• Středa, 12. srpen 2020
  • Svátek má Rukojmí Klára

Pane premiére, „Dneska by to šlo….“
Počet návštěv: 1570

Pane premiére, „Dneska by to šlo….“

Alena  Vitásková Článek od Alena Vitásková

· pro občany unavující hra kolem ministra kultury, kterou ČSSD rozehrála · vyhodit toho, kdo poukázal na podivné praktiky s veřejnými financemi · středoškolák ministrem, jako v padesátých letech, stačila jen stranická průkazka · praxe a vzdělání pro výkon funkce ministra není to, že má rád „Budulínka“ · občany více zajímá cena energií, energetická chudoba, než politická koryta zasloužilých straníků

Více než 93% nevoličů ČSSD si konečně oddechlo a přivítalo rozhodné slovo premiéra Babiše, že Šmardu do funkce ministra kultury nechce. Mnozí občané si při této příležitosti znovu vzpomněli na rozkradenou „privatizaci“ u které mnozí vysoce postavení členové ČSSD hráli důležitou roli, rozkradené byty, nejen například OKD. Všichni ti, kteří vzpomínají na řádění této „party“ dále v podpoře obnovitelných zdrojů – fotovoltaický tunel, určitě dali tuto neděli na modlení ve víře, že konečně z vlády odejdou.

Mnozí z nás si vzpomněli na film Kameňák a známý dialog („jednoho krásného dne se sbalíš a půjdeš….“) a zaplesali. Tak Dneska by to šlo… ČSSD skutečně se svými ubohými necelými 7% v parlamentních volbách nemá co ve vládě dělat.

Musíme jen věřit, že skutečně pan Hamáček dodrží slovo a z vlády snad, konečně, urychleně odejdou. Doufejme, že se premiér Babiš nevyleká, až mu někdo bude hrozit dalším obviněním, či obžalobou. Doufejme, že Babiš řekne s konečnou platností:

„Tak soudružky a soudruzi, dneska by to šlo, jděte z vlády….“

Ing. Alena Vitásková – předsedkyně IAV

Institut Aleny Vitáskové

Alena Vitásková
Nositelka státního vyznamenání prezidenta republiky za zásluhy o stát

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

18.08.2019 19:13

Nelze se zaměřovat pouze na energie,když si politické partaje dělají,co chtějí a bez ohledu na různé povolební dohody,které v podstatě likvidují výsledky voleb a volič je partajníkům pro srandu.


 
Stephen Lendman: Masové rabování v Chicagu. Mé město v obležení

Stephen Lendman: Masové rabování v Chicagu. Mé město v obležení

Včera, to je v pondělí ráno, jsem se probudil do hrozivé skutečnosti. Mail, zaslaný všem obyvatelům zdejšího obvodu mi sděloval, že během předcházející noci z neděle na pondělí, došlo na nejvýznamnější chicagské třídě, nazvané Velkolepá míle (Magnificent Mile), a patřící do našeho obvodu, k masovému rabování maloobchodních prodejen. 

Pompeo, tys nám tady ale chyběl…

Pompeo, tys nám tady ale chyběl…

Přiletět do země jako představitel zatímní supervelmoci, která se hroutí před očima, tři měsíce předtím, kdy jeho nejvyšší šéf prezident USA má nakročeno k odchodu z Bílého domu, je v podstatě komické. A ještě je komičtější, že přijíždí s tím, aby podpořil fanatické protičínské sunity v podobě Vystrčilů, Fischerů apod. svým vystoupením v Čechy hluboce nenáviděným Senátu.

Poslední domácí zprávy