• Sobota, 20. červenec 2019
  • Svátek má Rukojmí Ilja

Násilník je v režimu strpění! To nevymyslíš! A ministra zajímají jen komentáře na sítích.
Počet návštěv: 1780

Násilník je v režimu strpění! To nevymyslíš! A ministra zajímají jen komentáře na sítích.

Jiřina Holotová Článek od Jiřina Holotová

Dva roky se poflakoval Evropou Afričan, který znásilnil dívku na Litoměřicku. V roce 2017 žádal neúspěšně o azyl v Německu a od té doby má u Bundespolizei čtyři záznamy pro násilnou trestnou činnost!

Pohyboval se po Německu v rámci tzv. režimu strpění. Tyto informace dnes poskytl veřejnosti soudce litoměřického soudu, který na něj uvalil vazbu.
 
Režim strpění! To nevymyslíš! Takže v režimu strpění se nám po Evropě volně pohybují lidi bez azylu a nikoho to nezajímá?
 
Jediné, co k tomu ministr vnitra na interpelace v Poslanecké sněmovně dokáže říci, je odpověď otázkou, jestli chceme dráty na hranicích!
 
Ne, nechceme, pane Hamáčku! Chceme jinou sofistikovanější ochranu hranic, ale hlavně, aby země, které odmítnou poskytnout migrantům azyl, zajistily vrácení takových lidí do zemí svého původu a pokud neznají jejich totožnost a neví ani odkud přišli (kupříkladu u tohoto Afričana se uvádí v některých zdrojích Nigérie, v jiných Mali či Libye), tak zajistit jejich vrácení na kontinent původu! Každý přece ví, kde se nalodili a která loď je přivezla! Pokud africké země v této věci s Evropou nespolupracují, tak uzavřít Schengen a zajistit vnější hranice! Tohle chceme, pane Hamáčku, a už dlouho!!
 
Co ještě pan Hamáček umí odpovědět? Abychom tragédie nezneužívali k tomu, že budeme rozdmýchávat obavy a nenávist ve společnosti, to už je vlastně taková obligátní, nejen Hamáčkova, zaříkávanka a mantra.
 
Co samozřejmě hned po činu pan ministr vnitra ohlásil jako první, místo toho, aby požadoval po německé straně vysvětlení a informaci, kolik takových osob mají Němci ještě v režimu strpění a zajistil adekvátní bezpečnostní opatření, že se opět zaměří na české občany, kteří tyto činy neuváženě kritizují a prošetří jejich hloupé posty na sociálních sítích! Tohle náš pan současný ministr vnitra jedině dobře umí!
 
Po několika trestných činech nechat grázly v "režimu strpění", to mohou vymyslet a akceptovat jen naprostí diletanti!
 
Znásilnění se dopouštějí i místní lidé, je závažnou trestní činností. Nelze paušalizovat. Ale máme být vystaveni zvýšené kriminalitě na našem území jen proto, že si Němci nedokážou poradit s migrací a že politici a úředníci EU a její státy neumí zajistit fungování návratové politiky a vymýšlejí paskvily?
 
Režim strpění! Co to je? Jak dlouho může někdo "lítat" po Evropě v režimu strpění? Rok, dva, deset let? Poflakují se tu loupeživé tlupy, násilníci a vrazi volně po kraji jako někde ve středověku, dokud se nestane něco horšího?
 
Vždyť někteří tihle lidé ani neví, že znásilnit ženu je tady trestný čin. Za to, že se někdo narodí s nižší dávkou intelektu a jinou hladinou hormonů, prostě nemůže! Nebo myslíte, že ano?
 
Viníky takových činů nejsou ti, kdo jsou lákáni k přesídlení do Evropy a kdo jdou za lepším životem, který je jim slibován! Viníky jsou výlučně organizátoři a stoupenci imigrace a multikulturní ideologové. Tedy ti, kdo se podílejí na nelegálním vstupu cizinců do Schengenského prostoru a ti, kdo nezabránili uprchlíkům v přicestování a pobytu, nebo je nevrátili zpět mimo tento prostor. Ti by měli nést hlavní trestní odpovědnost a spoluvinu za takové činy! A že budou přibývat i u nás, je více než jasné.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

22.06.2019 19:44

Jste stejná,jako demonstranti na ulicích.Jak není po Vašem,je zle.Opět si osobujete právo mluvit za druhé.Vy nevíte,co chce většina,ale svoje názory schováváte za tu údajnou většinu.A každý,kdo nemá stejný pohled na věc je hloupý.Nepatříte náhodou mezi kavárníky a havlošváby?Rétorika tomu odpovídá.A ty dráty kolem celé republiky a používat oficiální přechody.To Vám vadí?Uražená ženská ješitnost mluví za Vás.Ještě jste mne měla nazvat krajně pravicovým náckem,když tak ráda škatulkujete.


 
Jiřina Holotová

Jiřina Holotová

22.06.2019 11:28

Pane Majevský. Nikdo v článku o národů nemluví. Co se týká drátů, ty většina nechce, ale chce sofistikovanější ochranu hranic, která je dnes možná. Jedná se o monitoring paměťovými systémy, drony atd. Kdy nežádoucí pohyb oznámí počítačová technika. Vy holt chcete dráty. Podstatu mého článku neřešite a jen hloupě komentujeme tady kde co!


 
Petr Majevský

Petr Majevský

21.06.2019 19:36

Já musím paní Holotovou požádat,aby se příště nazaštiťovala národem.Ona tady ventiluje své názory a já si nepřeji,aby za mne kdokoliv mluvil.Já jsem právě za ty dráty na hranicích,které německý přisluhovač Dienstbier st. s takovou chutí stříhal.Já jsem pro to,aby byla také hranice pořádně hlídána,protože na volný pohyb osob je dostatek hraničních přechodů.Jedině tak se budeme moci bránit před migrací.Postup německých úřadů je jen další zkouškou,jak sem migranty propašovat.Oni kvičeli,že to zvládnou,tak ať to zvládají.Jenže nový způsob se osvědčil a bude i nadále pokračovat.A to jim otevřená hranice bude v tom pomáhat.Tak si příště mluvte za sebe a ne za druhé. Někomu to nevadí a jiný je kvůli tomu naštvaný(slušně řečeno).


 
Čtení na prázdniny: Podivné setkání

Čtení na prázdniny: Podivné setkání

Na louce u lesa si hrály děti. Některé si hrály na honěnou, jiné si prohlížely pestrobarevné květy a další se vzrušeně o čemsi dohadovaly u malého mraveniště.

Pojďte sem,děti, posaďte se a já vám budu vyprávět pohádku,“ svolal je k sobě učitel.

 
SMŮLA NA PATÁCH

SMŮLA NA PATÁCH

Web Česká justice přinesl dne 17. července 2019 zprávu o „spícím soudci“ u Městského soudu v Praze. Za postoj ke zmíněné nepřístojnosti jsem 17. července 2019 zkritizoval paní ministryni Marii Benešovou v článku Nesnesitelná lehkost vládnutí II.

 

(Ne)milý Jane Hrušínský,

(Ne)milý Jane Hrušínský,

sice jste nás občany láskyplně oslovil slovy „Milí voliči Miloše a Andreje, milí odpůrci eura. Milí největší odpůrci eura v Evropě!“, ale ve mně se v ten moment vybavil jistý vlastizrádný představitel KDU-ČSL, který na sjezdu bavorského Landsmančaftu oslovil přítomné německé delegáty slovy: „Milí krajané“! Je to náhoda, nebo záměr, pane Hrušínský? Proto také to „(ne)milý“ v oslovení. Ostatně, pro mne (a nejen pro mne mě) nebudete nikdy milý, i kdybyste se o to snažil sebevíc, což je vám jistě zcela lhostejné, protože Vy máte svůj okruh „přátel“, které milujete a oni milují Vás. Tak si to užijte! Ale k věci.

Poslední domácí zprávy

SMŮLA NA PATÁCH

SMŮLA NA PATÁCH

Web Česká justice přinesl dne 17. července 2019 zprávu o „spícím soudci“ u Městského soudu v Praze. Za postoj ke zmíněné nepřístojnosti...