• Neděle, 25. srpen 2019
 • Svátek má Rukojmí Radim

Nebijte Feriho!!! Nestojí ani za odplivnutí.
Počet návštěv: 2199

Nebijte Feriho!!! Nestojí ani za odplivnutí.

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Asi se budete divit, že začínám tímto způsobem a dost možná Vám to k mé osobě nebude sedět, ale je to tak. Feri pro běžného občana nemá cenu ani pářícího lejna v zimě. Nestojí za zájem. Je to jen loutka TOP 09 K PŘILÁKÁNÍ VOLIČŮ, je to kašpárek ke vzbuzování pozornosti. Loď TOP se pomalu potápí a oni chtějí jen přilákat pozornost. Chtějí politicky ještě chvíli přežít!!!

         Chápu, že Vás může popouzet jeho vzhled, jenž připomíná právě slezivšího orangutana ze stromu, ale každý vypadáme nějak. Může Vás popouzet jeho počínání ve sněmovně, ale takových tam je. Spousta z poslanců je takzvaně na ránu lopatou do ksichtu, ale to bychom takto museli vymlátit celý parlament a senát taky. Co se však změní??? Vůbec nic. Ba ne vážení-Feri není problém. Problém je naše vlastní hloupost, nevzdělanost, naivita a lenost myslet. Problém je v tom, že věříme, že je demokracie, právo, svoboda, rovnoprávnost atp. V demokracii by to tak být mělo, ale sami vidíte, že tomu tak není. Proč asi??? Věříme v plky politických stran a jejich sliby. Bohužel drtivá většina z toho je pouze imaginární.

       Naše, ale i Evropská společnost přestaly ideologicky myslet, přičemž dobře víme, že nejvyšší mocenské a kapitálové struktury ideologicky myslí. To je jejich obrovská výhoda. Jejich ideologií jsou moc a peníze. To všichni víme dobře!!!! Když toto víme, tak je nutné pochopit, že jedinou relevantní obranou a konstruktivní možností je přenesení ideologického myšlení do nižších úrovní společnosti. To se řekne lehce že jo??? Ale jak, když žádná politická strana třeba u nás v ČR žádnou ideologii nenabízí??? Není a nebude to snadné, ale v každém případě bude muset každý z nás začít přímo u sebe. Nesmíme dávat hlasy u voleb politickým stranám, ale pouze hnutím. Politické strany jsou totiž dnes subjekty komerčního charakteru propojené s kapitálovými strukturami, což od základu eliminuje jakoukoliv formu demokracie. Ona ani ta hnutí nejsou samospasitelná, ale je to mnohem menší zlo. Tedy v první řadě začněme u sebe samých a trochu se politicky vzdělávejme a to i přesto, že je to málo záživné. Povzbudit na této cestě by Vás měl fakt, že mocenské a politické elity si v žádném případě nepřejí ideologicky znalý, pevný a odhodlaný národ, protože potom pro ně hrozí riziko toho, že se takový národ dokáže zbavit okovů diktatury a oni přijdou o svůj super byznys s lidskou blbostí. viz Feri.
 
         Použil jsem slovíčko diktatura-všimli jste si??? Víte proč??? Všeobecně si občané myslí, že žijeme v demokracii. Prd a ořech. Žijeme všichni v diktatuře kapitálu a jeho majitelů. Vše je kapitálu podřízeno. Velmi dobře tuto problematiku rozebral ve svém díle KAPITÁL Karel Marx. Je to velmi obtížné čtení, ale stojí za to. Samozřejmě od vzniku tohoto díla uplynulo mnoho let a mnohé se změnilo, ale dá se říci, že páteřní mechanismy kapitálu jsou stále stejné. Změnily se především prostředky k tvorbě kapitálu ve srovnání s dobami minulými. Dnešek oplývá tím, že jsou k jeho růstu využívány polopravdy, ale i lži a podvody. Nejsou ani nijak neobvyklé volební machinace a politické hry, kdy občan je politiky zblbnut-neřku li obelhán, avšak způsobem který se navenek tváří jako pravda. Člověk ideologicky a politicky nemyslící politickou hru a lež neodhalí!!!
 
         Kapitál fungoval i v socialismu. Ten nelze z ekonomických a politických procesů vyjmout, ale lze ho regulovat a řídit. Lze ho využívat pro blaho všech občanů ve společnosti, ale kapitál je silný hráč a tak na jeho ovládnutí je nutná jistá forma diktatury politické. Politická diktatura se dá generovat z ideologické podstaty. Ideologickou podstatou může být i samotný kapitál a to v případě, že si dělnická třída uvědomí, že je to právě ona která vytváří kapitálu nejvíce, přičemž z něho má nejméně a ani ho nevlastní-tedy nevlastní prostředky k jeho tvorbě a teprve následně kapitál. Občan-člověk nepříslušný k mocenským a politickým strukturám vyššího řádu je dnes považován za výrobní nástroj-výrobní prostředek a podle toho je s ním také zacházeno. Mzda odpovídá prostředkům nutným k přežití z měsíce na měsíc a nikoliv prostředkům které daný příslušník dělnické třídy vytvořil. Příkladem nám může být takový ČEZ. Tato firma své zaměstnance platí relativně slušně a přitom má firma každoročně zisk několik miliard korun. Nutno si uvědomit, že tento zisk vytváří zaměstnanci!!!! A to prosím musí utáhnout na svých bedrech i milionové měsíční platy vrcholového vedení jejichž výše je málokdy srovnatelná s reálně odvedenou prací.
 
        Nezbývá jiného vážení, než začít používat mozek. Neseďte na prdeli u počítače a vezměte do rukou knihu a nebo studujte knihy v digitálním vydání, ale prosím studujte. Feriho musíte umlátit argumenty a fakty. Ono to jde pěstí taky, ale tím se nic nezmění, protože dál budete jen těmi hloupými ovcemi se kterými Feri a ti ostatní jenom vláčí a mají z vás prdel. Nebude jeden Feri a přijdou tři noví.
 
      PS. Prosím Vás čtenáři, aby jste kdož chcete a můžete-umístěte tento článek na sociální sítě. Já nemohu, neb slovutný demokratický Facebook mě opět na měsíc kompletně zablokoval.
 
To vám jeden moula z Topky

v Boršicích prej ztrácel bobky.

S Moraváky vínko pil,

pak se pěkně zapotil.

Zkoušel tam prej Pražský kecy,

a to vypil jen dvě deci.

V tu ránu mu jedna pleskla,

až mu z toho čelist klesl

Moravákům všechna čest,

ukázali lidu pěst.

Berme příklad bratři Češi,

odpady se takto řeší!!!

 

Děkuji Vám

 Ram

https://pp.userapi.com/c851420/v851420737/10a7ef/O3vUmD4VY0M.jpg

Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

22.04.2019 19:20

Já nechápu tohoto podivného tvora.Normální chlap dostane facku a jde si to vyřídit ručně stručně.Tento exot zavolá policii a nechá se odvézt do nemocnice.Jen jsem přesvědčen,že takto by se měli občané chovat ke všem politikům,kteří nehájí jejich zájmy.Jinak ještě poznámka.Z článku vyplývá jedna věc.Jsem nevzdělaný,tudíž hloupý.Přitom nevěřím,že je tady demokracie,právo,svoboda a rovnost.Na to nepotřebuji být vzdělaný.Kromě toho nevěřím jedinému slovu politiků před volbami,při volbách a po nich také ne.Dovolím si poznamenat,že zapnout mozek už nepomůže.Občané si svou tupostí nechali nasadit okovy a nedokáží se jich zbavit.Právě pro tolik politiků a jejich partají,kteří mají obsazeny rozhodující místa vestátě a své prebendy si dovedou bez problémů ochránit.Nakonec je daňový poplatník na to,aby se měli dobře politici,ti netahaví na sociálních dávkách a dnes i neziskovky,které většinu od státu vybraných peněz spotřebují na svou vlastní režii.Feri je jenom figurka.Ti praví jsou schováni za těmito figurkami z politických partají.


 
Čeněk Urbanec

Čeněk Urbanec

22.04.2019 16:49

Předpokládám, že nám kausa tří trafikantů ODS dodala pádný argument: ochrana poslance před trestní odpovědností, aktivní i pasivní, platí jen na půdě Parlamentu... Všude jinde může dostat po čuni, zvláště když,, s vysokou pravděpodobností, šlo o, poněkud brutální, odchyt neznámého živočicha, nic takového předtím neviděli...Když se pořád straší oteplováním, mohli ti ubozí venkované podlehnout dojmu, že nějaký obyvatel pralesa si vybral lužní lesy vysychající Moravy, jako své hnízdo. Můžete se jim divit?


 
Radovan Krejčíř a jeho rodina si mohou být jisti, že v naší péči je v bezpečí, prohlásil mluvčí jihoafrické vězeňské správy Singabakho Nxumalo. A než se jeho manželka vzpamatovala, „náhodou“ vyhořel jejich dům v Černošicích

Radovan Krejčíř a jeho rodina si mohou být jisti, že v naší péči je v bezpečí, prohlásil mluvčí jihoafrické vězeňské správy Singabakho Nxumalo. A než se jeho manželka vzpamatovala, „náhodou“ vyhořel jejich dům v Černošicích

Život Radovana Krejčíře v johannesburgské věznici Leeuwkop s maximální mírou ostrahy, kde si Čech odpykává pětatřicetiletý trest, není ohrožen, ujistila právě jihoafrická vězeňská správa podle místních médií. Reagovala tak na tvrzení Krejčířových příbuzných, kteří si v tisku stěžovali, že Čech bude brzy zavražděn, pokud nebude z Leeuwkopu přeložen do jiného zařízení.

Poznal jsem operního pěvce Plácida Dominga osobně v Římě, pomluvy pro údajné anonymní obvinění ze sexuálních obtěžování pěveckých hvězdiček v 80. letech jsou výmysly; Havel tak činil se svými milenkami legálně

Poznal jsem operního pěvce Plácida Dominga osobně v Římě, pomluvy pro údajné anonymní obvinění ze sexuálních obtěžování pěveckých hvězdiček v 80. letech jsou výmysly; Havel tak činil se svými milenkami legálně

Legendární operní zpěvák a dirigent Plácido Domingo čelí obvinění, že řadu žen nutil k sexuálním stykům. Údajně jim nabízel práci a trestal je, když jeho návrhy odmítly. Informovala o tom v úterý agentura AP. Osmasedmdesátiletý Domingo tato obvinění označil za „hluboce znepokojivá a tak, jak byla představena, za nepřesná“. Dodal, že se domníval, že veškeré jeho chování a vztahy byly přijímány kladně a se souhlasem.

Nový ministr kultury Zaorálek blábolil ještě jako volební lídr ČSSD a šéf české diplomacie v červnu 2017:

Nový ministr kultury Zaorálek blábolil ještě jako volební lídr ČSSD a šéf české diplomacie v červnu 2017: "Mám vysoké ambice - vyhrát volby. Nikoho nenechám si do toho mluvit; přejímám celou zodpovědnost na sebe

To bylo směšných vyhrůžek a svalnatých řečí: „My Šmardu nedáme, raději vládnutí s ANO zbouráme!“ Pak ale musel Hamáček stáhnout před prezidentem Zemanem ocas mezi nohy; plné koryto je plné koryto, od kterého se socani neodtrhnou, ani omylem. A tak prozatimní šéf ČSSD raději zatáhl za záchrannou brzdu a připlazil se po čtyřech, aby navrhl na post ministra kultury Lubomíra Zaorálka.

                      Winston Churchill o Rusku

Winston Churchill o Rusku

Žádná vláda, kterou kdy lidé vytvořili, by nebyla schopna přežít tak vážné a kruté rány, jaké zasadil Hitler Rusku. Sovětské Rusko však nejen obstálo a zotavilo se z těchto strašných ran, ale navíc samo zasadilo německé armádní mašinérii smrtelné rány, jaké by byla nemohla zasadit žádná jiná síla na světě.

Winston Churchill na jaře roku 1943

Poslední domácí zprávy

Jak poznat totalitu?

Jak poznat totalitu?

Ve zkratce: naše pravda je jedině správná, nesouhlasící je třeba zastrašit, umlčet, zostudit, když to nepůjde „podobrém“, potrestat, vyhodit...