• Čtvrtek, 22. srpen 2019
  • Svátek má Rukojmí Bohuslav

Stále dokola Babiš, Babiš, demisi, Bureš Stb, demokracie,svobodu,nezávislou justici. A co takhle používat svůj rozum místo papouškování blbostí???
Počet návštěv: 2340

Stále dokola Babiš, Babiš, demisi, Bureš Stb, demokracie,svobodu,nezávislou justici. A co takhle používat svůj rozum místo papouškování blbostí???

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

 Centrum vzniku demonstrací a protestů je jak víme Praha. Dnes už se šíří protesty i republikou a lidé mávají transparenty  s nápisy DEMISI, STB, DEMOKRACIE atp. Drtivá většina protestujících však bohužel ani nezná význam slov kterými upoutávají pozornost. Praha-toť zárodečné semeniště zloby, podvodů, korupce, machinací, mafie a cílené práce zahraničních rozvědek. Dále je Praha doslova prvotní základnou ODS a TOP a právě tyto dvě strany jsou na vrcholu ekonomické formace, která má snahu zvrátit poměry v ČR. ODS a TOP zastupují právě tu ekonomickou formaci,skrze kterou byla zásadním způsobem vytunelována naše republika a ta je nyní držena jak se říká na distanc a to díky strukturám a ekonomické formaci, kterou reprezentuje Andrej Babiš a lidé v ANO...

             Vláda Andreje Babiše osekává neziskové organizace a má také snahu eliminovat zlodějské církevní restituce. To jsou organizace, které byly a jsou napojeny na staré politické struktury a samozřejmě se jim to pranic nelíbí. Je to pochopitelné. Vždyť jde o nemalé peníze z kapes občanů. Hnutí ANO nikdy nebylo podporováno církví jako třeba lidovci, ODS a Topka.
 
              Obrovskou chybou Andreje Babiše a hnutí ANO je nedotažení některých kauz do konce. Co dělají Babišovi poradci nevím, ale jsou asi zadarmo drazí. Mnohé by se totiž odvíjelo zcela jinak, kdyby byl Miroslav Kalousek, Bakala, Schwarzenberg, Topolánek, Sobotka a někteří další postaveni před soud a odsouzeni. Všichni víme, že škody národu způsobili značné, ale trest žádný. Co z toho,že si vzájemně ve sněmovně nadáváte do zlodějů, lhářů či ožralů. To vnímá volič-občan zcela zásadně. Občan také ví, že se páni politici před kamerami mnohdy pohádají a pak je hodinku po pořadu vidíte sedět na pivu u Fleků a tam se baví tím, jakže to těm blbým občanům dobře zahráli. Skutečně Andreji-vím o čem mluvím.
 
              Velikou chybou bylo i složení koalice. Spojit se se zrádci a kolaboranty z ČSSD-to udělá jenom blbec. Socani byli a jsou od pradávna zrádní. Co na tom, že nyní účast ČSSD ve vládě je jen jejich labutí písní a pod zrádným Hamáčkem se blíží své sebedestrukci. Oni stáhnou pod vodu celou vládu. O KSČM je to škoda slov a Vojtěch Filip svými politickými kroky a podporou současné vlády zradil vše komunistické a podepsal straně rozsudek smrti. Takováto koalice je nesourodá a nevyzpytatelná a nikdo není schopen predikovat bod zlomu nebo chcete li bod klíčového podrazu.
 
              Nelze ani opomenout úlohu zahraničních rozvědek které u nás působí a ovlivňují náš politický vývoj. To je samozřejmě za peníze. Mnoho veřejně známých osobností má v tomto namočeno a právě za peníze rozvědek ovlivňují naše veřejné mínění. Vy to Andreji víte, ale i já dobře vím, že zásah třeba proti principálovi Hrušínskému by byl velmi obtížný, přičemž je známo, že jeho divadlo by nepřežilo bez dotací, bez toho že by se nechovalo jako pijavice na českém národu.
 
             Lidé by chtěli nezávislou a spravedlivou justici. Vážení-ta v ČR nikdy nebyla a nebude. V dobách minulých-cca před 20 ti lety byla justice povýšena do stavu, že se stala strukturou mocenskou s možností ovlivňování politického dění. Příkladem nám budiž účelové uvěznění Miroslava Sládka před prezidentskými volbami. Její vysoké postavení umožňuje této struktuře téměř beztrestnost a že by byla demokratická??? No to je už k smíchu. Ani omylem. V justici platí, že kdo dobře platí, tak má i lepší přístup k právu. Obyčejného občana se to bohužel vůbec netýká a přístupnost práva byla natolik zdražena, že mnozí obyčejní občané se svých práv prostě nedomohou.
 
            Zvýšil jsi lidem Andreji minimální mzdu a důchody. Je to samozřejmě dobře, protože Kalousek dostal svým přístupem mnoho starých a nemocných lidí do stavu, že byli nuceni vybírat popelnice, aby neměli hlad. Mnozí na to už zapomněli. Má to však háček Andreji. Lidé dostali přidáno, ale nic z toho nemají, neboť obchodníci a prodejci zdražili tak, že z onoho navýšení lidé nemají nic. Je přitom paradoxem, že mnohé potraviny jsou v Německu levnější a kvalitnější, přičemž český dělník má plat třikrát menší než němec. To jsi měl ohlídat Andreji, protože mnozí obchodníci lidi sprostě odírají. Bohužel jsi to neudělal a lidé to vidí a cítí. Na co máš ty drahé poradce???
 
            Takto bych mohl pokračovat donekonečna. Andreji prober se. Dostaň Kalouska nebo Bakalu za katr a donuť je vrátit to, co si uzmuli neprávem a národ ti bude vděčen. Tudy vede cesta. Nenech se okopávat od debilů a kopni je sakra taky!! Lidi nevědí, co je demokracie. Lidi zajímá plné břicho, mít práci za slušný peníz, mít kde bydlet atd. Demokracii věří jen bláhový.
 
   Ram
Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

Žadný rukojmí ještě nediskutoval

Nový ministr kultury Zaorálek blábolil ještě jako volební lídr ČSSD a šéf české diplomacie v červnu 2017:

Nový ministr kultury Zaorálek blábolil ještě jako volební lídr ČSSD a šéf české diplomacie v červnu 2017: "Mám vysoké ambice - vyhrát volby. Nikoho nenechám si do toho mluvit; přejímám celou zodpovědnost na sebe

Copak tedy víme o Lubomíru Zaorálkovi, tomto užvaněném a nyní i pátém náhradníkovi na post ministra kultury Česka? Není to tak dávno, co se stal hvězdou sjezdu ČSSD ve dnech 10. až 12. března 2017. Při svém projevu živě a sebevědomě gestikuloval, žertoval, až se konečně dostavilo to, po čem vždycky tento varietní všeuměl prahl; když odcházel od řečnického pultíku, dostalo se mu potlesku ve stoje.

Poznal jsem operního pěvce Plácida Dominga osobně v Římě, pomluvy pro údajné anonymní obvinění ze sexuálních obtěžování pěveckých hvězdiček v 80. letech jsou výmysly; Havel tak činil se svými milenkami legálně

Poznal jsem operního pěvce Plácida Dominga osobně v Římě, pomluvy pro údajné anonymní obvinění ze sexuálních obtěžování pěveckých hvězdiček v 80. letech jsou výmysly; Havel tak činil se svými milenkami legálně

Legendární operní zpěvák a dirigent Plácido Domingo čelí obvinění, že řadu žen nutil k sexuálním stykům. Údajně jim nabízel práci a trestal je, když jeho návrhy odmítly. Informovala o tom v úterý agentura AP. Osmasedmdesátiletý Domingo tato obvinění označil za „hluboce znepokojivá a tak, jak byla představena, za nepřesná“. Dodal, že se domníval, že veškeré jeho chování a vztahy byly přijímány kladně a se souhlasem.

Radovan Krejčíř a jeho rodina si mohou být jisti, že v naší péči je v bezpečí, prohlásil mluvčí jihoafrické vězeňské správy Singabakho Nxumalo. A než se jeho manželka vzpamatovala, „náhodou“ vyhořel jejich dům v Černošicích

Radovan Krejčíř a jeho rodina si mohou být jisti, že v naší péči je v bezpečí, prohlásil mluvčí jihoafrické vězeňské správy Singabakho Nxumalo. A než se jeho manželka vzpamatovala, „náhodou“ vyhořel jejich dům v Černošicích

Život Radovana Krejčíře v johannesburgské věznici Leeuwkop s maximální mírou ostrahy, kde si Čech odpykává pětatřicetiletý trest, není ohrožen, ujistila právě jihoafrická vězeňská správa podle místních médií. Reagovala tak na tvrzení Krejčířových příbuzných, kteří si v tisku stěžovali, že Čech bude brzy zavražděn, pokud nebude z Leeuwkopu přeložen do jiného zařízení.

Exministryně obrany Parkanová pro Bushe s kreslířem Výčítalem bryskně, jako kdysi Gustav Brom bleskem sepsal píseň pro Gagarina, stvořila a nazpívala na stejnou melodii kukaččí hit: “Dobrý den, prapore hvězd a pruhů! Vítej, radare…”

Exministryně obrany Parkanová pro Bushe s kreslířem Výčítalem bryskně, jako kdysi Gustav Brom bleskem sepsal píseň pro Gagarina, stvořila a nazpívala na stejnou melodii kukaččí hit: “Dobrý den, prapore hvězd a pruhů! Vítej, radare…”

Bývalý náčelník generálního štábu Josef Bečvář 13. srpna 2019 u soudu z pozice svědka hájil pořízení letounů CASA pro českou armádu. Uvedl, že stroje se stoprocentně osvědčily doma i na zahraničních misích, a zmínil se též, že si nevzpomíná, že by při dojednávání nákupu zaznamenal výhrady, například k ceně.

Poslední domácí zprávy

ČSSD: Nejsou lidi

ČSSD: Nejsou lidi

Lubomír Zaorálek, jedna z nejchmurnějších postav ČSSD, kterého v době jeho ministrování zahraničních věcí nazval lid oranžovým...