• Neděle, 18. srpen 2019
  • Svátek má Rukojmí Helena

Podřezat Zemana jako svini-to je volební heslo ODS??? Skutečně v pravý čas jste se bývalí soudruzi odkopali.
Počet návštěv: 2146

Podřezat Zemana jako svini-to je volební heslo ODS??? Skutečně v pravý čas jste se bývalí soudruzi odkopali.

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Vážený pane Langu. Jsem potěšen a ze srdce Vám děkuji, že jste ještě před volbami ukázal občanům pravou tvář ODS. Jsem rád, že se našel někdo, kdo nablblým spoluobčanům poodkryl roušku tajemství demokracie, podle mustru ODS. Inu takto si představujete demokracii??? Přesně bylo tímto potvrzeno, že ODS je stranou, která postupuje dle dikce doktríny Thomase Barnetta z roku 2000.

       Vůbec se na Vás pane Langu /ODS/ nezlobím-ba naopak. Občan měl konečně  možnost seznámit se s tím, jak vypadá politika ODS uvnitř této strany-tedy mimo dosah vnímání občanské společnosti. Tento počin pane Langu snad mnoha dutým hlavám, které chtějí volit ODS možná otevře trochu oči. To, že se na Vás pan Fiala údajně zlobí, netřeba moc komentovat. Ze zkušenosti vím, že se zlobí jen tak na oko, aby veřejnost neřekla, ale ve skutečnosti by to rád řekl možná taky. Ovšem jako předseda strany??? To už by byla moc velká ostuda. Příliš velké vyhranění se. Odkrytí zákulisních praktik ODS.
 
       Postoj, který máte vy, pane Langu, není jen postojem ODS, ale i některých dalších politických subjektů. Oni jen nemají tu odvahu a doslova drzost jako vy!!! Já vím, že Zeman není prezidentem all exclussive, ale umíte si představit na postu prezidenta počůraného Schwarzenberga, nebo úlisného Drahoše, jenž rozumí všemu a vlastně vůbec ničemu??? Hrozná to představa. Zabíječ králíků prezidentem-no děs.
 
      Možná se ledacos změní, až se stane prezidentem Jaromír Soukup a jsem přesvědčen, že se tak stane. Vzdělání, zkušenosti, intelekt, znalost politiky, ale i zákulisních praktik má. Možná, že ho budete chtít podřezat mnohem dříve, než prezidenta Zemana, protože toho velmi mnoho ví na mnoho politiků. To Vám jistě moc vonět nebude. Navíc je mladý a energický a tedy schopen mnoha činů. Pan Soukup také dozajista velmi dobře ví, co za nebezpečí Barnettova doktrína pro něho znamená, a že ho to klidně může stát i život. Už dnes ve své televizi velmi riskuje. Barnettova doktrína nepočítá s nějakými trestními oznámeními. Ta počítá s odstavením od moci a když toto nepomůže, tak s přímou fyzickou likvidací ve smyslu náhlé autonehody, zřícení výtahu či exploze plynu.
 
        Já Vám nějak nevím, kam jsme se to dostali. Ráj to ale jistě není. Zavání to tu chlévskou mrvou a duševní prázdnotou. Parlament, senát, vláda a další instituce jsou plné duševních mrzáků. Kam se nám vytratil obyčejný člověk??? Obyčejný a normální člověk!
 
        Pane Langu-sice bych Vám za slovní útok na prezidenta Zemana nejraději jednu pustil, ale na druhé straně Vám i děkuji. Opět se díky Vám potvrdilo, co je ODS zač a že je stranou, kterou volí lidský odpad.
 
Ram
Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Josh Ommi

Josh Ommi

22.05.2019 06:47

Vazeni diskutujici. Mam takovy napad. Proc vsechno rusit? Staci jenom pozmenit. Tedy: 1/3 parlamentu at je volena jak doposut a 2/3 at se jednoduse z obcanu vylosuje. Takhle se do palamentu dostane prurez obyvatelstva. A hned bude vice lepsi demokracie.... Co Vy na to?


 
Petr Majevský

Petr Majevský

21.05.2019 19:01

Někdo vyžaduje slušnost po druhých,ale sám má vychování řeznického psa.Tento údajný člověk dokázal,že v politických partajích se schovávají podvodníci,zloději a vrazi.Je třeba všechny partaje zrušit,jejich vedení na 15 let dát do vězení,členům nedovolit po dobu pěti let žádnou politickou činnost,včetně možnosti volit a být volen.Rozpustit celý parlament a ustavit úřednickou vládu,která by směla provádět jen pravidelné vnitřní úkony.A zástupce volit podle jejich bydliště a ne podle partajních kandidátek.|A teprve,až se osvědčí na nižších funkcích,mohou postoupit na vyšší místa.A hlavně musí za svá rozhodnutí nést osobní odpovědnost.Ne jako Kalousek,který nechal před letadlo postavit cisternu,aby nemohlo odvézt zločince,vydaného do Ruska.Buď se občané vzpamatují,nebo národ bude zlikvidován!


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

21.05.2019 15:22

Lang je jeden z těch lepšolidí, kdo vyžadují od prezidenta slušnost. ...Jsem velice rád, že sestřelil těsně před volbami pro mne nevolitelnou stranu ODS. Pokud se nemýlím, bude jistě označen za Putinova agenta, který měl přímo z Moskvy rozkaz, aby za pomoci této věty o podřezání prezidenta zničil politickou stranu ODS a odsoudil ji k nevolitelnosti. Čekám, kdy sluníčka objeví, že mu tuto větu kladl do huby přímo Putin osobně. (Četl jsem, že jakási holčička v šesté třídě vlepila facku učitelce, a také za to mohl Putin). Ale to už se provalilo. Čekám s napětím, kdy se provalí i tato výhrůžka s podřezáním prezidenta jako příkaz z Moskvy. (Její agent Lang jako úkladný rozvraceč ODS).....Mějte se hezky.


 
Poznal jsem operního pěvce Plácida Dominga osobně v Římě, pomluvy pro údajné anonymní obvinění ze sexuálních obtěžování pěveckých hvězdiček v 80. letech jsou výmysly; Havel tak činil se svými milenkami legálně

Poznal jsem operního pěvce Plácida Dominga osobně v Římě, pomluvy pro údajné anonymní obvinění ze sexuálních obtěžování pěveckých hvězdiček v 80. letech jsou výmysly; Havel tak činil se svými milenkami legálně

Legendární operní zpěvák a dirigent Plácido Domingo čelí obvinění, že řadu žen nutil k sexuálním stykům. Údajně jim nabízel práci a trestal je, když jeho návrhy odmítly. Informovala o tom v úterý agentura AP. Osmasedmdesátiletý Domingo tato obvinění označil za „hluboce znepokojivá a tak, jak byla představena, za nepřesná“. Dodal, že se domníval, že veškeré jeho chování a vztahy byly přijímány kladně a se souhlasem.

Exministryně obrany Parkanová pro Bushe s kreslířem Výčítalem bryskně, jako kdysi Gustav Brom bleskem sepsal píseň pro Gagarina, stvořila a nazpívala na stejnou melodii kukaččí hit: “Dobrý den, prapore hvězd a pruhů! Vítej, radare…”

Exministryně obrany Parkanová pro Bushe s kreslířem Výčítalem bryskně, jako kdysi Gustav Brom bleskem sepsal píseň pro Gagarina, stvořila a nazpívala na stejnou melodii kukaččí hit: “Dobrý den, prapore hvězd a pruhů! Vítej, radare…”

Bývalý náčelník generálního štábu Josef Bečvář 13. srpna 2019 u soudu z pozice svědka hájil pořízení letounů CASA pro českou armádu. Uvedl, že stroje se stoprocentně osvědčily doma i na zahraničních misích, a zmínil se též, že si nevzpomíná, že by při dojednávání nákupu zaznamenal výhrady, například k ceně.

"Radovan Krejčíř a jeho rodina si mohou být jisti, že v naší péči je v bezpečí,“ prohlásil mluvčí jihoafrické vězeňské správy Singabakho Nxumalo podle serveru Ewn.co.za. Stížnosti odmítl jako neopodstatněnou...

Život Radovana Krejčíře v johannesburgské věznici Leeuwkop s maximální mírou ostrahy, kde si Čech odpykává pětatřicetiletý trest, není ohrožen, ujistila právě jihoafrická vězeňská správa podle místních médií. Reagovala tak na tvrzení Krejčířových příbuzných, kteří si v tisku stěžovali, že Čech bude brzy zavražděn, pokud nebude z Leeuwkopu přeložen do jiného zařízení.

I přes údajný konec studené války mají jaderné zbraně hlavně její bývalí aktéři - Rusko a USA: Rusko cca 5000 strategických hlavic, USA 8000 hlavic; zbývajících cca tisíc je rozděleno mezi Francii, Velkou Británii a Čínu…

I přes údajný konec studené války mají jaderné zbraně hlavně její bývalí aktéři - Rusko a USA: Rusko cca 5000 strategických hlavic, USA 8000 hlavic; zbývajících cca tisíc je rozděleno mezi Francii, Velkou Británii a Čínu…

Spojené státy mají přes 8 tisíc jaderných hlavic, rozmístěných na stovkách svých vojenských základen po celém světě. Jen na německém území je rozmístěno na 35 tisíc amerických vojáků ne desítkách základen, kde je také asi 17 tisíc amerických civilistů ve službách armády; všichni by se prý měli z Německa stěhovat..

Poslední domácí zprávy