• Neděle, 25. srpen 2019
  • Svátek má Rukojmí Radim

Nežijeme na Slovensku, na Zemana s Babišem jste krátký, milánkové…
Počet návštěv: 838

Nežijeme na Slovensku, na Zemana s Babišem jste krátký, milánkové…

Jiří Vyvadil Článek od Jiří Vyvadil

Trochu si parafrázuji skladbu Janka Ledeckého Na ptáky jsme krátký. Už zase náš demoblok začíná vyšilovat a chce mimořádné schůze a Miliony chvilek chtějí zaplnit náměstí a svrhnout a zabránit jmenování Marie Benešové ministryní spravedlnosti. A do toho vystupují soudcovské úderky, které kdesi vytáhli, že jim vláda musí vysvětlit, proč odchází Kněžínek z postu ministra a proč má být nahrazen Marií Benešovou. A dramaticky prohlašují, že je tím ohrožen právní stát.

Všechno je to směšné a všechno bude mít stejný průběh jako v minulosti. Jako kdysi při slavné, avšak jinak bezcenné akci Děkujeme odejděte, jako při neudělení vyznamenání strýci Bradymu, jako při lstivém výslechu mladého Babiše, jako při odvolávání Babiše ještě coby ministra financí kvůli dluhopisům, jež zavedl jeho předchůdce ve funkci ministra Miroslav či při využívání nelegálních odposlechů, o nichž si ptáci štěbetají na stromech, že se tak dělo jako při pohrávání se slovíčky v názvu skupiny Pussy Riot Milošem Zemanem.

Česko spolu patří mezi ďábelský spolek V4. To co jinde projde téměř bez povšimnutí, zde je vše superproblémem a západní superliberální média se na nás vrhají jako na špinavce.

Ne že by Západ v tomto úsilí nebyl zčásti úspěšný. Zvlášť se mu dařilo na Slovensku, kde liberálové ve spojení s prezidentem Kiskou způsobili polopřevrat, při kterém musel z vlády odejít premiér Fico, kdy důvodem bylo nevím proč, že byl zavražděn novinář Kuciak se svou partnerkou.

To ďábelské ovzduší u nás bude dál rozdmýchávat demoblok, nejen kvůli jmenování Benešové, ale i kvůli otevřeně bonzácké akci části lidovců, zejména europoslance Zdechovského a zvlášť aktivních Pirátů, kteří nelitují sil, aby vyvolali proti České republice co nejtvrdší tažení ohledně využívání dotací Andrejem Babišem. A samozřejmě, že chvilky a opozice vystartují, kdy by státní zástupce podal obžalobu na premiéra.

A tady je rozdíl mezi Českem a Slovenskem. V Česku protivníci Zemana a Babiše také zaplní náměstí, ale nejsou to zase takoví hysterici, aby tam vydrželi měsíce a přes snahu médií, zejména veřejnoprávních, které v rozporu se svým posláním se dostávají na fanatickou strunu vzbouřenců, nic nakonec neprosadí. To na Slovensku si už ten pád osoby k tomu určené prosadí, stůj co stůj. Mimochodem před roky takto odstranili kvůli akci Godzila naopak premiéra Dzurindu.

A tak lidé mimo Prahu klidně mohou jít do hospody a nebo se dívat na nekonečné detektivní seriály, protože opět vlastně o nic nepůjde a ani nemusí sledovat zprávy. Jako vždy jde jen o pravidelnou dávku mediálně davové psychózy.

A to je dobrá zpráva pro tuto zem. Jsme prostě jiní než Slováci.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

24.04.2019 19:07

Přijdou,vykřičí se(však za to dostanou zaplaceno) a spokojeně se rozejdou s jidášským grošem v kapse.Podle soudců je právní stát ohrožen?Tito lidé asi žijí na Měsíci,jinak by věděli,že právě oni jsou hrozbou pro údajný "právní" stát.


 
Jak to bylo s Čáslavskou nejen v roce 1968, ale i s jejími protisovětskými gesty, jak je v minulých dnech okázale prezentovala ČT, když pouze ukázala předávání medailí jí a sovětské gymnastce; Čáslavská odvrací svoji tvář od vlajky SSSR

Jak to bylo s Čáslavskou nejen v roce 1968, ale i s jejími protisovětskými gesty, jak je v minulých dnech okázale prezentovala ČT, když ukázala pouze předávání medailí jí a sovětské gymnastce; Čáslavská odvrací svoji tvář od vlajky SSSR

V České televizi před několika dny závěru srpna 2019 odezněla jen laciná propaganda roku 1968, když při předávání medailí jí a sovětské gymnastce Čáslavská okázale odvrací na protest svoji tvář od vlajky SSSR. Ani slovo o tom, jak přišel říjen 1968 a sedminásobná olympijská vítězka - gymnastka Věra Čáslavská a stříbrný olympijský medailista - běžec Josef Odložil si před více než půl stoletím řekli 26. října 1968 své “ano“ během letních olympijských hrách v Mexico City.

Radovan Krejčíř a jeho rodina si mohou být jisti, že v naší péči je v bezpečí, prohlásil mluvčí jihoafrické vězeňské správy Singabakho Nxumalo. A než se jeho manželka vzpamatovala, „náhodou“ vyhořel jejich dům v Černošicích

Radovan Krejčíř a jeho rodina si mohou být jisti, že v naší péči je v bezpečí, prohlásil mluvčí jihoafrické vězeňské správy Singabakho Nxumalo. A než se jeho manželka vzpamatovala, „náhodou“ vyhořel jejich dům v Černošicích

Život Radovana Krejčíře v johannesburgské věznici Leeuwkop s maximální mírou ostrahy, kde si Čech odpykává pětatřicetiletý trest, není ohrožen, ujistila právě jihoafrická vězeňská správa podle místních médií. Reagovala tak na tvrzení Krejčířových příbuzných, kteří si v tisku stěžovali, že Čech bude brzy zavražděn, pokud nebude z Leeuwkopu přeložen do jiného zařízení.

Poznal jsem operního pěvce Plácida Dominga osobně v Římě, pomluvy pro údajné anonymní obvinění ze sexuálních obtěžování pěveckých hvězdiček v 80. letech jsou výmysly; Havel tak činil se svými milenkami legálně

Poznal jsem operního pěvce Plácida Dominga osobně v Římě, pomluvy pro údajné anonymní obvinění ze sexuálních obtěžování pěveckých hvězdiček v 80. letech jsou výmysly; Havel tak činil se svými milenkami legálně

Legendární operní zpěvák a dirigent Plácido Domingo čelí obvinění, že řadu žen nutil k sexuálním stykům. Údajně jim nabízel práci a trestal je, když jeho návrhy odmítly. Informovala o tom v úterý agentura AP. Osmasedmdesátiletý Domingo tato obvinění označil za „hluboce znepokojivá a tak, jak byla představena, za nepřesná“. Dodal, že se domníval, že veškeré jeho chování a vztahy byly přijímány kladně a se souhlasem.

Nový ministr kultury Zaorálek blábolil ještě jako volební lídr ČSSD a šéf české diplomacie v červnu 2017:

Nový ministr kultury Zaorálek blábolil ještě jako volební lídr ČSSD a šéf české diplomacie v červnu 2017: "Mám vysoké ambice - vyhrát volby. Nikoho nenechám si do toho mluvit; přejímám celou zodpovědnost na sebe

To bylo směšných vyhrůžek a svalnatých řečí: „My Šmardu nedáme, raději vládnutí s ANO zbouráme!“ Pak ale musel Hamáček stáhnout před prezidentem Zemanem ocas mezi nohy; plné koryto je plné koryto, od kterého se socani neodtrhnou, ani omylem. A tak prozatimní šéf ČSSD raději zatáhl za záchrannou brzdu a připlazil se po čtyřech, aby navrhl na post ministra kultury Lubomíra Zaorálka.

Poslední domácí zprávy

Jak poznat totalitu?

Jak poznat totalitu?

Ve zkratce: naše pravda je jedině správná, nesouhlasící je třeba zastrašit, umlčet, zostudit, když to nepůjde „podobrém“, potrestat, vyhodit...