• Neděle, 31. květen 2020
  • Svátek má Rukojmí Kamila

Špeky s hvězdičkou. Máte je také rádi???
Počet návštěv: 1293

Špeky s hvězdičkou. Máte je také rádi???

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Poslanecká sněmovna parlamentu ČR je v generování špeků pro lidi skutečným odborníkem a vláda ČR je jejím zdatným sekundantem. Když to vezmu kolem a kolem, tak tam sedí jak se lidově říká elita národa. Je ovšem na každém z nás, co si pod pojmem elita představujeme. Já osobně je též nazývám elitou a to takovou, že je vlastně legalizátorem mafiánských praktik a demokratizátorem požadavků organizovaného zločinu. V zásadě všichni z nich až na vyjímky patří na hrad, ale Mírov.

           Nebudu se tu zabývat podvodem století zvaným kuponová privatizace nebo církevními restitucemi. O tom už jsem psal mnohokrát a lidé v ČR jsou nepoučitelní. Oni ohnou hřbet a budou platit tyto politické šmeliny na místo toho aby vzplála ulice a abychom si bránili prostředky jenž jsme vytvořili my, ale také generace před námi.

          Možná Vám to přijde jako maličkost o čem budu psát, ale celý život se skládá z maličkostí, které při provedení jejich součtu vytvářejí miliardové sací potrubí vytvořené od vlády ke svým občanům a sloužící k jejich bezostyšnému odírání. To, že nějaký idiot v Bruselu vymyslel záměr, že budeme muset se svými vozidly na technickou kontrolu každý rok jistě již víte. Již dnes jsou ceny za STK a emise přemrštěné a navíc na mnoha STK buzerace a šikana motoristů. Takzvaně VIP občané ani na STK nejezdí, neb si onu známečku dovedou obstarat jinak. Jde jen o buzeraci těch obyčejných lidí, jde o to jim vysát z peněženky, co nejvíce a to systémem povinných prohlídek, nařízení, pokut a poplatků.
 
           Další doslova úchylností je zdražování cigaret pro údajný výskyt platových vláken ve filtrech cigaret, jenž se prý rozkládá 15 let. Ne snad, že bych kouření podporoval-samotného mě štve a to i přesto, že jsem kuřák, ale vadí mi diskriminace jedné části obyvatelstva státem, přičemž stát, jakožto největší drogový dealer má z kuřáků a daní jimi placených miliardové příjmy. Z jedné krabičky cigaret má stát příjem cca 70 korun. To je málo???? Proč se tedy nemluví třeba o dětských plenách, dámských menstruačních vložkách nebo oděvech??? Ty také obsahují plastová mikrovlákna. Ty se rozkládají jinak?? Vždyť do Číny, Vietnamu a dalších asijských zemí se vyváží plastový odpad ze západu, kde z něho vyrábějí umělohmotná vlákna která nalezneme v tričkách, svetrech, či mikinách a to dokonce i u světoznámých značek. Proč nezdaníte tedy i textilní giganty??? Já vím-to máte bobky jak melouny a tak útočíte na prosté občany, protože si říkáte, že ti lidé jsou blbí a bránit se nebudou. Ano-je to logické. Cesta nejmenšího odporu, ale morální a demokratické to není ani omylem. Není to nic jiného, než diskriminace jedné části obyvatelstva, jenž se stala stala závislou na lehké droze a to díky vlastní hlouposti a státní nenažranosti. Řeknu tedy toto. Stát je Pablo Escobarem v jiném vydání.
 
         Ptám se tímto, co to máme za parlament, když má čas zabývat se takovejma bejkárnama??? Naše zem má spousty daleko tíživějších problémů, než jsou filtry cigaret, či STK. Proč sněmovna neřeší vysávání prostředků z naší země bankovními korporacemi nebo obchodními řetězci??? Proč se neřeší špatná účinnost těch kvalitních západních očkovacích látek pro naše děti??? Ty socialistické jste zrušili šmahem a dnes lidé chcípají na banální nemoci. Za socialismu byly spalničky,černý kašel, syfilis, žloutenka aj. takřka nemocemi neznámými a dnes??? Všude samej ksindl.
 
Ram
Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

09.03.2019 20:15

Dotaz sice správný,ale na nepravé místo.Základem jsou voliči,kteří tam toto panoptikum volbami dosazují.Tak kde je tedy vina?


 
Copak se ti stalo Mirku Kalousku, že zvažuješ své vystoupení z církve??? To už není jako střídat politické strany!!!

Copak se ti stalo Mirku Kalousku, že zvažuješ své vystoupení z církve??? To už není jako střídat politické strany!!!

Mě nemilý Mirku
         Za ta léta, co tě znám, tak nepřestáváš překvapovat. Vím o tobě, že jsi velmi schopný a inteligentní člověk a říkám to zde, na tomto místě, i když jsem si vědom toho, že mi možná někteří lidé budou nadávat. Ty nejsi ve své podstatě zlý člověk, ale tvá ješitnost a oportunismus tě ničí. Ty jsi zneužil své znalosti a um proti vlastním lidem po kterých každé čtyři roky chceš aby tě volili. Ty nemáš páteř a plazíš se politikou jako slizký had u kterého nikdo není schopen předvídat, kdy uštkne. Jsi katolík a to ti také moc dobré renomé nedělá, protože tvé politické postupy jsou v přímém rozporu s textem písma a katolíci jsou z hlediska víry plémě nečisté. Divíš se tedy, že tě lidé nemají rádi??? Já se tedy nedivím.

Poslední domácí zprávy

Zažít znovu?

Zažít znovu?

Když jsem tento týden přemýšlel o nedělním komentáři, vzpomněl jsem si na dva známé citáty George Santayany: Ti, kdo si nepamatují minulost,...