• Úterý, 18. leden 2022
  • Svátek má Rukojmí Vladislav

Jsem nacionalista a jsem na to hrdý, aneb chci právo „pozitivně diskriminovat“ své nejbližší!
Počet návštěv: 3384

Jsem nacionalista a jsem na to hrdý, aneb chci právo „pozitivně diskriminovat“ své nejbližší!

Adam Mikulášek Článek od Adam Mikulášek

Nacionalismus pro mě neznamená poškozovat jiné národy, ani se na jejich úkor nějak přiživovat (to by se nazývalo „imperialismus“ či „nacionální šovinismus“), je to žebříček hodnot, kdy můj národ je pro mě na prvním místě…

stejně jako je pro mě důležitější velmi blízká osoba než někdo, koho jsem nikdy předtím nepotkal.

Naopak hodnotový žebříček mých politických nepřátel je postaven jinak, že ve svém důsledku bych měl být povinen mít rád všechny lidi světa stejně, protože „všichni jsme si přece rovni“, takže „nemůžu pozitivně diskriminovat své blízké na úkor ostatních“. Z této zcestné ideologie vychází kuriozní příběh z filmu Děti státu o norském „úřadu pro kradení dětí“ (Barnevernet), kdy školačka vysvětlovala, že si nemůže pozvat na oslavu narozenin své kamarádky, protože by musela pozvat celou třídu, aby to ostatním nebylo líto.

Norsko, Děti státu a „holocaust ducha“

Z této levicově-extremistické zhoubné ideologie vychází „vítačství“, „klimatický teror“ i násilí anarchistických či antifáckých „revolucionářů“. Podle neomarxistické odporné ideologie, pokud je v nouzi můj nejbližší příbuzný, a ve stejné nouzi nějaký „neznámý pocestný“, tak oběma mám povinnost přistupovat stejně (rovnost až do absurdního extrému…), nemůžu „diskriminovat neznámého pocestného“ a „privilegovat nejbližšího příbuzného“.

Tenhle progresivně levicový extremismus, který má za cíl totálně rozložit společnost, rodinu a přirozené mezilidské vztahy, založené právě na tom, že někteří jsou si bližší/vzdálenější než jiní, mají společné/odlišné zájmy, cítí k sobě různé sympatie či antipatie…, upřímně nenávidím, mít rád všechny stejně je šílená utopie, jdoucí proti přírodě a fungování lidského mozku, pro mě je na prvním místě rodina, dobří přátelé a můj národ, ostatní jsou až „další v pořadí“, těm rád pomůžu z toho, „co zbude“, víc po mně žádný euromarxista nemá morální právo žádat! Takhle je to přirozené, ať už jsme tu měly starou rodovou/kmenovou společnost, císaře a krále nebo moderní republiku.

Česká republika na prvním místě, Czech republic first, podobně jako američtí vlastenci mají heslo „America first“ a britští zase „Britain first“. Každý má nezadatelné právo upřednostnit své blízké před ostatními, nenechme si toto právo ukrást ani Bruselem, ani Berlínem ani vlastní „pátou kolonou“!

V každém fungujícím kulturně-společenském řádu, bez ohledu na náboženství, mnohoženství, patriarchát či matriarchát. Vždycky je normální, i v mnohoženství, že dítě má tátu a mámu, že rodina by měla držet při sobě, stejně tak kmen, klan či národ, rovnostářství v mezilidských vztazích je cesta k naprostému chaosu a rozvratu společenského řádu, proto je nezbytné tento mor zastavit, nemá-li naše kultura a civilizace skončit na smetišti dějin.

Není to o tom, jestli je „lepší“ náš socio-kulturní systém, arabský, tibetský, kečuánský, nebo třeba křovácký. Je to o svobodě každého kmene/národa si na svém území bránit svůj pořádek a jiné národy mu do toho nemají právo zasahovat, a ještě více o tom, že lepší nějaký řád než „neřád“, čímž myslím sto dvacet pohlaví, možnost rodin z pěti táty a sedmi mámami a další podobné nemravné zvrácenosti.

Kde mě najdete

Facebook

https://www.facebook.com/adam.z.mikulasek

V kontaktě

https://vk.com/id532220463

Youtube

https://www.youtube.com/channel/UCJqGs1erCD5ZyVGxPSDVYhw

 

Adam Mikulášek
Mám bakalářské vzdělání v oboru informatiky, již od dětství se zajímám o dění v této zemi i ve světě a vzdělávám se v oblastech politiky, historie, ekonomie a psychologie. Od června 2010 jsem členem Čssd a snažím se prosazovat modernizační změny v této straně.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

03.09.2019 19:33

Jsem nejen nacionalista,ale přiznávám,že jsem i rasista.Vadí mi lidé,kteří nejenže nepracují,ale ani pracovat nechtějí,protože brát dávky bůhví za co je pro ně životní ráj.A stejným problémem jsou novodobí doktoři a inženýři z Afriky.Ten se v šedesáti letech chce věnovat studiu,jen se musí naučit číst a psát.Hnědočeši mají na to správný postup.My chceme toto,gadžo,zaplať.My chceme tamto,gadžo,zaplať.Jinak je to dyškryminácia a rasismus.A hloupí občané tohoto státu,kteří poctivě pracují,vydržují tuto chamtivou a línou menšinu ze svých daní.Je pravdou,že při protestech zasahovala demokratická mlátička ještě horším způsobem,než ta komunistická.Problémem bylo,že se demonstrace konaly na jednom místě.Pokud by se organizátoři dohodli a vyvolali demonstrace na více místech,demokratická mlátička by všechny rozehnat nestačila.Takže jsem pro tento polobolševický systém naprosto nepoužitelný!


 
Kdo se má bát božích mlýnů ?

Kdo se má bát božích mlýnů ?

Náhodou se mi dostal do rukou článek Markéty Chaloupské o obvinění 10 osob kvůli krácení daně se škodou 170 milionů Kč. Zaujala mě v něm dvě jména: uherskohradišťského multimilionáře Pavla Buráně, kterého jsem dosud považoval za nedotknutelného, ne-li přímo chráněného orgány státní moci, a jeho „pravé ruky“ Roberta Juřičky.

Cenu energií mají v rukou politici! Proč jsou v ČR nejvyšší ceny energií?

Cenu energií mají v rukou politici! Proč jsou v ČR nejvyšší ceny energií?

Dopis ze dne 14. 1. 2022 zaslaný ministru průmyslu a obchodu Jozefu Síkelovi, premiéru Petru Fialovi, poslancům a senátorům – ti mají v rukou řešení. Občanskou veřejnost, neparlamentní strany a hnutí zveřejněním dopisu informujeme.

• Žádáme politiky, aby konali • Pracovní skupina „Energie není luxusní zboží“ zaslala politikům dopis • Navrhujeme řešení nastupující energetické krize

Poslední domácí zprávy