• Pondělí, 22. červenec 2019
  • Svátek má Rukojmí Magdaléna

Český poslanec Zdeněk Ondráček a ruská politička Natalja Poklonská„No, to už slyším ve sněmovně.“ Ondráček se pochlubil fotkami s Poklonskou a Nočními vlky
Počet návštěv: 738

Český poslanec Zdeněk Ondráček a ruská politička Natalja Poklonská„No, to už slyším ve sněmovně.“ Ondráček se pochlubil fotkami s Poklonskou a Nočními vlky

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

Poslanec parlamentu ČR za KSČM Zdeněk Ondráček se na Facebooku pochlubil několika zajímavými snímky. S kým vším se tento český politik nechal zvěčnit a proč by se to někomu nemuselo líbit?

Ondráček si na sociální síti zahrál na „pana záhadného“. Svým sledujícím totiž zprvu neprozradil, kdo se na fotografiích nachází.

„Přátelé, včera jsem se setkal a velmi přátelský pohovořil se zajímavými lidmi ????. Víte, kdo to je?“ napsal Ondráček na Facebooku.

Na fotografiích, které poslanec sdílel, je například vůdce motorkářů Alexander Zaldostanov, přezdívaný Chirurg, či poslanec Národní rady Slovenské republiky a předseda strany Hlas ľudu Peter Marček. Na druhe fotografii si můžeme všimnout nejvyššího představitele Doněcké lidové republiky Denise Pušilina. Na třetím snímku je pak s Ondráčkem poslankyně ruské Státní dumy Natalja Poklonská.

A jaké byly reakce uživatelů sítě? Mnoho z nich dotyčné na fotografiích poznalo. A právě proto se pod fotografiemi objevily následující komentáře:

„To zas budou kavárníci v práglu vyšilovat. :-D.“

I další si myslí, že si to Ondráček za dané snímky pořádně slízne. „A jéje, to bude průser ve sněmovně s demokraty. ???????????????? Mlátička Ondráček se paktuje s těmi zlými a kontroverzními Putinovskými vlky. ????,“ píše jeden z uživatelů.

Někteří komentující však psali, že je Ondráček v dobré společnosti. „Noční vlci, dobrá volba,“ či „Zdeňku, SUPER,“ přitakávají další.

Našli se však i takoví, kterým se fotografie nezamlouvaly: „(…) Koleduješ si o společenské faux pas.“

Jiní si zase nedopustili poznámky, v nichž se naváží do samotného politika. „Škoda, že takto příjemně nemluvíte s lidmi, kteří se slušně zeptají na vaši minulost,“ píše jeden z uživatelů Facebooku.

https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201905129868745-no-to-uz-slysim-ve-snemovne-ondracek-se-pochlubil-fotkami-s-poklonskou-a-nocnimi-vlky/

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

13.05.2019 19:55

Ať si Ondráček své přátele vybírá,kdy chce.Je to jeho osobní výběr.Stejně,jako "demokraté"si vybírají své přátele mezi vlastizrádci a snaží se zlikvidovat český národ a českou státnost.Otázky na jeho minulost jsou ve většině typu "ty hajzle" tebe by měli pověsit.Tak proč by měl na ně slušně odpovídat?To je zase pro onoho uživatele Facebooku,který ještě k tomu tají své pravé jméno.


 
Německo debatuje o posílení bezpečnosti na koupalištích

Německo debatuje o posílení bezpečnosti na koupalištích

Německo kvůli častým násilným incidentům debatuje o posílení bezpečnosti či zavedení zvláštní policejní ochrany na koupalištích, uvedly České noviny. Člověk by na základě názorů politické a mediální elity přitom čekal, že obohacení přináší prakticky jen pozitiva. Navíc bych předpokládal, že „vděční uprchlíci“, kteří musí děkovat andělům strážným – politickým neziskovkám – že přežili plavbu přes moře, budou mít vody na pár let plné kecky. Vody možná ano, ale jisté výhledy na koupalištích se jen tak neomrzí, což? Nesmíme ani naznačovat.

 No to je výborný předsedo KDU-ČSL Marku Výborný. Vy snad ještě budete chtít abychom bývalým nacistům a jejich potomkům byli vděčni za jejich zvěrstva.

No to je výborný předsedo KDU-ČSL Marku Výborný. Vy snad ještě budete chtít abychom bývalým nacistům a jejich potomkům byli vděčni za jejich zvěrstva.

Je to skutečně výborný milí spoluobčané. Našel se další politik, jenž je nakloněn uspořádání sjezdu sudetoněmeckého landsmanšaftu v České republice a opět je to světe div se-lidovec. Není Vám tady už něco nápadného??? Nesmrdí to tady??? Nejprve se s nimi bratříčkoval Havel se Schwarzenbergem a v poslední době si s nimi potřásá rukou Herman, Bělobrádek a otevřeně je podporuje sám předseda lidovců Výborný. Vy jste snad schopni ve své drzosti navrhnout sjezd sudeťáků v Lidicích, Ležácích a dalších vypleněných vesnicích.

Poslední domácí zprávy

SMŮLA NA PATÁCH

SMŮLA NA PATÁCH

Web Česká justice přinesl dne 17. července 2019 zprávu o „spícím soudci“ u Městského soudu v Praze. Za postoj ke zmíněné nepřístojnosti...