• Středa, 15. červenec 2020
  • Svátek má Rukojmí Jindřich

Citáty, ohlasy a komentáře... (červenec)
Počet návštěv: 1687

Citáty, ohlasy a komentáře... (červenec)

Jaromír Bradávka Článek od Jaromír Bradávka

Co je to demokracie? Demokracie, vy tupci, je myslet si to, co si myslíme my, chápete?

Pro všechny, kdo se účastnili květnových eurovoleb:

http://casopisargument.cz/2019/07/03/obsazeni-hlavnich-funkci-eu-je-vitezstvi-merkelove/

Za tyhle a pro tyhle jste hlasovali???

 

Ještě k požadavku Polska na americkou vojenskou základnu (Fort Trump):

Dostanete, co jste chtěli. Vybudujete za své peníze vojenskou základnu a navrch koupíte předražené a problematické stroje F-35 (mají jich habaděj na skladě, když už se prodej do Turecka zatrhl). Za to možná pošleme 1000 svých vojáků jako stálou posádku na vaše území. Chcete být okupovanou zemí a ještě za to platit? Máte to mít.“ (D.Trump prezidentu Dudovi při jeho návštěvě v USA).

 

Pro budoucí důchodce:

V šedesáti sex nekončí. Ještě s vámi vy..ebe důchodový systém!

 

Vzkaz na ministerstvo financí:

Pokud má daň z cigaret odradit od kouření, daň z alkoholu od pití, pak daň ze mzdy správně pochopili jen cikáni...

 

Kdo skutečně stojí za milionem (čeho)? Bílý kůň Karel Schwarzenberg.

Jen pro silné žaludky!

http://www.zvedavec.org/komentare/2019/07/7951-milion-chvilek-sudetsti-nemci-nacisticka-slechta-schwarzenberg-a-jeho-tlaky-na-prolomeni-benesovych-dekretu.htm

 

Co je to „natoidní“ myšlení? NATO si nejdříve vymyslí hrozbu. Následně uvede nutnost na ni reagovat. Když na hrozbu NATO odpoví ruská strana, označí to za důkaz „agresivity Moskvy“, na kterou je třeba, samozřejmě, odpovědět.

 

Ke zvolení vrcholných funkcionářů EU:

I kdyby k tzv. „eurovolbám“ dorazilo 100% českých voličů a zvolili celou kandidátku SPD, tak na směřování EU nic nezměníme.

 

Co říkáte německé ministryni obrany Ursula von der Leyen jako předsedkyni Evropské komise?

Někdo, kdo přivedl ke kolapsu německé obranné síly, bude předsedat Evropské komisi? To je důvod otevřít si vínko.“ (Martin Konvička, protiimigrační aktivista)

 

Pozice prezidenta Zemana (nejen v kauze odvolání ministra Staňka):

Je pln sebedůvěry o tom, co dělá, o sobě nikdy nepochybuje, ničeho se nikdy nebojí, nebál a bát nebude. Nikdy neprojevil slabost, ať byl v jakékoli šlamastyce. Na své přívržence má neskutečný vliv a respektují ho další – až do oné plus minus poloviny. Nelze ho podplatit penězi (jak smutně konstatoval kmotr Mrázek), stačí mu chleba se sádlem a knížky. Lidé jeho argumentaci rozumí, je pro ně přijatelná a logická, a otázku, jestli je něco skutečně v souladu s ústavou, jeho stoupenci moc neřeší. (Miroslav Tejkl, právník)

 

Ještě ke kauze Walderode: Zeptejte se potomků přeživších občanů Lidic a Ležáků, co tomu říkají. Zajděte si do krypty kostela sv. Cyrila a Metoděje a zeptejte se ducha Kubiše, Gabčíka a ostatních parašutistů, co tomu říkají. Zeptejte se československých letců a jejich potomků a příslušníků Svobodovy armády a jejich potomků, co tomu říkají...

 

Británie padla! (do totální politické korektnosti a islámské temnoty) Tommy Robinson žádá Trumpa o politický azyl v USA!

 

Prezident Zeman znovu podpořil českou vojenskou misi v Afghánistánu.

Z diskuze: Jestli myslí prezident svá slova o zahraničních misích a boji proti muslimskému terorizmu upřímně, pak naše armáda měla už dávno bojovat v Sýrii na straně B. Asada.

 

Pro ty, kdo se bojí „Velkého bratra – 5G sítě“:

Žádnej strach, křapíci. Jedna pořádná sluneční supererupce, a máte po starostech. Sice budete muset do práce pěšo, na kole, nebo na Babetě, páč váš moderní, elektronikou nabušený mazel na vás hodí bobek, ale co na tom? Zatím sranda, co? Ale jednou se té větší erupce na Slunci dočkáme. A pak to žádná prdel nebude, tomu věřte. ... Tak. A zejtra jdu shánět svíčky a kopat studnu.

 

Perličky“ ze světa LGBT a pozitvní rasové diskriminace:

  • V Detroitu na hudebním festivalu uvalili na návštěvníky dvojí vstupné. Dvacet dolarů pro bělocha, deset dolarů pro "people of colour". Měli u brány vyhazovači nějaký barevný vzorkovník jako mají malíři pokojů a pod nějaký odstín by návštěvník zaplatil dvojité vstupné, nad ním pak poloviční?

  • V Berkeley University studenti žádají "safe space" (bezpečný prostor) pro nebílé studenty a LGBT studenty.

  • V Melbourne University studenti vznesli požadavek, aby "bílým mužům" nebylo umožněno během výuky hovořit.

  • Médii proběhly závěry "výzkumu", který konstatoval, že běloši produkují více CO2, zatímco černoši ho více dýchají. (Ekologičtí aktivisté už se „problémem“ zabývají.).

 

Obhájci těchto kroků (z řad bělochů) argumentují vždy velice podobně: "Po všech těch nespravedlnostech, co jsme napáchali my bílí na menšinách, je jen správné, že je takto vyvažujeme".

 

Ceny realit stále (zejména v Praze) rostou.

Inzerát z pražské realitky: Prodám 4+kk v Praze nebo vyměním za menší vesnici na Moravě...

 

Jaký je nejdůležitější rozdíl mezi mužem a ženou?

Žena chce mnoho od jednoho muže a muž jedno od mnoha žen!

 

Budoucnost ČSSD:

Zpráva z ARO pro několik málo příbuzných: "Pacient bojoval, ale bohužel podlehnul tomu, jak žil..."

(Roman (Košťál)

 

Karel Gott oslavil 80. narozeniny. Nikde jsem nečetl blahopřání od P. Fialy, P. Gazdíka, J. Hamáčka, M. Kalouska a dalších „demokratických politiků“ ale i J. Mádla, Vl. Polívky, A.Geislerové, Zd. Svěráka a dalších „kolegů“, ani od Milionu (čeho?) a „jejich“ demonstrantů na Letné... zato od fanoušků jich K. Gottovi přišly statisíce!

 

Když začne Fiala blábolit o tom, že přidat důchodcům pár stovek je rozdávání, placení daní je byrokracie a přímá volba prezidenta a referenda jsou nedemokratické, tak ODS budou volit jen zloději, kteří se napakovali už dříve a rádi by zpátky "staré dobré časy"!

 

Naďa Savčenková získala v ukrajinských parlamentních volbách jen osm hlasů!

Co s tím Kalousku uděláš?

To zavinil ten Putin! Popadni ukrajinskou vlajku a hybaj demostrovat před ruskou ambasádu!

 

Poslal jem na ústředí velkého úřadu do Prahy e-mailem jednoduchou žádost.

Odpověděli mi: Vaše datová zpráva ve věci „žádost.“ byla doručena 20.07.2019 17:54:20 na elektronickou adresu podatelny ústředí.

Datová zpráva byla po kontrole všech náležitostí přijata k dalšímu zpracování a byl jí přidělen číselný identifikátor.

Současně Vám sdělujeme, že má-li tato datová zpráva povahu podání ve smyslu § 37 odst. 4 zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, v platném znění, a není podepsána platným uznávaným elektronickým podpisem, zákon takové podání považuje za učiněné pouze tehdy, pokud bude podání do 5 dnů doplněno písemně nebo ústně do protokolu anebo v elektronické podobě podepsané uznávaným elektronickým podpisem s platným kvalifikovaným certifikátem. Nebude-li Vaše podání v takovém případě doplněno některým ze způsobů shora uvedených, upozorňujeme, že se jím z tohoto důvodu nebudeme dále zabývat.

 

Takže jsem musel dopis vytisknout, dát do obálky, zajet do vedlejší obce na poštu, zaplatit 40,- Kč poštovné a odeslat. Tomu říkám elektronizace státní správy jako řemen!

 

Z výše uvedené ho vyplývá jeden poznatek: Za dobu od založení státní pošty na území bývalého Rakouska-Uherska se do dnešní doby při úředním styku občana s úřady změnilo jediné (zato nespočetněkrát): poštovné!

 

Jak v Nizozemsku (ale nejen tam) vykazují úspory v produkci CO2?

Topí dřevem. A kde je berou v bezlesém Nizozemsku? Kupují ve velkém dřevo ze Sibiře.

My (ČR) totiž prodáváme kůrovcem napadené dřevo do Číny, Číňané je vozí na Sibiř a odtud je prodávají se ziskem Nizozemcům...

 

Další ruská provokace!

Putin si nedá pokoj ani o prázdninách: ruské břehy se opět nebezpečně přiblížily k lodím zemí NATO, které mají v Černém moři mírové vojenské cvičení. Těžko to lze hodnotit jinak než jako novou ruskou provokaci!

 

Začal jsm cvičit. Na první lekci v posilovně jsem se zeptal trenéra, jaký stroj mám použít, abych udělal na ženy co největší dojem. Vyvedl mě ven a ukázal na bankomat...

 

Horký červenec: Jak se řekne po moravsky orgasmus? Už su!

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

Žadný rukojmí ještě nediskutoval

Projev Tomia Okamury na celostátním grémiu SPD

Projev Tomia Okamury na celostátním grémiu SPD

Drazí členové a kandidáti, milí přátelé, vážené dámy a pánové, vítám Vás na letošním celostátním grémiu našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD). To první, co Vám musím dnes říct, jsou velké obrovské díky za Vaši práci.

Jak český karbanátek zachránil Ameriku

Jak český karbanátek zachránil Ameriku

 

Zní to jak v pohádce. Chudý hostinský ze Stupna, z vesnice ležící nedaleko Zbiroha, se vydal roku 1888 do Ameriky hledat štěstí. Měl pár dolarů v kapse a velké plány… Ten chuďas se jmenoval František Kroc. A zde začíná příběh o velkém úspěchu českého podnikatele. Jeho vnuk již narozený v USA Raymond Kroc (1902 – 1984), se stal jedním z největších podnikatelů v pohostinství. Bez pověstného hamburgeru od firmy McDonald´s, by Američané nejspíše „pomřeli hlady“.

Poslední domácí zprávy

Omluva

Omluva

Rád bych se touto cestou přes Rukojmí cz. veřejně omluvil Jarkovi Nohavicovi, že...