• Sobota, 25. leden 2020
  • Svátek má Rukojmí Miloš

Ondřej Kolář a jeho nesmyslné ataky vůči maršálu Koněvovi. To není hrdinství, bojovat s dávno zemřelým velikánem.
Počet návštěv: 1898

Ondřej Kolář a jeho nesmyslné ataky vůči maršálu Koněvovi. To není hrdinství, bojovat s dávno zemřelým velikánem.

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Vážený pane Koláři. Jakožto zcela obyčejný a prostý občan si tímto dovoluji Vás oslovit a poplácat Vás po hrbu za skutečně odvážný čin. Rozpoutal jste v naší zemi vášnivou debatu o maršálu Koněvovi a svým způsobem jste spustil dehonestační kampaň proti jeho osobě s to jasným záměrem-zviditelnit sám sebe. Skutečně se Vám to povedlo a vstoupil jste do podvědomí lidí. Máte pravdu pane Koláři-maršál Sovětského svazu Koněv má na rukách spousty krve, ale není se čemu divit. Hemeroidy hodně krvácejí!!!

          Nyní však vážně pane Koláři. Nevím, kde se ve Vás bere ta touha přemisťovat sochu velkého maršála na půdu Ruského velvyslanectví. Maršál Koněv neosvobozoval jen území Ruského velvyslanectví-to snad při svém údajném vzdělání snad víte. No a ten nápad se zakrýváním sochy údajně před vandaly!!! To už je blbost na kvadrát. To Praha 6 nemá na jednu obyčejnou kameru, která by tento prostor monitorovala??? Obyčejné občany šmírujete kamerami snad i na veřejných záchodcích a nedokážete ohlídat jednu sochu??? To mi neříkejte-to nemyslíte vážně. Nebo je Praha tak chudá???. Ba ne Kolář! Domnívám se, že je to trochu jinak a táži se. Kolik ti za tu protiruskou propagandu zaplatili??? Kolik jsi pobral za to, že rozčeříš společenské vášně, aby občanům uteklo to podstatné, co se v české politice nyní děje???
 
            Pane Koláři. Na hlavu maršála Koněva se i díky Vám snesla vlna kritiky, která není opodstatněná a skrze tuto kritiku jsou záměrně vyvolávány protiruské nálady. To je ubohé a maršál Koněv a jeho jméno si nezaslouží být součástí takto špinavé politické hry. Chápu, že určité etapy života maršála Koněva mohou působit kontroverzně, avšak je důležité mít na paměti, že Koněv byl v první řadě voják a nikoliv politik. Vyčítáte mu potlačení pokusu o převrat v Maďarsku, ale on jen plnil rozkazy-nic víc. Zcela opomíjíte fakt, že takové Maďarsko, ale i Slovensko, Rumunsko, Estonsko, Litva, Španělsko,Chorvatsko,Finsko mělo své vojenské jednotky, které bojovaly na straně nacistického Německa. Je tedy průkazné, že tyto země měly k nacismu velice blízký vztah a kolaborovaly s nacisty. Z tohoto důvodu byl nad nimi i větší dohled.
        
             Jsou zde i řeči, že maršál Koněv měl svůj podíl viny na Pražském jaru v roce 1968. Údajně jeho návštěva u svého dávného přítele armádního generála Ludvíka Svobody umožnila Sovětským zpravodajským službám mapovat prostor u nás. To je více než směšné. Sovětská rozvědka měla už dávno před tím v Československu rozvětvenou zpravodajskou síť, ostatně asi takovou, jakou měly rozvědky západní. Navíc tato informace je pouhý dohad a nelze ji skálopevně potvrdit. Nutno veřejnosti také sdělit, že maršál Koněv byl od roku 1963 v penzi a tedy i mimo službu. Na události v tehdejším ČSSR neměl žádný vliv a ani se jich neúčastnil. Veřejně však vyhlásil své negativní stanovisko ke vstupu vojsk Varšavské smlouvy  do Československa. Nepřepisujme tedy dějiny!!!
 
            Je docela zábavné, jak je slyšet partička primitivů snažící se dehonestovat v očích veřejnosti Koněva, který spoluosvobozoval naši zem od nacistů a přitom neříci nic o šmejdu jakým byli a jsou Havel, Albrightová nebo Schwarzenberg. Koněv byl voják a plnil rozkazy, ale ti naši papaláši byli a jsou politiky a z jejich vůle došlo k bombardování Srbů. Tisíce obětí mají tito lidé nepřímo na svědomí. Krev nevinných nemají jen na rukách, ale po celém těle. Krvavou Madlu znají snad všude, Havla dávají na odiv jako lidumila a Schwarzenberg je prý demokrat. No potěš koště tedy. Lidský odpad je nám dáván za vzor a hrdinové se zakrývají plachtou. Tady je něco sakra špatně.
 
           Víte pane Koláři-bojujte se živými. Bude to tak lepší, neb velikosti maršála Koněva nedosahujete a asi ani nedosáhnete. Vyškolen jste na to dobře. Máte vystudována mediální studia na fakultě sociálních věd univerzity Karlovy a světe dívej-práva na univerzitě v Plzni!!! To je dobrý základ né? Kdo nemá práva z Plzně jako by nebyl!!! A i západ panáčka školil na Washington College of Law, či germanistiku na Trinity College v Dublinu. Tam Vás naučili i tomu Vašemu pochopení pro vandaly, kteří polili a pomalovali Koněvův pomník, který jste nechtěl dát očistit??? No - divné věci Vás naučili.
 
            Možná Vám pane Koláři někteří skáčou šipky do trenek-jak rád říkáte, ale já jsem z vesnice a u nás to tak není zvykem. Mohl bych Vás však se vší úctou kopnout hodně špičatou botou do prdele.
 
Ram
Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Maličký Kamínek

Maličký Kamínek

08.09.2019 21:48

Pane Rambousku, plně se podepisuji pod to, co jsem teď přečetla. Kolář je trapák. Dcera maršála Koněva umí řešit situace lépe a smířlivěji. Nepotřebuje totiž vyvolávat nenávist a zášť! A co mě překvapilo nejvíc? Když jiní trapáci na tohle řešení psali, že to si myslí jen Rusové, že by zadarmo dostali sochu, na které se nepodíleli finančně! :-)))


 
Josh Ommi

Josh Ommi

08.09.2019 21:31

Dle meho, pan Kolář potreboval jenom otevrit Overtonovo okno. Z nemyslitelneho udelat skutek. Z nepouzitelneho pozemku (park a maršál Koněv) udelat stavebni pozemek. Za dobrou praci dostane od developeru (Bakalu...?) peknou odmenu. Poseckejte a uvidite...


 
Petr Majevský

Petr Majevský

08.09.2019 19:18

Kolář je v první řadě Moravák a podle toho také jedná.Plný zášti a nenávisti se snaží co nejvíce zviditelnit.Jiný účel jeho aktivita nemá.A tomuto individuu se pokoušet podat argumenty,je naprosto zbytečné.Vzhlem k tomu,že je mdlého rozumu a jedná na povely od jinud,nemůže žádné pochopit.Plzeňská univerzita se opět projevila.Kolář je důkazem,že Praha je plná Moraváků.Pražák je sice dost nemyslící,jak dokazuje účast na demonstracích,ale takového blba by si nikdy nezvolil.Ten je tam hlasy Moraváků,kteří v P|raze zapomněli,odkud pochází.Pokud je jejich zájem být samostatní,protože se chovají právě jako Slováci před rozdělením státu,tak ať se oddělí a mohou bez skrupulí posílat oficiální delegace na olizování prachu z bot sudeťáků.Brněnský primátor Ondrka to posvětil a dnes je jedním z nejvlivnějších socanů.


 
Zahájení 2. sv. války - Landsmašaft – Polsko. Šéf rakouského Landsmanšaftu Zeihsel poznamenal: “Kdyby Beneš splnil Konradem Henleinem dlouho požadovanou autonomii v rámci Československa, neměl by Hitler žádný důvod k zásahu.”, neměl by Hitler žádný důvod k zásahu.”Zahájení 2. sv. války - Landsmašaft - Polsko

Zahájení 2. sv. války - Sudety – Benešovy dekrety. Šéf rakouského Landsmanšaftu Zeihsel poznamenal: “Kdyby Beneš splnil Konradem Henleinem dlouho požadovanou autonomii v rámci Československa, neměl by Hitler žádný důvod k zásahu.”

Když bylo v říjnu 1918 vyhlášeno Československo, němečtí předáci v pohraničí vyhlásili provincie Sudetenland. Třeba ta opavská vznikla 30. října téhož roku a měla i svoji zemskou vládu. Dle historika Ondřeje Koláře ze Slezského muzea v Opavě, kdysi hlavním městě zdejšího pouze jen několik, týdnů existující vlády Sudetenlandu.

 

Než zemřel Ariel Šaron – jestřáb jestřábů, král Izraele a buldozer Arik...

Než zemřel Ariel Šaron – jestřáb jestřábů, král Izraele a buldozer Arik...

Někdejší izraelský premiér Ariel Šaron, přezdívaný "Arik" a později také "král Izraele" se narodil jako Ariel Scheinermann 26. února 1928 v kibucu Kfar Malal v Palestině, kam jeho rodiče utekli před pogromy v Sovětském svazu. V roce 2006 zemřel. Třináct let byl v komatu, kdy po mozkové mrtvici lékaři prohlásili, že jeho mozek přestal reagovat a že žil jen zásluhou umělého dýchání. Přesto ho jeho synové odvezli do farmy v Negevské poušti...

Poslední domácí zprávy