• Pondělí, 20. květen 2019
  • Svátek má Rukojmí Zbyšek

Správně se říká německá okupace, ne nacistická. Prvně to byli Němci, až pak nacisti
Počet návštěv: 548

Správně se říká německá okupace, ne nacistická. Prvně to byli Němci, až pak nacisti

Tomio  Okamura Článek od Tomio Okamura

Nesmíme spoléhat jen na „spojence“! 14.3.1939 byla zahájena okupace českých zemí německou armádou. Šlo o národní tragédii, která znamenala skutečné ohrožení fyzické existence našeho národa.

V průběhu okupace byl přijat plán konečného řešení české otázky, který chystal naši fyzickou likvidaci a odstranění českého národa z prostoru Čech a Moravy.

Okupace byla logickým a nevyhnutelným důsledkem mnichovské zrady, kdy naši západní „spojenci“ věrolomně vydali střední a východní Evropu Hitlerovi. Poučení z této tragédie je zřejmé. Musíme důsledně chránit naši suverenitu, nespoléhat na „spojence“ a nenechat jiné rozhodovat o našem osudu.

Tomio Okamura
Tomio Okamura je český podnikatel a politik moravsko-japonsko-korejského původu. Od října 2013 je členem Poslanecké sněmovny za hnutí Svoboda a přímá demokracie do níž kandidoval v předčasných volbách v roce 2013. Zvolením mu zanikl mandát senátora, který vykonával jako nezávislý od října 2012 v obvodu Zlín.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

16.03.2019 20:36

Po 80ti letech jsou skopčáci nejdůležitějším obchodním partnerem,protože to tak zařídili po převratu noví páni.O co měl Němec zájem,to mu za hubičku prodali a ti s výjimkou Autoškoda MB všechno vydrancovali,výrobu přenesli do SRN a obsadili naše trhy.Nejlepší vztahy s nimi má zřejmě pan Matějka,který si s historií moc netyká,ale za to je stejně servilní,jako politici.Kdo jednou zradil,zradí i podruhé.Němec zůstane Němcem,na to nic nezmění ani pan Matějka.Mimochode,v roce 1995 při potulkách Mnichovem potkal několik Němců,kteří veřejně hajlovali a vůbec nikdo se o to nezajímal.Pod povrchem jsou stejní,jako dřív!Jen to někdo nechce vidět.


 
Čeněk Urbanec

Čeněk Urbanec

16.03.2019 13:08

Hm...pane Matějko, předpokládám, že jste ten ideový pasus "...nejdůležitější obchodní partner, nejoblíbenější zaměstnavatel..." myslel jako protiváhu k hnusnému: "Celosvětový obchodní partner, český zaměstnavatel a vztahy se všemi sousedy jsou skvělé..." 80 roků, a je tu zpět Rys-Rozsévač...


 
Ladislav Matějka

Ladislav Matějka

16.03.2019 02:37

..a 80 let poté jsou Němci naši nejdůležitější obchodní partneři, patří k nejoblíbenějším zaměstnavatelům v ČR a vztahy s Německem jsou na tom nejlépe v historii. A to všechno díky lidem, kteří nezůstali mentálně v minulosti a nevyčítají Němcům, kteří v době války ještě ani nebyli na světě, minulost Německa..


 
Terezín - místo, které se stalo největším koncentračním táborem na území českých zemí.  Za necelé čtyři roky jím prošlo více než 150 000 mužů, žen i dětí, z nich nepřežilo 2. sv. válku 118 tisíc...

Terezín - místo, které se stalo největším koncentračním táborem na území českých zemí. Za necelé čtyři roky jím prošlo více než 150 000 mužů, žen i dětí, z nich nepřežilo 2. sv. válku 118 tisíc...

Na Národním hřbitově v Terezíně na Litoměřicku se v neděli 19. května 2019 uskutečnila tradiční vzpomínka na oběti nacistické perzekuce. Tryzny u příležitosti 74. výročí konce 2. sv. války se každý rok účastní stovky lidí, kromě pamětníků událostí také politici i diplomaté. Vzpomínková akce organizovaná Památníkem Terezín se koná pravidelně třetí květnovou neděli.

 

#Jsme tu, abychom prosadili ten „žádoucí“ názor. Iniciativa s vazbami na Člověka v tísní likviduje diskuze

#Jsme tu, abychom prosadili ten „žádoucí“ názor. Iniciativa s vazbami na Člověka v tísní likviduje diskuze

S blížícími se eurovolbami sílí hlasy nejrůznějších politických neziskovek, iniciativ, politiků a umělců, kteří jsou žádoucně názorově ukotvení. Jedním takovým hlasem je iniciativa #jsmetu, která se v rámci skupiny na Facebooku svolá do diskuze pod vytipovaný článek, kde jsou dle jejich názoru nevhodné (nenávistné) příspěvky. Tam se angažují a navzájem si podpoří a „olajkují“ své příspěvky, čímž svým „žádoucím“ názorem vytlačí ostatní diskutující. Není asi překvapením, že srdnatě obhajují EU, migraci nebo neziskovky. A administrátoři skupiny mají vazby na politické neziskovky Člověka v tísni a Evropské hodnoty.

Poslední domácí zprávy