• Pondělí, 17. květen 2021
  • Svátek má Rukojmí Aneta

Dnes je realitou vězení za pravdu. Zítra půjdete do vězení i za odmítání třetího pohlaví?
Počet návštěv: 3824

Dnes je realitou vězení za pravdu. Zítra půjdete do vězení i za odmítání třetího pohlaví?

Lea Vojteková Článek od Lea Vojteková

Když hlásáte nesmysly o tom, že existuje třetí pohlaví, jste označen jako bojovník za pravdu a dostanete štědré dotace. Když hlásáte pravdu o konání vlád a politiků, musíte se 8 let schovávat na ambasádě a pak jdete do vězení…

Když řeknete, že islám je náboženství míru, tolerance, lásky a podporujete islamizaci, jste označen jako bojovník za multikulti svět a dostanete štědré dotace.

Když upozorníte na znásilňování dětí jistými gangy v jistém anglickém měste, musíte čelit mediální šikaně a jdete do vězení.

Když podporujete gender, adopce dětí homosexuálními páry a různé další neomarxistické dekadentní výmysly, jste označen jako bojovník za „nový, lepší“ svět.

Když podporujete konzervativní názory a upozorníte na to, že tyto výmysly mohou být škodlivé, jste označen jako xenofob, nácek, extrémista. Do vězení (zatím) nejdete.


Nezdají se vám tyto hodnoty nějaké převrácené?

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

21.04.2019 19:17

Pepa Jozef-základní důvodem trestání za špatné názory jdou ruku v ruce s tradičním českým udavačstvím a právě v tom hrají "neziskovky a novináři" tu nejvýznamnější roli.Stát pak v zájmu ciziny dodělává ten zbytek,tzn. ten trest.Jinak je pravda,že za konečné řešení nenesou odpovědnost ti,co rozpoutali to běsnění,tedy neziskovky a presstituti,ale lidé,které si tento slabomyslný národ neustále volí.Pokud jste se seznámil s názorem,že už nebudou krást,když už si nakradli dost(a to tu také zaznělo),tak musíte pochybovat o inteligenci tohoto národa.


 
Pepa  Jozef

Pepa Jozef

21.04.2019 13:25

Dobrá, ale chybí zde důležitá informace. Kdo trestá za špatné názory? Nejsou to přeci neziskovky, či novináři. Jsou to naše státy řízené představiteli, které si občané zvolili.
Nebo si ty představitele zvolil někdo jiný?
Někdy to vypadá, že našim představitelům stávajíci osazenstvo občanů nevyhovuje, tak si je jako (v místní politice známí) velrybáři, dovážejí sami.
makron to přeci řekl někde u bruselu. člověk si maně vzpoměl na romány od Chaucera. Jak se tam to poslušné obyvatelstvo vyrábělo za inkvizice.
Taky taková hnusná tyranie.


 
Hamáčkovo vyjádření v Právu je nevěrohodné a značně nadhodnocené.

Hamáčkovo vyjádření v Právu je nevěrohodné a značně nadhodnocené.

Vicepremér, ministr vnitra a krátce (zcela účelově pro potřebu řešení kauzy Vrbětice a potřebou vyhoštění ruských diplomatů) bývalý ministr zahraničí Jan Hamáček, se v rozhovoru pro Právo (sobota 15.5.2021) naprosto nevěrohodně vyjádřil ke kauze Vrbětice, neboť v obsáhlém rozhovoru pro deník neřekl jediné slovo o důkazech, které by opravňovaly vládu obviňovat Ruskou federaci, resp. GRU z teroristické akce ve skladě munice ve Vrběticích. Jeho nadsazené, přehnané a hodně sebevědomé tvrzení, že akce Vrbětice byla „fenomenálním úspěchem vlády!“ je nejen směšné, ale také odsouzení hodné, protože toto vyjádření není hodno člověka, který zastává vysoké funkce, mj. silové ministerstvo vnitra. Je zcela nepochopitelné, proč v kauze Vrbětice, kontra agenti GRU připisuje takové zásluhy vládě, když vláda, kromě dramatického prohlášení v TV, žádnou zásluhu na vyřešení Vrbětic nemá! Tedy pokud nepočítáme bleskové a zcela nestandardní vyhoštění ruských diplomatů!

ČR je mistrem světa za cenu toho, že se Hamáčkovi údajně zhroutil svět.

ČR je mistrem světa za cenu toho, že se Hamáčkovi údajně zhroutil svět.

 Proč jsme mistři světa?? Inu stát po boku Spojených států a tím v první řadě mezi nepřáteli Ruské federace chce skutečně mistrovství v daném oboru. Nelze pominout, že hlavními tahouny týmu byli Andrej Babiš s Janem Hamáčkem a velmi zdatně jim sekundovali na křídlech příslušníci ODS a Pirátů. Nicméně každý takovýto souboj má i své oběti anebo bude mít. To ukáže čas, či zase nějaký jiný mistr světa.

Putin má pravdu, ne Zeman…

Putin má pravdu, ne Zeman…

V poslední době jsme si na Vrběticích uvědomili, že v podstatě můžeme plácnout cokoliv, protože v mezinárodním styku v krajním případě nás jen blahosklonně berou na vědomí.

Poslední domácí zprávy

Triumf

Triumf

Na českou zahraniční politiku se snad konečně usmálo štěstí. Dnes už je více méně jisté, že se žádná z klíčových postav západní...