• Čtvrtek, 23. květen 2019
  • Svátek má Rukojmí Vladimír

Netahejme si do Česka západní sexuální exhibicionimus…
Počet návštěv: 496

Netahejme si do Česka západní sexuální exhibicionimus…

Jiří Vyvadil Článek od Jiří Vyvadil

Nedělá mi vůbec radost, že píši tento článek. Celý svůj život jsem byl všeobecně tolerantní a pokládal jsem se za mlada za liberála. Jenomže hranice liberalismu se mění. Dnes liberál podporuje extrémy v politice i životě, je nesmiřitelný a netolerantní k těm, kdo jsou přesvědčeni, že už je překročena červená čára.

Nechám nyní stranou západní politický liberalismus, který je často násilí samo, protože se musím dotknout čehosi, co by intimnější mělo zůstat, ale dělá se z toho nevkusná show před kamerami.

Půjdu in medias res. Mám dvě dcery. Jedna nekojila, druhá naopak ze zásady kojí. Nechme tu prvou (byly tam zdravotní problémy).

Zrovna tuto uplynulou neděli jsme slavili narozeniny mých vnoučat té druhé dcery, včetně malého mužského potomka tříměsíčního Jakuba. Bude jednou skvělý. Zjevně má inteligentní tvář po mně. Když mladší dcera jde kojit, odchází do jiného pokoje a je to vkusné pro ní i pro nás.

Aby nevznikl dojem, že jsem hystericky prudentní, tak samozřejmě čas od času při převlíkání, doma i u moře se navzájem vidíme. A smál jsem se tomu, kdy má nejstarší a milovaná vnučka- tedy nikoliv od té dosud jmenované dcery, ale od té starší, která převážně žije v Liverpoolu, ale jednou za měsíc jí máme mezi sebou konstatovala: Dědečku, ty máš menšího pindíka než Andrew (seriózní přítel mé dcery, který se o obě stará. Nezkoumal jsem pindíka potencionálního manžela mé dcery a beru na vědomí, že ho má asi většího. Zkoumání těchto detailů se zejména u moře při převlíkání nedá zabránit. Vnučku miluji a hold je zřejmě pravdomluvná.

Píši to pro to, abych ukázal, že jsou hranice přiměřené normality.

Ale pak už přichází jen nenormalita.

Může nahodile nastat situace, kdy křičící dítě si vyžádá uklidnění na veřejnosti kojením. Když ta matka to v rámci nezbytných podmínek udělá s maximální snahou o nevzbuzení pozornosti a je dokonce na ní vidět, že z toho radost nemá, berme to. Když ovšem následně zcela úmyslně gang exhibujících matek, které svými prsisky chtějí ostře vyprovokovat a samozřejmě i pohoršit veřejné prostředí, jdou kojit do veřejného prostředí například do banky, kde sice nepochybně se to může líbit některým slintajícím starcům, kteří jsou už jinak až do konce života bez nároku na takovou podívanou, ale na druhé straně řekněme 45 % přítomných je to nepříjemné až nevkusné jde, s ohledem na počátečný úmysl vyprovokovat veřejnost pro mnohé pohoršlivým jednáním i o trestný čin výtržnictví.

Když jsem v nadpise uvedl západní exhibicionismus, vzpomněl jsem si na desetitisícové zástupy Američanek, které pochodovaly s modely otevřených poševních otvorů v lidské velikosti od hlavy až k patě ulicemi Washingtonu na protest proti zvolení Donalda Trumpa. Odpudivé. V malém provedení fajn, milé, tom giga provedení a hlavně s tou neerotickou propagací – odpudivé. Chtěli mu vyčítat, že neuznává ženy. Roztomilé. Ale nebyla by to USA, která by tuším za rok obrátila o 180 stupňů a hystericky přijala davovou akci Me too, která obviňovala vetché starce, že se jich kdysi před třiceti lety dotkli na 7 sekund na koleni. Nyní to přešlo dál a to co každý věděl, že Michael Jackson hold má rád děti, respektive chlapce a co nevadilo 25 let, náhle je totální hrůzou.

Napřed zdůrazním, že snad nejsem úplně idiot. A nejsem ani Pence (viceprezident USA, který dostal šok, že bude muset sedět vedle předsedkyně Sněmovny reprezentantů Pelsiové a že to nevydrží, protože v životě vedle žádné jiné ženy než své manželky neseděl a prosil Trumpa, děvkaře a kurevníka, který ho nazval tuším bláznem (mimochodem může mi ODS a ostatní naše pravicové strany vysvětlit, proč s mám respektovat Američany? Jako celek jsou úchylní. Buď dávají doutník do přirození své stážistky jako Clinton, což je nechutné a nebo se bojí sednout vedle přestárlé sedmdesátileté babizny Pelosiové, protože nikdy neseděl vedle ženské, která nebyla jeho ženou. A to je viceprezident USA. No taky říká kravinu za kravinou…

Bude mnoho důvodů, že Západ padne. Pád říše římské byl dán nejen dekadentní sexuální revolucí každý s každým a na jakýkoliv způsob, ale mimochodem i tolerancí k příchodu desetitisíců barbarů. Liberální a zhýčkaná Amerika už v tom jede a jede v tom i liberální a zhýčkaná západní Evropa.

Začněme ofenzivně bránit střední Evropu od severu k jihu.

Nemůžeme prohrát.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jan Šanda

Jan Šanda

19.04.2019 07:53

Plné souhlasím. Již ve školkách dochází k absurdním situacím. Jako špunt školkou vychovaný vzpomínám na letní období, kdy nám v horku pouštěli venku v parnech sprchy a my se nahatí proháněli po trávníku. (čistému vše čisté). Protože máme hned pod okny školku mohu občas sledovat tamní dění. V létě se děti probíhají v ochlazovadle (moderni velkokapacitní sprcha) v plavkách, asi aby nebyla pohoršena nějaká pruderní osoba a protože čistému vše čisté, děti se hned vedle na trávníku svlečou do naha a oblékají do suchého. Absurdní.


 
Jan Šanda

Jan Šanda

19.04.2019 07:40


 
Petr Majevský

Petr Majevský

18.04.2019 20:22

Trochu to upravím.Amerika si to už zažila příchodem evropských zmrdů do země Indiánů.Zlikvidovala vzájmu zisku jejich kulturu a novou si nevytvořila.Převzala všechno to špatné po původní vlasti,Britanii.A s tím nyní žijí a snaží se změnit svět ku svému prospěchu,který ovšem není prospěchem mým.A to je ten pravý důvod odmítání amerikanismu,který je značnou částí nemyslící veřejnosti idealizován.


 
„S proruskými maniaky nechci mít nic společného,“ rozzuřil se Václav Bartuška a z mého rozhovoru pro Rukojmi.cz nebylo nic. Přes mé ujišťování, že by šlo o férové interwiev „padni komu padni“ a objasnění slov „proruský“ a „protiruský“

„S proruskými maniaky nechci mít nic společného,“ rozzuřil se Václav Bartuška a z mého rozhovoru pro Rukojmi.cz nebylo nic. Přes mé ujišťování, že by šlo o férové interwiev „padni komu padni“ a objasnění slov „proruský“ a „protiruský“

Měl jsem ten ztřeštěný plán, už když jsem vyrazil na Pražské jaro na koncert skvělé české harfenistky Kateřiny Englichové, s níž je ženatý Václav Bartuška, velvyslanec České republiky pro energetickou bezpečnost. A ten byl, resp. měl být mým novinářským sólokaprem. Tušil jsem jeho přítomnost, pak jsem navíc seděl náhodně hned za ním a o přestávce jsem ho drze oslovil se svojí utajenou strategií; připadal jsem si jako směšný konspirátor.

ZAPOMENUTÁ STUDÁNKA

ZAPOMENUTÁ STUDÁNKA

Vracel se domů z první letošní čekané na divoké holuby. Vstával brzy, bylo kolem čtvrté hodiny, ale vzduch byl stále teplý; žádné ranní čerstvo, žádný svěží závan, jen teplé ovívání opocených tváří. Cítil, jak se mu pot řine podpaždím a stéká bohatým pramínkem k opasku. Těšil se na osvěžení v oderském meandru, přidal do kroku, protože ještě musel projít loukami, kde bylo téměř nedýchatelně.

Poslední domácí zprávy