• Neděle, 08. prosinec 2019
  • Svátek má Rukojmí Květoslava

A kdo se zastane přezírané většiny...?
Počet návštěv: 751

A kdo se zastane přezírané většiny...?

Jiří Vyvadil Článek od Jiří Vyvadil

Akce vyžaduje reakci. Primátor Hřib, který umí vlastně dělat jenom liberalistická prozápadní gesta a tak unavuje cestující v metru projevem ke vstupu do NATO (Tak ani nepostupovali předchozí vládci – komunisté), tu podporuje vlajku Tibetu, aniž bere na vědomí, že se Dalajláma hlásil k marxismu a Rusku přisuzoval významnou roli mostu mezi Západem a Východem, což si malá omezená hlavička pana Hřiba jistě neumí představit.

Nyní tento muž, který umí všechno, jen ne uklidit svou několik let chátrající nemovitost, která by si zasloužila vyklizení a který zatím neučinil jediný racionální krok směřující k lepšímu  způsobu života v Praze, se opět se musel ideologicky a samozřejmě tím i politicky postavit v rámci akce Praque Pride na stranu LGBD+ , kterážto skupina, jak jsem se poučil z Wikipedie, nezahrnuje jen gaye, lesby či transsexuály, což jsem asi chápal,  ale i intersexuály, tedy ( LGBTI) a někdy též iQ  reprezentující queer lidi, tedy takové, kterým jsou mantinely tradičních sexuálních a genderových identit úzké. A aby bylo veselo, objevují se i varianty zahrnující písmena A pro asexuály, U pro „unsure“, C pro „curious“, SA pro „straight allies“ či F pro „fetish“ (jako třeba komunitu lidí vyznávajících životní styl BDSM).

No páni… to jsem fakt netušil.

Kdo mě zná, tak ví, že jsem nikdy v životě nepoužil jakéhokoliv hanlivého pojmosloví ohledně osob s odlišnou sexuální orientací. Naopak. Vždy jsem škrtal tato označování u členů mých skupin.

Ale něco jiného je brát na vědomí a respektovat tyto stávající odchylky od běžného stavu a něco jiného je  glorifikovat.

V České republice není nikdo diskriminován kvůli své orientaci, maximálně v tom rozsahu, v jakém se možná tu a tam někdo dotkne Václava Klause ml., pro jeho lícní postižení. To je prostě normální. Většině to rozhodně nevadí, ale většině asi vadí stádo vysvlečených homosexuálů s naleštěnými kalhotkami, aby vyniklo jejich nadulé přirození, ani se líbají a jsou hrdí na své vzduté pohlaví.  Je mnoho skvělých lidí mezi homosexuály, lesbičkami, transsexuály atd., ale jsou skvělými ne proto, že se tímto odlišují od přirozené sexuálních většiny, ale protože něco dokázali.

Kardinál Duka napsal vtipně na twitter: A kdy magistrát vyjde na balkón se znamením největší menšiny u nás. Geislerová, chvilkařka, jak jinak oponovala, že katolíci diskriminováni nejsou, ale katolická církev diskriminuje homosexuály, že nesouhlasí s manželstvím homosexuálů. 

Každý o mně ví, že jsem byl ostrým kritikem církevních restitucí, které byly přijaty ostudným způsobem většinou hlasu jednoho odsouzeného kriminálníka, který odhlasoval a šupajdil do výkonu trestu odnětí svobody. Ale v tomto má pravdu a zásadní.

Ale hlavně ještě v jednom.

Opoziční politici Pirátů, ODS, STAN,TOP 09, KDU-ČSL, i Piráti varují: Jen ne na Východ, ale na Západ.

Nuže Západ představuje totálně  pokryteckou společnost, která začíná potlačováním pohlavní přirozenosti, která je základem existence lidstva, pokračuje módní teorií genderismu, akcí Me too, avšak končí často orgiemi, tak jako za starověkého Říma.

Patří k tomu nejen  to, co jsem již zmínil, ale i například pedofilní cestovní kancelář  Jeffrey Edwarda Epsteina, který se svým vlastním letounem  Boeing 727, nalétal  600 hodin ročně, často s významnými hosty jako byl Kevin Spacey nebo prezident Bill Clinton, se kterým podle letových záznamů nacestoval 26×. Pro média si jeho Boeing vysloužil přezdívku „Lolita express“ využívající různé formy pedofilie, tedy zneužívání mladých dívek a zřejmě i chlapců (viz Spacey). Myslíte si, že v Boeingu Clinton snad studoval právní materiály? Mimochodem, Epstein se obává, že bude nyní ve vazbě zavražděn. No řekl bych, že asi důvodně. Mnoha lidem by jeho svědectví zničilo dosavadní životní obraz.

Neoslavujme Praque Pride, nezavírejme oči, že zejména v Americe za vznosnými slovy o morálce a cti, se po leta skrývají sexuální zločiny.

Udržme si svou přirozenou identitu, kdy žena zpravidla chce býti ženou a  matkou a muž mužem a přirozenou hlavou rodiny, udržujme si, alespoň kdo může,  pohlavní přirozenost  Nechtějme patřit na ten Západ, kde dnešní předsedkyně Evropské komise a bývalá ministryně obrany měla za největší problém svého rezortu vybudování záchodků pro všechna myslitelná i nemyslitelná pohlaví a těhotenský úbor pro těhotné vojandy.

Udržujme si zdravý rozum… nesledejme Západ a nejen v těchto otázkách…

Žijeme tady.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Vladimír ing.Flössel

Vladimír ing.Flössel

07.08.2019 10:16

Já se v podstatě ani nedivím. Shodou okolnosti jsem se dostal k informacím, co se např. studuje na Filozofické fakultě Palackého v Olomouci a našel jsem tam asi 16 okruhů, jejichž absolventi v praktickém životě nemohou uspět..Jsou tak zralí jen pro neziskovky, ale opět jen určitého druhu a pro společnost naprosto zbytečné .A to jsou hlavně voliči Pirátu společně s poflakujícími se narkomany.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

06.08.2019 19:18

Piráti vyhráli v Praze volby díky studentíkům,kteří slyší na legalizaci drog.Já bych je při volbách poslal domů,ať si volí tam.Bude pirátský úspěch stejný?


 
Blíží se Vánoce, ty nejkrásnější svátky v křesťanském světě; Američané se rovněž ve svém farizejském pokrytectví skrývají za Boží lásku, přičemž už přes 200 let přinášejí

Blíží se Vánoce, ty nejkrásnější svátky v křesťanském světě; Američané se rovněž ve svém farizejském pokrytectví skrývají za Boží lásku, přičemž už přes 200 let přinášejí "demokracii" a vraždí po celé planetě.

Jednou z ukázek USA, země neomezených možností a splněných přání, bylo během desetileté americko-vietnamské války se třemi miliony zavražděných Vietnamců a Laosanů, též vánoční bombardování Hanoje koncem šedesátých let, kdy nechal pouze prezident Richard Nixon shodit větší množství bomb, než kolik bylo svrženo na Drážďany během druhé světové války. Šlo bezpochyby o nejbrutálnější nálet v historii. 

Zase je 18. prosinec 2011, datum skonu Václava Havla. Ať je mu země lehká, byť nechal zmizet svazky StB se svými kamarády z „mokré čtvrti“; od Petra Cibulky si za to vysloužil nesmrtelnou větu:

Zase je 18. prosinec 2011, datum skonu Václava Havla. Ať je mu země lehká, byť nechal zmizet svazky StB se svými kamarády z „mokré čtvrti“; od Petra Cibulky si za to vysloužil nesmrtelnou větu: "Vašku, jsi prase, jsi prase, jsi hovado“

Tak si opět připomínáme 18. prosinec 2011, datum skonu Václava Havla. Nyní pokus o připomenutí mého nezvyklého nekrologu; o mrtvých jenom dobře, budiž jim země lehká, nicméně není od věci dodat, že díky němu byla vyměněna naše svoboda za lichvu exkomunistických oligarchů.

Proč světu vadí islámský terorismus bez výhrad, kromě muslimských vrahů z Číny, krvežíznivých Ujgurů; prý vězňů absurdistánu. A co potom byli saúdskoarabští atentátníci z 11. září 2001...?

Proč světu vadí islámský terorismus bez výhrad, kromě muslimských vrahů z Číny, krvežíznivých Ujgurů; prý vězňů absurdistánu. A co potom byli saúdskoarabští atentátníci z 11. září 2001...?

„Čína roste, Čína je silná, Čína má tak velký trh! Každý to opakuje – a tím přikrmuje zlo. Všichni víme, jaké zločiny má Komunistická strana Číny na svědomí,“ říká v rozhovoru pro ČT24 Rušan Abbásová, proslulá ujgurská aktivistka. Dobře ví, o čem mluví. Její rodinu prý spolkl koncentrační tábor.

Poslední domácí zprávy