• Čtvrtek, 02. červenec 2020
  • Svátek má Rukojmí Patricie

Krátký článek pro ty, kdo ještě nevědí, koho volit do „Evropského parlamentu“.
Počet návštěv: 1647

Krátký článek pro ty, kdo ještě nevědí, koho volit do „Evropského parlamentu“.

Jaromír Bradávka Článek od Jaromír Bradávka

Většina občanů v minulých dnech obdržela hlasovací lístky do tzv. „eurovoleb“ konaných 24. a 25. května, kdy budeme volit své zástupce do tzv. „Evropského parlamentu.“ Mnozí  jistě znají jména Pospíšil, Telička, Poche, Štětina, Šojdrová nebo Konečná. To jsou současní „europoslanci“ a mnozí z nich kandidují znovu.

Jak proběhne oslava vyhlášení výsledků voleb a jak to chodí v běžné denní „europarlamentní“ praxi, vám ukážou následující obrázky a video. Přeji všem šťastnou volbu!

 


 

Šťastný pár...

Nová evropská móda...

Vzpomínáte?

 

A co kdybychom volili takto?

 

Více zde:  http://www.rukojmi.cz/clanky/2386-cesky-extremismus-a-co-s-nim

Video ze současného (i budoucího) „Europarlamentu“:

https://dotsub.com/view/01ad2718-073c-474a-ac40-c7a72e199d55

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

Žadný rukojmí ještě nediskutoval

Zlaté časy, kdy se mlaskalo…

Zlaté časy, kdy se mlaskalo…

„To se nám to hoduje, když to platí jiní…“, to je slavný výrok feldkuráta Katze, který si za cizí peníze užíval lahůdkami obložený stůl. Ten jeho bohatě prostřený stůl, se přímo hodí na imperiální dobu, kdy koloniální mocnosti žily v blahobytu na úkor svých kolonií. Ono to zase není tak dávno, co planeta Země byla spíše anglickou obchodní a realitní kanceláří.

Zeman: Black lives matter je rasismus

Zeman: Black lives matter je rasismus

Včera mnohý z nás, dokonce možná většina národa mohla souznít s prezidentem republiky, když heslo černošských aktivistů Black lives matter, provázené tisíci vyrabovaných obchodů, stržením a pomalováním možná stovek soch osob spojených i nespojených s otrokářskou minulostí, vynucovaným klekáním bílých spoluobčanů a prosbami o odpuštění, davovou psychózou při odmítání všeho bílého, počínaje vážnou hudbou, ruku na srdce neznám žádného černošského světového skladatele, přes rasistická jídla dokonce i u italské kuchyně a samozřejmě u módy, označil jako rasistické. A já bych dodal jako tupě rasistické.

Poslední domácí zprávy

Bratři v triku (ODS).

Bratři v triku (ODS).

Proti pietním vzpomínkám nelze nic namítat zvláště, jedná-li se o tak významnou osobnost, jakou byla Milada Horáková. Nabízí se řada...