• Čtvrtek, 21. listopad 2019
  • Svátek má Rukojmí Albert

Páteční pasení ovcí na ČT aneb námi placení manipulátoři se nám denně smějí.
Počet návštěv: 1257

Páteční pasení ovcí na ČT aneb námi placení manipulátoři se nám denně smějí.

Patrik Juda Článek od Patrik Juda

Sledoval jsem včera veřejnoprávní ČT. Liberální demagogie od rána do noci. Gréta imponuje, je svatá a zaslouží obdiv. Německo prý migrační krizi ustálo a nárůst preferencí AfD je nárůstem frustrace. O obřím nárůstu vražd ani slovo  

Tak jsem včera sledoval tu prý vyváženou a prý objektivní Českou televizi, kterou si všichni platíme, a která nás chce všechny od podzimu učit, jak rozeznat falešné zprávy od těch pravdivých. Ale ptám se, jak je rozeznají oni v České televizi, když znají pouze jednu jedinou pravdu a mají pouze jeden jediný, a to ten liberální a multikulturní pohled na Svět?

Ihned ráno ve Studiu 6 na ČT24 jsem se od té nové světové ikony ekoteroristů a soudruhů liberalismu, záškolačky svaté Gréty dozvěděl, že by se prý všichni rádi vrátili zpět do škol a dál žili své běžné životy, ale v tak vážné situaci prý všichni cítíme, že musíme něco dělat. ČT to tedy ucítila a dále upozornila na summit podpory klimatu v Laussane. Na tomto summitu včera sice mladá dívenka Gréta nechala vykázat všechny novináře, kteří nepíší o klimatu tak, jak si ona přeje, že prý tvoří špatnou kongresovou náladu, ale Česká televize si naopak tedy pozvala do vysílání ředitele Ústavu pro globální změny Akademie Věd, pana Michala Marka. Neboli tu asi dobrou náladu plnou světlých a štastných zítřků.

"Gréta je hlas lidu." "Víte, v tomhle mě to všechno právě jaksi fascinuje, protože šestnáctiletá dívenka se prostě odhodlá a začne mluvit tak veřejně a její hlas je silnější a silnější." "To je něco neuvěřitelného a je vidět, že skutečně ten hlas lidu za některých okolností má význam!" "Tudíž, mě to imponuje." "Já stále o tom prostě přemýšlím." "Já říkám šestnáctiletá dívenka a co se jí prostě za ten půlrok, tři čtvtě roku povedlo, to je neuvěřitelné!" "A zaslouží si to opravdu můj obdiv." "Je potřeba se s touto iniciativou naučit komunikovat!"

Hlas lidu, nebo hlas až zvrhlé ideologie, která nám chce sebrat vše? Ono je to skutečně neuvěřitelné pane Marku, že v Německu už fanatická zelená politička chce zakázat i ty pejsky, protože prý zvyšují to CO2, jedí a dávají jen tu radost, lásku a věrnost. Nejraději by zakázali krávy, maso, auta, létání, aby jsme neměli děti, ale na minulý summit na Sicílii tyto ekologické celebrity přiletěliy ve 114 soukromých triskáčích! Celé toto třídenní setkání hodných ekologů, moralistů a vykladačů toho jediného správného způsobu života vyšlo na údajně 460 milionů korun! A co vyřešili? Nejezte maso a nemějte děti. Bravo.

Několikrát se Gréta během dne na ČT zopakovala, ale ve večerní devadesátce jsem se dozvěděl, že střelec a masový vrah z El Pasa se přiznal a cílem jeho střelby byli Mexičané a je vyšetřován pro možný zločin z nenávisti. Ano, i podle prezidenta Trumpa je to čin nenávisti, ale nejsou to zbraně, kdo stiskl spoušť. Je správné, že zveřejnili informace o tomto odporném činu odporného jedince, ale o střelbě v Daytonu, kde střílel údajně levicový fanatik a zavraždil devět lidí nic. Tam se prý neví proč a tečka.

Dle twetů vraha z Daytonu se vymezoval proti Trumpovi, podporoval demokraty, chtěl socialismus, ale nechtěl čekat dle jeho slov, až to ti idioti konečně pochopí! Na zeď školních záchodů napsal lidi, které chce povraždit, škola musela být uzavřena a on byl podruhé podmínečně vyloučen, když poprvé to bylo proto, že si do školy přinesl seznam spolužaček, které znásilní! Ale, na ČT ticho, pouze ten extrémně pravicový a ubohý fanatik z El Pasa, kterého přišel okomentovat pan bývalý zpravodaj Hospodářských novin a redaktor serveru Aktuálně, Daniel Anýž. Takže ta podstata reportáže, že za všechno to zlo může vlastně Trump byla dokonána.

Ale zdaleka to nebylo vše, paseme ty ovce dál, protože následovali Události, komentáře a paní Písařovicová na úvod trochu vystrašeně oznamuje, že na východě Německa posiluje krajní pravice a v Itálii se prý dokonce krajní pravice cítí tak pevně v kramflecích, že volá po nových volbách. No Bože, tak oni si ti východní Němci a Italové uchovali zdravý rozum, ale to v pořadu samozřejmě nezaznělo. Tam zazněl hlas ředitele odboru států střední Evropy z ministerstva zahraničí, pana Tomáše Kafky....

"V Německu vznikla taková představa, že existuje jakýsi demokratický konsenzus, který řídí celou zemi." "Docela zvládnul tu krizi před deseti lety." "Nakonec i ustál celou tu migrační krizi!" "Byť tehdy při té migrační krizi se radikalizovala část opozice, neboli AfD." Bylo pozdě a nechtělo se mi tomu věřit, že Němci prý ustáli migrační krizi, ale čemu věřím s radostí je to, že východ Německa se probudil z té multikulturní pohádky od paní Merkel a Itálie má také svého vlastence již takřka premiérem. To je ale pro ČT panika.

Pan Anýž si posteskl, že paní Merkelová nejpozději do dvou let odejde a ty staré dobré časy německého konsenzu projdou nějakou tou změnou. Včera bylo pozdě, říkám si, ale paní Písařovicová se nervózně ptá..."Dělají něco špatně zavedené strany?" "Co by nástup AfD znamenal?" "Je to vůbec myslitelné?" Kéž by, ale host pořadu to vidí takto..."Neumím si představit, že by AfD v tuto chvíli někdo pustil do kurníku." "Tím by si vlastně znova východní Němci ublížili." Hahaha.

Koho si Němci pustili do kurníku, tak o tom snad dnes raději ani slovo, ale v Událostech ještě přirovnali pana Salviniho tak trochu k Benitovi Mussolinimu, ale to je prý jen takový divný italský folklór! Protože už Italové nechtějí nelegálně dovážené migranty, tak jsou divní. Tak dobrou noc pasáčci pravdoovcí z ČT.

Na závěr napíši, co mě pobavilo a možná jsem i trochu škodolibý. Dle Guardianu sužují Německo pářící se ježci! Lidé prý volají tísňovou linku! Po všem tom obohacení, po všech těch vraždách a znásilněných ženách, poté, co zcela ztrátili národní identitu i vlastní zemi volají Němci na tísňovou linku kvůli pářícím se ježkům? A píše o té hrůze už i Guardian?

Moc bych Němcům a celému Německu přál, aby měli problémy pouze s těmi smyslnými ježky, co se páří, ale realita je taková, že Německu od jeho zániku již nikdo nepomůže, ale to na ČT nikdy neuslyšíte. Že se v Německu od roku 2014 k roku 2018 ztrojnásobil počet vražd a počet sexuálních útoků je sedminásobný na ČT také neuvidíte. Bohužel.

Sláva Ježkům.

Zdroje: ČT 24...Od úsvitu do soumraku....PL: Omračující proměna Německa od migrační krize. Nárůst četnosti vražd o stovky procent....Echo: Nejasné motivy střelby v Daytonu

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

10.08.2019 19:19

Greta není hlas lidu,ale hlas debilní ekofašistky.Pokud někdo nechává něco takového vydávat za svůj hlas,je to jeho problém.Je totiž stejně zpitomnělý režimem jako ona.Zeptejte se jí na něco z jiného oboru,než který hlásá dostanete jako odpověď nesouvislé blekotání.Ale na její podpoře se dá v současnosti vydělat spousta peněz!Proto je glorifikována,ač je jinak totální debil.


 
Před sedmasedmdesáti roky vrcholila bitva 2.sv. války v pevnosti a přístavu TOBRUK, městu v severovýchodní části Libye poblíž hranic s Egyptem, obklíčeném Rommelovými Africa Korps. Říjen a listopad 1942 byly rozhodující

Před sedmasedmdesáti roky vrcholila bitva 2.sv. války v pevnosti a přístavu TOBRUK, městu v severovýchodní části Libye poblíž hranic s Egyptem, obklíčeném Rommelovými Africa Korps. Říjen a listopad 1942 byly rozhodující

Více o tom věděl Pravoslav Petrák, jeho strýc Pravoslav Řídký byl přímým účastníkem bojů.  Následující úryvky jsou z jeho deníku. Narodil se 9. května 1907 v Moravské Ostravě jako syn Jakuba Řídkého a jeho manželky Františky Řídké - Kubicové. Jeho otec byl nadporučík ruských legií, vyučený mistr kovotepec.  Pravoslav v letech 1918-1925 studoval na ostravské české reálce a 23. 6.1925 maturoval s vyznamenáním.

Uplynulo třicet roků od chvíle, kdy se německý národ sjednotil a první východní Němci už měsíc předtím ve svých trabantech projížděli z Maďarska do Rakouska a zpátky do SRN.

Uplynulo třicet roků od chvíle, kdy se německý národ sjednotil a první východní Němci už měsíc předtím ve svých trabantech projížděli z Maďarska do Rakouska a zpátky do SRN.

„Přišli jsme k vám, abychom vám sdělili, že dnes budete moci vycestovat.“ Těmito slovy ohlásil tehdejší spolkový ministr zahraničí Hans-Dietrich Genscher 30. září 1989 z balkonu Lobkovického paláce, že bude více než 4 000 uprchlíkům z NDR umožněno vycestovat za svobodou do SRN; v listopadu pak byla zbořena Berlínská zeď.

Jan Tříska (✝80), který by 4. listopadu oslavil 83. narozeniny, patřil k nejlepším hercům generace 60. let. Hrál Romea i roli v seriálu Třicet případů majora Zemana, mj. v díle „Strach“ o bratrech Mašínových

Jan Tříska (✝80), který by 4. listopadu oslavil 83. narozeniny, patřil k nejlepším hercům generace 60. let. Hrál Romea i roli v seriálu Třicet případů majora Zemana, mj. v díle „Strach“ o bratrech Mašínových

Tříska se chtěl původně stát tanečníkem. To mu naštěstí rozmluvil legendární herecký bard Karel Höger (†67), který ho náhodou slyšel recitovat. V letech 1955 – 1959 proto vystudoval herectví na pražské DAMU, a poté se stal historicky nejmladším členem činohry Národního divadla, podobně jako kdysi Ladislav Pešek (†79).

V USA mají děsivý rekord; letos bylo ve Spojených státech spácháno 369 masových střeleb (incidentů, při kterých zemřou čtyři nebo více lidí, u 160 lidí odsouzených od roku 1973 k trestu smrti se později prokázal justiční omyl

V USA mají děsivý rekord; letos bylo ve Spojených státech spácháno 369 masových střeleb (incidentů, při kterých zemřou čtyři nebo více lidí, navíc u 160 lidí odsouzených od roku 1973 k trestu smrti se později prokázal justiční omyl

Faktem je, že loni se 251 hromadných masakrů v USA událo za 216 dnů. Násilí je vyvoláváno každý den svou nenávistnou agendou a rasismem. Umírá více lidí, protože se naopak nebojuje proti bělošským super nacistickým teroristům. To jsou ti, kdo nenávidí Ameriku...

Poslední domácí zprávy

Ukradená spravedlnost

Ukradená spravedlnost

Při oslavách 30. výročí Sametu jakoby nebylo vhodné zmínit negativa dosavadního vývoje. Například téměř milion lidí postižených exekucemi....

 DYCKY MOST?

DYCKY MOST?

Ještě nedávno se lidé bavili u laskavého seriálu České televize s propagandistickými prvky… 
Realita je ale mnohem méně idylická. V...