• Pondělí, 10. srpen 2020
 • Svátek má Rukojmí Vavřinec

Jsem hrdá za fotku z „kriminálníkem“; Havel také seděl
Počet návštěv: 2425

Jsem hrdá za fotku z „kriminálníkem“; Havel také seděl

Lea Vojteková Článek od Lea Vojteková

Takže Tommy a já. Je to obrovský sympaťák. Jinak zítra měl mít řeč v poslanecké sněmovně, ale najednou to zrušili. Pirát Bartoš se vyjádřil, že je to ultrapravicový kriminálník a doufá, že mu bude vstup do parlamentu zamezen.

Jsem hrdá na to, že se mohu s tímto „kriminálníkem“ vyfotit. Ale jsou to magoři. Zakážou to v parlamentu, jenže už se toho chytla média a chystá se velký rozhovor. Jinak v hospodě s námi byla i lovkyně Michaela Fialová. Fakt drsná ženská a vyprávěla zajímavé věci o Jihoafrické republice.

A největší sranda byla, že tam byli skoro samí ozbrojení střelci. No a ve Velké Británii nesmíte skoro nic.

Pistole, pepřové spreje, nože. Prostě nic. Když to Tommy zjistil, tak hned to začal natáčet a jistý týpek mu tam na kameru vytahoval nůž i zbraň.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

07.04.2019 20:00

Za normálních okolností by Bartoš seděl v kriminále.Ale dal se na politiku a tak si zajistil bezpečnost.Neznám důvody,proč byl tento člověk zavřený a vysvětlení od politiků a zejména od Bartoše je spíše vyznamenání,než odsouzení.Však se ví,co si dokáží lidé zvolit za šmejdy jen pro krásné,ale nesplněné sliby.


 
              Jsi pro fair play? Pak nemůžeš fandit liberodemobloku.

Jsi pro fair play? Pak nemůžeš fandit liberodemobloku.

Baví tě dění ve sportu, kde zásada fair play vznikla? Jsi pro to, aby dva naše nejúspěšnější fotbalové kluby Slavie Praha a Viktoria Plzeň hrály své zápasy za rovných podmínek, i když fandíš jen jednomu z těch dvou klubů? Anebo když fandíš Slávii, bral bys všemi čtyřmi, aby Plzeň musela do zápasů nastupovat a hrát v teplácích, bez rozvičky, bez náhradníků, bez lékaře a s trenérem zásadně jen na tribuně?  Anebo když fandíš Plzni, přál by sis, aby tyhle hendikepy postihly Slávii?

Poslední domácí zprávy