V Česku je tolik stran hlásících se k pravici, konzervatismu či k rodině, až se člověku z toho dělá nevolno: ODS, TOP 09, STAN, KDU/ČSL. A teď tedy i nově Trikolóra.
Když svého času Václav Klaus ml. přišel s tím, že vytvoří nový subjekt, zatleskal jsem. Věřil jsem že to bude politická strana zaměřená proti strnulému myšlení, proti establishmentu, radikální a odvážná.
Opak je pravdou…
Trikolóra bude jen nově ohřívat, stokrát nastavovanou polívčičku.
Když se objevila varianta: Strana bílého heterosexuálního muže, byla velká naděje, že by to veřejnost oslovilo. Byla to sice recese, ale zároveň rozhodující protest proti stávajícímu mainstremu. A v tom názvu bylo elegantně naznačeno vše. A mimochodem. To by se s výjimkou feministek a genderistek líbilo i většině zdravých žen.
Ale tohle trikolórní pravicové bla-bla-bla je k ničemu.
No nic. Pokud Václav Klaus ml. jen ubere hlasy ostatním pravicovým pidistranám, tím lépe.
Ještě, že ten Babiš má 30%...
I když člověk nepůjde k volbám, má jistotu, že Babiš spolehlivě příští volby znovu vyhraje. Ten to odpudivé zařazování na pravici, levici a vůbec ideologii odmítá. Proto také vyhrává.