• Úterý, 25. červen 2019
  • Svátek má Rukojmí Ivan

Pane europoslanče Pospíšile,
Počet návštěv: 1907

Otevřený dopis JUDr. Pospíšilovi - Pane europoslanče Pospíšile,

Jiří Baťa Článek od Jiří Baťa

Po přečtení podstatné části Vašeho rozhovoru, který jste poskytl do XTV panu L. X. Veselému se potvrdil můj názor, že mezi českými politiky, vedle Vašeho eurokolegy, demagogického podvraťáka J. Štětiny, není většího politického parazita, vych...ého kariéristy, rusofoba a pokrytce, adoranta západní politiky USA a NATO, než jste Vy. Asi nebudete s těmito přívlastky souhlasit, možná  budete i protestovat, ale to je tak asi všechno, protože pravda zůstane pravdou.

    Vzhledem k tomu, že nemáte rád Rusko a Rusy, ocituji Vám jedno jejich příhodné přísloví: „ Pravdě rot nezakrojiš“ což v češtině znamená: „Pravdě ústa nezavřeš!“ A to je Váš případ, pane europoslanče. Vězte, že pravda vždy vyjde najevo, ostatně i Vy jste nepochybně vyznavačem Havlova vzletného : Pravda a láska zvítězí, znáte... to, že? To, jaký jste, není to totiž jen můj názor, ale názor většiny občanů: bezcharekterní kariérista, prozápadní eurohujerista, protiruský aktivista. Prostě křivák k pohledání.  Kdykoliv v poslední době otevřete ústa, tak nemluvíte o ničem jiném, než o tom, jak si věříte, že TOP 09 v eurovolbách určitě uspěje, jak je Evropská unie pro nás prospěšná, jak nám pomáhá, což podle Vás prý pochopí každý člověk i bez vzdělání svým selským rozumem. A že, jak tvrdíte, Rusko je stále natolik nebezpečné, že je třeba mít se před ním na pozoru!

     Pane europoslanče, honosíte se titulem JUDr. čímž jaksi dáváte na odiv své vzdělání (po hříchu dosažené v nechvalně známé ZČU) a předhazujete nám, prostým občanům, jací jsme nevzdělanci když říkáte, že selským rozumem prý  můžeme pochopit, jak je pro nás EU prospěšná a jak nám pomáhá. Lžete, až se Vám od huby práší, pane europoslanče, protože pokud je Evropská unie někomu prospěšná, pak hlavně Vám, Štětinovi, Šojdrové, Jourové apod. Je sice pravda, že by EU mohla být tím, za co ji vydáváte, nebo byla v době,  kdy jsme vstupu do EU rozhodovali v referendu. Od té doby se toho změnilo tolik, že z původní vize o EU zůstalo ubohé torzo a politická fraška. EU se stala mocenským centrem, které má za cíl přetvořit Evropu, resp. její národní státy k obrazu svému. EU ne že diktuje, ale přímo přikazuje a nařizuje přetvářet národní zákony, způsoby, zvyklosti a mentalitu občanů  členských států, vytváří multikulturní podmínky ke vzniku islamistické Evropy.  Evropské dotace, kterými se často oháníte, jsou jen demagogickým ohlupováním lidí, že se prý bez EU neobejdeme, protože nebýt dotací EU, tak si prý ani neškrtneme. Lež má krátké nohy, pane Pospíšile, je totiž dokázáno, že to co do pokladny EU vložíme či odvedeme ve všech formách jako základní povinnost členského státu se nám nikdy, opakuji nikdy nevrátí!

     Nesnažte se odvolávat na  selský rozum občanů, protože ten je příliš břitký, emocionální, ale také racionální, aby snadno pochopili, že nám „valíte šrouby do hlavy“! Nejhorší na tom však je, že o naší existenci, naší svobodě a našem životě rozhodují lidé, kteří nebyli nikým z nás voleni, kteří si svévolně, „z moci úřední“ přivlastňují práva, které jsou na úkor občanů členských zemích, zvláště těch postkomunistických. Jejich, resp. Vaše rozhodování lze srovnávat s neřízenou střelou, kdy někomu tzv. „rupne v bedně“ a EU či EK vydá příkaz, která jde proti národním zájmům  členských států a jejich občanů.

   Z falešné loajality a trapným podbízením se západním politikům, vystupujete jako zfanatizovaný, zášti plný nepřítel Ruska, které se podle Vás chová jako agresor a proto prý západem vydané sankce mají smysl. Upřímně řečeno, mají jen nepatrný a Vy to dobře víte, pane Pospíšile, ale nemůžete tento fakt přiznat, protože by to znamenalo drtivý neúspěch protiruské agresivní politiky americké administrativy, včetně prezidenta Trumpa. Že jsou sankce k ničemu ukazuje fakt, že např. známá německá firma Mercedes otevřela v Rusku výrobní  linku.  Vy pane Pospíšile, jste tuto skutečnost přešel s tím, že jste to „nezaznamenal“ a zbaběle  jste prohlásil, že se „asi jedná o něco, na co se sankce nevztahují“.

    Takže podle Vás, když někdo ze západu, sankce nesankce, něco obchodního v Rusku zrealizuje tak to prostě  zdůvodníte tím, že se na to sankce nevztahují. Máte nás asi za blbce, pane Pospíšile když si myslíte, že toto Vám můžeme věřit. Vy jen tlacháte nesmysly o tom, jak jsou sankce nutné, prospěšné, úspěšné a mnohé západní státy s Ruskem dál vesele obchodují, investují  atd., jen my se však musíme jako obvykle hrbit a poníženě se přizpůsobit „nařízení shora“! Pane Pospíšile, nejsme blbí, ani slepí či hluší a když už se odvoláváte na selský rozum nás občanů, tak i tím selským rozumem jsme schopni  rozpoznat, jak ty Vaše „úspěšné, účelné a potřebné“ sankce „zcela zlomily Rusko“ a jak tvrdě padlo na držku, jak byste si jistě přál, že pane europoslanče? Jenže opak je pravdou, sankce Rusku více pomohly, než mu uškodily! To je k vzteku, že?

     Konstatujete, že Rusko porušilo mezinárodní právo, na Krymu se chová, jako by mu patřil. Ale on mu skutečně patří, pane Pospíšile, ale Vy jste natolik rusofobně zatížený a omezený, že nejste sto pochopit, že Krym je skutečně ruský a nebude tomu jinak! Tvrdíte, že se tam porušují práva etnických a různých menšin, viz třeba Krymští Tataři, kteří tam prý jsou Ruskem „velmi tvrdě diskriminováni“. Dodáváte, že to je fakt. Pokud je to fakt, pak předpokládám, že máte také dostatek důkazů, k jaké „tvrdé diskriminaci“ vůči Krymským Tatarům dochází! Tak sem s nimi, pane Pospíšile, ať se pobavíme! Nezajímavé, či spíše ubohé je také Vaše stále omílané tvrzení, že Rusko činí provokace proti Ukrajině v Černém moři a jeho chování je dál expanzivně rozpínavé. Zoufalí lidé činí zoufalé závěry, což je Váš případ, pane europoslanče. Na Rusko jste již vykydal tuny a vagony hnoje pomluv, lží, výmyslů, ničím nedoložených tvrzení, ale ani jednou jsem neslyšel, že byste také stejně zapáleně zkritizoval, nebo se negativně vyjadřoval o Ukrajině, USA nebo NATO, které se chovají, jednají a konají mnohem drzeji, provokativněji a agresívněji, než Rusko. Od Vás v tomto smyslu nepadne jediného slova nesouhlasu, odporu či kritiky, abyste snad neupadl v nemilost Vašich chlebodárců. Jinými slovy, ze strany západních subjektů, resp. sfašizované Ukrajiny  je podle Vás všechno OK, oni mohou vše, navíc NATO a amíci jako cizí subjekt na cizí půdě, zatím co Rusko nesmí nic, ačkoliv je doma!

    Ty Vaše odrhovačky a bláboly o Ruskem „porušování mezinárodního práva“, ty si nechejte (chtěl jsem říct pro své děti, ale to je jaksi mimo Vaše reálné možnosti, pokud se nemýlím), tak si je nechejte pro své zhůvěřilé voliče, aby měli více důvodů Vám dát svůj zatracený hlas ve volbách! Oháníte se  se zkušenostmi se Sovětským svazem z roku 1968 ‚kde jste asi byl v tu dobu?) a proto prý musíme hájit mezinárodní a lidská práva, což by nám nemělo být úplně jedno. Tvrdíte, že „ Rusko se pořád vůči Ukrajině chová nepřijatelným způsobem, je vůči němu agresorem!“. Můžete prosím, uvést alespoň jeden jediný, reálný případ, jak tvrdíte, že se Rusko „pořád“ chová vůči Ukrajině nepřijatelným způsobem, či dokonce, že je vůči němu agresorem? Vy máte jen plnou hubu pomluv, lží, nepodloženého tvrzení, abyste mohl velkohubě  prohlašovat, že vůči Rusku musíme nějakým způsobem zasáhnout. Apropó, kdo je to „my“? To jako „my Češi“ máme zasahovat proti Rusku? To jako bychom na ně šli s Žižkovými palcáty a vozovou hradbou? No jestli ano, tak až po Vás, pane Pospíšile, až po Vás!

    Vaše obavy, pane europoslanče, že když budeme ignorovat porušování mezinárodního práva, tak se bude opakovat rok 1968, jsou pane europoslanče tak hloupé, laciné, směšné a vzhledem k Vašemu vzdělání tak strašně ubohé, že se tím dostáváte (vlastně Vy tam už jste) do roviny pošetilých válečných štváčů z padesátých let minulého století, které si ovšem Vy nemůžete pamatovat. Nebo si myslíte, že jednání USA v zemích, jako je Lybie, Irán, Irák. Afghánistán a mnoha dalších je mírumilovné a v souladu s mezinárodním právem? Vašimi postoji, jednáním a  podlézáním se nejen totálně zesměšňujete a ztrapňujete, ale stavíte do role užitečného idiota! Chápu, že Vám to asi nevadí, hlavně že plníte zadání, úkoly a cíle těch, co jsou za Vámi a které či kteří  jsou Vám nejen přednější, ale i milejší, protože kromě ostudy z toho máte také nesmírný prospěch.

    Takže závěrem pane eurposlanče Pospíšile, s těmi Vašimi přiblblými „poudačkami“ o EU, Rusku, Ukrajině atd., jděte do pryč, nejlépe do Brusele, kam se, (alespoň v to doufám) po volbách dostanete a klidně tam můžete zůstat, dokonce i na „furt“. Většině občanům rozhodně nebudete chybět, spíše naopak.

Jiří  B a ť a, 12. dubna 2019

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

14.04.2019 20:01

Pospíšil měl udělat pořádek na právnické fakultě ZČU v Plzni.Honosná slova a výsledek veškerý žádný.Nikomu nebyl neoprávněný titul odebrán a JUDr Pospíšil vykřikoval,jak to tam uvedl do pořádku.Nelze tedy předpokládat,že by měl najednou pravdu.Mimochodem,EU se už měnila do nynější podoby v době,kdy se politiky zpitomnělí občané do čtvrté říše sami drali.Výsledný efekt pak dorazil Topolánek svou razancí pro přijetí Lisabonské smlouvy.Co politk,to podvodník a lhář.Jen je lidé pořád z nějakého divného důvodu volí.Kdyby lidé věděli,co chceme udělat,tak by nás nevolili(ODS).


 
Květoslav Vícha (Kvido)

Květoslav Vícha (Kvido)

14.04.2019 10:47

Zaprodanec Západu, to mně připomíná hatlapatinu minulého režimu. Pospíšil je jen tlučhuba toho, z čeho má prospěch. Jestli se uskuteční brexit, budou chtít odstoupit z EU další státy, pače se ukazuje i neschopnost administrativy EU jednat důrazně, umí jen kličkovat a hrabat finance. To je málo a mohou na to dojet.


 
Bedřich Pavelka

Bedřich Pavelka

14.04.2019 09:41

Pěkný a hlavně pravdivý článek!!! Je to zaprodanec západu, ale kolik takových podpindosníků máme kolem sebe! Asi zapoměl co nám západ provedl v roce 1938!!!


 
V pravěké politické minulosti zakladatel TOP 09 Karel Schwarzenberg dnes chce, aby stranu opět vedl aristokrat; jen se neví, jestli to nebude další „šlofíkový“ šlechtic Tomáš Spáč II.

V pravěké politické minulosti zakladatel TOP 09 Karel Schwarzenberg dnes chce, aby stranu opět vedl aristokrat; jen se neví, jestli to nebude další „šlofíkový“ šlechtic Tomáš Spáč II.

Táhne mu na 82 let, v uplynulých měsících prodělal zápal plic, pak byl v nemocnici kvůli problémům se srdcem. A zrovna teď si Karel Schwarzenberg připomíná deset let od doby, kdy s Miroslavem Kalouskem založil TOP 09. Ve Výzvě Seznamu mluví o demonstracích, kondici TOP 09 i svém zdravotním stavu.

Géniové mezinárodní investigativní skupiny Bellingcat mají definitivně jasno: za katastrofu malajsijského letounu na lince MH17, při níž v roce 2014 zahynulo na východě Ukrajiny 298 lidí, může opět a jen Rusko

Géniové mezinárodní investigativní skupiny Bellingcat mají definitivně jasno: za katastrofu malajsijského letounu na lince MH17, při níž v roce 2014 zahynulo na východě Ukrajiny 298 lidí, může opět a jen Rusko

Mezinárodní tým vyšetřovatelských šašků složený z nizozemských, belgických, australských a ukrajinských údajných expertů už 24. května 2018 v nizozemském městě Bunnik znovu po čtyřech letech prezentoval jen předběžné výsledky vyšetřování tragického pádu malajsijského letadla Boeing 777, v jehož troskách zahynulo 298 lidí. Důkazy žádné, nicméně Rusko je viníkem

Jsem unavený z Milionů šašků, nechtěl jsem už ani psát o Andhropoidu; synonymu umučených  obyvatel Lidic a Ležáků: Nejstarší oběti z Lidic bylo 84, nejmladšímu 14 let, resp. Ležáky a zastřelení všech 33 lidí starších 15 let

Jsem unavený z Milionů šašků, nechtěl jsem už ani psát o Andhropoidu; synonymu umučených obyvatel Lidic a Ležáků: Nejstarší oběti z Lidic bylo 84, nejmladšímu 14 let, resp. Ležáky a zastřelení všech 33 lidí starších 15 let

To, že jsem zase prožíval ty zbytečné a nelidské masakry vlastně způsobila Mgr. Martina Lehmannová, co je od 1. dubna 2017 je ředitelkou Památníku Lidice a předsedkyně Českého výboru Mezinárodní rady muzeí ICOM. Byla též u toho, když 24. června 2019 uplynulo 77 let od vypálení a vyhlazení osady Ležáky.

Všimli jste si? Na Letné o volbách ani slovo!

Všimli jste si? Na Letné o volbách ani slovo!

Řečí o demokracii, že byste je mohli vidlema přehazovat, plamenná chvála vynikajícího „čuchu“ 250 tisíců těch, kteří se na Letnou dostavili – ale že by ať už samotného oslavovatele toho čuchu či kohokoli jiného zajímala kvalita čuchu celého národa – to tedy ani nápad a též za žádnou cenu.

Poslední domácí zprávy