• Středa, 27. květen 2020
  • Svátek má Rukojmí Valdemar

Uprchlíci z Afriky migrují za statisícové sumy přes půl zeměkoule do Mexika
Počet návštěv: 1431

Uprchlíci z Afriky migrují za statisícové sumy přes půl zeměkoule do Mexika

Patrik Juda Článek od Patrik Juda

Politika Salviniho možná začíná fungovat. Milionáři z "chatrčí" mají novou trasu do Nového světa, kde však pan Trump staví plot. Svět začíná být méně humánní, stýská si Lékař bez hranic, protože prý ty migranty zachraňovat musíme.  

Italským senátem prošel před pár dny přísný zákon o bezpečnosti a migraci z pera šéfa vládnoucí pravicové strany Liga Severu a italského ministra vnitra Mattea Salviniho. Ač Lékaři bez hranic a jiné neziskové organizace posílají k Libyjským břehům stále další a další záchranou flotilu, protože je to prý jejich poslání, stojí to za to a musíme být humánní, tak italská vláda hodlá dávat pokutu půl milionu euro kapitánům lodí, které zamíří bez povolení do italských vod a tyto pašerácké lodě mohou být i zabaveny. V průzkumech volebních preferencí Liga v Itálii jasně vede, když by ji volilo 39% voličů.

Také bych ji volil být Ital. Zákon byl přijat jednoznačně (160 pro,57proti) a ministr Salvini má nyní větší pravomoci. Zákon je namířen proti lodím nevládních organizací, které migranty naložené u Libye nelegálně do Itálie dovážejí. Italové už té dobroty, humanismu a citového vydírání mají prostě dost a plujte si s nimi kam chcete, když je v tom migrování tolik podporujete a pašeráky lidí také.

Včera jsem četl o nové trase migrace, která ale určitě není určena pto ty nejchudší z uprchlíků. Vlastně naopak. Za svým americkým snem migranti putují přes půl světa do Mexika, nebo jižní Ameriky a stojí je to asi 690.000 korun (30.000$)!! Že se rozhodli zrovna pro Spojené Státy, kde se staví zeď a i prezident Trump migrační zákony hodlá zpřísnit, již se tak i dějě a migranty nevítá, protože to svým voličům slíbil, mě trochu překvapilo, ale ta suma, kterou na to mají mě překvapila více než trochu.

V Mexiku stoupl počet afrických migrantů od počátku července na trojnásobek. S ohledem na tu pro mě velkou sumu si říkám, že ti vědci, doktoři a raketový inženýři tedy asi všichni migrují do USA. Dle příběhu 23 letého Eritrejce, který přijel do Ugandy z Etiopie, stejně jako dalších 200.000 jeho spoluobčanů, aby mohl odletět z této země do Ameriky, si říkám, kde na to vzal. To musí mít v Eritreji asi lidé obrovské příjmy, když si tak mlád již tolik ušetřil a přitom tady pořád jen slyším, jaká je tam hrůza a chudoba. Spíše bych ale tipoval, že v jeho věku může takovými penězi disponovat spíše drogový dealer, terorista, obchodník se zbraněmi, nebo pašerák lidí. A hlavně není zdaleka sám, kdo je takto finančně úspěšný a přesto chce být azylantem na druhém konci světa. Myslím, že za Trumpa nebude.

Vsadil bych si na to poslední, protože pašování lidí se stalo světovým byznysem a neziskovky to moc dobře vědí, protože ten byznys i z našich peněz spoluvytvořily, ale citově vydírat určitě nikdy nepřestanou. Pan ředitel Lékařů bez hranic Pavel Gruber s italským vlasteneckým a jediným možným stylem obrany jejich země nesouhlasí. "Musíme zachraňovat migranty." "Je to naše poslání, i když přijdeme o peníze, protože to za to stojí!" Pan ředitel vidí naději. Naději pro migranty, že na ně svět nezapomněl. Svět prý začíná být méně humánní a lidé jsou prý zahleděni pouze do sebe a svých problémů. Tak se pane nezlobte, že mají lidé i své problémy a svůj život, tedy kromě zemí, kde přijímali migranty, protože tam už svůj život nemají.

"Obnovili jsme záchranné mise ve Středozemním moři." "Člověk by se měl s migranty identifikovat." "Lidé tam umírají a my je nemůžeme nechat umírat." "Nemůžeme jen tak sedět a dívat se na tu tragédii." "Evropa je ohromný a bohatý kontinent." "Evropa čelí malému zlomečku z celkové migrace." "Potřebujeme do Evropy evakuovat 5600 lidí a už ta evakuace probíhá." "Česko bývalo mnohem vstřícnější."

Pašerácká kapitánka prý jen dělala to, co oni a Itálie prý jedná protiprávně, když nechce přijímat migranty! Protiprávně jednají lodě Lékařů bez hranic, pane Grubere a na těch utonulých lidech máte také svůj podíl, když je léta k této nebezpečné cestě motivujete a schvalujete to. Ano, pašujete lidi do Evropy stejně tak, jako ta německá kapitánka. Malý zlomek migrace prý, ale obrovská přeměna zemí určitě tam, kde uprchlíky vítají.

Jen tak se dívat na tu tragédii? Myslel tím pan Gruber to, co se děje v těch migranty již hojně obohacených západních zemí? Když vidím například Německo, co mu jeho politici a všichni tito hodní a zelení aktivisté provedli, tak mi to přijde hluboce nehumánní a považuji to za skutečnou tragédii. Když vidím, jak s dobroloděmi protiprávně dovážíte migranty do Itálie, která o to nestojí, tak je to také nehumánní. Podporovat lidi v migraci také není humánní, protože, když jsem četl včera o té sumě, co to stojí, ten americký sen, tak si říkám, kolik z mých přátel by na to mělo. Určitě né já. Jsou li jeho statisíce legálně vydělané doma v Eritreji, tak proč tam nezůstane a nepomůže své zemi? Proč tito lidé nechtějí nic dávat, ale pouze brát?

Když pan Gruber řekl, že míra kriminality je v Německu nejnižžší za několik let, tak se mi krom hrůz z posledních týdnů vybavil i dnešní článek, který mě potěšil, že na východě Německa už AfD konečně v průzkumech poráží Merkelovou, protože východní Němci o té nejnižší kriminalitě migrantů vědí své. Žal Bohu a Německu v celkových průzkumech vedou Zelení, ale kdo chce kam...

Paní ředitelka UNICEFU Pavla Gambo myslí, že jsme všichni jedna velká lidská rodina, protože poznala jiné kultury a fascinuje ji prý, jak strašně moc si jsme podobní. Tomu se ale směju, protože já byl v Holandsku rozhodně spíše šokován, než fascinován tím, jak jsme naopak velmi rozdílní a jestli někdo věří, že jsou Holanďané s muslimy jedna velká šťastná rodina, tak ať se zajede podívat například do Rotterdamu. To budete koukat na to velké rodinné štěstí, když se setmí.

Paní Gambo citově.."Dáváte zaznít hlasu vzdálených a slabých s nadějí, že jejich volání nepřijde naprázdno, a že tentokrát sytý hladovému uvěří" "Jsou lidé, kteří věří hladovým a jsou lidé, kteří si to prostě neuvědomují, nebo k tomu ještě nedošly." "Mám strach z toho strachu." "Je to epidemie strachu po celé Evropě." Prý se Češi za svou nenávist už ani nestydí. Jo,jo, ale ta vaše multikulturní láska i zabíjí a vraždí, ale naštěstí ne zatím u nás. Zatím.

Myslí paní ředitelka, zdali chci slyšet hlasy těch vzdálených, slabých a mladých uprchlíků z těch jejich moderních iPhonů, nebo mluví o těch slabých a chudých milionářích z Eritreje, kteří evidentně žádnou nouzí netrpí. Neziskové organizace nelegální migraci a pašování lidí podporují, citově vydírají, dost možná z ní i profitují a za mě mají na rukou krev Evropanů. Chtějí Evropu zničit.

Věřím, že se jim to nikdy i přes tu všechnu údajnou humanitu nepodaří.

Zdroje: Reflex::Češi začali být hrdí na svou nenávist, děti by nechali umřít, neziskovky jsou teď jejich nepřátelé....Šéf lékařů bez hranic: Zachraňovat migranty musíme. Je to naše poslání.....Novinky: Migranti z Afriky našli novou cestu za vysněným rájem. Je extrémně drahá.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

09.08.2019 19:37

Vzhledem k tomu,že Gruber je Němec,tak ať si zachraňuje,ale pro Německo a neohání se ČR.My jsme tam za sociku nacpali spoustu peněz a západní státy drancovaly jejich přírodní bohatství.O to se dělit nechtěly,ale dělit se o neblahé následky jejich zlodějen chtějí.Tak ať se o migranty podělí západní státy,které z nich těžily.My jsme jim stavěli ekonomickou základnu za své(zmizelo tam víc peněz,než v SSSR) a oni nic z toho nevyužili.Jsou líní a prolhaní.Jenom natahují ruce pro peníze.


 

09.08.2019 11:21

Sytý hladovému opravdu nevěří, když ten "hladový" má 650,000.-Kč (v přepočtu) na migraci do dalekých dálav. A tak cestovka řízená mafií, obchodníky s lidmi, nestoudně vydělává. A to za nějaké ty vraždičky, desetitisíce útoků nožem, tisíce znásilnění, najíždění autem do nic netušících lidí, přece stojí. Mutti Merkel řekla, že to zvládne, tak proč by se netočil dál lukrativní byznys a nenabíral na obrátkách. Nějaké ty no go zóny nás nemusí zajímat. Vše je v rukou lidumilů, kteří jdou po prachách svých svěřenců. A když se převrhne vratký člun? ...No chybička se vloudila. Však ztráty hned vyrovná další lidská biomasa...pardón, ubozí utečenci, které hned zkasírujeme. Co bychom pro ně neudělali! Vždyť ti nešťastníci udělali z nás, lidumilných pašeráků, miliardáře. Stačí udělat pár cituplných fotek, lidi spustí slzu a budou pomáhat těm, co jsme pumpli o statisíce. My si zatím koupíme prostornější ostrov a opatříme si jachty za desítky milionů dolarů. Tak, volové, a starejte se! Však ona ta vaše civilizace není až tak kór moc! Těch válek co jste vedli! Dokonce i proti těm, co nám cálují velký prachy za to, abychom je dostali k vám, do vašich měst. A to si zapište za uši! My jsme ti praví lidumilové! O tom nepochybujte! Peníze migrantů do našich kapes, vaše peníze do jejich kapes! ...Tak, to by bylo. Je to tak jednou provždy určeno, a o tom se nediskutuje! Tak se holoto starejte a my si zatím budeme užívat života na palubě luxusních jacht. Vám nezbyde, než platit účty za naše klienty. To, že jste ohroženi dnes a denně na životě, nás nezajímá. Vy máte své starosti, my máme také své starosti, ale i radosti. Tak se blbci snažte a hezky se starejte o ty, které jsme ožebračili ještě než nalezli do vratkých člunů a nafukovadel.....Mějte se hezky. ...PS: Napsal Jiří Přibyl.


 
Nejen virologům, také všem lidem planety.

Nejen virologům, také všem lidem planety.

V současnosti je v hlavách lidí na celém světě totéž – pandemie COVID 19. Lidé nežijí, ale bojí se. Bojí se, že se nakazí novým virovým přistěhovalcem a zemřou. Jaké velké poznatky 21. století jste, pánové virologové připravili, abyste ochránili lidi před tím neštěstím? Jsou tři: mýt si ruce mýdlem, nosit masku a izolovat se od ostatních. Zajisté, vaše zásluhy pro lidi je těžké příliš vysoko hodnotit. Říká se také, že jste naučili lékaře určovat přítomnost viru v nosohltanu člověka.

Nejchudší země Evropy zaplatí za plány Merkelové a Macrona!

Nejchudší země Evropy zaplatí za plány Merkelové a Macrona!

Francouzsko-německý plán na obnovu evropské ekonomiky zahrnuje vytvoření fondu, který bude financován nejchudšími zeměmi EU, píše The Daily Express s odkazem na novou studii.Francouzsko-německý plán na obnovu evropské ekonomiky zahrnuje vytvoření fondu, který bude financován nejchudšími zeměmi EU, píše The Daily Express s odkazem na novou studii.

Sedm rozsudků nestačí

Sedm rozsudků nestačí

V pondělí 25. května 2020 u Obvodního soudu pro Prahu 1 v senátu předsedy Luboše Svrčka dospělo k závěru řízení, o němž jsem opakovaně psal jako o ping-pongu. Předcházelo mu postupné projednání obžaloby třemi senáty téhož soudu s šesti zprošťujícími rozsudky. Proto jsem psal o ping-pongu: soud vynesl zprošťující rozsudek, státní zástupce se odvolal a Městský soud v Praze senátem Jaroslavy Liškové vrátil věc na 1. stupeň. To se opakovalo šestkrát.

Poslední domácí zprávy

Sedm rozsudků nestačí

Sedm rozsudků nestačí

V pondělí 25. května 2020 u Obvodního soudu pro Prahu 1 v senátu předsedy Luboše Svrčka dospělo k závěru řízení, o němž jsem opakovaně psal...

QUO VADIS, ODS?

QUO VADIS, ODS?

Institut Aleny Vitáskové z. s. (IAV) podal podnět na pozastavení, případně rozpuštění činnosti Občanské demokratické strany...