• Neděle, 25. srpen 2019
  • Svátek má Rukojmí Radim

Maskot úlisnosti Halík lže a lže
Počet návštěv: 1113

Maskot úlisnosti Halík lže a lže

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

Nepřímo dotčený občan komentuje záznamy nechvalně známého překrucovače faktů (eufemismus lháře), jak osobních, a jak dnes již všeobecně známo, tak i faktů náboženských, Tomáše Halíka.

Halík lže, když tvrdí, že nemohl před listopadem 89 pedagogicky působit. Pracoval přece na katedře Institutu pro výchovu vedoucích pracovníků ministerstva průmyslu České socialistické republiky.

Záznamy mají svůj původ v archivech StB, dnes označovaných jako Archivy bezpečnostních složek, které jsou vedeny v rámci Ústavu pro studium totalitních režimů (ÚSTR).

Halík lže, když tvrdí, že nemohl před listopadem 89 pedagogicky působit. Pracoval přece na katedře Institutu pro výchovu vedoucích pracovníků ministerstva průmyslu České socialistické republiky. Měl přístup k nejcitlivějším materiálům komunistických šéfů našeho průmyslu a tehdejší vedoucí kádry vyučoval a vychovával!!! S touto svou praxí se nemůže pochlubit, protože katedra, coby pracoviště pod křídly StB, zanikla. Tento bezpáteřní tvor nyní zakládá s bývalým komunistou a komplicem kmotra Mrázka, Luďkem Sekyrou „Centrum pro studium politické filozofie, etiky a náboženství“. A svítí jim k tomu současný rektor Karlovy Univerzity Tomáš Zima, který byl nejen od svých 18 let v KSČ, ale ještě 20. 11. 1989 zasedal ve své stranické buňce (Botičská) a přemýšlel, jak zastavit listopadové změny. (A propos, „soudruh“ rektor stačil ještě během roku 89, jakožto vrchní svazák, zamítat pro politické názory studentům 1. lékařské fakulty cesty do kapitalistické ciziny.)

Podobně je pamatován i Luděk Sekyra, který donášel StB na své vysokoškolské spolužáky to, že poslouchají protirežimní písničkáře, jakými byl např. Kryl nebo Hutka. Dnes si ale kupuje falešnou čest tím, že investuje peníze, nabyté z činnosti v rámci spolupráce se zavražděným kmotrem tuzemského organizovaného zločinu, Františkem Mrázkem, do oxfordských kolejí.

Proto se nepřímo dotčený občan na konci své úvahy táže: „Jak se vám líbí tato (nesvatá) trojice Halík – Sekyra – Zima?“

728812_MV_1_1_0025-1

kol č. 3 je dodnes doložený jeho spoluautorstvím knihy Lidé a konflikty, která přetrvala historické změny na svém smutném místě v knihovně někdejší Vysoké školy Sboru národní bezpečnosti (SNB pod který spadala i totalitní tajná policie, státní bezpečnost StB). Nyní je VŠ SNB přejmenována na Policejní akademii České republiky, kde na nešťastnou knihu vedenou pod číslem 3259822540, dodnes usedá nevábný prach minulého režimu..

Lidé a konflikty

Konec konců, i tato instituce zaznamenává podobné spojitosti, viz postarší článek v časopisu Týden – V senátu policejní školy sedí absolvent fakulty StB.

728812_MV_1_1_0026-1

Kbelík plný lží, takto lze kvalifikovat mlžení o své minulosti Tomáše Halíka
Kbelík plný lží, takto lze kvalifikovat mlžení o své minulosti Tomáše Halíka
 
solis
vystudoval sociologii a politologii na belgické Vrije Universiteit Brussel (1992). Tamtéž získal postgraduální diplom (LL.M.) mezinárodního a evropského práva (1993). Absolvent letní akademie na Evropském Univerzitním Institutu ve Florencii (1992). Stážista na Evropské komisi (GŘ I.) Někdejší člen Strany zelených, aktivní v řídících orgánech základní organizace Praha 1 a Zahraniční Odborné Sekci strany. Později zakladatel a předseda základní organizace SZ Praha Suchdol, prominentní kritik politiky někdejšího předsedy SZ Bursíka, v okruhu stranické opozice. Odpůrce plánované radarové základny SSA v Brdech a účasti AČ na expedičních misích a okupaci Afghánistánu. Svého času parlamentní asistent poslankyně Olgy Zubové. Zastupitel MČ Praha 1, předseda finančního výboru MČ P1, lídr kandidátky DSZ ve volbách do EP, kandidát do Senátu za Prahu 6. Lektor na VŠMVV, přednášel komparativní politologii a konspirační teorie. Vede zde diplomové a bakalářské práce na zahraničně politická témata. Poradce místostarosty Prahy 5. Kandidát v květnových Evropských volbách 2014 za iniciativu "Ne Bruselu"
Klíčová slova: Tomáš Halík
 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

24.04.2019 19:12

Halík lže,jen otevře hubu.Nadarmo není katolík.Ovšem ani ta slavná katolická církev není ochotna s ním udělat krátký proces.Jde přeci o "dobré"jméno církve.Jen o žádném dobrém jménu se neví,církevním hodnostářům se o něm jenom zdá.


 
Jak to bylo s Čáslavskou nejen v roce 1968, ale i s jejími protisovětskými gesty, jak je v minulých dnech okázale prezentovala ČT, když pouze ukázala předávání medailí jí a sovětské gymnastce; Čáslavská odvrací svoji tvář od vlajky SSSR

Jak to bylo s Čáslavskou nejen v roce 1968, ale i s jejími protisovětskými gesty, jak je v minulých dnech okázale prezentovala ČT, když ukázala pouze předávání medailí jí a sovětské gymnastce; Čáslavská odvrací svoji tvář od vlajky SSSR

V České televizi před několika dny závěru srpna 2019 odezněla jen laciná propaganda roku 1968, když při předávání medailí jí a sovětské gymnastce Čáslavská okázale odvrací na protest svoji tvář od vlajky SSSR. Ani slovo o tom, jak přišel říjen 1968 a sedminásobná olympijská vítězka - gymnastka Věra Čáslavská a stříbrný olympijský medailista - běžec Josef Odložil si před více než půl stoletím řekli 26. října 1968 své “ano“ během letních olympijských hrách v Mexico City.

Radovan Krejčíř a jeho rodina si mohou být jisti, že v naší péči je v bezpečí, prohlásil mluvčí jihoafrické vězeňské správy Singabakho Nxumalo. A než se jeho manželka vzpamatovala, „náhodou“ vyhořel jejich dům v Černošicích

Radovan Krejčíř a jeho rodina si mohou být jisti, že v naší péči je v bezpečí, prohlásil mluvčí jihoafrické vězeňské správy Singabakho Nxumalo. A než se jeho manželka vzpamatovala, „náhodou“ vyhořel jejich dům v Černošicích

Život Radovana Krejčíře v johannesburgské věznici Leeuwkop s maximální mírou ostrahy, kde si Čech odpykává pětatřicetiletý trest, není ohrožen, ujistila právě jihoafrická vězeňská správa podle místních médií. Reagovala tak na tvrzení Krejčířových příbuzných, kteří si v tisku stěžovali, že Čech bude brzy zavražděn, pokud nebude z Leeuwkopu přeložen do jiného zařízení.

Poznal jsem operního pěvce Plácida Dominga osobně v Římě, pomluvy pro údajné anonymní obvinění ze sexuálních obtěžování pěveckých hvězdiček v 80. letech jsou výmysly; Havel tak činil se svými milenkami legálně

Poznal jsem operního pěvce Plácida Dominga osobně v Římě, pomluvy pro údajné anonymní obvinění ze sexuálních obtěžování pěveckých hvězdiček v 80. letech jsou výmysly; Havel tak činil se svými milenkami legálně

Legendární operní zpěvák a dirigent Plácido Domingo čelí obvinění, že řadu žen nutil k sexuálním stykům. Údajně jim nabízel práci a trestal je, když jeho návrhy odmítly. Informovala o tom v úterý agentura AP. Osmasedmdesátiletý Domingo tato obvinění označil za „hluboce znepokojivá a tak, jak byla představena, za nepřesná“. Dodal, že se domníval, že veškeré jeho chování a vztahy byly přijímány kladně a se souhlasem.

Nový ministr kultury Zaorálek blábolil ještě jako volební lídr ČSSD a šéf české diplomacie v červnu 2017:

Nový ministr kultury Zaorálek blábolil ještě jako volební lídr ČSSD a šéf české diplomacie v červnu 2017: "Mám vysoké ambice - vyhrát volby. Nikoho nenechám si do toho mluvit; přejímám celou zodpovědnost na sebe

To bylo směšných vyhrůžek a svalnatých řečí: „My Šmardu nedáme, raději vládnutí s ANO zbouráme!“ Pak ale musel Hamáček stáhnout před prezidentem Zemanem ocas mezi nohy; plné koryto je plné koryto, od kterého se socani neodtrhnou, ani omylem. A tak prozatimní šéf ČSSD raději zatáhl za záchrannou brzdu a připlazil se po čtyřech, aby navrhl na post ministra kultury Lubomíra Zaorálka.

Poslední domácí zprávy

Jak poznat totalitu?

Jak poznat totalitu?

Ve zkratce: naše pravda je jedině správná, nesouhlasící je třeba zastrašit, umlčet, zostudit, když to nepůjde „podobrém“, potrestat, vyhodit...