• Pondělí, 25. květen 2020
  • Svátek má Rukojmí Viola

Nemůžeme se spoléhat na zdegenerovaný takzvaný Západ
Počet návštěv: 1370

Nemůžeme se spoléhat na zdegenerovaný takzvaný Západ

Tomio  Okamura Článek od Tomio Okamura

Místopředseda Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a předseda politického hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomio Okamura se v sobotu na svém Facebooku opět vrátil k odkazu 2. světové války. Podle něj západní spojenci mohou Českou republiku opět kdykoliv zradit, a proto je nutné budovat samostatnou bojeschopnou armádu. Navrhuje proto prohloubit spolupráci se zeměmi V4 a zachránit střední Evropu před vytvořením Spojených evropských emirátů.

Jak dále informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes, tak Okamura je přesvědčen, že Německo a Francie prosazují hegemonistickou velmocenskou politiku, jejíž cílem je sjednocení Evropy. „Nyní pod nadvládou sluníčkářské ideologie marxismu-islamismu,“ míní, proto na tyto spojence proto nelze spoléhat.

„Poučení pro nás je, že při zabezpečení své suverenity a svobody musíme spoléhat především sami na sebe jako Švýcarsko či Izrael, protože „spojenci“ nás mohou kdykoli zradit, když to bude pro ně výhodné,“ píše Okamura.

Podle něj se spojenci dopustili zrady poprvé v Mnichově a podruhé v Jaltě a Postupimi. „Jednou nás přenechali Němcům, podruhé bolševikům,“ připomíná historické události.

„Podobně jako v roce 1938 či v čase Jalty a Postupimi nemůžeme spoléhat na dnes již zdegenerovaný takzvaný Západ reprezentovaný Německem a Francií, které s námi mají zlé úmysly,“ poukazuje kontroverzní politik.
Podle něj spojenectví musí být založeno nikoliv na „základě krásných řečí“, ale na „reálných zájmech“. A ty dnes sdílejí země Visegrádské skupiny.

„Mezi tyto zájmy patří: 1) zabránit masové imigraci a islamizaci našich zemí, 2) zabránit vzniku superstátu pod hegemonií Německa a Francie, 3) zachovat evropský charakter našich zemí proti multikulturalismu, 4) vytvořit obranné a geopolitické společenství v prostoru mezi Německem a Ruskem, jak to chápal již Palacký, 5) vytvořit hospodářské společenství nezávislých států,“ vyjmenoval Okamura pět prioritních bodů.

„Toto uskupení musíme budovat pro případ, že se západní Evropu nepodaří zachránit a pro případ, že z EU vzniknou Spojené evropské emiráty,“ poznamenal.

Tomio Okamura
Tomio Okamura je český podnikatel a politik moravsko-japonsko-korejského původu. Od října 2013 je členem Poslanecké sněmovny za hnutí Svoboda a přímá demokracie do níž kandidoval v předčasných volbách v roce 2013. Zvolením mu zanikl mandát senátora, který vykonával jako nezávislý od října 2012 v obvodu Zlín.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

13.05.2019 19:44

Povyk muezzinů se tady bude stejně ozývat.My nepřistoupíme na kvóty a budeme je sem dovážet v kamionech.Pak je dá PČR do tábora a bude prý "pátrat",odkud jsou a jak jsou staří.Potom dostanou azyl a český daňový poplatník bude mít další parazity,které bude muset živit.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

13.05.2019 09:24

Dnes vnesu optimističtější pohled do našeho dvorečku. ....Bojíme se ovlivňování našich dětí sluníčkářskou, promigrační propagandou. ...Skutečnost? Naše děti jsou tak ovlivňovány do té doby, než se chtějí osamostatnit. Když se setkají s tvrdou realitou, jako je nedostupnost bydlení, rychle od "výhod" EU společného domu, vycouvají. Mají dvě možnosti: 1) Bydlet dále u rodičů a být nadále proevropští na jejich účet. 2) Být v "neziskovce" organizaci, která mě za peníze daňových poplatníků uživí. ...Těch mladých lidí není většina, ani jejich nízký počet neznamená rozdělení společnosti, čímž se často ohánějí. ....Pro většinu mladých znamená osamostatnění se velkou dřinu, práci přes čas a finanční injekce od nejbližších příbuzných, aby si zajistili svou existenci. Toto mé tvrzení se dá dohledat na sociální síti a na serverech, kde by mohutný, většinový odpor proti mainstreamu nikdo nečekal. Takovým příkladem jsou "Novinky". Ty mají vyhraněně proevropské směřování. Situace v RF je prozápadně zkreslena. Výchova čtenářů k evropanství bez hranic však naprosto selhala. V případě zkreslených zpráv je počet diskutujících, kteří upozorňují na manipulaci mnohonásobně vyšší, než těch, kteří dávají zkreslených zprávám zapravdu. Zmanipulovaná menšina pak nediskutuje, ale napadá ty, kteří mají na danou tématiku svůj jasný názor. ....Mezi provokatéry jsou podvratné, zjevně zaplacené živly, které za pomoci výtržnictví jdou ukřičet na veřejná shromáždění ty, s nimiž jejich chlebodárce nesouhlasí. Také provokatéři často mění nicky, aby tak dodali zdání, že jich je víc....Dnes jde především o to, aby lidé práce si udělali čas a přišli k veledůležitým volbám. Sluníčkáři půjdou do jednoho. Udělejme vše pro to, abychom nedali prostor řvoucí menšině k tomu, aby nás ta připitomělá pakáž ovládla. Pokud nepůjdeme k volbám, dočkáme se brzy zpěvu muezzinů, který vystřídá zvuk zvonů nad naší krajinou. ....Mějte se hezky.


 
QUO VADIS, ODS?

QUO VADIS, ODS?

Institut Aleny Vitáskové z. s. (IAV) podal podnět na pozastavení, případně rozpuštění činnosti Občanské demokratické strany (ODS)

 Nebezpečný směr Občanské demokratické strany?  Proč ODS podporuje nedemokratické názory některých svých členů (např. komunálního politika Pavla Novotného)?  Co sleduje opakovaným vybízením „zabití, šibenicí“ politických oponentů, občanů, ústavních činitelů?  Chce ODS ve volbách strhnout na svoji stranu extremistické voliče?  Jaké cíle chce s extremisty dosáhnout?  Pozastavit nebo zrušit činnost ODS? Ať rozhodnou soudy! 

Poslední domácí zprávy

QUO VADIS, ODS?

QUO VADIS, ODS?

Institut Aleny Vitáskové z. s. (IAV) podal podnět na pozastavení, případně rozpuštění činnosti Občanské demokratické strany...