• Neděle, 26. květen 2019
  • Svátek má Rukojmí Filip

Český poslanec Zdeněk Ondráček a ruská politička Natalja Poklonská„No, to už slyším ve sněmovně.“ Ondráček se pochlubil fotkami s Poklonskou a Nočními vlky
Počet návštěv: 527

Český poslanec Zdeněk Ondráček a ruská politička Natalja Poklonská„No, to už slyším ve sněmovně.“ Ondráček se pochlubil fotkami s Poklonskou a Nočními vlky

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

Poslanec parlamentu ČR za KSČM Zdeněk Ondráček se na Facebooku pochlubil několika zajímavými snímky. S kým vším se tento český politik nechal zvěčnit a proč by se to někomu nemuselo líbit?

Ondráček si na sociální síti zahrál na „pana záhadného“. Svým sledujícím totiž zprvu neprozradil, kdo se na fotografiích nachází.

„Přátelé, včera jsem se setkal a velmi přátelský pohovořil se zajímavými lidmi ????. Víte, kdo to je?“ napsal Ondráček na Facebooku.

Na fotografiích, které poslanec sdílel, je například vůdce motorkářů Alexander Zaldostanov, přezdívaný Chirurg, či poslanec Národní rady Slovenské republiky a předseda strany Hlas ľudu Peter Marček. Na druhe fotografii si můžeme všimnout nejvyššího představitele Doněcké lidové republiky Denise Pušilina. Na třetím snímku je pak s Ondráčkem poslankyně ruské Státní dumy Natalja Poklonská.

A jaké byly reakce uživatelů sítě? Mnoho z nich dotyčné na fotografiích poznalo. A právě proto se pod fotografiemi objevily následující komentáře:

„To zas budou kavárníci v práglu vyšilovat. :-D.“

I další si myslí, že si to Ondráček za dané snímky pořádně slízne. „A jéje, to bude průser ve sněmovně s demokraty. ???????????????? Mlátička Ondráček se paktuje s těmi zlými a kontroverzními Putinovskými vlky. ????,“ píše jeden z uživatelů.

Někteří komentující však psali, že je Ondráček v dobré společnosti. „Noční vlci, dobrá volba,“ či „Zdeňku, SUPER,“ přitakávají další.

Našli se však i takoví, kterým se fotografie nezamlouvaly: „(…) Koleduješ si o společenské faux pas.“

Jiní si zase nedopustili poznámky, v nichž se naváží do samotného politika. „Škoda, že takto příjemně nemluvíte s lidmi, kteří se slušně zeptají na vaši minulost,“ píše jeden z uživatelů Facebooku.

https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201905129868745-no-to-uz-slysim-ve-snemovne-ondracek-se-pochlubil-fotkami-s-poklonskou-a-nocnimi-vlky/

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

13.05.2019 19:55

Ať si Ondráček své přátele vybírá,kdy chce.Je to jeho osobní výběr.Stejně,jako "demokraté"si vybírají své přátele mezi vlastizrádci a snaží se zlikvidovat český národ a českou státnost.Otázky na jeho minulost jsou ve většině typu "ty hajzle" tebe by měli pověsit.Tak proč by měl na ně slušně odpovídat?To je zase pro onoho uživatele Facebooku,který ještě k tomu tají své pravé jméno.


 
Prázdné heslo: Zabraňte globálnímu oteplování! Byť za něho lidé mohou jen 10%, když účinky přírody jsou mnohokrát větší vlivem vypařováním moří a oceánů vydechující největší skleníkový plyn - vodní páry…

Prázdné heslo: Zabraňte globálnímu oteplování! Přitom za něho lidé mohou jen cca 5%, když účinky přírody jsou mnohokrát větší vlivem vypařováním moří a oceánů, vydechujících největší skleníkový plyn - vodní páry…

Čeští studenti se přesto připojili k celosvětové protestní akci, která chce přimět politiky k důslednější ochraně klimatu a snižování emisí. Nechce se ti do školy, přijď mezi nás a protestuj; v rámci iniciativy Fridays for Future se tak účastní mladí lidé z více než stovky zemí světa.

„S proruskými maniaky nechci mít nic společného,“ rozzuřil se Václav Bartuška a z mého rozhovoru pro Rukojmi.cz nebylo nic. Přes mé ujišťování, že by šlo o férové interwiev „padni komu padni“ a objasnění slov „proruský“ a „protiruský“

„S proruskými maniaky nechci mít nic společného,“ rozzuřil se Václav Bartuška a z mého rozhovoru pro Rukojmi.cz nebylo nic. Přes mé ujišťování, že by šlo o férové interwiev „padni komu padni“ a objasnění slov „proruský“ a „protiruský“

Měl jsem zase jeden utkvělý a notně ztřeštěný plán; udělat pro internetové noviny Rukojmi.cz rozhovor, jehož hlavním protagonistou měl být Václav Bartuška, velvyslanec České republiky pro energetickou bezpečnost. A ten by byl, resp. měl být mým novinářským sólokaprem. Pak jsem ho náhodně potkal v Praze a drze oslovil se svojí utajenou strategií; připadal jsem si jako směšný konspirátor.

STÍN „SOUDKYNĚ OLO“ NA OBNOVENÉM PROCESU

STÍN „SOUDKYNĚ OLO“ NA OBNOVENÉM PROCESU

Od 6. června 2018 jsem se na svém bloggu opakovaně věnoval svéráznému postupu „soudkyně OLO“, tedy paní Ivety Šperlichové, soudkyně zlínské pobočky Krajského soudu v Brně, v řízení proti údajným pachatelům krácení spotřební daně z tabáku, který dovedla k odsuzujícímu rozsudku z 22.června 2018. V r.2019 ji ale uznal Ústavní soud za podjatou a následně jí Vrchní soud v Olomouci případ odebral a rozsudek zrušil.

Poslední domácí zprávy