• Sobota, 20. červenec 2019
  • Svátek má Rukojmí Ilja

Média nezajímá fakt znásilnění v Lukavci, ale jen štvanice na Okamuru
Počet návštěv: 642

Média nezajímá fakt znásilnění v Lukavci, ale jen štvanice na Okamuru

Ivan David Článek od Ivan David

Český rozhlas se chlubí, že poskytuje ověřené informace, ale tvrzení v telefonátu s předsedou SPD, že „to není jisté“, je ověřená dezinformace. Boj mainstreamových médií a politiků proti nenávisti je mimořádně nenávistný. Máme se dovtípit, že nenávidět je správné. Je však třeba dát pozor, koho je správné nenávidět, a jaká nenávist je odsouzeníhodná nejen každým láskyplným novinářem, ale i soudy po dodání obviněných Hamáčkovou ideopolicií. 

Pravdoláskaři vám řeknou, koho nenávidět… 
 
Předně je doporučováno a samotným mainstreamem praktikováno nenávidění Tomia Okamury a SPD včetně všech jeho poslanců, nenávidět a urážet beztrestně je možno také prezidenta republiky Miloše Zemana a všechny osoby, které s ním jakkoli spolupracují. Česká televize a Český rozhlas propaguje ostře nenávistná shromáždění proti předsedovi vlády Andreji Babišovi (sprostý podezřelý) a ministryni Marii Benešové, sprosté podezřelé z možné podpory sprostého podezřelého premiéra. Výčet toho, co a koho lze radostně nenávidět po vzoru mainstreamových médií, by byl velmi dlouhý, jmenuji alespoň vše čínské, vše ruské, samozřejmě, íránské, kubánské, severokorejské, atd. Dříve byla velmi podporována nenávist ke všemu komunistickému, ba i sociálně demokratickému. Obě hnutí však zachránil pragmatický posun a sociální demokracie je mainstreamovější než mainstream. Zcela beztrestné je nenávidět muže, bělochy, staré lidi, český národ…
 
…a koho musíte milovat 
 
Žádná nenávist, ba povinná velká úcta je médii předepisovnána k ženám, nebělochům, sexuálním menšinám, mentálně retardovaným, Němcům, Američanům (kromě prezidenta Trumpa)… Není dovoleno nenávidět aktivistické novináře, stoupence „pravdy a lásky“ a všechny zloděje, kteří se podíleli a podílejí na vykrádání republiky, to jsou z pohledu médií noblesní a vážení občané, společenská elita. 
 
Ubohost dvojího metru mainstreamových novinářů je viditelná i z velké dálky, ale psát se o ní nesmí, to by byla hate speech, tedy nenávistný projev. Ano, mainstreamoví novináři šíří nenávist a současně by rádi byli „normotvorní“. Trochu se to daří, protože polykači propagandy jsou a vždycky byli blbci. Omlouvám se, to není projev mé nenávisti, jde o projev pohrdání vůči lidem neschopným kritického myšlení, tedy měření a vážení různých informací. Není to nic nového: „Novinář: Nežil jsem nadarmo, jen co nenávisti se mi podařilo vyvolat!“ (Karel Čapek, Bajky a podpovídky). Karel Čapek byl novinář, ale ne mainstreamový, byl to novinář velkého formátu, ne pisálek, redaktůrek odzírající ze rtů šéfa, co se od něj žádá.
 
Znásilnění se denně dějou stovky… 
 
Útok na Tomia Okamuru ze strany médií a politiků není žádné selhání novinářů, je to jejich rutinní praxe. Ano, redaktorka Zdeňka Trachtová se Tomia Okamury ptala (k přečtení zde, odkud ví, že útočníkem byl cizinec. „Protože to vůbec není jisté,“ pravila. Jenže my dnes víme jistě, že to byl cizinec a v tu dobu to již bylo jisté. Český rozhlas se chlubí, že poskytuje ověřené informace, ale tvrzení, že „to není jisté“ je ověřená dezinformace. Je to jisté, a bylo to jisté. 
 
Okamura měl pravdu, že média nezajímá fakt znásilnění, ale zajímají se o komentáře k tomuto konstatování. Výrok redaktorky Trachtové, že „znásilnění se denně dějou stovky“ je opravdu jednoznačně bagatelizecí znásilnění nezletilé dívky, v tom má Okamura pravdu a ředitel Českého rozhlasu Zaoral je nikoli poprvé trapný, když něco takového popírá a Trachtovou obhajuje. A navíc redaktorka Trachtová jistě neměla ověřeno, že se znásilnění denně dějí stovky, pokud neměla na mysli celou zeměkouli. Dodala: „A nás právě zajímá, proč právě tento jste komentoval, když není jisté, že to byl cizinec.“ „Nás zajímá“ je plurál majestatikus, „my král uherský“, my redaktorka mainstreamová, my samozvaný soud českorozhlasový... Inteligentní posluchač chápe, že tento případ totiž nezajímá jen Tomia Okamuru: v zahraničí potrestaný nelegální migrant si chodí po EU, jak se mu zlíbí a páchá další trestnou činnost. A Evropská unie se svými „evropskými hodnotami“ prokazatelně touží povolat další imigranty a legalizovat každého, kdo chce přijít (k tomu jsou související informace například zde.
 
V čem že je to bagatelizování? 
 
V západní Evropě, jež nám míní být vzorem, je velké množství vážných problémů s velkým množstvím imigrantů a také je tam vzorová demokracie, proto se tam o tom nesmí psát. U nás se mnohým zdá, že problémů je málo a jsou bezvýznamné, není vhodné se jimi zabývat, podle paní redaktorky přece jde banální znásilnění nezletilé dívky, jakých jsou denně stovky. 
 
„V čem je to bagatelizování?“ ptala se novinářka. Tomio Okamura byl velmi zdvořilý, když nepoukázal na, řekněme, nedostatek důvtipu paní novinářky. Odbýt znásilnění tím, že jsou jich denně stovky, to není bagatelizace? Co to tedy je? Tomio Okamura měl zcela pravdu, že se redaktorka na zdroj nemá ptát politika, ale těch, kteří o případu již dříve referovali.
 
Nemíním se smířit s nadvládou cyniků 
 
Ubohost mainstreamových novinářů ani politiků, jako je předseda zanikající ČSSD ministr Hamáček, Farský, Adamová, Kalousek mě nijak nepřekvapuje, ale nechce se mi si na to zvyknout…Bagatelizace znásilnění nota bene z úst ženy – novinářky emoční odezvu zaslouží. Nelze se divit, že tou odezvou je právě nenávist a nikoli sympatie. Potrestán prý má být Tomio Okamura, který na cynickou reakci novinářky upozornil, nikoli cynická novinářka. Až tam jsme došli. Nemíním se s tím smířit.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

24.06.2019 19:33

Na znásilnění české dívky se nedají nahnat žádná pozitiva.Ta se dají nahnat pouze protinárodním postojem politiků a presstitutů.Proto je Okamura vděčnější objekt.Nehledě k tomu,že do údajného rozhovoru si presstitutka nahlásit,co se jí zamane.Tedy i lež.On totiž nikdo neví,jak ten rozhovor vlastně probíhal.Je to pouze slovo presstituky(málem jsem napsal prostitutky) a Okamury.A René Zaoral(snad je to dobře) si bude vždy chránit své koně.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

24.06.2019 11:19

Je skandál, když se používá znásilnění dívky imigrantem, černochem k démonizaci Tomia Okamury. Ale s tím se musí počítat a ze štvanice musíme vycházet jako z faktu. ....Bylo by jistě zajímavé zjistit, kde nedouk Minář pracuje. Pokud má být meinstreamem jeho portrét celistvý, je přece důležité, abychom věděli, čím se takový organizátor masových akcí živí. Když to zkrátím: Tomia Okamuru živí cestovní ruch, čili podnikatelská aktivita v tomto odvětví. Minář se živí čím, kde pracuje či kdo ho živí? Má stálý příjem? Má práci na dané, určené adrese? Jakou má v práci pozici? Dá se to zjistit? Stálo by za to si jeho pracovní zázemí, rozsah práce, typ práce, ověřit. Jinak je to člověk, který k nám byl nasazen spec. službami jako jejich "Trojský kůň" na rozbití demokraticky zvolených stran i hnutí. Zjistit jeho činnost je mimořádně nutné. ......JP.


 

24.06.2019 10:01

Víme z dějin, že revoluční kvas si vyžaduje své mučedníky. Letenští demonstranti svou naivitou občanům Česka ty mučedníky přinesli na zlaté míse. Přímo je pro nás vyrobili. Jsou jimi Andrej Babiš, Tomio Okamura a prezident Miloš Zeman. Pokud by byli schopni vůdci demonstrací skutečných intrik, této, pro ně nechtěné reklamě by zabránili. Naštěstí jsou natolik hloupí, že vyzdvihli svou rétorikou tyto tři krále do nebeských výšin. Důsledek jejich rétoriky směrem ke shromážděným ovcím je to, že jimi katapultovaní mučedníci v příštích volbách znatelně procentuelně posílí. Nota bene, pořádat demonstrace v době, kdy parita obyvatelstva stoupá, se z taktického hlediska vůbec nevyplácí. (V neděli jsem byl na výletě). Je zbytečné naslouchat hlasům z tribuny. V době, kdy je de facto plná zaměstnanost, platy rostou, důchody též, prosperita širokých vrstev obyvatelstva a nákupní možnosti tedy stoupají. ...A do toho přicházejí demonstrace, které přece vždy mají jediný účel. Stávající stav věcí zvrátit. Těžko zahnat většinovou společnost od plných stolů, aby si zařvala na "viníky", kteří jim ty plné stoly zařídili. Těžko to může být jakýsi nedostudovanec sponzorovaný neziskovkami a herci, kteří se bez státních dotací nikdy neobešli a neobejdou. Takže se jim ten účet bez hostinského šeredně nevyplatí. (Myslím tím lynč ulice a obvinění per huba Babiše, aniž padl definitivní soudní rozsudek jménem republiky). Vřískot a povyk není pravomocným rozsudkem. Zde bych měl upozornit na to, že o účtu bez vrchního mluvil, bohužel, i Tomio. Tím poškodil SPD o několik procentních hlasů. I on bude zkriminalizován. Snaha o jeho pošpinění šířená masmédii tu je. Je jenom otázkou času, kdy se tak definitivně stane. Jeho chyba spočívá v tom, že odsoudil ing. Babiše spolu se všemi ostatními stranami. Takže světu organizovaného zločinu poskytl přihrávku na smeč. Ten bude argumentovat tak, že v případě odsouzení Babiše neváhal, zatímco ve chvíli kdy je on sám obviněn, z politiky nehodlá odstoupit. Právě toto je ve hře. Jeho tvrdost vůči premiérovi mu kmotři omlátí o hlavu. Je to jeho chyba. Musí přemýšlet na špičkové úrovni a předem vědět o protitazích, co proti němu jistě použijí zločinci mající na svědomí skutečné rozkrádání státu v mnoha set miliardách. Tady je to dračí hnízdo zločinu, které se prostřednictvím nemyslících, zmanipulovaných ubožáků snaží smést z politické scény všechny ty, kdo by mohli ohrozit klidné užívání rozkradených miliard kmotry. Pokud by nebyli provázáni s "nezávislou" justicí a policií, která v jejich případě dá vždy ruce pryč, byli by ohroženi. Shromážděný dav tedy "bezděky" kryje jejich lumpárny a dožaduje se, aby se tito gauneři vrátili do svých zlodějských pozic. Ti hlupáčci o tom samozřejmě nemají ani tušení. Svými demonstracemi pouze pomáhají těm, kteří kradli ve velkém na všech pozicích, aby mohli být nepostižitelní. Je povinnost SPD, aby vyhodnotila jako nebezpečí fakt, že se ústy svého šéfa připojila ke štvanici na Babiše, aniž proběhlo řádné soudní řízení. Ty procenta preferencí směrem dolů za tuto hrubou chybu jsou až příliš znát. .....Mějte se hezky. .....PS: Napsal Jiří Přibyl.


 
Čtení na prázdniny: Podivné setkání

Čtení na prázdniny: Podivné setkání

Na louce u lesa si hrály děti. Některé si hrály na honěnou, jiné si prohlížely pestrobarevné květy a další se vzrušeně o čemsi dohadovaly u malého mraveniště.

Pojďte sem,děti, posaďte se a já vám budu vyprávět pohádku,“ svolal je k sobě učitel.

 
SMŮLA NA PATÁCH

SMŮLA NA PATÁCH

Web Česká justice přinesl dne 17. července 2019 zprávu o „spícím soudci“ u Městského soudu v Praze. Za postoj ke zmíněné nepřístojnosti jsem 17. července 2019 zkritizoval paní ministryni Marii Benešovou v článku Nesnesitelná lehkost vládnutí II.

 

(Ne)milý Jane Hrušínský,

(Ne)milý Jane Hrušínský,

sice jste nás občany láskyplně oslovil slovy „Milí voliči Miloše a Andreje, milí odpůrci eura. Milí největší odpůrci eura v Evropě!“, ale ve mně se v ten moment vybavil jistý vlastizrádný představitel KDU-ČSL, který na sjezdu bavorského Landsmančaftu oslovil přítomné německé delegáty slovy: „Milí krajané“! Je to náhoda, nebo záměr, pane Hrušínský? Proto také to „(ne)milý“ v oslovení. Ostatně, pro mne (a nejen pro mne mě) nebudete nikdy milý, i kdybyste se o to snažil sebevíc, což je vám jistě zcela lhostejné, protože Vy máte svůj okruh „přátel“, které milujete a oni milují Vás. Tak si to užijte! Ale k věci.

Poslední domácí zprávy

SMŮLA NA PATÁCH

SMŮLA NA PATÁCH

Web Česká justice přinesl dne 17. července 2019 zprávu o „spícím soudci“ u Městského soudu v Praze. Za postoj ke zmíněné nepřístojnosti...