• Úterý, 25. červen 2019
  • Svátek má Rukojmí Ivan

Špeky s hvězdičkou. Máte je také rádi???
Počet návštěv: 892

Špeky s hvězdičkou. Máte je také rádi???

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Poslanecká sněmovna parlamentu ČR je v generování špeků pro lidi skutečným odborníkem a vláda ČR je jejím zdatným sekundantem. Když to vezmu kolem a kolem, tak tam sedí jak se lidově říká elita národa. Je ovšem na každém z nás, co si pod pojmem elita představujeme. Já osobně je též nazývám elitou a to takovou, že je vlastně legalizátorem mafiánských praktik a demokratizátorem požadavků organizovaného zločinu. V zásadě všichni z nich až na vyjímky patří na hrad, ale Mírov.

           Nebudu se tu zabývat podvodem století zvaným kuponová privatizace nebo církevními restitucemi. O tom už jsem psal mnohokrát a lidé v ČR jsou nepoučitelní. Oni ohnou hřbet a budou platit tyto politické šmeliny na místo toho aby vzplála ulice a abychom si bránili prostředky jenž jsme vytvořili my, ale také generace před námi.

          Možná Vám to přijde jako maličkost o čem budu psát, ale celý život se skládá z maličkostí, které při provedení jejich součtu vytvářejí miliardové sací potrubí vytvořené od vlády ke svým občanům a sloužící k jejich bezostyšnému odírání. To, že nějaký idiot v Bruselu vymyslel záměr, že budeme muset se svými vozidly na technickou kontrolu každý rok jistě již víte. Již dnes jsou ceny za STK a emise přemrštěné a navíc na mnoha STK buzerace a šikana motoristů. Takzvaně VIP občané ani na STK nejezdí, neb si onu známečku dovedou obstarat jinak. Jde jen o buzeraci těch obyčejných lidí, jde o to jim vysát z peněženky, co nejvíce a to systémem povinných prohlídek, nařízení, pokut a poplatků.
 
           Další doslova úchylností je zdražování cigaret pro údajný výskyt platových vláken ve filtrech cigaret, jenž se prý rozkládá 15 let. Ne snad, že bych kouření podporoval-samotného mě štve a to i přesto, že jsem kuřák, ale vadí mi diskriminace jedné části obyvatelstva státem, přičemž stát, jakožto největší drogový dealer má z kuřáků a daní jimi placených miliardové příjmy. Z jedné krabičky cigaret má stát příjem cca 70 korun. To je málo???? Proč se tedy nemluví třeba o dětských plenách, dámských menstruačních vložkách nebo oděvech??? Ty také obsahují plastová mikrovlákna. Ty se rozkládají jinak?? Vždyť do Číny, Vietnamu a dalších asijských zemí se vyváží plastový odpad ze západu, kde z něho vyrábějí umělohmotná vlákna která nalezneme v tričkách, svetrech, či mikinách a to dokonce i u světoznámých značek. Proč nezdaníte tedy i textilní giganty??? Já vím-to máte bobky jak melouny a tak útočíte na prosté občany, protože si říkáte, že ti lidé jsou blbí a bránit se nebudou. Ano-je to logické. Cesta nejmenšího odporu, ale morální a demokratické to není ani omylem. Není to nic jiného, než diskriminace jedné části obyvatelstva, jenž se stala stala závislou na lehké droze a to díky vlastní hlouposti a státní nenažranosti. Řeknu tedy toto. Stát je Pablo Escobarem v jiném vydání.
 
         Ptám se tímto, co to máme za parlament, když má čas zabývat se takovejma bejkárnama??? Naše zem má spousty daleko tíživějších problémů, než jsou filtry cigaret, či STK. Proč sněmovna neřeší vysávání prostředků z naší země bankovními korporacemi nebo obchodními řetězci??? Proč se neřeší špatná účinnost těch kvalitních západních očkovacích látek pro naše děti??? Ty socialistické jste zrušili šmahem a dnes lidé chcípají na banální nemoci. Za socialismu byly spalničky,černý kašel, syfilis, žloutenka aj. takřka nemocemi neznámými a dnes??? Všude samej ksindl.
 
Ram
Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

09.03.2019 20:15

Dotaz sice správný,ale na nepravé místo.Základem jsou voliči,kteří tam toto panoptikum volbami dosazují.Tak kde je tedy vina?


 
V pravěké politické minulosti zakladatel TOP 09 Karel Schwarzenberg dnes chce, aby stranu opět vedl aristokrat; jen se neví, jestli to nebude další „šlofíkový“ šlechtic Tomáš Spáč II.

V pravěké politické minulosti zakladatel TOP 09 Karel Schwarzenberg dnes chce, aby stranu opět vedl aristokrat; jen se neví, jestli to nebude další „šlofíkový“ šlechtic Tomáš Spáč II.

Táhne mu na 82 let, v uplynulých měsících prodělal zápal plic, pak byl v nemocnici kvůli problémům se srdcem. A zrovna teď si Karel Schwarzenberg připomíná deset let od doby, kdy s Miroslavem Kalouskem založil TOP 09. Ve Výzvě Seznamu mluví o demonstracích, kondici TOP 09 i svém zdravotním stavu.

Jsem unavený z Milionů šašků, nechtěl jsem už ani psát o Andhropoidu; synonymu umučených  obyvatel Lidic a Ležáků: Nejstarší oběti z Lidic bylo 84, nejmladšímu 14 let, resp. Ležáky a zastřelení všech 33 lidí starších 15 let

Jsem unavený z Milionů šašků, nechtěl jsem už ani psát o Andhropoidu; synonymu umučených obyvatel Lidic a Ležáků: Nejstarší oběti z Lidic bylo 84, nejmladšímu 14 let, resp. Ležáky a zastřelení všech 33 lidí starších 15 let

To, že jsem zase prožíval ty zbytečné a nelidské masakry vlastně způsobila Mgr. Martina Lehmannová, co je od 1. dubna 2017 je ředitelkou Památníku Lidice a předsedkyně Českého výboru Mezinárodní rady muzeí ICOM. Byla též u toho, když 24. června 2019 uplynulo 77 let od vypálení a vyhlazení osady Ležáky.

Géniové mezinárodní investigativní skupiny Bellingcat mají definitivně jasno: za katastrofu malajsijského letounu na lince MH17, při níž v roce 2014 zahynulo na východě Ukrajiny 298 lidí, může opět a jen Rusko

Géniové mezinárodní investigativní skupiny Bellingcat mají definitivně jasno: za katastrofu malajsijského letounu na lince MH17, při níž v roce 2014 zahynulo na východě Ukrajiny 298 lidí, může opět a jen Rusko

Mezinárodní tým vyšetřovatelských šašků složený z nizozemských, belgických, australských a ukrajinských údajných expertů už 24. května 2018 v nizozemském městě Bunnik znovu po čtyřech letech prezentoval jen předběžné výsledky vyšetřování tragického pádu malajsijského letadla Boeing 777, v jehož troskách zahynulo 298 lidí. Důkazy žádné, nicméně Rusko je viníkem

Je Británie výkladní skříní demokracie, či jen chaosem populismu?  Proč? Jelikož místo premiérky Mayové, co hlasovala proti brexitu, nastoupí do čela vlády asi šašek Boris Johnson, co veřejně lhal

Je Británie výkladní skříní demokracie, či jen chaosem populismu? Proč? Jelikož místo premiérky Mayové, co hlasovala proti brexitu, nastoupí do čela vlády asi šašek Boris Johnson, co veřejně lhal

Kdepak asi skončí Velká Británie, dnes varovný příklad světové demokracie? Podle ankety z 12. června 2019 by konzervativci s ohledem na jednokolový volební systém, ve kterém vítěz „bere vše“, obsadili v parlamentu 395 mandátů. Labouristé by byli druzí se 151 poslanci. Liberálové by skončili až čtvrtí s 26 křesly a Faragova strana by jako v minulosti „ostrouhala“. Třetí by byla Skotská národní strana s 59 zástupci v dolní komoře britského parlamentu.

Poslední domácí zprávy