• Úterý, 26. leden 2021
  • Svátek má Rukojmí Zora

Itálii ochraňuje před přílivem migrantů Salvini, Maďarsko Orbán, Česko Okamura
Počet návštěv: 1675

Itálii ochraňuje před přílivem migrantů Salvini, Maďarsko Orbán, Česko Okamura

Radek Rozvoral Článek od Radek Rozvoral

Nebýt radikálních a nekompromisních opatření, které navzdor lídrům EU zavedli italský ministr vnitra Matteo Salvini a maďarský premiér Viktor Orbán, byl by příliv imigrantů do zemí EU několikanásobný.

Naše hnutí SPD plně souhlasí s opatřeními italského ministra vnitra Salviniho, jehož zásluhou se do Itálie přes Středozemní moře dostává jen zlomek imigrantů.

Jak hlídá Salvini břehy Itálie, tak další z možných cest imigrantů přes Makedonii a Srbsko je silně omezena zásluhou uzavření a důsledných kontrol hranic s Maďarskem, což uplatňuje maďarský premiér Viktor Orbán.

Do České republiky se větší skupiny imigrantů zatím nedostaly a spíše je naše republika vnímána imigranty jako tranzitní země do Německa. Že je v naší republice tento pro nás přijatelný stav, je z velké části zásluhou našeho hnutí SPD.
To plní v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky roli hlídače, spočívající v kontrole všech dokumentů mající vztah k imigračním kvótám a závazkům, kterými chce Evropská unie svými směrnicemi a nařízeními zavázat naší republiku k plnění.

Různé návrhy na vyřešení nežádoucího příchodu imigrantů do Evropy nepřinesly téměř žádné výsledky. Jako příklad uvedu projekt, který prosazuje i náš premiér Andrej Babiš, spočívající ve zřizování uprchlických středisek v severní Africe a finanční pomoci zemím Afriky, jakými jsou například Maroko, Alžírsko, Tunisko a Libye. Realita je ale taková, že tyto země takovou formu pomoci odmítají a podporují nelegální imigraci do Evropy.


Imigranti stále nejvíce využívají cestu přes Středozemní moře. Podle statistik Mezinárodní organizace pro migraci (IOM) v letošním roce připlulo do konce prvního květnového týdne do Evropy celkem 17.000 imigrantů. Okolo 8.000 z nich volilo cestu přes Řecko a přibližně stejný počet přes Španělsko.

V Itálii se jich letos zatím vylodilo jen necelých tisíc, což představuje necelou desetinu z celkového počtu předpokládaných imigrantů. Zpráva IOM uvádí, že během plavby přes Středozemní moře letos zemřelo 443 lidí, mezi nimiž byly i ženy a děti. Na tento fakt poukazují příznivci a zastánci imigrace do zemí EU a tvrdí, že je naší povinností pomoci hlavně ženám a dětem.

Nám též není lhostejný osud žen a především dětí, ale podívejme se na tu nezodpovědnost imigrantů, tvořenou převážně mladými muži. Ženy a děti si berou na tyto cesty jenom z důvodu, aby jim byly vypláceny štědré sociální dávky, čili na děti a ženy pohlíží jako na nástroj svého příjmu.

Matteo Salvini má náš obdiv, že se ze své pozice ministra vnitra rozhodl nekompromisně prosazovat takové zákony, které zabraňují nelegálním vstupům imigrantů do Itálie. Příkladem je i zákon spočívající v uzavření italských přístavů pro humanitární lodě provozované neziskovými organizacemi, kdy v případě porušení bude posádka lodí vyšetřována, zda se nedopustila napomáhání nelegální imigraci.

Hnutí SPD vítá tento přístup, který uplatňují v Itálii. Ministr vnitra Matteo Salvini je též šéfem vlastenecké Legy, se kterou je hnutí SPD ve společné frakci a to nejen pro následující volby do Evropského parlamentu (frakce ENF – Evropa národů a svobody). Souhlasíte-li s názory Mattea Salviniho, Viktora Orbána a Tomio Okamury, tak podpořte kandidáty SPD ve volbách, které proběhnou již koncem tohoto týdne. Děkujeme Vám.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

22.05.2019 18:22

Migranti se k nám dostávají jiným způsobem,např.kamionem.Prý se prověří a stejně půjdou do SRN.Jen to má háček,či spíše lodní kotvu.Němci řeknou dost a začnou nám migranty vracet zpátky.A co bude dál?To neví ani Okamura a ani jeho stoupenci,mezi něž jsem rovněž patřil.A najednou jich tady bude jako much.Němcům bude stačit vyhlášení "evropského soudu" a začnou s tím vracením.A budeme na tom stejně,jako na slavném západě.Cizinci ve vlastní zemi,protože zrádců v našem národě je největší procento z počtu obyvatel.Známe to z nacistické okupace,komunistického režimu a také z konání dnešních dnů,kdy na náměstí demonstrují nějací lidé proti demokracii a ani to neví.Hlavně demonstrují!


 

22.05.2019 08:09

"Pomluvy vymýšlejí závistivci, blbci je šíří a idioti jim věří" ...Toto rčení je přiléhavé pro demonstranty na náměstích našich velkoměst. Mají otvor pro přijímání potravy a řev, otvor pro její vylučování a ruku nataženou ke státní kase. Nic víc. Jsou jich desítky tisíc. Jenomže nás jsou miliony. Kdo si otevřel server "Novinky" a četl si reakce lidí na ztrapňující se nešťastníky zjistil, že demonstrace budou mít zcela opačný účinek při volbách. Celá řada čtenářů vzala na milost Babiše a rozhodla se ho po této štvanici podpořit, i když je předtím ani nenapadlo hnutí ANO volit. Ve stejné situaci je i SPD. Voliči, kteří jsou lidmi práce mnohdy v nepřetržitých provozech, nemají jinou možnost jak vyjádřit své politické smýšlení, než svou účastí ve volbách. Odpověď deformovaným bezmozkům bude drtivá. O tom jsem přesvědčen. Parazity napojené na státní rozpočet svým plebiscitem spláchneme. S lidmi odsuzujícími i Jágra, protože si dovolil jet s naším prezidentem do Číny, nechceme mít jistě co společného. Spláchneme svým hlasováním z povrchu zemského. Naštěstí pro nás chodí na své mítingy a svou blbost tím zviditelňují. Ta je nepřehlédnutelná. Svou idiocií dosáhnou pravého opaku toho, co zamýšleli. Hnutí SPD i ANO tím pouze přihodili další procenta získaných hlasů. A tak to má být! Buďme jim vděčni za to, že zviditelňují svou ubohost. Jistě nám pomohou k takovému volebnímu výsledku, aby vize SPD o plodné politické spolupráci s národovci evropských zemí přinesla své kýžené plody. ......Mějte se hezky.


 
Klausovo covidové protivenství

Klausovo covidové protivenství

Profesor Ing. Václav Klaus, svého času prezident ČR, se v souvislosti s koronavirovou pandemií jeví jako úchyl, který díky svému introvertismu a narcismu přes špičku svého nosu nevidí dál, jak do své bohémistické pracovny. V souvislosti s opatřeními stran Covidu-19 se pan profesor nechává svými výroky v médiích slyšet o Covidu-19 o jeho problematické existenci a léčbě, říká zcela provokativní absurdity které nemůže žádným věrohodným způsobem doložit. Dokonce se domnívám, že toto jeho vystupování na veřejnosti je svým způsobem trestné, nicméně protože žijeme v demokratickém (bohužel ne právním) státě, není takové jednání posuzováno jako trestné, nýbrž jako svobodný projev názoru, myšlenek, případně svobodomyslných úvah.

Poslední domácí zprávy

Už máte svou zemljanku?

Už máte svou zemljanku?

Je na čase připravit se na život v podzemí. Je to myšleno samozřejmě obrazně. Nicméně je jasné, že už nelze doufat v nějaký zvrat, který by...