• Středa, 27. květen 2020
 • Svátek má Rukojmí Valdemar

                Věřte pevně tomu, že dvě letadla zbořila tři budovy
Počet návštěv: 2633

Věřte pevně tomu, že dvě letadla zbořila tři budovy

- Lubomír Man - Článek od - Lubomír Man -

Žádná vláda – kromě americké – by nenašla odvahu k tomu, aby svým spoluobčanům vyprávěla, jak v New Yorku 11. září 2001 vlétla dvě letadla do dvou budov – ale spadly budovy tři, napsal na svém webu náměstek ministra financí v někdejší Reaganově vládě P.C. Roberts, jinak známý též coby otec známé americké ekonomické politiky reaganomics, jež na začátku devadesátých let minulého století vedla k dočasnému ukončení Studené války. 

Ale vláda americká si to klidně dovolit mohla a vesele v tom pokračuje i dnes,  pokračoval Roberts, protože ve světě není lehkověrnějších, důvěřivějších a naivnějších lidí (more gullible people), než jsou právě Američané, věřící absolutně všemu, co jim vláda nakuká.

Tolik tedy Roberts, a já, přestože už 11 letý překladatel jeho článků a jaksi už z toho titulu jeho fanda, nejsem s to s posledními Robertsovými slovy souhlasit. Protože není pravda, že lehkověrní, důvěřiví a naivní jsou jenom Američané a že tedy jedině jim je možno vyprávět o dvou letadlech narazivších do dvou budov tak prudce, že k zemi šly budovy tři. Tak třeba u nás věří tomuto úkazu celý tzv. demoblok (ODS, TOP 09, Starostové, Piráti a lidovci) a věří tomu samozřejmě i voliči, členové a předsedové těchto stran – a to:  Fiala za ODS, Pospíšil za TOP 09,  Rakušan za Starosty, Bartoš za Piráty Bartoš a Výborný za lidovce. Ale nevěří tomu všichni jen proto, že jsou stejně „gullible“ jako Američané, ale někteří i proto, že se jim zdá, že jim nic jiného ani nezbývá. Protože představte si, co by se stalo, kdyby tomu nevěřili, resp. kdyby tomu věřit přestali. Po 11. září přece Západ vyhlásil válku světovému terorizmu, šlo se na Afghánistán, pak na Irák, na Libyi, na Sýrii, na Jemen, na Ukrajině se spískal proamerický puč, z Ruska se vykouzlil netvor a z Putina nový Hitler – no a  všechno to, celý tenhle bolestný a krvavý západní marš proti zbytku světa, vychází přece podstatně i z 11. září 2001. Takže nevíra v 11. září 2001 znamená zpochybnění všech zde vyjmenovaných následných událostí – a hlavně: zpochybnění současné západní politiky i jejího étosu, pokud zde nějaký vůbec kdy byl. Nu a pokud jste do téhle politiky vložili svůj život a kariéru, co uděláte, když se podíváte zpátky a spatříte,  že jste žili ve lži?

Buďto si to přiznáte, jak si to už pár lidí skutečně i přiznalo (Tony Blair, generálové Wesley Clark a Colin Powell, Henry Kissinger), anebo před fakty zavřete oči a zacpete si uši a jedete dál v tom, co vám až doposud ve všech ohledech vynášelo a vynáší.

Ale protože je to falešné a vychází to víc z vašeho sobeckého kalkulu než z vašeho vniřního přesvědčení, působíte už od pohledu nevěrohodně, vaše argumenty zní nepřesvěčivě, lidé vás mají stále méně rádi a stále méně a vzácněji vás též volí. A na rozdíl od vás se stále víc a hlasitěji baví představou, jak dvě letadla zbourala v New Yorku tři budovy.

Lubomír Man

 

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

12.07.2019 19:33

Já jsem chodil do školy za komančů a za podobný výrok,že dvě letadla zničí tři budovy,bych skončil o jeden ročník níže.A to i přesto,že by to bylo proti USA.Nynější absolventi všech škol to klidně odkývají.1a1 je přece 11.


 

12.07.2019 10:46

Stejný scénář můžeme sledovat, konstatovat při přistání Američanů na Měsíci. Stíny byly sice dlouhé, ale i tak by bylo na Měsíci spalující horko, které by přesahovalo 100 stupňů. Nemá cenu se tím svinstvem zabývat. Lze na ně jen upozornit. V součtu napadly USA řadu zemí, protože si vylmyslely příběh, jenž by se mohl rozšířit mezi davy. Davová psychóza potom udělá své. S těmi ubohými výmysly operují Američané dodnes. Jsou udiveni, když slovanské národy právě tomuto druhu propagandy vzdorují. Těch organizovaných podrazů je až příliš, než aby byly vedeny v evidenci. USA a jejich agresek se smyšlenými záminkami ke vpádu na cizí území, představují smrtelné nebezpečí pro celý svět. Těmto šíleným lhářům mohou věřit jen duševně zmrzačení lidé. Věřme, že většina našeho národa odolá vábení těch, kteří mají po světě přes 800 vojenských základen a na svědomí miliony povražděných v jimi napadených zemích. Vydávají na zbrojení více jak osminásobek prostředků, než RF. Objektivní analýza by měla zkoumat stav postižených, co nás chtějí vlákat do pasti stvořené z jejich pychické degenerace. Jsou to nemocní lidé, degeneráti, jimž jde o to, zatáhnout nás do jejich těžké nemoci s cílem, abychom ji společně sdíleli s těmito duševně postiženými mrzáky. Jenomže to nejde. V žádném případě nemohou vnutit většinové společnosti své schizofrenicko-paranoické bludy, představy. Ty, co táhnou s nimi, čeká bolestný otřes. Tito blázni šířící bludy nemají žádný osobní vztah ke svým nohsledům a hodí je při nezdaru zamýšleného státního převratu přes palubu, Jejich nemoc je vede k naprostému pohrdání všemi, co si o nich dělali iluzi. Pokud se provokace nezdaří, jsou schopni vytvořit v jimi napadené společnosti chaos ......Mějte se hezky. ....PS: Napsal Jiří Přibyl.


 
Nejchudší země Evropy zaplatí za plány Merkelové a Macrona!

Nejchudší země Evropy zaplatí za plány Merkelové a Macrona!

Francouzsko-německý plán na obnovu evropské ekonomiky zahrnuje vytvoření fondu, který bude financován nejchudšími zeměmi EU, píše The Daily Express s odkazem na novou studii.Francouzsko-německý plán na obnovu evropské ekonomiky zahrnuje vytvoření fondu, který bude financován nejchudšími zeměmi EU, píše The Daily Express s odkazem na novou studii.

Sedm rozsudků nestačí

Sedm rozsudků nestačí

V pondělí 25. května 2020 u Obvodního soudu pro Prahu 1 v senátu předsedy Luboše Svrčka dospělo k závěru řízení, o němž jsem opakovaně psal jako o ping-pongu. Předcházelo mu postupné projednání obžaloby třemi senáty téhož soudu s šesti zprošťujícími rozsudky. Proto jsem psal o ping-pongu: soud vynesl zprošťující rozsudek, státní zástupce se odvolal a Městský soud v Praze senátem Jaroslavy Liškové vrátil věc na 1. stupeň. To se opakovalo šestkrát.

Poslední domácí zprávy

Sedm rozsudků nestačí

Sedm rozsudků nestačí

V pondělí 25. května 2020 u Obvodního soudu pro Prahu 1 v senátu předsedy Luboše Svrčka dospělo k závěru řízení, o němž jsem opakovaně psal...

QUO VADIS, ODS?

QUO VADIS, ODS?

Institut Aleny Vitáskové z. s. (IAV) podal podnět na pozastavení, případně rozpuštění činnosti Občanské demokratické strany...