• Sobota, 20. červenec 2019
  • Svátek má Rukojmí Ilja

Šarapatka vyzývá občany k provedení státního převratu
Počet návštěv: 1173

Šarapatka vyzývá občany k provedení státního převratu

- Lubomír Man - Článek od - Lubomír Man -

Poté, co ve svém článku ve Foru 24.cz ze 7. t.m. nazvaném „Zeman žene zemi do občanského konfliktu kvůli Rusku“ obvinil člen rady ČT Zdeněk Šarapatka prezidenta republiky ze všech myslitelných i nemyslitelných zločinů, z nichž zřejmě za nejvážnější považuje ten, že prezident vede zemi do konfliktu. 

A to nikoli prý ani ne tak proto, že by se do něho sám hnal, ale prý proto, že tak plní zadání ruské strany a konkrétně pak ruského prezidenta Putina. Protože ten konflikt je prý z ruské strany a též s tichým souhlasem prezidenta Zemana  promyšlen a naplánovan tak, že na jeho konci budeme tím nejpoddanějším poddaným Ruska i Putina.

Takže občane rozuměj: Zeman není žádný tvůj prezident, ale je to prachobyčejný agent cizí mocnosti, kterého tudiž za svého svého prezidenta už déle považovat nemůžeš. A cokoliv tedy proti němu i proti premérovi Babišovi, který zrádnému prezidentovi ve všom zobe z ruky -  nejspíš tedy i v tomhle - od tohoto okamžiku provedeš, půjde k dobru republiky, demokracie a svobody.

A co že by to „cokoliv“ mělo asi tak být?

Neuvádí snad pan Šaraptka přímo v titulu svého článku, že Zeman žene zemi do konfliktu? A není tedy nejjistějším způsobem, jak tomuto Zemanem a snad i Babišem zamýšleném konfliktu zabránit to řešení, kdy druhá strana - to je Šarapatka a všichni za ním a kolem ně - vyvolají svůj vlastní konflikt dřív než lidé Zemanovi? Ale co jenom nějaký konflikt, proti takovému zloduchovi jako je Zeman je nejvhodnější přímo státní převrat. Takový, co mu prskne do obličeje dřív, než on spíská svůj konflikt. A tím mu nádherně vypálíme rybník?

Poslouchejte! Vždyť on ten Šarapatka to takto téměř doslova navrhuje. Ve svém článku totiž píše:

„Druhá Letná v listopadu je ještě daleko. Za čtyři měsíce může být na obranu republiky proti jejímu zavlečení o 30 let zpátky příliš pozdě. Občané bděte!“

Nezní to spíš jako jako: Občané, běžte do toho!? Hned teď, dokud je čas! Tak, jak do toho šli naši bratři na Majdanu! Zbavte zemi tyrana a zrádce.

                                                           NA HRAD!

Co se dělá, když někdo takto bantuje lid proti vším lidem zvolenému prezidentovi? A proti prezidentem jmenovanému předsedovi vlády a tím i vládě celé?

Lubomír Man

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

10.07.2019 19:25

Dotaz na Pana Mana.Už někdo podal na Šarapatku trestní oznámení pro nabádání k likvidaci státu?


 
Rudolf Kavan

Rudolf Kavan

09.07.2019 06:25

Zemi samozrejme nevede do konfliktu Zeman, ale prave ti, co proti nemu vedou stvavou kampan - a obvinuji jej z vedeni zeme do konfliktu!

Je ovsem treba si uvedomit, co se v Cesku deje. Sorosovci a neoconi se zmocnili ceskych medii. Zenou nas do valky proti Rusku jako ovce na porazku. Neoconi jsou zakukleni marxiste. Marxiste Rusko odjakziva nenavideli. Proto tam vyvolali tu bolsevickou revoluci.

https://voxpopuliblog.cz/neokoni/


 
Petr Majevský

Petr Majevský

08.07.2019 19:03

Přesně toto je důkaz,že politické partaje všechno dělají ve prospěch cizích mocností.Výzva k převratu je obvyklou praxí CIA,nikoliv Ruska.A v mnoha případech o tom ani americká administrativa neví.Proto je třeba zrušit politické partaje,nebo jim alespoň odebrat jejich práva,která si uzurpovaly na úkor občanů.Proto může ODS vyzývat ke zrušení přímé volby prezidenta.Vždyť ta lůza(to jsme my) si dovolí volit někoho jiného,než chtějí politické partaje.Pokud nebude zlomena jejich moc,budeme se stále potýkat s výzvami,jakou přednesl Šarapatka.Udělal by lépe,kdyby se staral o to,o co se starat má.Ale tam žádnou iniciativu neprojevuje.Opět vliv těch politických partají.Svoji práci zanedbává,tak nemůže kritizovat jiné!Opět dělá Šarapatka něco jiného,než má v popisu "práce".


 
Čtení na prázdniny: Podivné setkání

Čtení na prázdniny: Podivné setkání

Na louce u lesa si hrály děti. Některé si hrály na honěnou, jiné si prohlížely pestrobarevné květy a další se vzrušeně o čemsi dohadovaly u malého mraveniště.

Pojďte sem,děti, posaďte se a já vám budu vyprávět pohádku,“ svolal je k sobě učitel.

 
SMŮLA NA PATÁCH

SMŮLA NA PATÁCH

Web Česká justice přinesl dne 17. července 2019 zprávu o „spícím soudci“ u Městského soudu v Praze. Za postoj ke zmíněné nepřístojnosti jsem 17. července 2019 zkritizoval paní ministryni Marii Benešovou v článku Nesnesitelná lehkost vládnutí II.

 

(Ne)milý Jane Hrušínský,

(Ne)milý Jane Hrušínský,

sice jste nás občany láskyplně oslovil slovy „Milí voliči Miloše a Andreje, milí odpůrci eura. Milí největší odpůrci eura v Evropě!“, ale ve mně se v ten moment vybavil jistý vlastizrádný představitel KDU-ČSL, který na sjezdu bavorského Landsmančaftu oslovil přítomné německé delegáty slovy: „Milí krajané“! Je to náhoda, nebo záměr, pane Hrušínský? Proto také to „(ne)milý“ v oslovení. Ostatně, pro mne (a nejen pro mne mě) nebudete nikdy milý, i kdybyste se o to snažil sebevíc, což je vám jistě zcela lhostejné, protože Vy máte svůj okruh „přátel“, které milujete a oni milují Vás. Tak si to užijte! Ale k věci.

Poslední domácí zprávy

SMŮLA NA PATÁCH

SMŮLA NA PATÁCH

Web Česká justice přinesl dne 17. července 2019 zprávu o „spícím soudci“ u Městského soudu v Praze. Za postoj ke zmíněné nepřístojnosti...