• Čtvrtek, 21. březen 2019
  • Svátek má Rukojmí Radek

Správně se říká německá okupace, ne nacistická. Prvně to byli Němci, až pak nacisti
Počet návštěv: 378

Správně se říká německá okupace, ne nacistická. Prvně to byli Němci, až pak nacisti

Tomio  Okamura Článek od Tomio Okamura

Nesmíme spoléhat jen na „spojence“! 14.3.1939 byla zahájena okupace českých zemí německou armádou. Šlo o národní tragédii, která znamenala skutečné ohrožení fyzické existence našeho národa.

V průběhu okupace byl přijat plán konečného řešení české otázky, který chystal naši fyzickou likvidaci a odstranění českého národa z prostoru Čech a Moravy.

Okupace byla logickým a nevyhnutelným důsledkem mnichovské zrady, kdy naši západní „spojenci“ věrolomně vydali střední a východní Evropu Hitlerovi. Poučení z této tragédie je zřejmé. Musíme důsledně chránit naši suverenitu, nespoléhat na „spojence“ a nenechat jiné rozhodovat o našem osudu.

Tomio Okamura
Tomio Okamura je český podnikatel a politik moravsko-japonsko-korejského původu. Od října 2013 je členem Poslanecké sněmovny za hnutí Svoboda a přímá demokracie do níž kandidoval v předčasných volbách v roce 2013. Zvolením mu zanikl mandát senátora, který vykonával jako nezávislý od října 2012 v obvodu Zlín.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

16.03.2019 20:36

Po 80ti letech jsou skopčáci nejdůležitějším obchodním partnerem,protože to tak zařídili po převratu noví páni.O co měl Němec zájem,to mu za hubičku prodali a ti s výjimkou Autoškoda MB všechno vydrancovali,výrobu přenesli do SRN a obsadili naše trhy.Nejlepší vztahy s nimi má zřejmě pan Matějka,který si s historií moc netyká,ale za to je stejně servilní,jako politici.Kdo jednou zradil,zradí i podruhé.Němec zůstane Němcem,na to nic nezmění ani pan Matějka.Mimochode,v roce 1995 při potulkách Mnichovem potkal několik Němců,kteří veřejně hajlovali a vůbec nikdo se o to nezajímal.Pod povrchem jsou stejní,jako dřív!Jen to někdo nechce vidět.


 
Čeněk Urbanec

Čeněk Urbanec

16.03.2019 13:08

Hm...pane Matějko, předpokládám, že jste ten ideový pasus "...nejdůležitější obchodní partner, nejoblíbenější zaměstnavatel..." myslel jako protiváhu k hnusnému: "Celosvětový obchodní partner, český zaměstnavatel a vztahy se všemi sousedy jsou skvělé..." 80 roků, a je tu zpět Rys-Rozsévač...


 
Ladislav Matějka

Ladislav Matějka

16.03.2019 02:37

..a 80 let poté jsou Němci naši nejdůležitější obchodní partneři, patří k nejoblíbenějším zaměstnavatelům v ČR a vztahy s Německem jsou na tom nejlépe v historii. A to všechno díky lidem, kteří nezůstali mentálně v minulosti a nevyčítají Němcům, kteří v době války ještě ani nebyli na světě, minulost Německa..


 
Zničit v My - Lai „vše co chodí, plazí se anebo roste“; mise “Search and Destroy” (vyhledej a znič). Zabito 534 starců, žen a dětí; poručík Calley byl odsouzen na doživotí, poté ho Nixon omilostnil

Zničit v My - Lai „vše co chodí, plazí se anebo roste“; mise “Search and Destroy” (vyhledej a znič). Zabito 534 starců, žen a dětí; poručík Calley byl odsouzen na doživotí, poté ho Nixon omilostnil

Časně ráno 16. března 1968 vkročili američtí vojáci při běžné kontrolní hlídce do vesnice My -Lai. Jedním z důvodů tohoto krvavého řádění mělo být zabití seržanta US Army Georga Cocksa v okolí vesnice My – Lai, ležící v Jižním Vietnamu v provincii Son My. Vojáci pod velením poručíka Williama Calleyho, vstoupili do vesnice a začalo zabíjení.

V USA získal Tomáš Etzler Cenu Emmy, zatímco jeho matku s Alzheimerovu chorobou, jež bývala sboristkou Státní opery v Ostravě, museli hledat po celé Ostravě; napsal mě: „Prekrocil jste hranici Olsere. Jste dobytek. A snad Vas potkam…“

V USA získal Tomáš Etzler Cenu Emmy, zatímco jeho matku s Alzheimerovu chorobou, jež bývala sboristkou Státní opery v Ostravě, museli hledat po celém městě; napsal mě: „Prekrocil jste hranici Olsere. Jste dobytek. A snad Vas potkam…“

Přišel mi v prosinci 2011 pozdrav z Číny. Nic divného, právě jsme se z Číny vrátili, a abychom měli památku, poslali jsme si z Říše středu pohled sami sobě. Nepřišel však onen pohled s Bitvou od Lipan od Marolda, ale e-mail...

BAJKA O BOŽÍM SOUDU

BAJKA O BOŽÍM SOUDU

 Když hříchy Člověka dospěly k vrcholu, předstoupila před Boha Matka Země. Předala vládci Všehomíra soupis všech činů, kterými Člověk ohrozil její samotnou existenci. Jména vymizelých druhů rostlin, zvířat, ptáků byla zapsána černě. Stejně tak byla černí zamazána veškerá vodstva, pramínky počínaje a oceány konče.

Jan Padych: Nikomu to neříkej!

Jan Padych: Nikomu to neříkej!

Každý člověk, kterého jsme kdy znali, se nám s odstupem času jeví jako příběh, ať si to připouštíme, nebo ne. Vždy podle toho, co všechno o něm víme. Ten Zdeňkův příběh je pro mě spojený s vlaky. Jiný ani nemůže být. Zdeňka jsem znal od malička. Vyrůstali jsme spolu v Havířově, chodili jsme do stejné třídy základní školy a pak jsme se potkali na vojně a nakonec na chodníku v centru Ostravy. To naše poslední setkání proběhlo v roce, kdy jsme oba slavili padesátku, já o něco dřív, na konci zimy, on uprostřed léta. Ale raději začnu od samého začátku.

Poslední domácí zprávy