• Pondělí, 10. srpen 2020
 • Svátek má Rukojmí Vavřinec

Dnes je realitou vězení za pravdu. Zítra půjdete do vězení i za odmítání třetího pohlaví?
Počet návštěv: 2987

Dnes je realitou vězení za pravdu. Zítra půjdete do vězení i za odmítání třetího pohlaví?

Lea Vojteková Článek od Lea Vojteková

Když hlásáte nesmysly o tom, že existuje třetí pohlaví, jste označen jako bojovník za pravdu a dostanete štědré dotace. Když hlásáte pravdu o konání vlád a politiků, musíte se 8 let schovávat na ambasádě a pak jdete do vězení…

Když řeknete, že islám je náboženství míru, tolerance, lásky a podporujete islamizaci, jste označen jako bojovník za multikulti svět a dostanete štědré dotace.

Když upozorníte na znásilňování dětí jistými gangy v jistém anglickém měste, musíte čelit mediální šikaně a jdete do vězení.

Když podporujete gender, adopce dětí homosexuálními páry a různé další neomarxistické dekadentní výmysly, jste označen jako bojovník za „nový, lepší“ svět.

Když podporujete konzervativní názory a upozorníte na to, že tyto výmysly mohou být škodlivé, jste označen jako xenofob, nácek, extrémista. Do vězení (zatím) nejdete.


Nezdají se vám tyto hodnoty nějaké převrácené?

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

21.04.2019 19:17

Pepa Jozef-základní důvodem trestání za špatné názory jdou ruku v ruce s tradičním českým udavačstvím a právě v tom hrají "neziskovky a novináři" tu nejvýznamnější roli.Stát pak v zájmu ciziny dodělává ten zbytek,tzn. ten trest.Jinak je pravda,že za konečné řešení nenesou odpovědnost ti,co rozpoutali to běsnění,tedy neziskovky a presstituti,ale lidé,které si tento slabomyslný národ neustále volí.Pokud jste se seznámil s názorem,že už nebudou krást,když už si nakradli dost(a to tu také zaznělo),tak musíte pochybovat o inteligenci tohoto národa.


 
Pepa Jozef

Pepa Jozef

21.04.2019 13:25

Dobrá, ale chybí zde důležitá informace. Kdo trestá za špatné názory? Nejsou to přeci neziskovky, či novináři. Jsou to naše státy řízené představiteli, které si občané zvolili.
Nebo si ty představitele zvolil někdo jiný?
Někdy to vypadá, že našim představitelům stávajíci osazenstvo občanů nevyhovuje, tak si je jako (v místní politice známí) velrybáři, dovážejí sami.
makron to přeci řekl někde u bruselu. člověk si maně vzpoměl na romány od Chaucera. Jak se tam to poslušné obyvatelstvo vyrábělo za inkvizice.
Taky taková hnusná tyranie.


 
              Jsi pro fair play? Pak nemůžeš fandit liberodemobloku.

Jsi pro fair play? Pak nemůžeš fandit liberodemobloku.

Baví tě dění ve sportu, kde zásada fair play vznikla? Jsi pro to, aby dva naše nejúspěšnější fotbalové kluby Slavie Praha a Viktoria Plzeň hrály své zápasy za rovných podmínek, i když fandíš jen jednomu z těch dvou klubů? Anebo když fandíš Slávii, bral bys všemi čtyřmi, aby Plzeň musela do zápasů nastupovat a hrát v teplácích, bez rozvičky, bez náhradníků, bez lékaře a s trenérem zásadně jen na tribuně?  Anebo když fandíš Plzni, přál by sis, aby tyhle hendikepy postihly Slávii?

Poslední domácí zprávy