• Čtvrtek, 20. červen 2019
  • Svátek má Rukojmí Květa

Mladý Klaus byl vyloučen z ODS a já věřím tomu, že to pro něho není ostuda, ale naopak-JE TO ČEST.
Počet návštěv: 1620

Mladý Klaus byl vyloučen z ODS a já věřím tomu, že to pro něho není ostuda, ale naopak-JE TO ČEST.

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Samozřejmě se nyní vynoří spousta zaručených informací o tom, proč byl mladý Klaus z ODS vyloučen. Mnozí členové ODS, kterým Klaus nebyl zrovna po chuti a především je intelektuálně, ale i lidsky zastiňoval budou šířit pomluvy, lži nebo konspirace. Je však velmi dobře, že se opět ODS takzvaně odkopala a ukázala občanům, co je to vlastně za lžipartaj ohánějící se demokracií, právem a spravedlností, které jí jsou skutečně doslova cizí a nikdy tomu nebylo jinak. Snad se lidem rozsvítí a vzpomenou si na léta minulá a na to, kam až ODS tuto zemi dostala.

        Víte vážení-lidská paměť je poněkud krátká a děravá a ješitnost a nenažranost některých politiků do nebe volající. S největší pravděpodobností se těmto faktorům mladý Klaus odmítal podvolit, což z něho v rámci strany udělalo samotného vojáka v poli. Důležitý na tom všem je fakt, že Klaus se nezaprodal a neztratil svoji čest. Ono to v politických stranách chodí tak, že kdo nečůrá s námi čůrá proti nám!!! S tímto mám osobní zkušenost a také z těchto důvodů nemohu vystát předsedu KSČM Filipa a další vrcholné představitele KSČM. Bohužel členská základna v KSČM jaksi ještě nepochopila kdo jim to šéfuje.

        Vraťme se však ke Klausovi mladšímu. Tento člověk a politik je natolik vzdělaný a chytrý, že na něho jakýsi Fiala, Stanjura, Benda, Němcová, či Udženija nemají ani omylem. Oni nejsou hodni ani toho, aby mohli stát v trusu jeho koně, natož s ním polemizovat. Je jisto, že Klaus mladší je úplně jiný než jeho otec. On jde přímo k lidem a umí je oslovit, což Klaus starší neuměl. Velkým problémem ODS v současnosti jsou volby. Mladý Klaus doslova vymazává ze středu zájmu Fialu nebo Němcovou!!! To přeci nemohou tyto staré struktury strpět a tak z moci vyšší funkce a politické dohody uvnitř strany za cash byl Klaus vyloučen.
 
       Pane Klausi-nemáte čeho litovat. Stát při projevech nebo při fotografování, či natáčení televizí vedle takových nul jako je Fiala s Němcovou-opravdu žádná škoda.
 
Ram
Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

18.03.2019 20:11

Nevím,zda je vyloučení pro něho trest,nebo chvála.V každém případě byl vyloučen právě proto,že v celé ODS na něho nikdo nemá po inteligenční stránce.Proto musel být odstraněn.Podle dementních zákonů nyní nemůže kandidovat na politické funkce(s výjimkou prezidenta),protože musí být zapsán na kandidátce nějaké politické partaje.A to ho žádná nenapíše.Tady je vidět,že tituly vpředu i vzadu nic nevypovídají o svém nositeli.Tedy jen to,že tento nositel titulů je pitomec,kterému se nedá věřit ani pozdrav.Pan rádoby fenomén Fiala z ODS je toho zářným příkladem.


 
Je Británie výkladní skříní demokracie, či jen chaosem populismu?  Proč? Jelikož místo premiérky Mayové, co hlasovala proti brexitu, nastoupí do čela vlády asi šašek Boris Johnson, co veřejně lhal

Je Británie výkladní skříní demokracie, či jen chaosem populismu? Proč? Jelikož místo premiérky Mayové, co hlasovala proti brexitu, nastoupí do čela vlády asi šašek Boris Johnson, co veřejně lhal

Kdepak asi skončí Velká Británie, dnes varovný příklad světové demokracie? Podle  ankety z 12. června 2019 by konzervativci s ohledem na jednokolový volební systém, ve kterém vítěz „bere vše“, obsadili v parlamentu 395 mandátů. Labouristé by byli druzí se 151 poslanci. Liberálové by skončili až čtvrtí s 26 křesly a Faragova strana by jako v minulosti „ostrouhala“. Třetí by byla Skotská národní strana s 59 zástupci v dolní komoře britského parlamentu.

Toxicita radioaktivního mraku z Černobylu byla prý ekvivalentem 400 explozí, ke kterým došlo v Hirošimě. A co havárie reaktoru TMI-2 ? Dle Drábové se nelišila od rozsahu poškození reaktoru v Černobylu

Toxicita radioaktivního mraku z Černobylu byla prý ekvivalentem 400 explozí, ke kterým došlo v Hirošimě. A co havárie reaktoru TMI-2 ? Dle Drábové se nelišila od rozsahu poškození reaktoru v Černobylu

Toxicita radioaktivního mraku z Černobylu byla prý ekvivalentem 400 explozí, ke kterým došlo v Hirošimě. Jak to tedy bylo? Výbuch v Hirošimě byl rovnocenný asi 13 kilotunám TNT (54 TJ). Podle největších odhadů účinek výbuchu v Hirošimě okamžitě zabil asi 70 000 lidí.

Trump „honí několik zajíců“; na Floridě zahájil volební kampaň za své druhé zvolení, poslal tisíce vojáků na Blízký východ proti Íránu a souhlasil, že hranici s Mexikem bude chránit jen ocelová bariéra. Na sumě 5,7 miliardy USD ale trvá

Trump „honí několik zajíců“; na Floridě zahájil volební kampaň za své druhé zvolení, poslal tisíce vojáků na Blízký východ proti Íránu a souhlasil, že hranici s Mexikem bude chránit jen ocelová bariéra. Na sumě 5,7 miliardy USD ale trvá

Donald Trump si vzal velké sousto; „honí několik zajíců“ najednou; na Floridě zahájil kampaň za své druhé zvolení do Bílého domu. Navíc poslal tisíce vojáků na Blízký východ v kampani proti Íránu a „na žádost demokratů“ souhlasil v Kongresu, že hranici s Mexikem bude chránit jen ocelová bariéra. Na 5,7 miliardách USD (cca 127 miliard Kč) šéf Bílého domu trvá.

Místo epilogu - DOPIS MATCE VŠECH

Místo epilogu - DOPIS MATCE VŠECH

Milá Přírodo, už tomu bude třiasedmdesát let, co jsi dovolila, abych přišel na tento svět. V té době ještě zuřila druhá světová válka a moje rodička musela prchat se mnou v kočárku před nálety bombardérů do úkrytu na břehu řeky Odry. Tam jsem coby půldruha roku starý klučina spal při zurčení vody na brodech;, baldachýn hustých pobřežních houštin mě skrýval před pálícím sluncem, ale už jsem vnímal pískot komárů a trylky zpěvného ptactva. Když válka končila, louky voněly a kvetly kopretiny, zvonky, vlčí máky, pryskyřníky, kohoutci, chrpy, pomněnky, lilie zlatohlavé… Nejrannější mládí jsem doslova prožil v čase Tvého rozkvětu. 

Poslední domácí zprávy