• Pondělí, 16. září 2019
  • Svátek má Rukojmí Ludmila

Praha se podle piráta Hřiba osvobodila sama
Počet návštěv: 547

Praha se podle piráta Hřiba osvobodila sama

- Lubomír Man - Článek od - Lubomír Man -

Právě se od ing. Jana Žižky dovídám o další sprostotě pirátů, tentokrát pirátského primátora (sic) Prahy Hřiba, a jak vidno muže, jako jsou ostatně piráti všichni, nadmíru vzdělaného a ve věcech historie a vojenství mimořádně informovaného. 

Takže veškerými vědomostmi o daném problému vyzbrojen, odmítl tento pirát umístit na pražské radnici znovu pamětní desku vzdávající hold našim osvoboditelům, protože Praha prý se osvobodila sama.
Má tedy primátor Hřib za to, že povstání Pražanů 5. května 1945 by bylo i na jediný krátký okamžik myslitelné, kdyby sovětská armáda onoho dne neměla za sebou předlouhou cestu od Leningradu, Stalingradu a Kavkazu do centra Evropy, kterou zaplatilo životy 12 milionů jejích vojáků? Že by na pražské povstání kdokoli zdravý pomyslel, kdyby onoho 5. května nebyl Hitler už pět dní mrtvý, kdyby Berlín nespočíval už tři dny v sovětském držení a kdyby Rudá armáda na sever od Prahy nestála v podhůří Krušných hor a na východ od Prahy nepostupovala od osvobozeného už Brna Českomoravskou vysočinou směrem k hlavnímu městu,
Nu a jestliže bez toho všeho bylo povstání Pražanů nemyslitelné, jak může mozkem obdařený člověk a navíc též úředně nejvyšší Pražan prohlásit, že Praha se osvobodila sama? A když už je tak prakticky zaměřený, že o těchto historických věcech nic neví, kde pobral tu drzost, že se k nim vyslovuje? A to za celou Prahu a snad i za celou republiku, která dnes jen zírá, k jakým koncům a k jakým duchovním velikánům jsme to od sametu dodneška až dotáhli.
Možná by nás pan primátor dokázal poučit, jak si správně ubalit džointa, ale historie a povšechný rozhled po světě a dějinách mu rozhodně nejdou. Takže by k nim měl pokorně mlčet.
Protože jedině když budou všichni mlčet, mají tihle běsi už nejen moří, ale i pevnin a států, šanci zůstat učenci.
Lubomír Man
 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

17.08.2019 19:30

Čím větší blbec,tím vyšší funkci v tomto státě zastává.Hřib je poněkud mdlého rozumu a plně to dává najevo.Jiří Šedivý má pravdu,že úroveň "pražských" primátorů má klesající tendenci.Nelze se tomu divit,když se na tuto funkci dostanou cizinci(Krnáčová) či občané cizích měst(olomoucký purkmistr) a nemají k městu žádný vztah.Svoje k pražskému povstání jsem už napsal a debatovat s blbcem Hřibem nebudu,dostal bych se na jeho úroveň.Jen by mi měl osvětlit,kdo na Klárově(pokud ví,kde to je) zlikvidoval první sovětský tank v Praze ráno 9.5.1945,když se Praha osvobodila sama.


 
Jiří Šedivý

Jiří Šedivý

17.08.2019 16:32

Nemáte taky takový neodbytný pocit, že od dob kolibříka ta úroveň pražských purkmistrů má silně sestupnou tendenci?


 

17.08.2019 13:11

Ten, kdo pozmění dějiny, historickou paměť, chystá se na válku. Aby byla válka realizována, musí být o lži přesvědčeny masy. Ty lze zfanatizovat řečnickými výpady a řevem od řečnického pultu a zavlést je do hry jednotně, masově pořádanými akcemi, kde zmanipulovaní lidé na vlastní oči vidí, kolik jich je. To jim dává sílu. Nenávist zaměřená na Židy, na ty, kdo by jim chtěli pomoci (hrozil trest smrti), se přelila do jednoho, davového "sdílení společných hodnot". Díky takové manipulaci se zločincům v čele státu daří zfanatizovat davy do fáze akutní přípravy války těsně před jejím vypuknutím. A pak stroj zkázy spustí... Dnes sledujeme stejný postup, který nás má psychologicky zlomit, a tím se máme stát poslušnými vykonavateli cizí vůle. Máme rozsévat a šířit naprosto stejnou nenávist vůči Rusům, jako nacistická propaganda vůči Židům. Jenom tak budeme připraveni k válce proti RF. (Všechno zlo světa pochází z Kremlu). Dříve od světového židovstva. Je to naprosto tatáž zhoubná ideologie, spíše propaganda, která má za cíl vymazat (Židy, dnes Rusy ze světa). Chci věřit tomu, že jako národ této zhoubné ideologii nepodlehneme. Že nás nikdo nezfanatizuje jako Němce. Dnešní doba je zkouška ohněm. Musíme vzdorovat vůli neoconů, kteří nás zavlekli do tenat nenávisti proti nám samotným, totiž slovanským kmenům a národům. Rusko, ani tehdejší SSSR nás nikdy v dějinách vojensky nenapadly. Po druhé světové válce bylo tolik ruských vojáků pozabíjeno, že SSSR neměl lidské zdroje k obsazení tehdejšího Československa. A tak jsme si prožili padesátá léta se svými zločinci, kteří zde páchali zločiny proti lidskosti. Ti pracovali zcela samostatně. Na velvyslanectví SSSR byl v padesátých letech původem Ukrajinec Červoněnko, který nemohl ovlivnit řádění tehdejší "nezávislé", české justice. Všechny naše přehmaty kolaborantů a zrádců jsme svedli na tehdejší SSSR. Opět zdůrazňuji! Sovětská armáda u nás nebyla, protože miliony jejích příslušníků padlo při osvobozování SSSR a na frontě ženoucí německé vrahy zpět na jejich území. Sci-fi našich prašivých lhářů a manipulátorů s naší historií spočívá v tom, že Stalin pronikl do našeho soudnictví, aniž zde byla jediná noha sovětských "uchvatitelů". A tak jsme řádění našich hajzlů a sviní, vrahů v taláru v našem soudnictví, svedli na Stalina. Jak jednoduché! Za nepříčetnost našich kreténů může ten, kdo tu nebyl a naprosto nemohl vládnout. - Stalin. A tak jsme se jako naprostí ubožáci vydali cestou nenávisti vůči tomu, (těm), kdo u nás nebyli a tudíž nás k vraždám politických odpůrců neinspirovali. Pokud by zde byli ruští prokurátoři, tak prosím, nedivil bych se. Likvidace Čechů Čechy byla svedena na SSSR! Jsme podlý a zlý národ. ....Mějte se hezky. .....PS: Napsal Jiří Přibyl.


 
Jak to bylo s Čáslavskou nejen v roce 1968, ale i s jejími protisovětskými gesty, jak je v minulých dnech okázale prezentovala ČT, když pouze ukázala předávání medailí jí a sovětské gymnastce; Čáslavská odvrací svoji tvář od vlajky SSSR

Jak to bylo s Čáslavskou nejen v roce 1968, ale i s jejími protisovětskými gesty, jak je v minulých dnech okázale prezentovala ČT, když ukázala pouze předávání medailí jí a sovětské gymnastce; Čáslavská odvrací svoji tvář od vlajky SSSR

V České televizi před několika dny závěru srpna 2019 odezněla jen laciná propaganda roku 1968, když při předávání medailí jí a sovětské gymnastce Čáslavská okázale odvrací na protest svoji tvář od vlajky SSSR. Ani slovo o tom, jak přišel říjen 1968 a sedminásobná olympijská vítězka - gymnastka Věra Čáslavská a stříbrný olympijský medailista - běžec Josef Odložil si před více než půl stoletím řekli 26. října 1968 své “ano“ během letních olympijských hrách v Mexico City.

Zloděj USA křičí, chyťte zloděje, největší teroristicky stát na světě Saúdská Arábie, věrný partner USA, vede za ni dlouhodobě válku s Jemenem; teď hoří saúdsko-arabské rafinerie ropy. Jak se do lesa volá...

Zloděj USA křičí, chyťte zloděje, největší teroristicky stát na světě Saúdská Arábie, věrný partner USA, vede za ni dlouhodobě válku s Jemenem; teď hoří saúdsko-arabské rafinerie ropy. Jak se do lesa volá...

Známe české přísloví: Jak se do lesa volá, tak se z něho ozývá. Proto ceny ropy jsou v reakci na sobotní ze 14. září 2019 útoky na ropná zařízení v Saúdské Arábii nejvyšší za poslední čtyři měsíce. Severomořská ropa Brent vystoupala o 19 procent na 71,95 dolarů za barel a americká lehká ropa West Texas Intermediate (WTI) vykazovala nárůst o 15 procent na 63,34 dolarů za barel.

Proč  nebyl hlavně opozicí dodržen v Babišově kauze Čapí hnízdo princip presumpce neviny, dle níž je trestně stíhaný vinný, až když se prokáže pravomocně jeho vina; do té doby je nevinný, kdy Fialové, Kalousci a Pospíšilové omluví...?

Proč nebyl hlavně opozicí dodržen v Babišově kauze Čapí hnízdo princip presumpce neviny, dle níž je trestně stíhaný vinný, až když se prokáže pravomocně jeho vina, do té doby je neviný; kdy Fialové, Kalousci a Pospíšilové omluví...?

Pravda se ukázala, obrovská satisfakce a od začátku víra v nevinu premiéra Andreje Babiše (ANO). Tak zastavení trestního stíhání v kauze Čapí hnízdo komentují jeho straničtí kolegové ze Strakovy akademie i Poslanecké sněmovny. Opozice jen bezmocně zuří a spřádá další spiknutí; za vším je podlá zrada, když v roce 2015 oznámil anonym, že prý Babiš podvádí..

Prezident Zeman míní s českými ústavními činiteli projednat, zda by bylo možné, aby Česká republika odvolala uznání Kosova samostatným státem. Podle něj totiž v čele této země stojí váleční zločinci.

Prezident Zeman míní s českými ústavními činiteli projednat, zda by bylo možné, aby Česká republika odvolala uznání Kosova samostatným státem. Podle něj totiž v čele této země stojí váleční zločinci.

Prezident Miloš Zeman chce s českými ústavními činiteli projednat, zda by bylo možné, aby Česká republika odvolala uznání Kosova samostatným státem. Podle něj totiž v čele této země stojí váleční zločinci. Kosovo pak zrušilo svou účast na summitu V4 v Praze, zdůvodnilo to vnitropolitickou situací.

Poslední domácí zprávy

POMNÍČKY A POMNÍKY

POMNÍČKY A POMNÍKY

Stavění pomníčků či pomníků provází lidstvo od nepaměti. Pomníčky zpravidla připomínají naše blízké a ty které jsme měli rádi....

Výzva

Výzva

Vzhledem k tomu, že nejsem místně příslušný, přesněji řečeno, nemám trvalé bydliště  v Praze 6 a nemohu podat oznámení o podezření ze...

STAROSTŮV RECEPT

STAROSTŮV RECEPT

Starosta městské části Prahy 6 Ondřej Kolář byl pro mě až do nedávné doby zcela neznámým člověkem, kterého si občané této městské...

Žaluji!

Žaluji!

V Česku se chystá zločin. Ohavnější, než jakýkoli jiný námi Čechy v historinašii spáchaný