• Čtvrtek, 02. červenec 2020
  • Svátek má Rukojmí Patricie

Podřezat Zemana jako svini-to je volební heslo ODS??? Skutečně v pravý čas jste se bývalí soudruzi odkopali.
Počet návštěv: 2742

Podřezat Zemana jako svini-to je volební heslo ODS??? Skutečně v pravý čas jste se bývalí soudruzi odkopali.

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Vážený pane Langu. Jsem potěšen a ze srdce Vám děkuji, že jste ještě před volbami ukázal občanům pravou tvář ODS. Jsem rád, že se našel někdo, kdo nablblým spoluobčanům poodkryl roušku tajemství demokracie, podle mustru ODS. Inu takto si představujete demokracii??? Přesně bylo tímto potvrzeno, že ODS je stranou, která postupuje dle dikce doktríny Thomase Barnetta z roku 2000.

       Vůbec se na Vás pane Langu /ODS/ nezlobím-ba naopak. Občan měl konečně  možnost seznámit se s tím, jak vypadá politika ODS uvnitř této strany-tedy mimo dosah vnímání občanské společnosti. Tento počin pane Langu snad mnoha dutým hlavám, které chtějí volit ODS možná otevře trochu oči. To, že se na Vás pan Fiala údajně zlobí, netřeba moc komentovat. Ze zkušenosti vím, že se zlobí jen tak na oko, aby veřejnost neřekla, ale ve skutečnosti by to rád řekl možná taky. Ovšem jako předseda strany??? To už by byla moc velká ostuda. Příliš velké vyhranění se. Odkrytí zákulisních praktik ODS.
 
       Postoj, který máte vy, pane Langu, není jen postojem ODS, ale i některých dalších politických subjektů. Oni jen nemají tu odvahu a doslova drzost jako vy!!! Já vím, že Zeman není prezidentem all exclussive, ale umíte si představit na postu prezidenta počůraného Schwarzenberga, nebo úlisného Drahoše, jenž rozumí všemu a vlastně vůbec ničemu??? Hrozná to představa. Zabíječ králíků prezidentem-no děs.
 
      Možná se ledacos změní, až se stane prezidentem Jaromír Soukup a jsem přesvědčen, že se tak stane. Vzdělání, zkušenosti, intelekt, znalost politiky, ale i zákulisních praktik má. Možná, že ho budete chtít podřezat mnohem dříve, než prezidenta Zemana, protože toho velmi mnoho ví na mnoho politiků. To Vám jistě moc vonět nebude. Navíc je mladý a energický a tedy schopen mnoha činů. Pan Soukup také dozajista velmi dobře ví, co za nebezpečí Barnettova doktrína pro něho znamená, a že ho to klidně může stát i život. Už dnes ve své televizi velmi riskuje. Barnettova doktrína nepočítá s nějakými trestními oznámeními. Ta počítá s odstavením od moci a když toto nepomůže, tak s přímou fyzickou likvidací ve smyslu náhlé autonehody, zřícení výtahu či exploze plynu.
 
        Já Vám nějak nevím, kam jsme se to dostali. Ráj to ale jistě není. Zavání to tu chlévskou mrvou a duševní prázdnotou. Parlament, senát, vláda a další instituce jsou plné duševních mrzáků. Kam se nám vytratil obyčejný člověk??? Obyčejný a normální člověk!
 
        Pane Langu-sice bych Vám za slovní útok na prezidenta Zemana nejraději jednu pustil, ale na druhé straně Vám i děkuji. Opět se díky Vám potvrdilo, co je ODS zač a že je stranou, kterou volí lidský odpad.
 
Ram
Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Josh Ommi

Josh Ommi

22.05.2019 06:47

Vazeni diskutujici. Mam takovy napad. Proc vsechno rusit? Staci jenom pozmenit. Tedy: 1/3 parlamentu at je volena jak doposut a 2/3 at se jednoduse z obcanu vylosuje. Takhle se do palamentu dostane prurez obyvatelstva. A hned bude vice lepsi demokracie.... Co Vy na to?


 
Petr Majevský

Petr Majevský

21.05.2019 19:01

Někdo vyžaduje slušnost po druhých,ale sám má vychování řeznického psa.Tento údajný člověk dokázal,že v politických partajích se schovávají podvodníci,zloději a vrazi.Je třeba všechny partaje zrušit,jejich vedení na 15 let dát do vězení,členům nedovolit po dobu pěti let žádnou politickou činnost,včetně možnosti volit a být volen.Rozpustit celý parlament a ustavit úřednickou vládu,která by směla provádět jen pravidelné vnitřní úkony.A zástupce volit podle jejich bydliště a ne podle partajních kandidátek.|A teprve,až se osvědčí na nižších funkcích,mohou postoupit na vyšší místa.A hlavně musí za svá rozhodnutí nést osobní odpovědnost.Ne jako Kalousek,který nechal před letadlo postavit cisternu,aby nemohlo odvézt zločince,vydaného do Ruska.Buď se občané vzpamatují,nebo národ bude zlikvidován!


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

21.05.2019 15:22

Lang je jeden z těch lepšolidí, kdo vyžadují od prezidenta slušnost. ...Jsem velice rád, že sestřelil těsně před volbami pro mne nevolitelnou stranu ODS. Pokud se nemýlím, bude jistě označen za Putinova agenta, který měl přímo z Moskvy rozkaz, aby za pomoci této věty o podřezání prezidenta zničil politickou stranu ODS a odsoudil ji k nevolitelnosti. Čekám, kdy sluníčka objeví, že mu tuto větu kladl do huby přímo Putin osobně. (Četl jsem, že jakási holčička v šesté třídě vlepila facku učitelce, a také za to mohl Putin). Ale to už se provalilo. Čekám s napětím, kdy se provalí i tato výhrůžka s podřezáním prezidenta jako příkaz z Moskvy. (Její agent Lang jako úkladný rozvraceč ODS).....Mějte se hezky.


 
Zlaté časy, kdy se mlaskalo…

Zlaté časy, kdy se mlaskalo…

„To se nám to hoduje, když to platí jiní…“, to je slavný výrok feldkuráta Katze, který si za cizí peníze užíval lahůdkami obložený stůl. Ten jeho bohatě prostřený stůl, se přímo hodí na imperiální dobu, kdy koloniální mocnosti žily v blahobytu na úkor svých kolonií. Ono to zase není tak dávno, co planeta Země byla spíše anglickou obchodní a realitní kanceláří.

Zeman: Black lives matter je rasismus

Zeman: Black lives matter je rasismus

Včera mnohý z nás, dokonce možná většina národa mohla souznít s prezidentem republiky, když heslo černošských aktivistů Black lives matter, provázené tisíci vyrabovaných obchodů, stržením a pomalováním možná stovek soch osob spojených i nespojených s otrokářskou minulostí, vynucovaným klekáním bílých spoluobčanů a prosbami o odpuštění, davovou psychózou při odmítání všeho bílého, počínaje vážnou hudbou, ruku na srdce neznám žádného černošského světového skladatele, přes rasistická jídla dokonce i u italské kuchyně a samozřejmě u módy, označil jako rasistické. A já bych dodal jako tupě rasistické.

Poslední domácí zprávy

Bratři v triku (ODS).

Bratři v triku (ODS).

Proti pietním vzpomínkám nelze nic namítat zvláště, jedná-li se o tak významnou osobnost, jakou byla Milada Horáková. Nabízí se řada...