• Pondělí, 25. květen 2020
  • Svátek má Rukojmí Viola

Český poslanec Zdeněk Ondráček a ruská politička Natalja Poklonská„No, to už slyším ve sněmovně.“ Ondráček se pochlubil fotkami s Poklonskou a Nočními vlky
Počet návštěv: 1189

Český poslanec Zdeněk Ondráček a ruská politička Natalja Poklonská„No, to už slyším ve sněmovně.“ Ondráček se pochlubil fotkami s Poklonskou a Nočními vlky

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

Poslanec parlamentu ČR za KSČM Zdeněk Ondráček se na Facebooku pochlubil několika zajímavými snímky. S kým vším se tento český politik nechal zvěčnit a proč by se to někomu nemuselo líbit?

Ondráček si na sociální síti zahrál na „pana záhadného“. Svým sledujícím totiž zprvu neprozradil, kdo se na fotografiích nachází.

„Přátelé, včera jsem se setkal a velmi přátelský pohovořil se zajímavými lidmi ????. Víte, kdo to je?“ napsal Ondráček na Facebooku.

Na fotografiích, které poslanec sdílel, je například vůdce motorkářů Alexander Zaldostanov, přezdívaný Chirurg, či poslanec Národní rady Slovenské republiky a předseda strany Hlas ľudu Peter Marček. Na druhe fotografii si můžeme všimnout nejvyššího představitele Doněcké lidové republiky Denise Pušilina. Na třetím snímku je pak s Ondráčkem poslankyně ruské Státní dumy Natalja Poklonská.

A jaké byly reakce uživatelů sítě? Mnoho z nich dotyčné na fotografiích poznalo. A právě proto se pod fotografiemi objevily následující komentáře:

„To zas budou kavárníci v práglu vyšilovat. :-D.“

I další si myslí, že si to Ondráček za dané snímky pořádně slízne. „A jéje, to bude průser ve sněmovně s demokraty. ???????????????? Mlátička Ondráček se paktuje s těmi zlými a kontroverzními Putinovskými vlky. ????,“ píše jeden z uživatelů.

Někteří komentující však psali, že je Ondráček v dobré společnosti. „Noční vlci, dobrá volba,“ či „Zdeňku, SUPER,“ přitakávají další.

Našli se však i takoví, kterým se fotografie nezamlouvaly: „(…) Koleduješ si o společenské faux pas.“

Jiní si zase nedopustili poznámky, v nichž se naváží do samotného politika. „Škoda, že takto příjemně nemluvíte s lidmi, kteří se slušně zeptají na vaši minulost,“ píše jeden z uživatelů Facebooku.

https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201905129868745-no-to-uz-slysim-ve-snemovne-ondracek-se-pochlubil-fotkami-s-poklonskou-a-nocnimi-vlky/

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

13.05.2019 19:55

Ať si Ondráček své přátele vybírá,kdy chce.Je to jeho osobní výběr.Stejně,jako "demokraté"si vybírají své přátele mezi vlastizrádci a snaží se zlikvidovat český národ a českou státnost.Otázky na jeho minulost jsou ve většině typu "ty hajzle" tebe by měli pověsit.Tak proč by měl na ně slušně odpovídat?To je zase pro onoho uživatele Facebooku,který ještě k tomu tají své pravé jméno.


 
QUO VADIS, ODS?

QUO VADIS, ODS?

Institut Aleny Vitáskové z. s. (IAV) podal podnět na pozastavení, případně rozpuštění činnosti Občanské demokratické strany (ODS)

 Nebezpečný směr Občanské demokratické strany?  Proč ODS podporuje nedemokratické názory některých svých členů (např. komunálního politika Pavla Novotného)?  Co sleduje opakovaným vybízením „zabití, šibenicí“ politických oponentů, občanů, ústavních činitelů?  Chce ODS ve volbách strhnout na svoji stranu extremistické voliče?  Jaké cíle chce s extremisty dosáhnout?  Pozastavit nebo zrušit činnost ODS? Ať rozhodnou soudy! 

Poslední domácí zprávy

QUO VADIS, ODS?

QUO VADIS, ODS?

Institut Aleny Vitáskové z. s. (IAV) podal podnět na pozastavení, případně rozpuštění činnosti Občanské demokratické strany...