• Pondělí, 24. únor 2020
  • Svátek má Rukojmí Matěj

Dnes je realitou vězení za pravdu. Zítra půjdete do vězení i za odmítání třetího pohlaví?
Počet návštěv: 2353

Dnes je realitou vězení za pravdu. Zítra půjdete do vězení i za odmítání třetího pohlaví?

Lea Vojteková Článek od Lea Vojteková

Když hlásáte nesmysly o tom, že existuje třetí pohlaví, jste označen jako bojovník za pravdu a dostanete štědré dotace. Když hlásáte pravdu o konání vlád a politiků, musíte se 8 let schovávat na ambasádě a pak jdete do vězení…

Když řeknete, že islám je náboženství míru, tolerance, lásky a podporujete islamizaci, jste označen jako bojovník za multikulti svět a dostanete štědré dotace.

Když upozorníte na znásilňování dětí jistými gangy v jistém anglickém měste, musíte čelit mediální šikaně a jdete do vězení.

Když podporujete gender, adopce dětí homosexuálními páry a různé další neomarxistické dekadentní výmysly, jste označen jako bojovník za „nový, lepší“ svět.

Když podporujete konzervativní názory a upozorníte na to, že tyto výmysly mohou být škodlivé, jste označen jako xenofob, nácek, extrémista. Do vězení (zatím) nejdete.


Nezdají se vám tyto hodnoty nějaké převrácené?

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

21.04.2019 19:17

Pepa Jozef-základní důvodem trestání za špatné názory jdou ruku v ruce s tradičním českým udavačstvím a právě v tom hrají "neziskovky a novináři" tu nejvýznamnější roli.Stát pak v zájmu ciziny dodělává ten zbytek,tzn. ten trest.Jinak je pravda,že za konečné řešení nenesou odpovědnost ti,co rozpoutali to běsnění,tedy neziskovky a presstituti,ale lidé,které si tento slabomyslný národ neustále volí.Pokud jste se seznámil s názorem,že už nebudou krást,když už si nakradli dost(a to tu také zaznělo),tak musíte pochybovat o inteligenci tohoto národa.


 
Pepa  Jozef

Pepa Jozef

21.04.2019 13:25

Dobrá, ale chybí zde důležitá informace. Kdo trestá za špatné názory? Nejsou to přeci neziskovky, či novináři. Jsou to naše státy řízené představiteli, které si občané zvolili.
Nebo si ty představitele zvolil někdo jiný?
Někdy to vypadá, že našim představitelům stávajíci osazenstvo občanů nevyhovuje, tak si je jako (v místní politice známí) velrybáři, dovážejí sami.
makron to přeci řekl někde u bruselu. člověk si maně vzpoměl na romány od Chaucera. Jak se tam to poslušné obyvatelstvo vyrábělo za inkvizice.
Taky taková hnusná tyranie.


 
Ožily mi znovu vzpomínky na havárii v černobylské atomové elektrárně V. I. Lenina; chvíle, kdy jsem poznal také ústředí ukrajinských “disidentů”, včetně mladého Kučmy. Pamatuji si též sexy blondýnku Tymošenkovou

Ožily mi znovu vzpomínky na havárii v černobylské atomové elektrárně V. I. Lenina; chvíle, kdy jsem poznal také ústředí ukrajinských “disidentů”, včetně mladého Kučmy. Pamatuji si též sexy blondýnku Tymošenkovou

V devadesátých letech jsem byl v Kyjevě pečený vařený. Dělal jsem rozhovor s náčelníkem kyjevské milice, který se mě na závěr interwievu a pózování do objektivu zeptal: Nu što, maladěc, kakaja u vas prabléma? V domnění, že jsem asi někde vytřískal hospodu a chci rozhovorem s ním průšvih zamést pod koberec.

Jan Padych: Bankéři z pergoly (4)

Jan Padych: Bankéři z pergoly (4)

Opravdu se setkali v kasinu. Všude plno světel, zelené stoly trochu připomínaly obyčejné hospodské kulečníky, ale rozhodně ne ty noblesní krupiérky, které u nich postávaly, ani ty hromady barevných žetonů na okrajích stolů, kolem nichž posedávali a postávali většinou muži, ale i několik málo žen.

Jan Padych: Bankéři z pergoly (3)

Jan Padych: Bankéři z pergoly (3)

Sál se starým, značně už zchátralým pódiem, se pozvolna plnil. Dětí přibývalo,  s nimi i křik a výskot. Dvě učitelky, obě už postarší a značně nervózní, okřikují neposedné caparty a ukazují na  řady židlí, kam si kdo má sednout. Kdosi zatáhne závěsy na velkých oknech a značně se setmí.

Poslední domácí zprávy