• Sobota, 25. leden 2020
  • Svátek má Rukojmí Miloš

Praha se podle piráta Hřiba osvobodila sama
Počet návštěv: 794

Praha se podle piráta Hřiba osvobodila sama

- Lubomír Man - Článek od - Lubomír Man -

Právě se od ing. Jana Žižky dovídám o další sprostotě pirátů, tentokrát pirátského primátora (sic) Prahy Hřiba, a jak vidno muže, jako jsou ostatně piráti všichni, nadmíru vzdělaného a ve věcech historie a vojenství mimořádně informovaného. 

Takže veškerými vědomostmi o daném problému vyzbrojen, odmítl tento pirát umístit na pražské radnici znovu pamětní desku vzdávající hold našim osvoboditelům, protože Praha prý se osvobodila sama.
Má tedy primátor Hřib za to, že povstání Pražanů 5. května 1945 by bylo i na jediný krátký okamžik myslitelné, kdyby sovětská armáda onoho dne neměla za sebou předlouhou cestu od Leningradu, Stalingradu a Kavkazu do centra Evropy, kterou zaplatilo životy 12 milionů jejích vojáků? Že by na pražské povstání kdokoli zdravý pomyslel, kdyby onoho 5. května nebyl Hitler už pět dní mrtvý, kdyby Berlín nespočíval už tři dny v sovětském držení a kdyby Rudá armáda na sever od Prahy nestála v podhůří Krušných hor a na východ od Prahy nepostupovala od osvobozeného už Brna Českomoravskou vysočinou směrem k hlavnímu městu,
Nu a jestliže bez toho všeho bylo povstání Pražanů nemyslitelné, jak může mozkem obdařený člověk a navíc též úředně nejvyšší Pražan prohlásit, že Praha se osvobodila sama? A když už je tak prakticky zaměřený, že o těchto historických věcech nic neví, kde pobral tu drzost, že se k nim vyslovuje? A to za celou Prahu a snad i za celou republiku, která dnes jen zírá, k jakým koncům a k jakým duchovním velikánům jsme to od sametu dodneška až dotáhli.
Možná by nás pan primátor dokázal poučit, jak si správně ubalit džointa, ale historie a povšechný rozhled po světě a dějinách mu rozhodně nejdou. Takže by k nim měl pokorně mlčet.
Protože jedině když budou všichni mlčet, mají tihle běsi už nejen moří, ale i pevnin a států, šanci zůstat učenci.
Lubomír Man
 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

17.08.2019 19:30

Čím větší blbec,tím vyšší funkci v tomto státě zastává.Hřib je poněkud mdlého rozumu a plně to dává najevo.Jiří Šedivý má pravdu,že úroveň "pražských" primátorů má klesající tendenci.Nelze se tomu divit,když se na tuto funkci dostanou cizinci(Krnáčová) či občané cizích měst(olomoucký purkmistr) a nemají k městu žádný vztah.Svoje k pražskému povstání jsem už napsal a debatovat s blbcem Hřibem nebudu,dostal bych se na jeho úroveň.Jen by mi měl osvětlit,kdo na Klárově(pokud ví,kde to je) zlikvidoval první sovětský tank v Praze ráno 9.5.1945,když se Praha osvobodila sama.


 
Jiří Šedivý

Jiří Šedivý

17.08.2019 16:32

Nemáte taky takový neodbytný pocit, že od dob kolibříka ta úroveň pražských purkmistrů má silně sestupnou tendenci?


 

17.08.2019 13:11

Ten, kdo pozmění dějiny, historickou paměť, chystá se na válku. Aby byla válka realizována, musí být o lži přesvědčeny masy. Ty lze zfanatizovat řečnickými výpady a řevem od řečnického pultu a zavlést je do hry jednotně, masově pořádanými akcemi, kde zmanipulovaní lidé na vlastní oči vidí, kolik jich je. To jim dává sílu. Nenávist zaměřená na Židy, na ty, kdo by jim chtěli pomoci (hrozil trest smrti), se přelila do jednoho, davového "sdílení společných hodnot". Díky takové manipulaci se zločincům v čele státu daří zfanatizovat davy do fáze akutní přípravy války těsně před jejím vypuknutím. A pak stroj zkázy spustí... Dnes sledujeme stejný postup, který nás má psychologicky zlomit, a tím se máme stát poslušnými vykonavateli cizí vůle. Máme rozsévat a šířit naprosto stejnou nenávist vůči Rusům, jako nacistická propaganda vůči Židům. Jenom tak budeme připraveni k válce proti RF. (Všechno zlo světa pochází z Kremlu). Dříve od světového židovstva. Je to naprosto tatáž zhoubná ideologie, spíše propaganda, která má za cíl vymazat (Židy, dnes Rusy ze světa). Chci věřit tomu, že jako národ této zhoubné ideologii nepodlehneme. Že nás nikdo nezfanatizuje jako Němce. Dnešní doba je zkouška ohněm. Musíme vzdorovat vůli neoconů, kteří nás zavlekli do tenat nenávisti proti nám samotným, totiž slovanským kmenům a národům. Rusko, ani tehdejší SSSR nás nikdy v dějinách vojensky nenapadly. Po druhé světové válce bylo tolik ruských vojáků pozabíjeno, že SSSR neměl lidské zdroje k obsazení tehdejšího Československa. A tak jsme si prožili padesátá léta se svými zločinci, kteří zde páchali zločiny proti lidskosti. Ti pracovali zcela samostatně. Na velvyslanectví SSSR byl v padesátých letech původem Ukrajinec Červoněnko, který nemohl ovlivnit řádění tehdejší "nezávislé", české justice. Všechny naše přehmaty kolaborantů a zrádců jsme svedli na tehdejší SSSR. Opět zdůrazňuji! Sovětská armáda u nás nebyla, protože miliony jejích příslušníků padlo při osvobozování SSSR a na frontě ženoucí německé vrahy zpět na jejich území. Sci-fi našich prašivých lhářů a manipulátorů s naší historií spočívá v tom, že Stalin pronikl do našeho soudnictví, aniž zde byla jediná noha sovětských "uchvatitelů". A tak jsme řádění našich hajzlů a sviní, vrahů v taláru v našem soudnictví, svedli na Stalina. Jak jednoduché! Za nepříčetnost našich kreténů může ten, kdo tu nebyl a naprosto nemohl vládnout. - Stalin. A tak jsme se jako naprostí ubožáci vydali cestou nenávisti vůči tomu, (těm), kdo u nás nebyli a tudíž nás k vraždám politických odpůrců neinspirovali. Pokud by zde byli ruští prokurátoři, tak prosím, nedivil bych se. Likvidace Čechů Čechy byla svedena na SSSR! Jsme podlý a zlý národ. ....Mějte se hezky. .....PS: Napsal Jiří Přibyl.


 
Zahájení 2. sv. války - Landsmašaft – Polsko. Šéf rakouského Landsmanšaftu Zeihsel poznamenal: “Kdyby Beneš splnil Konradem Henleinem dlouho požadovanou autonomii v rámci Československa, neměl by Hitler žádný důvod k zásahu.”, neměl by Hitler žádný důvod k zásahu.”Zahájení 2. sv. války - Landsmašaft - Polsko

Zahájení 2. sv. války - Sudety – Benešovy dekrety. Šéf rakouského Landsmanšaftu Zeihsel poznamenal: “Kdyby Beneš splnil Konradem Henleinem dlouho požadovanou autonomii v rámci Československa, neměl by Hitler žádný důvod k zásahu.”

Když bylo v říjnu 1918 vyhlášeno Československo, němečtí předáci v pohraničí vyhlásili provincie Sudetenland. Třeba ta opavská vznikla 30. října téhož roku a měla i svoji zemskou vládu. Dle historika Ondřeje Koláře ze Slezského muzea v Opavě, kdysi hlavním městě zdejšího pouze jen několik, týdnů existující vlády Sudetenlandu.

 

Než zemřel Ariel Šaron – jestřáb jestřábů, král Izraele a buldozer Arik...

Než zemřel Ariel Šaron – jestřáb jestřábů, král Izraele a buldozer Arik...

Někdejší izraelský premiér Ariel Šaron, přezdívaný "Arik" a později také "král Izraele" se narodil jako Ariel Scheinermann 26. února 1928 v kibucu Kfar Malal v Palestině, kam jeho rodiče utekli před pogromy v Sovětském svazu. V roce 2006 zemřel. Třináct let byl v komatu, kdy po mozkové mrtvici lékaři prohlásili, že jeho mozek přestal reagovat a že žil jen zásluhou umělého dýchání. Přesto ho jeho synové odvezli do farmy v Negevské poušti...

Poslední domácí zprávy