• Pondělí, 09. prosinec 2019
  • Svátek má Rukojmí Vratislav

(Ne)milý Jane Hrušínský,
Počet návštěv: 3167

(Ne)milý Jane Hrušínský,

Jiří Baťa Článek od Jiří Baťa

sice jste nás občany láskyplně oslovil slovy „Milí voliči Miloše a Andreje, milí odpůrci eura. Milí největší odpůrci eura v Evropě!“, ale ve mně se v ten moment vybavil jistý vlastizrádný představitel KDU-ČSL, který na sjezdu bavorského Landsmančaftu oslovil přítomné německé delegáty slovy: „Milí krajané“! Je to náhoda, nebo záměr, pane Hrušínský? Proto také to „(ne)milý“ v oslovení. Ostatně, pro mne (a nejen pro mne mě) nebudete nikdy milý, i kdybyste se o to snažil sebevíc, což je vám jistě zcela lhostejné, protože Vy máte svůj okruh „přátel“, které milujete a oni milují Vás. Tak si to užijte! Ale k věci.

Na rozdíl od Vašich mizerných hereckých (ne)schopností však oplýváte mimořádnými schopnostmi vypravěčskými, kterými se nám snažíte mazat med kolem huby, zatímco nám ve skutečnosti blbnete hlavu Vašimi neuvěřitelnými báchorkami tu o výhodách eura, tu poučky o demokracii, o neřádstvu v politice, o tom, jak je zlý a špatný prezident, vyděračský premiér atd., nebezpečná paní ministryně spravedlnosti atd., což si prý my občané vůbec neuvědomujeme. A je prý na vás, umělcích, pražské kavárně a milionchlívkařů, abyste nás poučili, varovali, nadiktovali, co si máme myslet, co máme říkat, co máme a nemáme dělat, také co podporovat a co odsuzovat. A že toho je hafo, že pane principále!

Nicméně, vzhledem k tomu, že tolik bažíte po euru pane Hrušínský, dáváte nám za vzor Bulharsko, Rumunsko a Chorvatsko, které prý žádají o vstup do eurozóny, doporučuji Vám, abyste se do některé z těchto bohatých, vysoce rozvinutých, demokratických zemí přestěhoval, neboť tam, bude-li jim vyhověno, budou mít euro rozhodně dřív, než u nás (zda-li vůbec)! A nijak se neohlížejte na ty zaostalé, hloupé státy, jako Švýcarsko, Británie, Dánsko a Švédsko, které rovněž nemají o euro zájem, ti jsou „totálně blbí“!

Jinak k Vašim obavám, že jsme asi blbí mohu říct, že tomu tak není. Je to jen zbožné přání Vaše, ale i Vašich kolegů z pražské kavárny, abychom uvěřili Vašim (pseudo)demokratickým „poudačkám“ o tom, jak vy máte pravdu, jak všechno víte, jak my na všechno naletíme, protože jsme blbí, jak se necháváme ošálit nebo ošidit trestně stíhaným estébákem Babišem, oblbovat panem prezidentem, protože podle nich nám v případě přijetí eura bude hůře atd. Pozoruhodné jsou však Vaše matematické znalosti a schopnosti když nám tvrdíte, že 73 % Čechů nechce euro – aniž by věděli proč a na druhé straně zase tvrdíte, že přes 65 % Čechů považuje euro za solidní a stabilní měnu, která má víc kladů než záporů. Podle Vás se bojí představy, také aniž by prý věděli proč, že by euro mohli mít. Kde jste vzal tyto údaje a informace, pane principále Hrušínský?

Říkáte, že to je na hlavičku. Máte pravdu, ale na tu Vaši, pane Hrušínský. Ta musí být hodně dutá, když se nám snažíte namluvit, že 73 % občanů je proti přijetí eura, zatím co přes 65 % (kolik je těch „přes“?) občanů, co s přijetí eura naopak souhlasí. Pro Vaše lepší pochopení uvedu příklad: při zaokrouhleném

počtu 10 milionů občanů ČR je 73 % občanů proti, tzn. 7 milionů 300 tisíc, zatímco cca 65 %, tedy 6 milionů 500 tisíc občanů je pro. Znamená to, že k otázce eura se vyjádřilo celkem 13 milionů 800 občanů ČR! Kde se vzalo ty cca 3 miliony občanů navíc? Nebo do nich už také počítáte i tmavé muslimské „pracanty“ z blízkého východu a Ukrajiny, co čekají na azyl? Nebo snad máte nějaké jiné matematické teorie a vzorce pro výpočet procentuálního poměru? Jsem starý člověk, ze základní školy jsem nějakých 65 let, ale pořád si pamatuji, že součet procent musí vždy být základních 100 %.

Jenže jak je všeobecně známo, Vaše počty a počty Vašich kolegů z pražské kavárny mají tu zvláštnost, že když vy, zaprdění umělci a pražská kavárna spolu s Milionem chvilek řeknete, že „většina“ občanů se k něčemu vyjádřila, nebo něco podpořila, tak že je to skutečná většina všech občanů ČR! Není, pane Hrušínský, je to jen velká, zcela nepodstatná část vámi nainfikovaných lidiček Prahy, k tomu několika stovek dalších „přiblblých“ z blízkého či vzdálenějšího okolí, nějaká ta stovka zvědavců, turistů apod., ale nikdy to není ta „reálná“ většina občanů Česka, kterou byste tak na náměstích rádi viděli. Pro větší názornost pane Hrušínský, pokud jde o tu vaši vytouženou „většinu“, tak ta „většina“ z celkového počtu občanů ČR (10 milionů 580 tisíc, z r. 2017) představuje 50,01 % a více, což je cca 5 milionů 290 tisíc občanů ČR, nikoli 140 nebo 250 tisíc, jak nám o účastnících s nemalou radostí vždy sdělujete na nebo po demonstracích!

A pokud se jedná o tu Vámi zmíněnou cestu v létě na Balčik, na Mamáááj či na Makarskou , tak můj případ už to není, já už mám cestování za sebou, ale ti, co tam pojedou, a dám na to krk, že jim je úplně u p.dele, jestli něco málo připlatí navíc, protože když budeme mít euro, pak bude, slovy renomovaných ekonomů, dražší nejen dovolená, ale všechno, co se bude v Česku prodávat! Hlavně pak vstupenky do Vašeho divadla! Nakonec si dovolím poněkud parafrázovat slova právníka pana Tomáše Tyla, který na Vaši adresu říká: Já se Vás zeptám jinak – přijal byste za naši měnu třeba rubl nebo dolar? (Dolar nejspíš ano, ale rubl nepřipadá v úvahu!, pozn. autora). Je to totiž stejné jako s eurem, protože v tu chvíli už nekontrolujete svoji měnu, svoji ekonomiku, ani svoji svébytnost a vše, spolu s těžce nabytou svobodou a národní samostatností byste odevzdal do cizích rukou, navíc mimo ČR. Takže buď to vůbec nechápete, nebo jste blb“! Přiznávám, že pan Tyl se vyjádřil že „...nebo jste šílenec“, já však na rovinu říkám, že jste blb, protože Vy to v žádném případě nechápete! Nicméně, Vy víte svoje a asi těžko se najde někdo, kdo Vám to bude chtít vymlouvat. A ta opravdová většina rozumných občanů, alias lůza, ta ví také své, o Vás i euru! Koruně Zdar, euru Zmar!

 

V naprosté neúctě

Jiří B a ť a

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

19.07.2019 19:37

Opět se ozval jeden hrdina,který se bojí uvést své jméno.Nakonec heslo vlastizrádce Havla,které jste si dal zbaběle místo svého jména,o Vás vypovídá více,než jste ochoten si připustit.Hlavně ten lhář jste Vy sám.Pan Baťa má pravdu,ale Váš slepičí mozeček a IQ houpacího koně si to nedovede spočítat.Nebo jste jeden z vlastizrádců,jako jsou všichni ti komedianti,kterých svou jednoduchou a nesmyslnou větou zastáváte.Asi potřebujete mít nad sebou drába,který Vám bude řídit Váš život pro Vaši absolutní neschopnost řídit si svůj život sám.Pak je ještě jedna možnost,že jste stejný blb,jako Hrušínský.


 
pravda zvitezi

pravda zvitezi

19.07.2019 18:30

Jiří baťa je asi nemocný člověk nebo buřič a provokatér.
Hlavně je lhář a nepíše zde pravdu.


 
Jiří Šedivý

Jiří Šedivý

19.07.2019 14:47

Obávám se, že filipika proti nejnepovedenější spermii hereckého barda je něco, čemu ser říká házení hrachu na zeď, nošení sov do Athén a Sisyfovské práci. Jednak on ani jeho příznivci ba ani mlčící většina tento web nebudou nikdy číst, a ten čtenářský elektorát není o jeho blbosti i herecké nezpůsobilosti přesvědčovat potřeba. Ostatně mnozí hercové svými zoufalými nedemokratickými výkřiky o blbech volících Zemana Babiše evokují úvahu o návratu středověké doktríny o hercích, jako osobách na cti snížených, kteří po setmění musí za brány města a v hospodě a kostele smějí sedávat jen vedle kata, nebo antouška.


 
Napřed o rabování Poláků na hrobech Židů vyšly knihy Jana Tomasze Gross - Zlatokopové a Sousedi, dnes zase jen opakování těchto zvěrstev od autora Piotra Reszka: Hledači židovského zlata

Napřed o rabování Poláků na hrobech Židů vyšly knihy Jana Tomasze Gross - Zlatokopové a Sousedi, dnes zase jen opakování těchto zvěrstev od autora Piotra Reszka: Hledači židovského zlata

Opět je v Polsku v prosinci 2019 další pozdvižení; přinesla ho kniha s názvem "Hledači židovského zlata", obraz svědectví o tom, jak lidé z obcí sousedících s vyhlazovacími tábory Belzec a Sobibor v Lublinském vojvodství na jihovýchodě Polska ještě i několik desetiletí po konci druhé světové války vykrádali masové hroby židovských obětí nacismu.

Blíží se Vánoce, ty nejkrásnější svátky v křesťanském světě; Američané se rovněž ve svém farizejském pokrytectví skrývají za Boží lásku, přičemž už přes 200 let přinášejí

Blíží se Vánoce, ty nejkrásnější svátky v křesťanském světě; Američané se rovněž ve svém farizejském pokrytectví skrývají za Boží lásku, přičemž už přes 200 let přinášejí "demokracii" a vraždí po celé planetě.

Jednou z ukázek USA, země neomezených možností a splněných přání, bylo během desetileté americko-vietnamské války se třemi miliony zavražděných Vietnamců a Laosanů, též vánoční bombardování Hanoje koncem šedesátých let, kdy nechal pouze prezident Richard Nixon shodit větší množství bomb, než kolik bylo svrženo na Drážďany během druhé světové války. Šlo bezpochyby o nejbrutálnější nálet v historii. 

Zase je 18. prosinec 2011, datum skonu Václava Havla. Ať je mu země lehká, byť nechal zmizet svazky StB se svými kamarády z „mokré čtvrti“; od Petra Cibulky si za to vysloužil nesmrtelnou větu:

Zase je 18. prosinec 2011, datum skonu Václava Havla. Ať je mu země lehká, byť nechal zmizet svazky StB se svými kamarády z „mokré čtvrti“; od Petra Cibulky si za to vysloužil nesmrtelnou větu: "Vašku, jsi prase, jsi prase, jsi hovado“

Tak si opět připomínáme 18. prosinec 2011, datum skonu Václava Havla. Nyní pokus o připomenutí mého nezvyklého nekrologu; o mrtvých jenom dobře, budiž jim země lehká, nicméně není od věci dodat, že díky němu byla vyměněna naše svoboda za lichvu exkomunistických oligarchů.

Proč světu vadí islámský terorismus bez výhrad, kromě muslimských vrahů z Číny, krvežíznivých Ujgurů; prý vězňů absurdistánu. A co potom byli saúdskoarabští atentátníci z 11. září 2001...?

Proč světu vadí islámský terorismus bez výhrad, kromě muslimských vrahů z Číny, krvežíznivých Ujgurů; prý vězňů absurdistánu. A co potom byli saúdskoarabští atentátníci z 11. září 2001...?

„Čína roste, Čína je silná, Čína má tak velký trh! Každý to opakuje – a tím přikrmuje zlo. Všichni víme, jaké zločiny má Komunistická strana Číny na svědomí,“ říká v rozhovoru pro ČT24 Rušan Abbásová, proslulá ujgurská aktivistka. Dobře ví, o čem mluví. Její rodinu prý spolkl koncentrační tábor.

Poslední domácí zprávy