• Pondělí, 09. prosinec 2019
  • Svátek má Rukojmí Vratislav

 No to je výborný předsedo KDU-ČSL Marku Výborný. Vy snad ještě budete chtít abychom bývalým nacistům a jejich potomkům byli vděčni za jejich zvěrstva.
Počet návštěv: 1702

No to je výborný předsedo KDU-ČSL Marku Výborný. Vy snad ještě budete chtít abychom bývalým nacistům a jejich potomkům byli vděčni za jejich zvěrstva.

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Je to skutečně výborný milí spoluobčané. Našel se další politik, jenž je nakloněn uspořádání sjezdu sudetoněmeckého landsmanšaftu v České republice a opět je to světe div se-lidovec. Není Vám tady už něco nápadného??? Nesmrdí to tady??? Nejprve se s nimi bratříčkoval Havel se Schwarzenbergem a v poslední době si s nimi potřásá rukou Herman, Bělobrádek a otevřeně je podporuje sám předseda lidovců Výborný. Vy jste snad schopni ve své drzosti navrhnout sjezd sudeťáků v Lidicích, Ležácích a dalších vypleněných vesnicích.

U Havla a Schwarzenberga se dá pochopit, proč byli s Němci takoví kamarádi. Byly zde značné vazby z minulosti. Jejich rodiny byly s Němci jedna ruka. Je veřejným tajemstvím, že v době socialismu byli Havel a Schwarzenberg podporováni také z prostředků Sudeťáků. Není mi však jasné jaké vazby má nu tu nacistickou špínu lidová strana a její nejvyšší představitelé. Pravděpodobně však Německá strana platí velmi dobře, když jsou výše jmenovaní lidé schopní veřejné podpory těchto zločinců.
 
             Chápu, že už uběhla pěkná řádka let od velké války, ale skutečně nejde zapomenout. Víte já žiji v oblasti, kde již byly sudety a lidé zde žijící mají stále obavy, že se jednou Němci vrátí a budou je zase vyhánět a vraždit. Ona historie je stále živá a zanechala zde mnoho otevřených ran do kterých lidovečtí poslanci záměrně sypou sůl. To je prasečina a neúcta k obětem nacistické zlovůle. Ti lidé to tady zažili. Vy si dovolujete mluvit k něčemu, o čem víte skutečně úplný hovno. I můj děda byl v koncentráku a to jen za blbý máslo které schoval pro rodinu. Ano poslanče Výborný-jsou to už jiní Němci, ale v podstatě ti samí. Jsou mladší a jsou to potomci nacistického svinstva. Vím, že někteří Němci byli odsunuti jen proto, že byli Němci a s nacisty neměli krom státní příslušnosti nic společného, ale ve valné většině byli odsouváni především nacisté, udavači a kolaboranti.
 
             Česko-Německá otázka nebyla ještě zdaleka dořešena pane Výborný. Zásadně ji neřeší ani Česko-Německá deklarace z devadesátých let a to právě proto, že je to jen deklarace. Sudeťáci se dodnes nevzdali svých neoprávněných nároků vůči naší zemi. Proto je také neustálý tlak na zrušení Benešových dekretů. Je smutnou pravdou, že Benešovy dekrety byly určitými lidmi prolomeny a v poslední době je prolomila paní Kammerlanderová-Walderode s pravděpodobně značnou podporou takzvaně nezávislé České justice. Walderode údajně jako důstojník Abwehru nijak neškodil Československé republice, což je v přímém rozporu s náplní práce nacistického abwehru. To pochopí i blbec. Jen panu soudci tento zásadní rozpor nijak nevadí.
 
              Dle přístupu příslušníků lidové strany můžeme v brzké době očekávat klidně návštěvy v České republice od příbuzných K.H. Franka nebo Konrada Henleina. Vždyť oni se také narodili v Československu. Frank-vrahoun z Lidic a Ležáků se přeci narodil v Karlových Varech. Henlein je rodákem z Vratislavic nad Nisou. Nejsou to vážení lidovci ještě hrdinové???? Potomkům takových prasat vy podáváte ruku??? Fuj tajxl. I Bernd Posselt má kořeny v Československu. Vy to nevíte??? Ale jděte!! Otec Posselta měl v Jablonci nad Nisou fabriku na lepenku a jeho rodiče byli právě na základě Benešových dekretů odsunuti. Posselt sám o sobě se velmi přátelí s Habsburky a katolíky, což ho zrovna důvěryhodným nečiní. Navíc politika landsmanšaftu je velmi neprůhledná a jejich takzvané deklarace velmi zavádějící.
 
              Až Němci finančně vypořádají veškeré jimi způsobené materiální škody a především odškodní rodiny jimi zavražděných lidí v naší zemi, tak teprve pak se můžeme zkusit bavit o narovnávání vztahů, ale do té doby ani prd. Je mi doslova na blití z toho, k čemuž se lidovci hlásí.
 
        Co myslíte vy-milí čtenáři. Neměli by být za toto lidovci veřejně pokáráni??? Co ty na to Andreji a Miloši. Popírání holocaustu je také trestné. České a Slovenské oběti mají přeci stejnou váhu!!!
 
Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

22.07.2019 19:37

Největší chybou bylo,že Němci nebyli fyzicky zlikvidováni.A další chybou bylo,že tady byli někteří ponecháni.Když se nezlikvidovali,měli být vyhnáni úplně všichni a ne tady nějaké nechat.Však se také jejich potomkové znovu prosazují.Namátkou Glöckner ze Zábřehu,Glasser z Náchoda či Seller z Děčína.Němec vždy zůstane Němcem a kdo tvrdí,že se poučili z války,je hlupák.Od sjednocení Německa a přenesení hlavního města z Bonnu do Berlína,se z nich stali opět ohrožovatelé Evropy.Vrací se směrem k Hitlerovi.


 
Napřed o rabování Poláků na hrobech Židů vyšly knihy Jana Tomasze Gross - Zlatokopové a Sousedi, dnes zase jen opakování těchto zvěrstev od autora Piotra Reszka: Hledači židovského zlata

Napřed o rabování Poláků na hrobech Židů vyšly knihy Jana Tomasze Gross - Zlatokopové a Sousedi, dnes zase jen opakování těchto zvěrstev od autora Piotra Reszka: Hledači židovského zlata

Opět je v Polsku v prosinci 2019 další pozdvižení; přinesla ho kniha s názvem "Hledači židovského zlata", obraz svědectví o tom, jak lidé z obcí sousedících s vyhlazovacími tábory Belzec a Sobibor v Lublinském vojvodství na jihovýchodě Polska ještě i několik desetiletí po konci druhé světové války vykrádali masové hroby židovských obětí nacismu.

Blíží se Vánoce, ty nejkrásnější svátky v křesťanském světě; Američané se rovněž ve svém farizejském pokrytectví skrývají za Boží lásku, přičemž už přes 200 let přinášejí

Blíží se Vánoce, ty nejkrásnější svátky v křesťanském světě; Američané se rovněž ve svém farizejském pokrytectví skrývají za Boží lásku, přičemž už přes 200 let přinášejí "demokracii" a vraždí po celé planetě.

Jednou z ukázek USA, země neomezených možností a splněných přání, bylo během desetileté americko-vietnamské války se třemi miliony zavražděných Vietnamců a Laosanů, též vánoční bombardování Hanoje koncem šedesátých let, kdy nechal pouze prezident Richard Nixon shodit větší množství bomb, než kolik bylo svrženo na Drážďany během druhé světové války. Šlo bezpochyby o nejbrutálnější nálet v historii. 

Zase je 18. prosinec 2011, datum skonu Václava Havla. Ať je mu země lehká, byť nechal zmizet svazky StB se svými kamarády z „mokré čtvrti“; od Petra Cibulky si za to vysloužil nesmrtelnou větu:

Zase je 18. prosinec 2011, datum skonu Václava Havla. Ať je mu země lehká, byť nechal zmizet svazky StB se svými kamarády z „mokré čtvrti“; od Petra Cibulky si za to vysloužil nesmrtelnou větu: "Vašku, jsi prase, jsi prase, jsi hovado“

Tak si opět připomínáme 18. prosinec 2011, datum skonu Václava Havla. Nyní pokus o připomenutí mého nezvyklého nekrologu; o mrtvých jenom dobře, budiž jim země lehká, nicméně není od věci dodat, že díky němu byla vyměněna naše svoboda za lichvu exkomunistických oligarchů.

Proč světu vadí islámský terorismus bez výhrad, kromě muslimských vrahů z Číny, krvežíznivých Ujgurů; prý vězňů absurdistánu. A co potom byli saúdskoarabští atentátníci z 11. září 2001...?

Proč světu vadí islámský terorismus bez výhrad, kromě muslimských vrahů z Číny, krvežíznivých Ujgurů; prý vězňů absurdistánu. A co potom byli saúdskoarabští atentátníci z 11. září 2001...?

„Čína roste, Čína je silná, Čína má tak velký trh! Každý to opakuje – a tím přikrmuje zlo. Všichni víme, jaké zločiny má Komunistická strana Číny na svědomí,“ říká v rozhovoru pro ČT24 Rušan Abbásová, proslulá ujgurská aktivistka. Dobře ví, o čem mluví. Její rodinu prý spolkl koncentrační tábor.

Poslední domácí zprávy