• Pondělí, 17. květen 2021
  • Svátek má Rukojmí Aneta

Jsem hrdá za fotku z „kriminálníkem“; Havel také seděl
Počet návštěv: 3238

Jsem hrdá za fotku z „kriminálníkem“; Havel také seděl

Lea Vojteková Článek od Lea Vojteková

Takže Tommy a já. Je to obrovský sympaťák. Jinak zítra měl mít řeč v poslanecké sněmovně, ale najednou to zrušili. Pirát Bartoš se vyjádřil, že je to ultrapravicový kriminálník a doufá, že mu bude vstup do parlamentu zamezen.

Jsem hrdá na to, že se mohu s tímto „kriminálníkem“ vyfotit. Ale jsou to magoři. Zakážou to v parlamentu, jenže už se toho chytla média a chystá se velký rozhovor. Jinak v hospodě s námi byla i lovkyně Michaela Fialová. Fakt drsná ženská a vyprávěla zajímavé věci o Jihoafrické republice.

A největší sranda byla, že tam byli skoro samí ozbrojení střelci. No a ve Velké Británii nesmíte skoro nic.

Pistole, pepřové spreje, nože. Prostě nic. Když to Tommy zjistil, tak hned to začal natáčet a jistý týpek mu tam na kameru vytahoval nůž i zbraň.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

07.04.2019 20:00

Za normálních okolností by Bartoš seděl v kriminále.Ale dal se na politiku a tak si zajistil bezpečnost.Neznám důvody,proč byl tento člověk zavřený a vysvětlení od politiků a zejména od Bartoše je spíše vyznamenání,než odsouzení.Však se ví,co si dokáží lidé zvolit za šmejdy jen pro krásné,ale nesplněné sliby.


 
Hamáčkovo vyjádření v Právu je nevěrohodné a značně nadhodnocené.

Hamáčkovo vyjádření v Právu je nevěrohodné a značně nadhodnocené.

Vicepremér, ministr vnitra a krátce (zcela účelově pro potřebu řešení kauzy Vrbětice a potřebou vyhoštění ruských diplomatů) bývalý ministr zahraničí Jan Hamáček, se v rozhovoru pro Právo (sobota 15.5.2021) naprosto nevěrohodně vyjádřil ke kauze Vrbětice, neboť v obsáhlém rozhovoru pro deník neřekl jediné slovo o důkazech, které by opravňovaly vládu obviňovat Ruskou federaci, resp. GRU z teroristické akce ve skladě munice ve Vrběticích. Jeho nadsazené, přehnané a hodně sebevědomé tvrzení, že akce Vrbětice byla „fenomenálním úspěchem vlády!“ je nejen směšné, ale také odsouzení hodné, protože toto vyjádření není hodno člověka, který zastává vysoké funkce, mj. silové ministerstvo vnitra. Je zcela nepochopitelné, proč v kauze Vrbětice, kontra agenti GRU připisuje takové zásluhy vládě, když vláda, kromě dramatického prohlášení v TV, žádnou zásluhu na vyřešení Vrbětic nemá! Tedy pokud nepočítáme bleskové a zcela nestandardní vyhoštění ruských diplomatů!

ČR je mistrem světa za cenu toho, že se Hamáčkovi údajně zhroutil svět.

ČR je mistrem světa za cenu toho, že se Hamáčkovi údajně zhroutil svět.

 Proč jsme mistři světa?? Inu stát po boku Spojených států a tím v první řadě mezi nepřáteli Ruské federace chce skutečně mistrovství v daném oboru. Nelze pominout, že hlavními tahouny týmu byli Andrej Babiš s Janem Hamáčkem a velmi zdatně jim sekundovali na křídlech příslušníci ODS a Pirátů. Nicméně každý takovýto souboj má i své oběti anebo bude mít. To ukáže čas, či zase nějaký jiný mistr světa.

Putin má pravdu, ne Zeman…

Putin má pravdu, ne Zeman…

V poslední době jsme si na Vrběticích uvědomili, že v podstatě můžeme plácnout cokoliv, protože v mezinárodním styku v krajním případě nás jen blahosklonně berou na vědomí.

Poslední domácí zprávy

Triumf

Triumf

Na českou zahraniční politiku se snad konečně usmálo štěstí. Dnes už je více méně jisté, že se žádná z klíčových postav západní...