• Čtvrtek, 02. červenec 2020
  • Svátek má Rukojmí Patricie

Porošenkovci a Zelenskyjovci se navzájem politicky vymlátí…
Počet návštěv: 943

Porošenkovci a Zelenskyjovci se navzájem politicky vymlátí…

Jiří Vyvadil Článek od Jiří Vyvadil

Možná na první pohled ten nadpis působí cynicky. Ale ve skutečnosti, je to pro svět to nejmoudřejší, co mohlo nastat. Majdan, jeho průběh a jeho důsledky vedoucí k občanské válce na východě země a související výbuch mohutné barevné revoluce vyvolávající celosvětový konflikt mezi Západem a Ruskem zatěžoval svět po dlouhých pět let. Neřešme sankce. Jsou idiotské, Salvini věří, že budou zrušeny, ale nejsou tím nejhorším. Tím nejhorším byla politika Západu směřující ke zničení Ruska a tím i trvalým balancováním na hraně války…

Bohudík přišly prezidentské volby a mladý, neformální kandidát – Zelenskyj - doslova deklasoval milovníka války a konfliktů a dlouhodobého milce agresivních sil Západu Porošenka, u kterého do poslední minuty voleb člověk očekával, že vyvolá další vojenský konflikt s Ruskem…

Mimochodem Zelenskyj je při té hrůze, kterou Ukrajina má a měla v po 28 let samostatnosti, prostě to nejlepší, co ukrajinská vrcholná politika měla.

A tím se dostávám k jádru problému.

Zatímco rusofobové na celém světě, stejně jako i naši Petříčkové, Jandové atd. byli připraveni znovu nastartovat protiruskou agendu, jednak zřejmý úmysl Trumpa začít s Ruskem vylepšovat vztahy, teď když už Müllerova zpráva přímou účast na „spiknutí s Rusy“ proti USA vyvrátila, ale hlavně zásadový postoj Zelenského naprosto tvrdě odmítnout nejen jejich Porošenka, ale i jejich „Porošenkovu vládu“, věci mění. Odmítá zároveň jejich mocenské ministry obrany zahraničí, generálního prokurátora i šéfy tajných služeb.

A v tom už je podstata. Naši porošenkovští ukrajinisté, kterým dává ze setrvačnosti slovo i Česká televize, která nepostřehla, že to, co se tady ohledně Ukrajiny pět let lhalo, už skončilo, zuří. Tito „neutrální“ komentátoři si tak přáli válku s Ruskem a idiotsky věřili, že nastane. A náhle nic. I oni jsou k ničemu.

Boj s Ruskem tak vlastně skončil…

Ukrajinská politická „elita“ navzájem nenávistná a útočná si vystačí. Budou se mlátit hlava nehlava. Na Rusko a Putina už nezbude energie a taky trpělivost Západu. A to je v pořádku. Jen ať nepřenášejí své vlastní neschopnosti na nás.

A tím zřejmě už je problém Ukrajiny vyřešen. A to je skvělé.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

24.05.2019 19:17

Ať se Ukrajinci mezi sebou klidně vyvraždí.To není národ,ale banda nemyslících debilů.Tři Ukrajinci znásilnili jednu holku a ještě ji potom zapálili.Stejně,jako později v Oděse.Čím víc se jich povraždí mezi sebou,tím lépe pro Evropu a celý svět.S tou podpálenou a znásilněnou holkou to není ojedinělý případ.Pěkné vši nám politici dovezli z Ukrajiny.


 
Zlaté časy, kdy se mlaskalo…

Zlaté časy, kdy se mlaskalo…

„To se nám to hoduje, když to platí jiní…“, to je slavný výrok feldkuráta Katze, který si za cizí peníze užíval lahůdkami obložený stůl. Ten jeho bohatě prostřený stůl, se přímo hodí na imperiální dobu, kdy koloniální mocnosti žily v blahobytu na úkor svých kolonií. Ono to zase není tak dávno, co planeta Země byla spíše anglickou obchodní a realitní kanceláří.

Poslední domácí zprávy

Bratři v triku (ODS).

Bratři v triku (ODS).

Proti pietním vzpomínkám nelze nic namítat zvláště, jedná-li se o tak významnou osobnost, jakou byla Milada Horáková. Nabízí se řada...