• Pondělí, 16. září 2019
  • Svátek má Rukojmí Ludmila

Ať si Chvilkaři klidně zprivatizují i 17. listopad… Dnes už je jen jejich
Počet návštěv: 801

Ať si Chvilkaři klidně zprivatizují i 17. listopad… Dnes už je jen jejich

Jiří Vyvadil Článek od Jiří Vyvadil

Vůbec jsem včera nesledoval exhibice chvilkařů v rámci jejich protizemanovské a protibabišovské akce. Pravda je, že ke kávě ráno jsem si prolítnul portály a byly tam výživné zobrazeninky červených trenýrek s jakýmsi heslem, že trenýrky zmizely a hovno (zřejmě byl nastíněn pan prezident) zůstalo. A symbolická byla rovněž fotografie sestry vrahů a teroristů Zdeny Mašínové, která oslavovala chrabrost svých krvavých bratrů, k níž se s vděčností naklání Vrchní Chvilkař Minář.

Těch vulgárních nápisů bylo mnoho, ale když jsem dorazil po ranním zaplavání v Podolí do kanceláře, nikde nic. Zřejmě si i redakce uvědomily, že i když těm urážlivým útokům proti prezidentovi a premiérovi tleskají, přece jenom to narušuje fikci o láskyplném a humánním profilu této elity ulice … a provedli cenzorní zákrok.

Protože nejširší a úplný videozáznam uvedl portál Sputnik. Mimochodem je vtipné, jak transparentní je tento údajně dezinformační portál, bez problémů připouští, že demonstrantů bylo poměrně hodně. Ano podporu těch 25 - 30% stoupenců demobloku mohou mít.

Co je ale důležitější. Chvilkaři představují dnes extremistickou liberálně – havlistickou pouliční guerillu, která opakovaně chce rozvracet veřejný pořádek a vyvolávat celospolečenské napětí. Vždy uchopí nějakou událost a politicky ji zaměří proti prezidentovi, premiérovi, ve prospěch politického „demobloku“, ve prospěch EU či NATO. Ani náznakem si nevezmou téma okupace Československa hitlerovskou armádou. To je téma zcela nevhodné. Chvilkaři podporují sudetské Němce, znovu zavedli pojem Sudetenland a dokonce někteří z nich si možná myslí, že Hitler správně na Čechy zaútočil, protože sice nesměle, ale přece uzavřeli v roce 1935 smlouvu o spolupráci se Sovětským svazem.

Doba už vůbec je převratná a primátor Hřib (Piráti) přišel na skvělý objev, že Rudá armáda vůbec Prahu neosvobodila. Praha se prostě osvobodila sama. Je to takový objevitel, že od toho už je jen krůček ke konstatování, že těch 150 miliónů padlých rudoarmějců na přelomu roku 1944-1945 na naše území, se možná postříleli jaksi z nudy sami…

Budete se divit, 30 let od převratu v listopadu 1989, který nebyl ničím jiným než barevnou  revolucí, financovanou od počátku Sorosem, který vsadil a dlužno dodat, že ze svého pohledu úspěšně na Václava Havla, člověk přestal mít nějaký kladný pocit. A poslouchat fráze o třiceti letech svobody,  když vidíme, že svoboda platí jen pro ty privilegované menšiny umělců a novinářů, kteří námi obyčejnými lidmi opovrhují, nadávají nám a jsou sprostí, je trapné.

Ano, ti jsou svobodní a mohou mít důvěrně pocit, že mohou naprosto všechno. Jsou to zpravidla privilegovaní umělci, jejichž umění  je už takřka nulové. Ale směřují správným světem. A tak znovu režim převrátil a mnozí z těch, kteří si nemohli poskakovat před rokem 1989 si nemohou poskakovat ani dnes.

Ať si ty privilegované a sprosté Chvilky ten 17. listopad klidně vezmou.  Umějí  jet po vlně podpory západních centrál, tajných služeb  a nejrůznějších neziskovek. Tito  zvítězili. Většina z nás prohrála.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

22.08.2019 19:18

Je to správně popsáno.K tomu dodávám ještě malou věc.Jak se zpívalo v písni o vypálení Lidic,takkonec zněl takto:Proto,všichni Češi se zaťatou pěstí, stůjte na hranici braňte svoje štětstí.Kdyby vám dávali co možná nejvíce,vzpomeňte,Češi,na naše Lidice.Konec citátu.Na hranicích sice stojí,ale s nataženou rukou,kolik dostanou.To je charakter českého národa.Hlavně,že v hymně mají slova"Kde domov můj".Jen si neuvědomují,že ho dobrovolně odevzdali Německu ve formě členství v EU.


 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

22.08.2019 18:02

Pane doktore, v celku souhlasím, až na pár drobností. Předně se neposmívejte vlajce havloidů. Je to neslušné. Jsou na svoji zástavu z trenýrek patřičně hrdí a dokonce se proslýchá, že na letošní výročí srpna připadla čest udělat hnědý lízanec pí. Němcové a jako vlajkonoš byl snad určen pablb Farský. Potom Rudoarmějců asi nepadlo 150 milionů. A poslední, už byste si měl konečně zvyknout, že od fašistů nás osvobodili němci ! A když vše dobře půjde, tak se za pomoci našich milých krajanů a kolaborantů konečně zbavíme i těch nesnášenlivých českých vlastenců.


 
Jak to bylo s Čáslavskou nejen v roce 1968, ale i s jejími protisovětskými gesty, jak je v minulých dnech okázale prezentovala ČT, když pouze ukázala předávání medailí jí a sovětské gymnastce; Čáslavská odvrací svoji tvář od vlajky SSSR

Jak to bylo s Čáslavskou nejen v roce 1968, ale i s jejími protisovětskými gesty, jak je v minulých dnech okázale prezentovala ČT, když ukázala pouze předávání medailí jí a sovětské gymnastce; Čáslavská odvrací svoji tvář od vlajky SSSR

V České televizi před několika dny závěru srpna 2019 odezněla jen laciná propaganda roku 1968, když při předávání medailí jí a sovětské gymnastce Čáslavská okázale odvrací na protest svoji tvář od vlajky SSSR. Ani slovo o tom, jak přišel říjen 1968 a sedminásobná olympijská vítězka - gymnastka Věra Čáslavská a stříbrný olympijský medailista - běžec Josef Odložil si před více než půl stoletím řekli 26. října 1968 své “ano“ během letních olympijských hrách v Mexico City.

Zloděj USA křičí, chyťte zloděje, největší teroristicky stát na světě Saúdská Arábie, věrný partner USA, vede za ni dlouhodobě válku s Jemenem; teď hoří saúdsko-arabské rafinerie ropy. Jak se do lesa volá...

Zloděj USA křičí, chyťte zloděje, největší teroristicky stát na světě Saúdská Arábie, věrný partner USA, vede za ni dlouhodobě válku s Jemenem; teď hoří saúdsko-arabské rafinerie ropy. Jak se do lesa volá...

Známe české přísloví: Jak se do lesa volá, tak se z něho ozývá. Proto ceny ropy jsou v reakci na sobotní ze 14. září 2019 útoky na ropná zařízení v Saúdské Arábii nejvyšší za poslední čtyři měsíce. Severomořská ropa Brent vystoupala o 19 procent na 71,95 dolarů za barel a americká lehká ropa West Texas Intermediate (WTI) vykazovala nárůst o 15 procent na 63,34 dolarů za barel.

Proč  nebyl hlavně opozicí dodržen v Babišově kauze Čapí hnízdo princip presumpce neviny, dle níž je trestně stíhaný vinný, až když se prokáže pravomocně jeho vina; do té doby je nevinný, kdy Fialové, Kalousci a Pospíšilové omluví...?

Proč nebyl hlavně opozicí dodržen v Babišově kauze Čapí hnízdo princip presumpce neviny, dle níž je trestně stíhaný vinný, až když se prokáže pravomocně jeho vina, do té doby je neviný; kdy Fialové, Kalousci a Pospíšilové omluví...?

Pravda se ukázala, obrovská satisfakce a od začátku víra v nevinu premiéra Andreje Babiše (ANO). Tak zastavení trestního stíhání v kauze Čapí hnízdo komentují jeho straničtí kolegové ze Strakovy akademie i Poslanecké sněmovny. Opozice jen bezmocně zuří a spřádá další spiknutí; za vším je podlá zrada, když v roce 2015 oznámil anonym, že prý Babiš podvádí..

Prezident Zeman míní s českými ústavními činiteli projednat, zda by bylo možné, aby Česká republika odvolala uznání Kosova samostatným státem. Podle něj totiž v čele této země stojí váleční zločinci.

Prezident Zeman míní s českými ústavními činiteli projednat, zda by bylo možné, aby Česká republika odvolala uznání Kosova samostatným státem. Podle něj totiž v čele této země stojí váleční zločinci.

Prezident Miloš Zeman chce s českými ústavními činiteli projednat, zda by bylo možné, aby Česká republika odvolala uznání Kosova samostatným státem. Podle něj totiž v čele této země stojí váleční zločinci. Kosovo pak zrušilo svou účast na summitu V4 v Praze, zdůvodnilo to vnitropolitickou situací.

Poslední domácí zprávy

POMNÍČKY A POMNÍKY

POMNÍČKY A POMNÍKY

Stavění pomníčků či pomníků provází lidstvo od nepaměti. Pomníčky zpravidla připomínají naše blízké a ty které jsme měli rádi....

Výzva

Výzva

Vzhledem k tomu, že nejsem místně příslušný, přesněji řečeno, nemám trvalé bydliště  v Praze 6 a nemohu podat oznámení o podezření ze...

STAROSTŮV RECEPT

STAROSTŮV RECEPT

Starosta městské části Prahy 6 Ondřej Kolář byl pro mě až do nedávné doby zcela neznámým člověkem, kterého si občané této městské...

Žaluji!

Žaluji!

V Česku se chystá zločin. Ohavnější, než jakýkoli jiný námi Čechy v historinašii spáchaný