• Čtvrtek, 23. květen 2019
  • Svátek má Rukojmí Vladimír

Dnes je realitou vězení za pravdu. Zítra půjdete do vězení i za odmítání třetího pohlaví?
Počet návštěv: 1101

Dnes je realitou vězení za pravdu. Zítra půjdete do vězení i za odmítání třetího pohlaví?

Lea Vojteková Článek od Lea Vojteková

Když hlásáte nesmysly o tom, že existuje třetí pohlaví, jste označen jako bojovník za pravdu a dostanete štědré dotace. Když hlásáte pravdu o konání vlád a politiků, musíte se 8 let schovávat na ambasádě a pak jdete do vězení…

Když řeknete, že islám je náboženství míru, tolerance, lásky a podporujete islamizaci, jste označen jako bojovník za multikulti svět a dostanete štědré dotace.

Když upozorníte na znásilňování dětí jistými gangy v jistém anglickém měste, musíte čelit mediální šikaně a jdete do vězení.

Když podporujete gender, adopce dětí homosexuálními páry a různé další neomarxistické dekadentní výmysly, jste označen jako bojovník za „nový, lepší“ svět.

Když podporujete konzervativní názory a upozorníte na to, že tyto výmysly mohou být škodlivé, jste označen jako xenofob, nácek, extrémista. Do vězení (zatím) nejdete.


Nezdají se vám tyto hodnoty nějaké převrácené?

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

21.04.2019 19:17

Pepa Jozef-základní důvodem trestání za špatné názory jdou ruku v ruce s tradičním českým udavačstvím a právě v tom hrají "neziskovky a novináři" tu nejvýznamnější roli.Stát pak v zájmu ciziny dodělává ten zbytek,tzn. ten trest.Jinak je pravda,že za konečné řešení nenesou odpovědnost ti,co rozpoutali to běsnění,tedy neziskovky a presstituti,ale lidé,které si tento slabomyslný národ neustále volí.Pokud jste se seznámil s názorem,že už nebudou krást,když už si nakradli dost(a to tu také zaznělo),tak musíte pochybovat o inteligenci tohoto národa.


 
Pepa  Jozef

Pepa Jozef

21.04.2019 13:25

Dobrá, ale chybí zde důležitá informace. Kdo trestá za špatné názory? Nejsou to přeci neziskovky, či novináři. Jsou to naše státy řízené představiteli, které si občané zvolili.
Nebo si ty představitele zvolil někdo jiný?
Někdy to vypadá, že našim představitelům stávajíci osazenstvo občanů nevyhovuje, tak si je jako (v místní politice známí) velrybáři, dovážejí sami.
makron to přeci řekl někde u bruselu. člověk si maně vzpoměl na romány od Chaucera. Jak se tam to poslušné obyvatelstvo vyrábělo za inkvizice.
Taky taková hnusná tyranie.


 
„S proruskými maniaky nechci mít nic společného,“ rozzuřil se Václav Bartuška a z mého rozhovoru pro Rukojmi.cz nebylo nic. Přes mé ujišťování, že by šlo o férové interwiev „padni komu padni“ a objasnění slov „proruský“ a „protiruský“

„S proruskými maniaky nechci mít nic společného,“ rozzuřil se Václav Bartuška a z mého rozhovoru pro Rukojmi.cz nebylo nic. Přes mé ujišťování, že by šlo o férové interwiev „padni komu padni“ a objasnění slov „proruský“ a „protiruský“

Měl jsem ten ztřeštěný plán, už když jsem vyrazil na Pražské jaro na koncert skvělé české harfenistky Kateřiny Englichové, s níž je ženatý Václav Bartuška, velvyslanec České republiky pro energetickou bezpečnost. A ten byl, resp. měl být mým novinářským sólokaprem. Tušil jsem jeho přítomnost, pak jsem navíc seděl náhodně hned za ním a o přestávce jsem ho drze oslovil se svojí utajenou strategií; připadal jsem si jako směšný konspirátor.

ZAPOMENUTÁ STUDÁNKA

ZAPOMENUTÁ STUDÁNKA

Vracel se domů z první letošní čekané na divoké holuby. Vstával brzy, bylo kolem čtvrté hodiny, ale vzduch byl stále teplý; žádné ranní čerstvo, žádný svěží závan, jen teplé ovívání opocených tváří. Cítil, jak se mu pot řine podpaždím a stéká bohatým pramínkem k opasku. Těšil se na osvěžení v oderském meandru, přidal do kroku, protože ještě musel projít loukami, kde bylo téměř nedýchatelně.

Poslední domácí zprávy