• Úterý, 18. leden 2022
  • Svátek má Rukojmí Vladislav

Pátá kolona mezi námi
Počet návštěv: 3626

Pátá kolona mezi námi

Adam Mikulášek Článek od Adam Mikulášek

Asi se většina z nás shodneme, že je v zájmu našeho národa, aby vlastenci šli volit a aby jejich hlasy nepropadly... Ale řekněme si tu pravdu celou. Kdo šíří to poraženectví ve stylu, že "volby jsou k ničemu"?

Např. pan VK, jeho Aeronet (a s ním též Svobodný vysílač, což mě velmi mrzí...) a další hlasatelé různých neprokázaných, ba často na první pohled nesmyslných teorií, že "všechny strany ovládají sionisti, kabalisti, ilumináti, Chazarové, mimozemšťané…", že je třeba nesklouzávat k těmto divokým spekulacím.

Jen taková perlička – objevil jsem článek přímo z Aeronetu s tímto velmi důležitým nadpisem:

Tomio Okamura: Aeronet slouží nadnárodním globalistickým elitám, jedná se o typickou operaci pod

falešnou vlajkou!

Pokud to pan Okamura skutečně řekl, tak smekám! Ať už s ním v tom či onom souhlasím nebo nesouhlasím, tak jsem plně přesvědčen, že „divocí konspirátoři“ jako šéf Aeronetu minimálně v důsledku svého konání, ať už to dělají, řečeno slovy Voskovce a Werricha „částečně z blbosti a částečně za cizí peníze“ (protestsong proti mnichovanským panikářům a poražencům…), skutečně nahrávají protivlasteneckým, a naopak probruselským a „sluníčkářským“ silám, tedy i zájmům globalistických finančních elit, jež tyto „euromarxistické“ politiky, ziskovky a spol. štědře financují.

Proto naopak doporučuji držet se těch moudřejších vlastenců, kteří popisují věci tak, jak jsou, nebojí se střetu s čím dál tvrdší cenzurou, ale zároveň nesklouzávají ke hledání obětních beránků.

Takoví jako Hampl, Konvička, Okamura, Černohorský, Robejšek, Zdeněk Chytra…, to jsou pro mě pozitivní příklady lidí poctivě pracujících pro blaho národa, místo aby si vylívali vztek nadáváním na „židozednáře“ a spol. Každý národ má svoje hrdiny i lumpy, my máme Masaryka i Emana Moravce, Kriegela i Husáka, štváče proti Rusům, stejně jako štváče proti Židům…, jedni za osmnáct, druzí bez dvou za dvacet.

K tomuto doporučuji vynikající přednášku petra Hampla (zjm. od 34. Minuty, ale nejlépe celou…):

Petr Hampl : Jak přetavit oprávněný vztek v pozitivní práci 3.5.2019 (Natočila RaptorTV)

Nesmíme být jako mainstreamová levice, když se nedistancovala a nedistancuje od Antify a podobných škůdců, my se sami musíme distancovat od extremistů typu VK, protože tyhle teorie do vlasteneckých myslí vnášejí pocit bezmoci, že nic nezmůžeme, že radši se někam zašít a "nějak to tu doklepat".

Že "kašleme na tu zdegenerovanou mládež", přitom mládež je budoucností národa, tak je potřeba se jí věnovat, protože jinak bude s národem jistý konec! Přenechání českých dětí a mládeže slunkům se pro mě rovná vlastizradě. Jedno velmi moudré pořekadlo praví: chceš-li ovládnout národ, ovládni jeho děti.

Zkuste se prosím nad touto krátkou úvahou trošku zamyslet, než někteří začnete nadávat. Děkuji.

     Adam Zahir Mikulášek

        Rádio Záhir

 

Adam Mikulášek
Mám bakalářské vzdělání v oboru informatiky, již od dětství se zajímám o dění v této zemi i ve světě a vzdělávám se v oblastech politiky, historie, ekonomie a psychologie. Od června 2010 jsem členem Čssd a snažím se prosazovat modernizační změny v této straně.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

17.05.2019 19:28

Pan Mikulášek zřejmě neví,že český národ se vždy hemžil vlastizrádci a lidmi v cizích službách.To se nezměnilo,ale zakrývá se to halasnými slovy o ochraně české "demokracie" a nutnosti být v nějakém spolku.Tak jsme díky těmto rádoby Čechům ve spolku s ďáblem.EU je jen pokračování vize A.Hitlera o německém ovládnutí Evropy a teroristický spolek NATO má za úkol chránit tyto vlastizrádce proti národu.Tak si to hezky užijte,moulové bez vlastního myšlení.


 
Kdo se má bát božích mlýnů ?

Kdo se má bát božích mlýnů ?

Náhodou se mi dostal do rukou článek Markéty Chaloupské o obvinění 10 osob kvůli krácení daně se škodou 170 milionů Kč. Zaujala mě v něm dvě jména: uherskohradišťského multimilionáře Pavla Buráně, kterého jsem dosud považoval za nedotknutelného, ne-li přímo chráněného orgány státní moci, a jeho „pravé ruky“ Roberta Juřičky.

Cenu energií mají v rukou politici! Proč jsou v ČR nejvyšší ceny energií?

Cenu energií mají v rukou politici! Proč jsou v ČR nejvyšší ceny energií?

Dopis ze dne 14. 1. 2022 zaslaný ministru průmyslu a obchodu Jozefu Síkelovi, premiéru Petru Fialovi, poslancům a senátorům – ti mají v rukou řešení. Občanskou veřejnost, neparlamentní strany a hnutí zveřejněním dopisu informujeme.

• Žádáme politiky, aby konali • Pracovní skupina „Energie není luxusní zboží“ zaslala politikům dopis • Navrhujeme řešení nastupující energetické krize

Poslední domácí zprávy