• Neděle, 26. květen 2019
  • Svátek má Rukojmí Filip

Maskot úlisnosti Halík lže a lže
Počet návštěv: 923

Maskot úlisnosti Halík lže a lže

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

Nepřímo dotčený občan komentuje záznamy nechvalně známého překrucovače faktů (eufemismus lháře), jak osobních, a jak dnes již všeobecně známo, tak i faktů náboženských, Tomáše Halíka.

Halík lže, když tvrdí, že nemohl před listopadem 89 pedagogicky působit. Pracoval přece na katedře Institutu pro výchovu vedoucích pracovníků ministerstva průmyslu České socialistické republiky.

Záznamy mají svůj původ v archivech StB, dnes označovaných jako Archivy bezpečnostních složek, které jsou vedeny v rámci Ústavu pro studium totalitních režimů (ÚSTR).

Halík lže, když tvrdí, že nemohl před listopadem 89 pedagogicky působit. Pracoval přece na katedře Institutu pro výchovu vedoucích pracovníků ministerstva průmyslu České socialistické republiky. Měl přístup k nejcitlivějším materiálům komunistických šéfů našeho průmyslu a tehdejší vedoucí kádry vyučoval a vychovával!!! S touto svou praxí se nemůže pochlubit, protože katedra, coby pracoviště pod křídly StB, zanikla. Tento bezpáteřní tvor nyní zakládá s bývalým komunistou a komplicem kmotra Mrázka, Luďkem Sekyrou „Centrum pro studium politické filozofie, etiky a náboženství“. A svítí jim k tomu současný rektor Karlovy Univerzity Tomáš Zima, který byl nejen od svých 18 let v KSČ, ale ještě 20. 11. 1989 zasedal ve své stranické buňce (Botičská) a přemýšlel, jak zastavit listopadové změny. (A propos, „soudruh“ rektor stačil ještě během roku 89, jakožto vrchní svazák, zamítat pro politické názory studentům 1. lékařské fakulty cesty do kapitalistické ciziny.)

Podobně je pamatován i Luděk Sekyra, který donášel StB na své vysokoškolské spolužáky to, že poslouchají protirežimní písničkáře, jakými byl např. Kryl nebo Hutka. Dnes si ale kupuje falešnou čest tím, že investuje peníze, nabyté z činnosti v rámci spolupráce se zavražděným kmotrem tuzemského organizovaného zločinu, Františkem Mrázkem, do oxfordských kolejí.

Proto se nepřímo dotčený občan na konci své úvahy táže: „Jak se vám líbí tato (nesvatá) trojice Halík – Sekyra – Zima?“

728812_MV_1_1_0025-1

kol č. 3 je dodnes doložený jeho spoluautorstvím knihy Lidé a konflikty, která přetrvala historické změny na svém smutném místě v knihovně někdejší Vysoké školy Sboru národní bezpečnosti (SNB pod který spadala i totalitní tajná policie, státní bezpečnost StB). Nyní je VŠ SNB přejmenována na Policejní akademii České republiky, kde na nešťastnou knihu vedenou pod číslem 3259822540, dodnes usedá nevábný prach minulého režimu..

Lidé a konflikty

Konec konců, i tato instituce zaznamenává podobné spojitosti, viz postarší článek v časopisu Týden – V senátu policejní školy sedí absolvent fakulty StB.

728812_MV_1_1_0026-1

Kbelík plný lží, takto lze kvalifikovat mlžení o své minulosti Tomáše Halíka
Kbelík plný lží, takto lze kvalifikovat mlžení o své minulosti Tomáše Halíka
 
solis
vystudoval sociologii a politologii na belgické Vrije Universiteit Brussel (1992). Tamtéž získal postgraduální diplom (LL.M.) mezinárodního a evropského práva (1993). Absolvent letní akademie na Evropském Univerzitním Institutu ve Florencii (1992). Stážista na Evropské komisi (GŘ I.) Někdejší člen Strany zelených, aktivní v řídících orgánech základní organizace Praha 1 a Zahraniční Odborné Sekci strany. Později zakladatel a předseda základní organizace SZ Praha Suchdol, prominentní kritik politiky někdejšího předsedy SZ Bursíka, v okruhu stranické opozice. Odpůrce plánované radarové základny SSA v Brdech a účasti AČ na expedičních misích a okupaci Afghánistánu. Svého času parlamentní asistent poslankyně Olgy Zubové. Zastupitel MČ Praha 1, předseda finančního výboru MČ P1, lídr kandidátky DSZ ve volbách do EP, kandidát do Senátu za Prahu 6. Lektor na VŠMVV, přednášel komparativní politologii a konspirační teorie. Vede zde diplomové a bakalářské práce na zahraničně politická témata. Poradce místostarosty Prahy 5. Kandidát v květnových Evropských volbách 2014 za iniciativu "Ne Bruselu"
Klíčová slova: Tomáš Halík
 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

24.04.2019 19:12

Halík lže,jen otevře hubu.Nadarmo není katolík.Ovšem ani ta slavná katolická církev není ochotna s ním udělat krátký proces.Jde přeci o "dobré"jméno církve.Jen o žádném dobrém jménu se neví,církevním hodnostářům se o něm jenom zdá.


 
Prázdné heslo: Zabraňte globálnímu oteplování! Byť za něho lidé mohou jen 10%, když účinky přírody jsou mnohokrát větší vlivem vypařováním moří a oceánů vydechující největší skleníkový plyn - vodní páry…

Prázdné heslo: Zabraňte globálnímu oteplování! Přitom za něho lidé mohou jen cca 5%, když účinky přírody jsou mnohokrát větší vlivem vypařováním moří a oceánů, vydechujících největší skleníkový plyn - vodní páry…

Čeští studenti se přesto připojili k celosvětové protestní akci, která chce přimět politiky k důslednější ochraně klimatu a snižování emisí. Nechce se ti do školy, přijď mezi nás a protestuj; v rámci iniciativy Fridays for Future se tak účastní mladí lidé z více než stovky zemí světa.

„S proruskými maniaky nechci mít nic společného,“ rozzuřil se Václav Bartuška a z mého rozhovoru pro Rukojmi.cz nebylo nic. Přes mé ujišťování, že by šlo o férové interwiev „padni komu padni“ a objasnění slov „proruský“ a „protiruský“

„S proruskými maniaky nechci mít nic společného,“ rozzuřil se Václav Bartuška a z mého rozhovoru pro Rukojmi.cz nebylo nic. Přes mé ujišťování, že by šlo o férové interwiev „padni komu padni“ a objasnění slov „proruský“ a „protiruský“

Měl jsem zase jeden utkvělý a notně ztřeštěný plán; udělat pro internetové noviny Rukojmi.cz rozhovor, jehož hlavním protagonistou měl být Václav Bartuška, velvyslanec České republiky pro energetickou bezpečnost. A ten by byl, resp. měl být mým novinářským sólokaprem. Pak jsem ho náhodně potkal v Praze a drze oslovil se svojí utajenou strategií; připadal jsem si jako směšný konspirátor.

STÍN „SOUDKYNĚ OLO“ NA OBNOVENÉM PROCESU

STÍN „SOUDKYNĚ OLO“ NA OBNOVENÉM PROCESU

Od 6. června 2018 jsem se na svém bloggu opakovaně věnoval svéráznému postupu „soudkyně OLO“, tedy paní Ivety Šperlichové, soudkyně zlínské pobočky Krajského soudu v Brně, v řízení proti údajným pachatelům krácení spotřební daně z tabáku, který dovedla k odsuzujícímu rozsudku z 22.června 2018. V r.2019 ji ale uznal Ústavní soud za podjatou a následně jí Vrchní soud v Olomouci případ odebral a rozsudek zrušil.

Poslední domácí zprávy