• Úterý, 18. červen 2019
  • Svátek má Rukojmí Milan

Podřezat Zemana jako svini-to je volební heslo ODS??? Skutečně v pravý čas jste se bývalí soudruzi odkopali.
Počet návštěv: 1838

Podřezat Zemana jako svini-to je volební heslo ODS??? Skutečně v pravý čas jste se bývalí soudruzi odkopali.

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Vážený pane Langu. Jsem potěšen a ze srdce Vám děkuji, že jste ještě před volbami ukázal občanům pravou tvář ODS. Jsem rád, že se našel někdo, kdo nablblým spoluobčanům poodkryl roušku tajemství demokracie, podle mustru ODS. Inu takto si představujete demokracii??? Přesně bylo tímto potvrzeno, že ODS je stranou, která postupuje dle dikce doktríny Thomase Barnetta z roku 2000.

       Vůbec se na Vás pane Langu /ODS/ nezlobím-ba naopak. Občan měl konečně  možnost seznámit se s tím, jak vypadá politika ODS uvnitř této strany-tedy mimo dosah vnímání občanské společnosti. Tento počin pane Langu snad mnoha dutým hlavám, které chtějí volit ODS možná otevře trochu oči. To, že se na Vás pan Fiala údajně zlobí, netřeba moc komentovat. Ze zkušenosti vím, že se zlobí jen tak na oko, aby veřejnost neřekla, ale ve skutečnosti by to rád řekl možná taky. Ovšem jako předseda strany??? To už by byla moc velká ostuda. Příliš velké vyhranění se. Odkrytí zákulisních praktik ODS.
 
       Postoj, který máte vy, pane Langu, není jen postojem ODS, ale i některých dalších politických subjektů. Oni jen nemají tu odvahu a doslova drzost jako vy!!! Já vím, že Zeman není prezidentem all exclussive, ale umíte si představit na postu prezidenta počůraného Schwarzenberga, nebo úlisného Drahoše, jenž rozumí všemu a vlastně vůbec ničemu??? Hrozná to představa. Zabíječ králíků prezidentem-no děs.
 
      Možná se ledacos změní, až se stane prezidentem Jaromír Soukup a jsem přesvědčen, že se tak stane. Vzdělání, zkušenosti, intelekt, znalost politiky, ale i zákulisních praktik má. Možná, že ho budete chtít podřezat mnohem dříve, než prezidenta Zemana, protože toho velmi mnoho ví na mnoho politiků. To Vám jistě moc vonět nebude. Navíc je mladý a energický a tedy schopen mnoha činů. Pan Soukup také dozajista velmi dobře ví, co za nebezpečí Barnettova doktrína pro něho znamená, a že ho to klidně může stát i život. Už dnes ve své televizi velmi riskuje. Barnettova doktrína nepočítá s nějakými trestními oznámeními. Ta počítá s odstavením od moci a když toto nepomůže, tak s přímou fyzickou likvidací ve smyslu náhlé autonehody, zřícení výtahu či exploze plynu.
 
        Já Vám nějak nevím, kam jsme se to dostali. Ráj to ale jistě není. Zavání to tu chlévskou mrvou a duševní prázdnotou. Parlament, senát, vláda a další instituce jsou plné duševních mrzáků. Kam se nám vytratil obyčejný člověk??? Obyčejný a normální člověk!
 
        Pane Langu-sice bych Vám za slovní útok na prezidenta Zemana nejraději jednu pustil, ale na druhé straně Vám i děkuji. Opět se díky Vám potvrdilo, co je ODS zač a že je stranou, kterou volí lidský odpad.
 
Ram
Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Josh Ommi

Josh Ommi

22.05.2019 06:47

Vazeni diskutujici. Mam takovy napad. Proc vsechno rusit? Staci jenom pozmenit. Tedy: 1/3 parlamentu at je volena jak doposut a 2/3 at se jednoduse z obcanu vylosuje. Takhle se do palamentu dostane prurez obyvatelstva. A hned bude vice lepsi demokracie.... Co Vy na to?


 
Petr Majevský

Petr Majevský

21.05.2019 19:01

Někdo vyžaduje slušnost po druhých,ale sám má vychování řeznického psa.Tento údajný člověk dokázal,že v politických partajích se schovávají podvodníci,zloději a vrazi.Je třeba všechny partaje zrušit,jejich vedení na 15 let dát do vězení,členům nedovolit po dobu pěti let žádnou politickou činnost,včetně možnosti volit a být volen.Rozpustit celý parlament a ustavit úřednickou vládu,která by směla provádět jen pravidelné vnitřní úkony.A zástupce volit podle jejich bydliště a ne podle partajních kandidátek.|A teprve,až se osvědčí na nižších funkcích,mohou postoupit na vyšší místa.A hlavně musí za svá rozhodnutí nést osobní odpovědnost.Ne jako Kalousek,který nechal před letadlo postavit cisternu,aby nemohlo odvézt zločince,vydaného do Ruska.Buď se občané vzpamatují,nebo národ bude zlikvidován!


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

21.05.2019 15:22

Lang je jeden z těch lepšolidí, kdo vyžadují od prezidenta slušnost. ...Jsem velice rád, že sestřelil těsně před volbami pro mne nevolitelnou stranu ODS. Pokud se nemýlím, bude jistě označen za Putinova agenta, který měl přímo z Moskvy rozkaz, aby za pomoci této věty o podřezání prezidenta zničil politickou stranu ODS a odsoudil ji k nevolitelnosti. Čekám, kdy sluníčka objeví, že mu tuto větu kladl do huby přímo Putin osobně. (Četl jsem, že jakási holčička v šesté třídě vlepila facku učitelce, a také za to mohl Putin). Ale to už se provalilo. Čekám s napětím, kdy se provalí i tato výhrůžka s podřezáním prezidenta jako příkaz z Moskvy. (Její agent Lang jako úkladný rozvraceč ODS).....Mějte se hezky.


 
Je Británie výkladní skříní demokracie, či jen chaosem populismu?  Proč? Jelikož místo premiérky Mayové, co hlasovala proti brexitu, nastoupí do čela vlády asi šašek Boris Johnson, co veřejně lhal

Je Británie výkladní skříní demokracie, či jen chaosem populismu? Proč? Jelikož místo premiérky Mayové, co hlasovala proti brexitu, nastoupí do čela vlády asi šašek Boris Johnson, co veřejně lhal

Kdepak asi skončí Velká Británie, dnes varovný příklad světové demokracie? Podle  ankety z 12. června 2019 by konzervativci s ohledem na jednokolový volební systém, ve kterém vítěz „bere vše“, obsadili v parlamentu 395 mandátů. Labouristé by byli druzí se 151 poslanci. Liberálové by skončili až čtvrtí s 26 křesly a Faragova strana by jako v minulosti „ostrouhala“. Třetí by byla Skotská národní strana s 59 zástupci v dolní komoře britského parlamentu.

Toxicita radioaktivního mraku z Černobylu byla prý ekvivalentem 400 explozí, ke kterým došlo v Hirošimě. A co havárie reaktoru TMI-2 ? Dle Drábové se nelišila od rozsahu poškození reaktoru v Černobylu

Toxicita radioaktivního mraku z Černobylu byla prý ekvivalentem 400 explozí, ke kterým došlo v Hirošimě. A co havárie reaktoru TMI-2 ? Dle Drábové se nelišila od rozsahu poškození reaktoru v Černobylu

Toxicita radioaktivního mraku z Černobylu byla prý ekvivalentem 400 explozí, ke kterým došlo v Hirošimě. Jak to tedy bylo? Výbuch v Hirošimě byl rovnocenný asi 13 kilotunám TNT (54 TJ). Podle největších odhadů účinek výbuchu v Hirošimě okamžitě zabil asi 70 000 lidí.

Napřed Trump v bývalém velkoskladu internoval stovky mexických dětí, pak „na žádost demokratů“ souhlasil,  že hranici s Mexikem nebude chránit betonová zeď, ale ocelová bariéra. Na sumě 5,7 miliardy USD (cca 127 miliard Kč) šéf Bílého domu trvá.

Napřed Trump v bývalém velkoskladu internoval stovky mexických dětí, pak „na žádost demokratů“ souhlasil, že hranici s Mexikem nebude chránit betonová zeď, ale ocelová bariéra. Na sumě 5,7 miliardy USD (cca 127 miliard Kč) šéf Bílého domu trvá.

A máme tady další sebestřednost amerického prezidenta Donalda Trumpa; imigrační smlouva s Mexikem, která odvrátila uvalení cel na mexický dovoz do Spojených států, obsahuje ve skutečnosti víc, než je v ní psáno, uvedl to 12. června 2019, když na Twitteru napsal, že Mexiko se zavázalo udělat pro omezení migrace víc, než stojí ve smlouvě. Později prohlásil, že „v dohodě je cosi, co Mexiko velmi brzy oznámí“. Nevěří prý, že by Mexiko existenci „neveřejné části“ migrační dohody popíralo.

O čem je Milion chvilek pro demokracii; žádá demisi Babiše, demokraticky zvoleného. Požádá Minář o prošetření privatizačních kauz za desítky miliard Kč v oslavovaných 30 letech. Babiš dostat dostal jen 52 milionů na Čapí hnízdo

O čem je Milion chvilek pro demokracii; žádá demisi Babiše, demokraticky zvoleného. Požádá Minář o prošetření privatizačních kauz za desítky miliard Kč v oslavovaných 30 letech. Babiš dostat dostal jen 52 milionů na Čapí hnízdo

„Když se bude připomínat na Letné 30 let svobody, jistě se připomenou i privatizační podvody za toto období. Jinak by se celé protestování Milionu chvilek pro demokracii změnilo jen ve frašku a šaškárnu,“ řekli mi přítel, co se vyzná, navíc je vzdělaný na rozdíl ode mě…

Poslední domácí zprávy

Máme fašistický senát

Máme fašistický senát

Je to neuvěřitelné, ale je to tak. A já sám tomu uvěřil, lépe řečeno jsem si tuhle skutečnost poprvé uvědomil ve středu minulého týdne, kdy...