• Pondělí, 17. květen 2021
  • Svátek má Rukojmí Aneta

Arabské Emiráty muslimské imigranty nepřijímají a nechápou, proč má Evropa pro zločince a vrahy otevřenou náruč!
Počet návštěv: 10183

Arabské Emiráty muslimské imigranty nepřijímají a nechápou, proč má Evropa pro zločince a vrahy otevřenou náruč!

- Nela Lisková - Článek od - Nela Lisková -

Na mých cestách Evropa-Asie, jsem pár týdnů pobyla v Arabských Emirátech. Co mě velmi zaujalo, je přístup tohoto státu k muslimským imigrantům. Samotné Arabské Emiráty jsou složeny ze sedmi emirátů, které jsem postupně navštívila, abych si vytvořila vlastní názor, přímo na základě mých vlastních osobních zkušeností.   

Začala bych tím, že v celých Arabských Emirátech platí velmi tvrdá pravidla, zákony a systém trestního práva, který je nekompromisní. V případě, že spácháte např. jako cizinec trestný čin, následuje trest a dle závažnosti i následné vyhoštění ze země a nulová šance se kdykoli vrátit. Toto je hlavním důvodem proč jsou Arabské Emiráty jednou z nejbezpečnějších zemí na světě, kde je téměř nulová kriminalita. Jaký paradox v kontextu s tolerantní a veškerému zločinu otevřenou a nápomocnou Evropou. 

Takže z toho jasně vyplývá, že když se chce, všechno jde a záleží jen na politické vůli a toleranci evropanů, kolik teroristických útoků, vražd, znásilnění a dalších zločinů ze strany muslimských imigrantů ještě dopustí, než jim dojde, že je Evropa záměrně muslimskými imigranty ze Středního a Blízkého východu, které do Evropy plánovaně a systematicky tahá politická mafie, likvidována. 

Musím konstatovat, že jsem se v Arabských Emirátech oblékala tak, jak jsem zvyklá z Evropy. Samozřejmě provokovat na plážích titěrnými bikinami jsem si už s ohledem na respekt k zákonům výjimečně odpustila, ale jinak je zde tolerance vůči turistům velká a panuje zde pohodová atmosféra. V největším nákupním centru světa The Dubai Mall mě v prodejně se spodním prádlem obsluhovala muslimská prodavačka zahalena od hlavy až po paty a trpělivě se mi věnovala celé dvě hodiny, než jsem si vybrala.

Vyprávěla mi o svém životě v Dubaji, o své rodině a doporučila mi destinace, které bych neměla vynechat a nebránila se ani diskusi s politickými tématy, což mě zajímalo velmi. Byl mezi námi propastný kulturní rozdíl, který ovšem svým přístupem ke mě a naprosto totožným názorem na muslimské imigranty úplně vymazala. Vše je vždy a pouze o lidech, nikoli o pro lidstvo likvidačním globálním systému. Ovšem stále budu trvat na svém přesvědčení, vyplývajícího z mých osobních zkušeností, že muslimská kultura je naprosto neslučitelná s naši evropskou, a že si ji mají muslimové dodržovat a praktikovat pouze ve svých zemích. 

Veřejná podpora homosexuálů v Emirátech není žádná, i když jsem jich několik v prodejnách s parfémy a luxusní kosmetikou, jako zákaznice, zažila v profesích vizážistů a poradenství. Z mé strany naprostá spokojenost, protože mě osobně homosexuálové vůbec nevadí do momentu, než začnou fanaticky svou orientaci vnucovat, jakožto menšina většině způsobem nechutně okázalým a naprosto nevhodným. 

Na rozdíl od Evropy, Emiráty podporují a finančně motivují svou mladou generaci.

Podpora státu mladých muslimských snoubenců se pohybuje mezi 60 - 80 tisíci dirhamů, což je průměrně kolem půl  milionu korun. Stát se snaží nemalými finančními podporami novomanželů o to, aby do manželství vstupovali původní občané Emirátů primárně spolu, tedy aby se "nemíchali" s mimo muslimskými partnery. Pochopitelně si může každý partnera vybrat dle svého rozhodnutí, nicméně státu jde primárně o to, aby se páry nemíchaly a sezdávali se hlavně ti ''praví emiráťané''. Další velký paradox, když si uvědomíme, jak se snaží EU všemi možnými prostředky právě o míchání ras. A jakých ras a s jakou genetickou výbavou, víme všichni... . 

Opět propastný rozdíl mezi Evropou, kde vedou díky sytému EU prim gayové, pedofilové a úchylové všeho druhu, místo podpory heterosexuálních párů a tradičních modelů rodiny. 

Co se mi osobně na Emirátech líbí je absolutní otevřenost světu, ve smyslu ''chceš-li pracovat, máš možnost a je jedno z jaké části světa jsi''. Seznámila jsem se s lidmi napříč celým světem, kteří zde pracují, aby své výplaty následně posílali svým rodinám například do Pakistánu, Egypta, na Sri lanku atd. . Příjmy těchto lidí ovšem nejsou nijak závratné, bavíme-li se o běžných profesích, nikoli těch top manažerských. 

V průměru si například pokojská v hotelu vydělá cca 1000 dirhamů, což je zhruba 6000 korun. Toto zjištění mě upřímně šokovalo, ale když jsem si s těmito lidmi povídala o jejich životě, řekli mi, že jsou takto spokojeni, že mají bydlení a stravu zdarma a že jejich příjem v Emirátech mnohonásobně převyšuje průměrný výdělek v jejich zemi. To je přesně to, co na cestování miluju - vnímáte realitu přesně takovou, jaká je. Nikoli tu, která je nám mainstreamem denně vnucována.

Evropa je zakuklená v nějaké ''bublině'' pod silným vlivem všech sociálních sítí a medií, které vytvářejí každý den příběhy o tom, co by lidé měli nebo co naopak nesmí, a jaká je politika aktuálně dle nových evropských "korektních norem". 

Ale toto vše jsou jen lži, celý svět je jen jedna velká lež, pokud realitu nemáte možnost poznat sami za sebe v prostředí, které vás zajímá. 

Lidé jsou globálně stavěni proti sobě. Rasy, náboženství a politická přesvědčení jsou silnými nástroji globalistů, jak národy uměle a záměrně štvát proti sobě, aby vzniknul prostor pro chaos a "objektivní" důvody, jak si vynutit pod záminkou "lepší bezpečnosti" oficiální dohled nad našimi, již tak globalisty řízenými životy. Tento systém nelze obejít, pokud se miliardy lidí nechávají řídit pár stovkami psychopatů.

Nela Lisková

- Nela Lisková -
Žije v Ostravě, profese Obchodní ředitelka, krátce působila v ČSSD, v komunálních volbách v roce 2014 kandidovala na primátorku Ostravy a starostku Ostravy -Jihu, aktivně se účastní politického života.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

22.08.2019 21:47

V tomto případě vyznávám teorii pravého opaku. ...Naše přísloví praví: "Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá". Agrese proti muslimským zemím, kruté převraty s bestiálním zavražděním muslimských vůdců, vojenské zpustošení zemí, jako byla Libye ( původně nejbohatší africký stát s vyspělým školstvím a lékařskou péčí zdarma, (o zlatých rezervách ani nemluvě). Arabové si, na rozdíl od nás, vytvořili systém zemí, které byly díky nerostným zdrojům i celkovému rozvoji infrastruktury na světové špici. Ještě před třiceti lety měl Kuvajt desetinásobek příjmu SRN. Mnohé destinace, jako Dubaj a Arabské emiráty, se drží na světovém piedestálu prosperity dodnes. S neocony přišla změna. Ti tlačí na to, aby zisky z nerostného bohatství nezískali ti, kteří jím disponují, ale ti, co ho kořistí. Celá řada revolucí, krvavých převratů a vojenských intervencí s vymyšlenými scénáři vývoje jaderných zbraní či výroby obohaceného uranu v zemích, které bylo potřeba pro jejich nerostné bohatství napadnout a vojensky obsadit, donutit je nedobrovolně vydávat své bohatství, pokud možno zdarma, uchvatitelům. Vojenské intervence si vyžádaly statisíce obětí, zmařených lidských životů. Vždy se našla vhodná záminka k vojenskému zákroku. Důsledek těchto vojenských vpádů na sebe nikdy nenechá dlouho čekat. Z námi zničených zemí, kde mnohá města připomínají rozbombardovanou Varšavu za Hitlera, začaly prchat statisíce uprchlíků. Divíte se jim, když jejich domy (celá města) byly srovnány se zemí...? Dnes je právem máme za nebezpečné živly, co dorazily k nám, aby nám ve výsledku škodily. To, že jsme se v jejich zemích dopouštěli zvěrstev, pardonujeme. Je přece samozřejmé, že my si můžeme (díky moderní vojenské techice) dovolit bez doteku lidské ruky vyhladit statisíce místních obyvatel. Ale oni to nesmějí. My jsme přece ti, kdo jsou spravedliví. A dnes nás, co jsme jim "spravedlivě" zničili jejich země, tito přeživší ohrožují! Zatím mají na svědomí cirka jednu tisícinu obětí na území Evropy, co jsme jim způsobili našimi intervencemi my. Kdo by od nich neočekával, že nám za to budou svou prací vděčně vydělávat na důchody, že přiloží ruku k dílu...? ..."Podle sebe soudím tebe". ...Když si (empaticky) představím, jak makám na ty, kteří mi nálety zničili rodinu, pozabíjeli příbuzné, tak se mi do práce pro ty, kteří moji situaci zavinili, vůbec nechce. Ruku na srdce: Pracovali bychom s chutí na ty, kteří rozbořili naše města, naše domy, zničili naši kulturu a pozabíjeli část našich blízkých? No, osobně bych se s radostí nepustil do díla tam, (a pro ty) kde vím, že je příčina zla. Spíš bych využil vítače k prosazení svých vlastních zájmů. To se také děje. Měli bychom vycházet z faktu, že není kouře bez ohně. Jak se naše civilizace chovala k muslimům a jejich zemím, jejich výsostnénu území, tak se budou chovat napadení vůči nám. Co jsme jim tak skvělého udělali, že si jejich přítomnost a jejich teroristicé činy, jako zpětnou vazbu, nezasloužíme...?....Mějte se hezky. ....PS: Napsal Jiří Přibyl.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

22.08.2019 19:55

Je to dáno tím,že evropští vládci totálně zblbli.O přesunu zlodějů a vrahů do Evropy mluví nejen arabští,ale afričtí vůdci.A nelze se divit,protože ta nejhorší spodina odchází z jejich země a jde rabovat jinam.To je také důvod,proč odmítají repatriace svých občanů zpět.Jsou rádi,že se jich zbavili na úkor dementních Evropanů.


 
Hamáčkovo vyjádření v Právu je nevěrohodné a značně nadhodnocené.

Hamáčkovo vyjádření v Právu je nevěrohodné a značně nadhodnocené.

Vicepremér, ministr vnitra a krátce (zcela účelově pro potřebu řešení kauzy Vrbětice a potřebou vyhoštění ruských diplomatů) bývalý ministr zahraničí Jan Hamáček, se v rozhovoru pro Právo (sobota 15.5.2021) naprosto nevěrohodně vyjádřil ke kauze Vrbětice, neboť v obsáhlém rozhovoru pro deník neřekl jediné slovo o důkazech, které by opravňovaly vládu obviňovat Ruskou federaci, resp. GRU z teroristické akce ve skladě munice ve Vrběticích. Jeho nadsazené, přehnané a hodně sebevědomé tvrzení, že akce Vrbětice byla „fenomenálním úspěchem vlády!“ je nejen směšné, ale také odsouzení hodné, protože toto vyjádření není hodno člověka, který zastává vysoké funkce, mj. silové ministerstvo vnitra. Je zcela nepochopitelné, proč v kauze Vrbětice, kontra agenti GRU připisuje takové zásluhy vládě, když vláda, kromě dramatického prohlášení v TV, žádnou zásluhu na vyřešení Vrbětic nemá! Tedy pokud nepočítáme bleskové a zcela nestandardní vyhoštění ruských diplomatů!

ČR je mistrem světa za cenu toho, že se Hamáčkovi údajně zhroutil svět.

ČR je mistrem světa za cenu toho, že se Hamáčkovi údajně zhroutil svět.

 Proč jsme mistři světa?? Inu stát po boku Spojených států a tím v první řadě mezi nepřáteli Ruské federace chce skutečně mistrovství v daném oboru. Nelze pominout, že hlavními tahouny týmu byli Andrej Babiš s Janem Hamáčkem a velmi zdatně jim sekundovali na křídlech příslušníci ODS a Pirátů. Nicméně každý takovýto souboj má i své oběti anebo bude mít. To ukáže čas, či zase nějaký jiný mistr světa.

Putin má pravdu, ne Zeman…

Putin má pravdu, ne Zeman…

V poslední době jsme si na Vrběticích uvědomili, že v podstatě můžeme plácnout cokoliv, protože v mezinárodním styku v krajním případě nás jen blahosklonně berou na vědomí.

Poslední domácí zprávy

Triumf

Triumf

Na českou zahraniční politiku se snad konečně usmálo štěstí. Dnes už je více méně jisté, že se žádná z klíčových postav západní...