• Neděle, 18. srpen 2019
  • Svátek má Rukojmí Helena

 Poslanče Zdeňku Ondráčku-jsi jediný, komu jsem ochoten v tom dnešním politickém hnusu dát svůj hlas.
Počet návštěv: 3892

Poslanče Zdeňku Ondráčku-jsi jediný, komu jsem ochoten v tom dnešním politickém hnusu dát svůj hlas.

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

 Ano vážení-svůj hlas bych skutečně klidně dal komunistické mlátičce. Divíte se??? Není čemu. Za pravdu se totiž dá považovat asi tak třetina toho, co se o Zdeňkovi píše. Zbytek těch řečí o něm jsou jen kecy a nepodložené fantasmagorie, které ho mají společensky znemožňovat a dehonestovat. Velkým příkladem jsou ty nesmysly o komunistické mlátičce. Jistě Vás bude zajímat, jak to asi tak mohu vědět. Rád Vám to řeknu.

        Zdeňka znám už dlouhá léta a v jistých bodech máme i cosi společného. Mé první setkání s ním však bylo velmi tragické. Svého času jsem totiž pracoval jako vlakvedoucí ČD a stalo se, že na železničním přejezdu u Smiřic došlo k velmi vážné dopravní nehodě. Já jel s malým motoráčkem po lokálce a srazili jsme se s osobním autem. Toto řídil právě Zdeněk Ondráček. Díky silnému slunečnímu svitu přehlédl světelná výstražná světla na přejezdu a i naši signalizaci z vlaku. Došlo ke střetu. Nárazová rychlost byla 80 km/h a dokonce nárazem došlo k utržení nápravy vlaku. Naštěstí všichni z auta jako zázrakem přežili, ale byli zmrzačení. Auto bylo do šrotu. Od té doby má Zdeněk totální endoprotézu.
 
       Jsme se Zdeňkem stejně staří, oba jsme sloužili u ozbrojených složek. On byl policista, já voják. Oba dva jsme v roce 89 byli mladí kluci v malých hodnostech a tedy předurčeni k tomu, že musíme poslouchat rozkazy velení. Dodnes je to u ozbrojených složek úplně stejné. Zdeněk bohužel doplácí na to, že právě s ním dělala po demonstraci televize rozhovor. Tím se jeho tvář dostala do povědomí veřejnosti. Pozor však-jako řadového policisty školského útvaru ministerstva vnitra. To znamená i to, že v té době byl studentem policejní školy a policistou bez praktických zkušeností. Ano - nahnali tam mladé, řádně nevyškolené kluky bez zkušeností.
 
       I já jsem se chodil dívat na demonstrace, ale pouze jako civil. Nikdy jsem nezasahoval. Vím však na 100%, že ne všichni demonstrující měli holé ruce. Osobně jsem viděl, že mnoha demonstrantům byly odebrány řetězy, nunčaky, nože, břitvy a ve velmi malém počtu i střelné zbraně. Současné nomenklatury to sice popírají a lidé, kteří tenkrát táhli s Havlem také, ale oni vědí, že lžou. Propaganda toho samozřejmě využila k obrazu svému. Je však zcela mimo mísu a jakoukoliv logiku, aby byl viněn Ondráček. Ti kluci si museli chránit i takzvaně svůj zadek a svůj život. S odstupem času si však dovolím říci, že měli policisté zasáhnout mnohem tvrději, že ti cucáci, kteří vyřvávali na náměstích o svobodě a demokracii nevěděli, co mluví. Byli zmanipulovaní a zblblí výmysly ze západu. Lidé z Charty 77-ten šmejd a lidský odpad, jim implantoval do jejich myslí převratné myšlenky postavené na lžích. Ostatně to je už v současnosti velmi viditelné, protože nemáme ani svobodu, natož demokracii.
 
      Co Zdeňka znám /osobně/, tak vím, že je to chytrý, slušný a skromný chlap. Nikdy jsem nezažil, že by jednal arogantně, povýšeně a bezohledně. To i přesto, že je poslancem. Dokonce si ve straně dovolí oponovat Filipovi a to je co říct. Bojuje se zmanipulovaným ÚV, ale bohužel takových bojovníků máme velmi málo a stále jen narážejí na stranickou diktaturu Vojtěcha Filipa a lidí na něho přisátých. Dobře víme, že jsou záležitosti, které by měl nejprve schvalovat ÚV a teprve potom by měl pan Filip hovořit o stanoviscích strany, ale stává se, že pan Filip přinese večer jakési dokumenty za kterými je on a do rána chce stanovisko a schválení ÚV. Ten však ani nestihne zasednout a tak se politika KSČM ubírá směrem, který určuje nikoliv kolektivní orgán, ale diktátor. Zdeněk toto pranýřuje, ale je sám jak voják v poli. Ostatní jsou podělaní strachem z Filipa. Tyto záležitosti znám osobně a také proto jsem KSČM opustil. Zdeněk bojuje dál, ale ovoce to nepřináší-lidé se bojí a zhloupli.
 
      Nyní se situace okolo poslance Ondráčka vaří kvůli jeho cestě do Doněcké-Luhanské republiky. Všem to strašně vadí a dští na Ondráčka síru. Proč však??? Zdeňkova cesta byla čistě soukromá a také jím placená. Neplatil to parlament ČR, potažmo daňoví poplatníci. Když jeli za státní peníze lidé jako Herman, Bělobrádek a spol. chlastat a bratříčkovat se s nacisty-to bylo v pořádku??? Chlastali s Posseltem jak prasata. To vše je INN. Ba ne Zdenku-to je jen závist. Kašli na ně. Ono jim vadí, že ti byla přistavena limuzína a byl rozvinut červený koberec. Tohle se pro Petříčka nikde nekoná!!!
 
     Ti, co Zdeňka za cestu do Doněcka kritizují jsou tupci. My jsme zemí, která potřebuje vycházet v rámci možností s každým. Jsme malá, ekonomicky závislá a surovinově nevybavená země a to ještě ani nemluvím o naší potravinové nesoběstatečnosti. Nejsme jako stát v takovém postavení, abychom mohli machrovat na kde koho. Navíc naši politické reprezentaci se svět je směje. Jsme jen kašpárky ve hře mocných. Proto považuji návštěvu pana Ondráčka v Doněcku za státnický krok a to bez ohledu na to, že Doněcká-Luhanská republika není mezinárodně uznaným státem. Toto neuznání je totiž pokakaná úlitba Evropy USA v jejich snaze rozbít Rusko.
 
      Zdeňku-držím ti palce.
 
Rambo
Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

24.05.2019 19:12

Když je Ondráček "komunistická mlátička",jaké mlátičky to bili lidi při protestech proti parazitickým cingrošům?To nebyly komunistické a jednaly ještě hůř,než ty komunistické.A byla to řada i dnešních politiků,kteří svoje mlátičky poslali zmydlit lidi,kteří je živí.A ti se nerozpakovali zmlátit i člověka na invalidním vozíku.Tak kdo je vlastně mlátička?Ondráček,nebo dnešní demokratické mlátičky?Špína z tzv."demokratických partají" si dělá, co chce a klidně nechá opět zmlátit lidi,když to bude pro jejich potřeby.Na nic jiného si je neudržuje.


 
Poznal jsem operního pěvce Plácida Dominga osobně v Římě, pomluvy pro údajné anonymní obvinění ze sexuálních obtěžování pěveckých hvězdiček v 80. letech jsou výmysly; Havel tak činil se svými milenkami legálně

Poznal jsem operního pěvce Plácida Dominga osobně v Římě, pomluvy pro údajné anonymní obvinění ze sexuálních obtěžování pěveckých hvězdiček v 80. letech jsou výmysly; Havel tak činil se svými milenkami legálně

Legendární operní zpěvák a dirigent Plácido Domingo čelí obvinění, že řadu žen nutil k sexuálním stykům. Údajně jim nabízel práci a trestal je, když jeho návrhy odmítly. Informovala o tom v úterý agentura AP. Osmasedmdesátiletý Domingo tato obvinění označil za „hluboce znepokojivá a tak, jak byla představena, za nepřesná“. Dodal, že se domníval, že veškeré jeho chování a vztahy byly přijímány kladně a se souhlasem.

Exministryně obrany Parkanová pro Bushe s kreslířem Výčítalem bryskně, jako kdysi Gustav Brom bleskem sepsal píseň pro Gagarina, stvořila a nazpívala na stejnou melodii kukaččí hit: “Dobrý den, prapore hvězd a pruhů! Vítej, radare…”

Exministryně obrany Parkanová pro Bushe s kreslířem Výčítalem bryskně, jako kdysi Gustav Brom bleskem sepsal píseň pro Gagarina, stvořila a nazpívala na stejnou melodii kukaččí hit: “Dobrý den, prapore hvězd a pruhů! Vítej, radare…”

Bývalý náčelník generálního štábu Josef Bečvář 13. srpna 2019 u soudu z pozice svědka hájil pořízení letounů CASA pro českou armádu. Uvedl, že stroje se stoprocentně osvědčily doma i na zahraničních misích, a zmínil se též, že si nevzpomíná, že by při dojednávání nákupu zaznamenal výhrady, například k ceně.

"Radovan Krejčíř a jeho rodina si mohou být jisti, že v naší péči je v bezpečí,“ prohlásil mluvčí jihoafrické vězeňské správy Singabakho Nxumalo podle serveru Ewn.co.za. Stížnosti odmítl jako neopodstatněnou...

Život Radovana Krejčíře v johannesburgské věznici Leeuwkop s maximální mírou ostrahy, kde si Čech odpykává pětatřicetiletý trest, není ohrožen, ujistila právě jihoafrická vězeňská správa podle místních médií. Reagovala tak na tvrzení Krejčířových příbuzných, kteří si v tisku stěžovali, že Čech bude brzy zavražděn, pokud nebude z Leeuwkopu přeložen do jiného zařízení.

I přes údajný konec studené války mají jaderné zbraně hlavně její bývalí aktéři - Rusko a USA: Rusko cca 5000 strategických hlavic, USA 8000 hlavic; zbývajících cca tisíc je rozděleno mezi Francii, Velkou Británii a Čínu…

I přes údajný konec studené války mají jaderné zbraně hlavně její bývalí aktéři - Rusko a USA: Rusko cca 5000 strategických hlavic, USA 8000 hlavic; zbývajících cca tisíc je rozděleno mezi Francii, Velkou Británii a Čínu…

Spojené státy mají přes 8 tisíc jaderných hlavic, rozmístěných na stovkách svých vojenských základen po celém světě. Jen na německém území je rozmístěno na 35 tisíc amerických vojáků ne desítkách základen, kde je také asi 17 tisíc amerických civilistů ve službách armády; všichni by se prý měli z Německa stěhovat..

Poslední domácí zprávy