• Středa, 27. květen 2020
  • Svátek má Rukojmí Valdemar

Žaluji!
Počet návštěv: 1706

Žaluji!

- Lubomír Man - Článek od - Lubomír Man -

V Česku se chystá zločin. Ohavnější, než jakýkoli jiný námi Čechy v historinašii spáchaný

V jedné z nadcházejících nocí přikodrcá k bronzové soše maršála Ivana Koněva na náměstí Interbrigády co nejtišeji nákladní auto s korbou plnou mlčících chlapů v montérkách, a přesně tak, jak to jejich předchůdci v profesi činili kdysi, když za pokračujícího spánku svých spoluobčanů snášeli z podstavců sochy tatíčka Masaryka, začnou teď i oni oddělovat sochu maršála Koněva od naší země,  která by bez vyhaslých životů milionů rudoarmějců a též bez tohoto maršála, jenž jim velel, už dnes nebyla. A nebylo by bez nich ani Čechů a nebylo by nad jejich někdejší půdou ani jazyka, v němž rozkaz k tomuto bezcitnému a vandalskému činu zazněl. A nebylo by ani šílených mozků těch, kteří onen rozkaz vydali.

Otázka žhavější, než je pomyslný žár, v němž by tito naši pomatenci nejraději spálili nejen sochy ruských generálů, ale vůbec všechno ruské a slovanské a tak je vymazali z dějin i hlav lidí, si žádá odpovědi:  Necháme si to líbit? Vždyť tohle až k smrti nenávistné hnutí zde bylo i za Hitlera a Heydricha a my jsme je vnímali jako to nejčiřejší zlo nejen vůči všemu českému, ale též vůči všemu lidskému v nás. A teď se s ním snad jen proto, že doba se hnula až tak, že teď už vzchází z našich vlastních pomatených hlav, máme smířit? A není socha jednoho z osvoboditelů národa věcí národa a nejen města či městské čtvrti, ve které stojí? Čili Čechů všech?

 

Lubomír Man

 

 

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

16.09.2019 08:56

Nic jiného nám nezbývá, je třeba bojovat za naši vlast! Dodnes pracuji a jsem tak zaneprázdněný prací, že nemám čas zúčastnit se jakýchkoliv protestů. Jsem připraven bránit proti těmto zločincům dosazeným cizí mocí naši vlast. Není možné, aby vlast, kterou si tvrdě vydobyli naši předci vlastní prolitou krví z cizáckého područí, ničila zrádcovská sebranka. K tomu střetu mezi námi musí dojít. Jsem připraven položit za naši vlast svůj život. A nebudu ani vteřinu váhat! Buďto my, nebo zrádcovská verbež neuznávající, že nebýt milionů obětí vojáků, kteří se nedožili konečného vítězství a padli za osvobození NAŠÍ VLASTI, žádný Kolář, ani Přibyl, ani my všichni ostatní bychom neexistovali. Tyto zrůdy nemohu nazvat jinak, než kolaborující spodinou s cizí mocí. Tato sebranka se dočká vyúčtování. (Tak, jako tomu v dějinách vždycky bylo).Nemá právo na život v NAŠÍ ZEMI. .....Mějte se hezky.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

15.09.2019 19:11

Je to docela možné,neboť mocí opilý Kolář nic jiného,než podrazy,neumí.A tak je možné,že jednoho rána tam zbyde jen sokl.Já bych na něj postavil buď přímo Koláře,nebo by se tam mohla objevit socha Hitlera,který nás chránil 6 let před totalitou.Jen to stálo život 350 000 občanů protektorátu a lví podíl na tom měli kolaboranti a udavači typu Koláře,starosty Prahy 6.A tak vzhůru ke světlým zítřkům v islámu.


 
Rudolf Kavan

Rudolf Kavan

15.09.2019 17:03

J'accuse! Rusofobie v Cesku dnes dosahla prakticky patologickeho charakteru. Ale nejvetsi zlocin bylo bombardovani Srbska a nasledne uznani Kosova.

Rudolf Kavan
https://voxpopuliblog.cz/author/rudolf_k


 
Nejchudší země Evropy zaplatí za plány Merkelové a Macrona!

Nejchudší země Evropy zaplatí za plány Merkelové a Macrona!

Francouzsko-německý plán na obnovu evropské ekonomiky zahrnuje vytvoření fondu, který bude financován nejchudšími zeměmi EU, píše The Daily Express s odkazem na novou studii.Francouzsko-německý plán na obnovu evropské ekonomiky zahrnuje vytvoření fondu, který bude financován nejchudšími zeměmi EU, píše The Daily Express s odkazem na novou studii.

Sedm rozsudků nestačí

Sedm rozsudků nestačí

V pondělí 25. května 2020 u Obvodního soudu pro Prahu 1 v senátu předsedy Luboše Svrčka dospělo k závěru řízení, o němž jsem opakovaně psal jako o ping-pongu. Předcházelo mu postupné projednání obžaloby třemi senáty téhož soudu s šesti zprošťujícími rozsudky. Proto jsem psal o ping-pongu: soud vynesl zprošťující rozsudek, státní zástupce se odvolal a Městský soud v Praze senátem Jaroslavy Liškové vrátil věc na 1. stupeň. To se opakovalo šestkrát.

Poslední domácí zprávy

Sedm rozsudků nestačí

Sedm rozsudků nestačí

V pondělí 25. května 2020 u Obvodního soudu pro Prahu 1 v senátu předsedy Luboše Svrčka dospělo k závěru řízení, o němž jsem opakovaně psal...

QUO VADIS, ODS?

QUO VADIS, ODS?

Institut Aleny Vitáskové z. s. (IAV) podal podnět na pozastavení, případně rozpuštění činnosti Občanské demokratické strany...