• Sobota, 30. květen 2020
  • Svátek má Rukojmí Ferdinand

Stále dokola Babiš, Babiš, demisi, Bureš Stb, demokracie,svobodu,nezávislou justici. A co takhle používat svůj rozum místo papouškování blbostí???
Počet návštěv: 2926

Stále dokola Babiš, Babiš, demisi, Bureš Stb, demokracie,svobodu,nezávislou justici. A co takhle používat svůj rozum místo papouškování blbostí???

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

 Centrum vzniku demonstrací a protestů je jak víme Praha. Dnes už se šíří protesty i republikou a lidé mávají transparenty  s nápisy DEMISI, STB, DEMOKRACIE atp. Drtivá většina protestujících však bohužel ani nezná význam slov kterými upoutávají pozornost. Praha-toť zárodečné semeniště zloby, podvodů, korupce, machinací, mafie a cílené práce zahraničních rozvědek. Dále je Praha doslova prvotní základnou ODS a TOP a právě tyto dvě strany jsou na vrcholu ekonomické formace, která má snahu zvrátit poměry v ČR. ODS a TOP zastupují právě tu ekonomickou formaci,skrze kterou byla zásadním způsobem vytunelována naše republika a ta je nyní držena jak se říká na distanc a to díky strukturám a ekonomické formaci, kterou reprezentuje Andrej Babiš a lidé v ANO...

             Vláda Andreje Babiše osekává neziskové organizace a má také snahu eliminovat zlodějské církevní restituce. To jsou organizace, které byly a jsou napojeny na staré politické struktury a samozřejmě se jim to pranic nelíbí. Je to pochopitelné. Vždyť jde o nemalé peníze z kapes občanů. Hnutí ANO nikdy nebylo podporováno církví jako třeba lidovci, ODS a Topka.
 
              Obrovskou chybou Andreje Babiše a hnutí ANO je nedotažení některých kauz do konce. Co dělají Babišovi poradci nevím, ale jsou asi zadarmo drazí. Mnohé by se totiž odvíjelo zcela jinak, kdyby byl Miroslav Kalousek, Bakala, Schwarzenberg, Topolánek, Sobotka a někteří další postaveni před soud a odsouzeni. Všichni víme, že škody národu způsobili značné, ale trest žádný. Co z toho,že si vzájemně ve sněmovně nadáváte do zlodějů, lhářů či ožralů. To vnímá volič-občan zcela zásadně. Občan také ví, že se páni politici před kamerami mnohdy pohádají a pak je hodinku po pořadu vidíte sedět na pivu u Fleků a tam se baví tím, jakže to těm blbým občanům dobře zahráli. Skutečně Andreji-vím o čem mluvím.
 
              Velikou chybou bylo i složení koalice. Spojit se se zrádci a kolaboranty z ČSSD-to udělá jenom blbec. Socani byli a jsou od pradávna zrádní. Co na tom, že nyní účast ČSSD ve vládě je jen jejich labutí písní a pod zrádným Hamáčkem se blíží své sebedestrukci. Oni stáhnou pod vodu celou vládu. O KSČM je to škoda slov a Vojtěch Filip svými politickými kroky a podporou současné vlády zradil vše komunistické a podepsal straně rozsudek smrti. Takováto koalice je nesourodá a nevyzpytatelná a nikdo není schopen predikovat bod zlomu nebo chcete li bod klíčového podrazu.
 
              Nelze ani opomenout úlohu zahraničních rozvědek které u nás působí a ovlivňují náš politický vývoj. To je samozřejmě za peníze. Mnoho veřejně známých osobností má v tomto namočeno a právě za peníze rozvědek ovlivňují naše veřejné mínění. Vy to Andreji víte, ale i já dobře vím, že zásah třeba proti principálovi Hrušínskému by byl velmi obtížný, přičemž je známo, že jeho divadlo by nepřežilo bez dotací, bez toho že by se nechovalo jako pijavice na českém národu.
 
             Lidé by chtěli nezávislou a spravedlivou justici. Vážení-ta v ČR nikdy nebyla a nebude. V dobách minulých-cca před 20 ti lety byla justice povýšena do stavu, že se stala strukturou mocenskou s možností ovlivňování politického dění. Příkladem nám budiž účelové uvěznění Miroslava Sládka před prezidentskými volbami. Její vysoké postavení umožňuje této struktuře téměř beztrestnost a že by byla demokratická??? No to je už k smíchu. Ani omylem. V justici platí, že kdo dobře platí, tak má i lepší přístup k právu. Obyčejného občana se to bohužel vůbec netýká a přístupnost práva byla natolik zdražena, že mnozí obyčejní občané se svých práv prostě nedomohou.
 
            Zvýšil jsi lidem Andreji minimální mzdu a důchody. Je to samozřejmě dobře, protože Kalousek dostal svým přístupem mnoho starých a nemocných lidí do stavu, že byli nuceni vybírat popelnice, aby neměli hlad. Mnozí na to už zapomněli. Má to však háček Andreji. Lidé dostali přidáno, ale nic z toho nemají, neboť obchodníci a prodejci zdražili tak, že z onoho navýšení lidé nemají nic. Je přitom paradoxem, že mnohé potraviny jsou v Německu levnější a kvalitnější, přičemž český dělník má plat třikrát menší než němec. To jsi měl ohlídat Andreji, protože mnozí obchodníci lidi sprostě odírají. Bohužel jsi to neudělal a lidé to vidí a cítí. Na co máš ty drahé poradce???
 
            Takto bych mohl pokračovat donekonečna. Andreji prober se. Dostaň Kalouska nebo Bakalu za katr a donuť je vrátit to, co si uzmuli neprávem a národ ti bude vděčen. Tudy vede cesta. Nenech se okopávat od debilů a kopni je sakra taky!! Lidi nevědí, co je demokracie. Lidi zajímá plné břicho, mít práci za slušný peníz, mít kde bydlet atd. Demokracii věří jen bláhový.
 
   Ram
Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

Žadný rukojmí ještě nediskutoval

Nenávist patří k životu

Nenávist patří k životu

Vážené kolegyně, kolegové, jenom krátká reakce na pana místopředsedu Sněmovny Vojtěcha Pikala. Pane místopředsedo, já váš názor plně respektuji a přeji vám, aby vás za něj jednou nezavřeli. (Potlesk v sále.) Vážené – a teď vážně. Karla toho už hodně řekla, ale myslím si, že je velmi důležité celou tu věc pojmenovat a říct si, o co vlastně jde. Podle mého názoru – a mrzí mě, že tady není pan ministr vnitra Hamáček, který by to určitě měl slyšet – je Karla Maříková jenom střípkem celé té věci, která tady kolem nás jakoby letí.

 Značná část potravin prudce zdražuje a dále bude. Určitě za to může Babiš a Agrofert za přispění Putina.

Značná část potravin prudce zdražuje a dále bude. Určitě za to může Babiš a Agrofert za přispění Putina.

My všichni, kdož chodíme nakupovat, to vidíme. Ceny potravin rostou, brambory jsou už pomalu sváteční jídlo a nyní prosakují zprávy o tom, že v Evropě dochází maso. Už i viníci se hledají a v Česku za to jako obvykle může Babiš a jeho Agrofert. Už jen čekám, až vyskočí nějaký blbec a bude vyřvávat, že za tuto situaci může Rusko a Putin. Skutečně je to trapné takhle lidem lhát!!

Začněme přemýšlet o renesanci moderní Středoevropské konfederace

Začněme přemýšlet o renesanci moderní Středoevropské konfederace

Připouštím, že matematika není mou silnou stránkou, i proto jsem kdysi za tolerantního „komunistického“ režimu mohl absolvovat tzv. humanitní gymnázium. Nakonec jsem se stal doktorem práv, možná špatným, možná dobrým, ale ta matematika mi nikdy nechyběla. Ne, neumím vyhodnocovat ty miliardy, které by se měly rozházet v rámci EU. Ale nezdá se mi to.

Poslední domácí zprávy