• Sobota, 19. říjen 2019
  • Svátek má Rukojmí Michaela

Násilník je v režimu strpění! To nevymyslíš! A ministra zajímají jen komentáře na sítích.
Počet návštěv: 2012

Násilník je v režimu strpění! To nevymyslíš! A ministra zajímají jen komentáře na sítích.

Jiřina Holotová Článek od Jiřina Holotová

Dva roky se poflakoval Evropou Afričan, který znásilnil dívku na Litoměřicku. V roce 2017 žádal neúspěšně o azyl v Německu a od té doby má u Bundespolizei čtyři záznamy pro násilnou trestnou činnost!

Pohyboval se po Německu v rámci tzv. režimu strpění. Tyto informace dnes poskytl veřejnosti soudce litoměřického soudu, který na něj uvalil vazbu.
 
Režim strpění! To nevymyslíš! Takže v režimu strpění se nám po Evropě volně pohybují lidi bez azylu a nikoho to nezajímá?
 
Jediné, co k tomu ministr vnitra na interpelace v Poslanecké sněmovně dokáže říci, je odpověď otázkou, jestli chceme dráty na hranicích!
 
Ne, nechceme, pane Hamáčku! Chceme jinou sofistikovanější ochranu hranic, ale hlavně, aby země, které odmítnou poskytnout migrantům azyl, zajistily vrácení takových lidí do zemí svého původu a pokud neznají jejich totožnost a neví ani odkud přišli (kupříkladu u tohoto Afričana se uvádí v některých zdrojích Nigérie, v jiných Mali či Libye), tak zajistit jejich vrácení na kontinent původu! Každý přece ví, kde se nalodili a která loď je přivezla! Pokud africké země v této věci s Evropou nespolupracují, tak uzavřít Schengen a zajistit vnější hranice! Tohle chceme, pane Hamáčku, a už dlouho!!
 
Co ještě pan Hamáček umí odpovědět? Abychom tragédie nezneužívali k tomu, že budeme rozdmýchávat obavy a nenávist ve společnosti, to už je vlastně taková obligátní, nejen Hamáčkova, zaříkávanka a mantra.
 
Co samozřejmě hned po činu pan ministr vnitra ohlásil jako první, místo toho, aby požadoval po německé straně vysvětlení a informaci, kolik takových osob mají Němci ještě v režimu strpění a zajistil adekvátní bezpečnostní opatření, že se opět zaměří na české občany, kteří tyto činy neuváženě kritizují a prošetří jejich hloupé posty na sociálních sítích! Tohle náš pan současný ministr vnitra jedině dobře umí!
 
Po několika trestných činech nechat grázly v "režimu strpění", to mohou vymyslet a akceptovat jen naprostí diletanti!
 
Znásilnění se dopouštějí i místní lidé, je závažnou trestní činností. Nelze paušalizovat. Ale máme být vystaveni zvýšené kriminalitě na našem území jen proto, že si Němci nedokážou poradit s migrací a že politici a úředníci EU a její státy neumí zajistit fungování návratové politiky a vymýšlejí paskvily?
 
Režim strpění! Co to je? Jak dlouho může někdo "lítat" po Evropě v režimu strpění? Rok, dva, deset let? Poflakují se tu loupeživé tlupy, násilníci a vrazi volně po kraji jako někde ve středověku, dokud se nestane něco horšího?
 
Vždyť někteří tihle lidé ani neví, že znásilnit ženu je tady trestný čin. Za to, že se někdo narodí s nižší dávkou intelektu a jinou hladinou hormonů, prostě nemůže! Nebo myslíte, že ano?
 
Viníky takových činů nejsou ti, kdo jsou lákáni k přesídlení do Evropy a kdo jdou za lepším životem, který je jim slibován! Viníky jsou výlučně organizátoři a stoupenci imigrace a multikulturní ideologové. Tedy ti, kdo se podílejí na nelegálním vstupu cizinců do Schengenského prostoru a ti, kdo nezabránili uprchlíkům v přicestování a pobytu, nebo je nevrátili zpět mimo tento prostor. Ti by měli nést hlavní trestní odpovědnost a spoluvinu za takové činy! A že budou přibývat i u nás, je více než jasné.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

22.06.2019 19:44

Jste stejná,jako demonstranti na ulicích.Jak není po Vašem,je zle.Opět si osobujete právo mluvit za druhé.Vy nevíte,co chce většina,ale svoje názory schováváte za tu údajnou většinu.A každý,kdo nemá stejný pohled na věc je hloupý.Nepatříte náhodou mezi kavárníky a havlošváby?Rétorika tomu odpovídá.A ty dráty kolem celé republiky a používat oficiální přechody.To Vám vadí?Uražená ženská ješitnost mluví za Vás.Ještě jste mne měla nazvat krajně pravicovým náckem,když tak ráda škatulkujete.


 
Jiřina Holotová

Jiřina Holotová

22.06.2019 11:28

Pane Majevský. Nikdo v článku o národů nemluví. Co se týká drátů, ty většina nechce, ale chce sofistikovanější ochranu hranic, která je dnes možná. Jedná se o monitoring paměťovými systémy, drony atd. Kdy nežádoucí pohyb oznámí počítačová technika. Vy holt chcete dráty. Podstatu mého článku neřešite a jen hloupě komentujeme tady kde co!


 
Petr Majevský

Petr Majevský

21.06.2019 19:36

Já musím paní Holotovou požádat,aby se příště nazaštiťovala národem.Ona tady ventiluje své názory a já si nepřeji,aby za mne kdokoliv mluvil.Já jsem právě za ty dráty na hranicích,které německý přisluhovač Dienstbier st. s takovou chutí stříhal.Já jsem pro to,aby byla také hranice pořádně hlídána,protože na volný pohyb osob je dostatek hraničních přechodů.Jedině tak se budeme moci bránit před migrací.Postup německých úřadů je jen další zkouškou,jak sem migranty propašovat.Oni kvičeli,že to zvládnou,tak ať to zvládají.Jenže nový způsob se osvědčil a bude i nadále pokračovat.A to jim otevřená hranice bude v tom pomáhat.Tak si příště mluvte za sebe a ne za druhé. Někomu to nevadí a jiný je kvůli tomu naštvaný(slušně řečeno).


 
Kdoví, jak by dnes vzpomínaly na Dubčeka, který zemřel 7. 11. 1992, Kubišová a Janžurová, nebo již zesnulá antikomunistka Čáslavská, přestože to byl první tajemník ÚV KSČ, resp. právem nejmocnější komunista Československa?

Kdoví, jak by dnes vzpomínaly na Dubčeka, který zemřel 7. 11. 1992, Kubišová a Janžurová, nebo již zesnulá antikomunistka Čáslavská, přestože to byl první tajemník ÚV KSČ, resp. právem nejmocnější komunista Československa?

Automobilová nehoda 1. září 1992 na dálnici u Humpolce ukončila 7. listopadu 1992 politickou i životní cestu Alexandera Dubčeka. Řidič luxusního BMW dostal v dešti na problematickém úseku 88. kilometru smyk, nezvládl řízení a proletěl svodidly.

Halík obdržel kříž za zásluhy o česko-německé smíření, Herman na sjezdu landsmašaftu oslovil německy potomky henleinovců: “Milí přátelé“; jeden za osmnáct, druhý bez dvou za dvacet..

Halík obdržel kříž za zásluhy o česko-německé smíření, Herman na sjezdu landsmašaftu oslovil německy potomky henleinovců: “Milí přátelé“; jeden za osmnáct, druhý bez dvou za dvacet..

Německý prezident Frank-Walter Steinmeier udělil českému katolickému knězi a teologovi Tomáši Halíkovi státní vyznamenání - Kříž za zásluhy 1. třídy Záslužného řádu Spolkové republiky Německo. Halík kříž obdržel za zásluhy o česko-německé smíření a angažovanost za spravedlivou občanskou společnost i dialog mezi národy a náboženstvími.

Prvenství Rusů: Gagarin - první člověk obletěl Zemi- Leonov první ve volném prostoru; Ruští vědci se též potopili na dno jezera Bajkal s více než 1700 druhů rostlin a živočichů; hloubkou 1 637 metrů vytvořili sladkovodní světový rekord…

Prvenství Rusů: Gagarin - první člověk obletěl Zemi- Leonov první ve volném prostoru; Ruští vědci se též potopili na dno jezera Bajkal s více než 1700 druhů rostlin a živočichů; hloubkou 1 637 metrů vytvořili sladkovodní světový rekord…

Ve věku 85 let zemřel 11, října 2019 bývalý sovětský kosmonaut Alexej Leonov, který 18. března 1965 jako první člověk vystoupil do otevřeného kosmu. Informovala o tom ruská média s odvoláním na páteční oznámení Leonovovy spolupracovnice Natalije Filimonovové.

Po 9 letech Evropský soud pro lidská práva ve Štrasburku vynesl rozsudek; norská sociální služba Barnevernet porušila práva matky a dítěte Bude to precedent v kauze Evy Michalákové, které  tak byly odebráni její dva syny v roce 2011?

Po 9 letech Evropský soud pro lidská práva ve Štrasburku vynesl rozsudek; norská sociální služba Barnevernet porušila práva matky a dítěte Bude to precedent v kauze Evy Michalákové, které tak byly odebráni její dva syny v roce 2011?

Evropský soud pro lidská práva ve Štrasburku konečně vynesl v říjnu 2019 rozsudek, podle nějž norská sociální služba Barnevernet porušila práva matky a dítěte, když jí ho odebrala a proti její vůli dala k adopci. Znamená to pro Norsko nějaké změny, nebo se přístup Barnevernetu měnit nebude?

Poslední domácí zprávy