• Neděle, 26. květen 2019
  • Svátek má Rukojmí Filip

Nemůžeme se spoléhat na zdegenerovaný takzvaný Západ
Počet návštěv: 624

Nemůžeme se spoléhat na zdegenerovaný takzvaný Západ

Tomio  Okamura Článek od Tomio Okamura

Místopředseda Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a předseda politického hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomio Okamura se v sobotu na svém Facebooku opět vrátil k odkazu 2. světové války. Podle něj západní spojenci mohou Českou republiku opět kdykoliv zradit, a proto je nutné budovat samostatnou bojeschopnou armádu. Navrhuje proto prohloubit spolupráci se zeměmi V4 a zachránit střední Evropu před vytvořením Spojených evropských emirátů.

Jak dále informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes, tak Okamura je přesvědčen, že Německo a Francie prosazují hegemonistickou velmocenskou politiku, jejíž cílem je sjednocení Evropy. „Nyní pod nadvládou sluníčkářské ideologie marxismu-islamismu,“ míní, proto na tyto spojence proto nelze spoléhat.

„Poučení pro nás je, že při zabezpečení své suverenity a svobody musíme spoléhat především sami na sebe jako Švýcarsko či Izrael, protože „spojenci“ nás mohou kdykoli zradit, když to bude pro ně výhodné,“ píše Okamura.

Podle něj se spojenci dopustili zrady poprvé v Mnichově a podruhé v Jaltě a Postupimi. „Jednou nás přenechali Němcům, podruhé bolševikům,“ připomíná historické události.

„Podobně jako v roce 1938 či v čase Jalty a Postupimi nemůžeme spoléhat na dnes již zdegenerovaný takzvaný Západ reprezentovaný Německem a Francií, které s námi mají zlé úmysly,“ poukazuje kontroverzní politik.
Podle něj spojenectví musí být založeno nikoliv na „základě krásných řečí“, ale na „reálných zájmech“. A ty dnes sdílejí země Visegrádské skupiny.

„Mezi tyto zájmy patří: 1) zabránit masové imigraci a islamizaci našich zemí, 2) zabránit vzniku superstátu pod hegemonií Německa a Francie, 3) zachovat evropský charakter našich zemí proti multikulturalismu, 4) vytvořit obranné a geopolitické společenství v prostoru mezi Německem a Ruskem, jak to chápal již Palacký, 5) vytvořit hospodářské společenství nezávislých států,“ vyjmenoval Okamura pět prioritních bodů.

„Toto uskupení musíme budovat pro případ, že se západní Evropu nepodaří zachránit a pro případ, že z EU vzniknou Spojené evropské emiráty,“ poznamenal.

Tomio Okamura
Tomio Okamura je český podnikatel a politik moravsko-japonsko-korejského původu. Od října 2013 je členem Poslanecké sněmovny za hnutí Svoboda a přímá demokracie do níž kandidoval v předčasných volbách v roce 2013. Zvolením mu zanikl mandát senátora, který vykonával jako nezávislý od října 2012 v obvodu Zlín.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

13.05.2019 19:44

Povyk muezzinů se tady bude stejně ozývat.My nepřistoupíme na kvóty a budeme je sem dovážet v kamionech.Pak je dá PČR do tábora a bude prý "pátrat",odkud jsou a jak jsou staří.Potom dostanou azyl a český daňový poplatník bude mít další parazity,které bude muset živit.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

13.05.2019 09:24

Dnes vnesu optimističtější pohled do našeho dvorečku. ....Bojíme se ovlivňování našich dětí sluníčkářskou, promigrační propagandou. ...Skutečnost? Naše děti jsou tak ovlivňovány do té doby, než se chtějí osamostatnit. Když se setkají s tvrdou realitou, jako je nedostupnost bydlení, rychle od "výhod" EU společného domu, vycouvají. Mají dvě možnosti: 1) Bydlet dále u rodičů a být nadále proevropští na jejich účet. 2) Být v "neziskovce" organizaci, která mě za peníze daňových poplatníků uživí. ...Těch mladých lidí není většina, ani jejich nízký počet neznamená rozdělení společnosti, čímž se často ohánějí. ....Pro většinu mladých znamená osamostatnění se velkou dřinu, práci přes čas a finanční injekce od nejbližších příbuzných, aby si zajistili svou existenci. Toto mé tvrzení se dá dohledat na sociální síti a na serverech, kde by mohutný, většinový odpor proti mainstreamu nikdo nečekal. Takovým příkladem jsou "Novinky". Ty mají vyhraněně proevropské směřování. Situace v RF je prozápadně zkreslena. Výchova čtenářů k evropanství bez hranic však naprosto selhala. V případě zkreslených zpráv je počet diskutujících, kteří upozorňují na manipulaci mnohonásobně vyšší, než těch, kteří dávají zkreslených zprávám zapravdu. Zmanipulovaná menšina pak nediskutuje, ale napadá ty, kteří mají na danou tématiku svůj jasný názor. ....Mezi provokatéry jsou podvratné, zjevně zaplacené živly, které za pomoci výtržnictví jdou ukřičet na veřejná shromáždění ty, s nimiž jejich chlebodárce nesouhlasí. Také provokatéři často mění nicky, aby tak dodali zdání, že jich je víc....Dnes jde především o to, aby lidé práce si udělali čas a přišli k veledůležitým volbám. Sluníčkáři půjdou do jednoho. Udělejme vše pro to, abychom nedali prostor řvoucí menšině k tomu, aby nás ta připitomělá pakáž ovládla. Pokud nepůjdeme k volbám, dočkáme se brzy zpěvu muezzinů, který vystřídá zvuk zvonů nad naší krajinou. ....Mějte se hezky.


 
Prázdné heslo: Zabraňte globálnímu oteplování! Byť za něho lidé mohou jen 10%, když účinky přírody jsou mnohokrát větší vlivem vypařováním moří a oceánů vydechující největší skleníkový plyn - vodní páry…

Prázdné heslo: Zabraňte globálnímu oteplování! Přitom za něho lidé mohou jen cca 5%, když účinky přírody jsou mnohokrát větší vlivem vypařováním moří a oceánů, vydechujících největší skleníkový plyn - vodní páry…

Čeští studenti se přesto připojili k celosvětové protestní akci, která chce přimět politiky k důslednější ochraně klimatu a snižování emisí. Nechce se ti do školy, přijď mezi nás a protestuj; v rámci iniciativy Fridays for Future se tak účastní mladí lidé z více než stovky zemí světa.

„S proruskými maniaky nechci mít nic společného,“ rozzuřil se Václav Bartuška a z mého rozhovoru pro Rukojmi.cz nebylo nic. Přes mé ujišťování, že by šlo o férové interwiev „padni komu padni“ a objasnění slov „proruský“ a „protiruský“

„S proruskými maniaky nechci mít nic společného,“ rozzuřil se Václav Bartuška a z mého rozhovoru pro Rukojmi.cz nebylo nic. Přes mé ujišťování, že by šlo o férové interwiev „padni komu padni“ a objasnění slov „proruský“ a „protiruský“

Měl jsem zase jeden utkvělý a notně ztřeštěný plán; udělat pro internetové noviny Rukojmi.cz rozhovor, jehož hlavním protagonistou měl být Václav Bartuška, velvyslanec České republiky pro energetickou bezpečnost. A ten by byl, resp. měl být mým novinářským sólokaprem. Pak jsem ho náhodně potkal v Praze a drze oslovil se svojí utajenou strategií; připadal jsem si jako směšný konspirátor.

STÍN „SOUDKYNĚ OLO“ NA OBNOVENÉM PROCESU

STÍN „SOUDKYNĚ OLO“ NA OBNOVENÉM PROCESU

Od 6. června 2018 jsem se na svém bloggu opakovaně věnoval svéráznému postupu „soudkyně OLO“, tedy paní Ivety Šperlichové, soudkyně zlínské pobočky Krajského soudu v Brně, v řízení proti údajným pachatelům krácení spotřební daně z tabáku, který dovedla k odsuzujícímu rozsudku z 22.června 2018. V r.2019 ji ale uznal Ústavní soud za podjatou a následně jí Vrchní soud v Olomouci případ odebral a rozsudek zrušil.

Poslední domácí zprávy