa. Je ovšem na každém z nás, co si pod pojmem elita představujeme. Já osobně je též nazývám elitou a to takovou, že je vlastně legalizátorem mafiánských praktik a demokratizátorem požadavků organizovaného zločinu. V zásadě všichni z nich až na vyjímky patří na hrad, ale Mírov.

           Nebudu se tu zabývat podvodem století zvaným kuponová privatizace nebo církevními restitucemi. O tom už jsem psal mnohokrát a lidé v ČR jsou nepoučitelní. Oni ohnou hřbet a budou platit tyto politické šmeliny na místo toho aby vzplála ulice a abychom si bránili prostředky jenž jsme vytvořili my, ale také generace před námi.

          Možná Vám to přijde jako maličkost o čem budu psát, ale celý život se skládá z maličkostí, které při provedení jejich součtu vytvářejí miliardové sací potrubí vytvořené od vlády ke svým občanům a sloužící k jejich bezostyšnému odírání. To, že nějaký idiot v Bruselu vymyslel záměr, že budeme muset se svými vozidly na technickou kontrolu každý rok jistě již víte. Již dnes jsou ceny za STK a emise přemrštěné a navíc na mnoha STK buzerace a šikana motoristů. Takzvaně VIP občané ani na STK nejezdí, neb si onu známečku dovedou obstarat jinak. Jde jen o buzeraci těch obyčejných lidí, jde o to jim vysát z peněženky, co nejvíce a to systémem povinných prohlídek, nařízení, pokut a poplatků.
 
           Další doslova úchylností je zdražování cigaret pro údajný výskyt platových vláken ve filtrech cigaret, jenž se prý rozkládá 15 let. Ne snad, že bych kouření podporoval-samotného mě štve a to i přesto, že jsem kuřák, ale vadí mi diskriminace jedné části obyvatelstva státem, přičemž stát, jakožto největší drogový dealer má z kuřáků a daní jimi placených miliardové příjmy. Z jedné krabičky cigaret má stát příjem cca 70 korun. To je málo???? Proč se tedy nemluví třeba o dětských plenách, dámských menstruačních vložkách nebo oděvech??? Ty také obsahují plastová mikrovlákna. Ty se rozkládají jinak?? Vždyť do Číny, Vietnamu a dalších asijských zemí se vyváží plastový odpad ze západu, kde z něho vyrábějí umělohmotná vlákna která nalezneme v tričkách, svetrech, či mikinách a to dokonce i u světoznámých značek. Proč nezdaníte tedy i textilní giganty??? Já vím-to máte bobky jak melouny a tak útočíte na prosté občany, protože si říkáte, že ti lidé jsou blbí a bránit se nebudou. Ano-je to logické. Cesta nejmenšího odporu, ale morální a demokratické to není ani omylem. Není to nic jiného, než diskriminace jedné části obyvatelstva, jenž se stala stala závislou na lehké droze a to díky vlastní hlouposti a státní nenažranosti. Řeknu tedy toto. Stát je Pablo Escobarem v jiném vydání.
 
         Ptám se tímto, co to máme za parlament, když má čas zabývat se takovejma bejkárnama??? Naše zem má spousty daleko tíživějších problémů, než jsou filtry cigaret, či STK. Proč sněmovna neřeší vysávání prostředků z naší země bankovními korporacemi nebo obchodními řetězci??? Proč se neřeší špatná účinnost těch kvalitních západních očkovacích látek pro naše děti??? Ty socialistické jste zrušili šmahem a dnes lidé chcípají na banální nemoci. Za socialismu byly spalničky,černý kašel, syfilis, žloutenka aj. takřka nemocemi neznámými a dnes??? Všude samej ksindl.
 
Ram
Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

09.03.2019 20:15

Dotaz sice správný,ale na nepravé místo.Základem jsou voliči,kteří tam toto panoptikum volbami dosazují.Tak kde je tedy vina?


 
Babiš má šanci pomoci Vietnamu; exmajitel Agrofertu, resp. i Spolany Neratovice, vyrábějící dioxin, zneužitý USA ve formě Agent Orange, který během 10leté války svými 75 miliony litrů otrávil miliony Vietnamců

Babiš má šanci pomoci Vietnamu; exmajitel Agrofertu, resp. i Spolany Neratovice, vyrábějící dioxin, zneužitý USA ve formě Agent Orange, který během 10leté války svými 75 miliony litrů otrávil bezpočet Vietnamců

Gesto dobré vůle a zdravotní pomoci by se hodilo, když se premiér Andrej Babiš se ve středu 17. dubna 2019 setkal s předsedou vlády Vietnamské socialistické republiky Nguyenem Xuanem Phucem. Hovořili o vzájemných bilaterálních vztazích, ekonomické spolupráci zemí či možnosti spolupráce rovněž v oblasti obranného průmyslu…

Ministerstvo financí Řecka už v roce 2015 odhadlo škody způsobené nacisty na částku 278,7 miliard eur; spolu s úrokem to dnes bude násobně víc. Co na to NATO a SRN...?

Ministerstvo financí Řecka už v roce 2015 odhadlo škody způsobené nacisty na částku 278,7 miliard eur; spolu s úrokem to dnes bude násobně víc. Co na to NATO a SRN...?

Řecký parlament v polovině dubna 2019 schválil návrh, který se týká předložení požadavků vůči Německu, aby zaplatilo náhrady škod způsobených během druhé světové války.  Odpovídající výzva bude zaslána vládě, aby orgány země podnikly nezbytné diplomatické a právní kroky.

Kandidát za ANO naministra dopravy Kremlík se má vrátit na ministerstvo, kde kdysi podepsal pro stát nevýhodnou smlouvu za půl miliardy korun za právní služby, kterou tehdejší ministr dopravy za ODS Aleš Řebíček dlouho tajil

Kandidát za ANO na ministra dopravy Kremlík se má vrátit na ministerstvo, kde kdysi podepsal pro stát nevýhodnou smlouvu za půl miliardy korun za právní služby, kterou tehdejší ministr dopravy za ODS Aleš Řebíček dlouho tajil

Nynější kandidát za ANO na pozici ministra dopravy Vladimír Kremlík, který mám být jmenován na tento post 30. dubna 2019, má prý škraloup; jakmile totiž přišel v roce 2007 na ministerstvo dopravy pod vedením Řebíčka, byl ihned jmenován ředitelem nově vytvořeného právního a IT úseku. Právě díky tomu smlouvu podepisoval on sám.

Že za válku v Libyi v roce 2019 může armáda maršála Chalífa Haftara? Omyl; zodpovědnost mají USA, resp. NATO a miliony běženců přes Libyi do Evropy, resp. tzv. bezletová zóna z roku 2011, kdy byl slavnostně otevřen libyjský veletrh zbraní páté generace

Že za válku v Libyi v roce 2019 může armáda maršála Chalífa Haftara? Omyl; zodpovědnost mají USA, resp. NATO a miliony běženců přes Libyi do Evropy, resp. tzv. bezletová zóna z roku 2011, kdy byl slavnostně otevřen libyjský veletrh zbraní páté generace

Uběhlo již osm tragických let a přibyly desítky mrtvých, které si v dubnu 2019 už vyžádaly boje o libyjské hlavní město Tripolis. Jednotky maršála Chalífy Haftara se snaží město, kde sídlí mezinárodně uznávaná vláda, už týden dobýt. Rezoluci Rady bezpečnosti OSN vyzývající Haftara k ukončení ofenzivy zablokovalo Rusko.

Poslední domácí zprávy

SVĚDEK Z PODSVĚTÍ

SVĚDEK Z PODSVĚTÍ

Dne 15. dubna 2019 pokračovalo v soudní síni Krajského soudu v Brně u senátu Aleše Novotného hlavní líčení ve  „velké daňové kauze“...