• Čtvrtek, 06. srpen 2020
  • Svátek má Rukojmí Oldřiška

Nela Lisková:  Islamista Al Hamáček vydírá domobrance pokutou 200 tisíc za to, že chtějí chránit své rodiny!
Počet návštěv: 8029

Nela Lisková: Islamista Al Hamáček vydírá domobrance pokutou 200 tisíc za to, že chtějí chránit své rodiny!

- Nela Lisková - Článek od - Nela Lisková -

Přední propagátor teroristického Islámu a předseda ČSSD Hamáček vyhrožuje nám - domobrancům pokutou 200 tisíc korun za to, že se nehodláme podřídit jim nastavenému zločineckému systému, který nemá za cíl nic jiného, než podrobit český národ vyhlazovací ideologii, kterou bezesporu Islám je! 

Koho chce Hamáček vydírat? Normálně smýšlející člověk bude před každým zločineckým aparátem své děti vždy chránit a nepomůže ani ta směšná partička čučkařů, kterým se nedopatřením říká BIS, pomocí které se bude snažit Hamáček prostřednictvím ministerstva vnitra vytvořit z nás uměle zločineckou organizaci. Pokud si myslíte, že český národ odzbrojíte, zatím co budete přehlížet teroristické buňky islamistů, které jsou nepochybně i v naši zemi, tak jste velmi naivní. 

Vláda nám soustavně lže, že muslimští imigranti v naši zemi nejsou, ale to je velká lež! Denně je vidíme všude kolem sebe, na ulicích, v nákupních centrech a turisté to rozhodně nejsou! Jsou to ti, kteří se kumulují v Evropě a za plné spolupráce vlád a tajných služeb se připravují bílé obyvatele Evropy vyhladit. O tom dnes už žádný Němec, Švéd nebo Francouz nemá nejmenší pochybnost a muslimští imámové veřejně hlásají, že jsou v Evropě pouze za účelem genocidy a obsazení kontinentu. Takže jak si vůbec může Hamáček a spol. myslet, že se jim podaří nám zabránit ochránit naše děti?! 

Al Hamáček je tímto krokem v přímém rozporu s článkem 23 Listiny základních práv a svobod, který zní takto : "Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny." 

Hamáček se snaží odzbrojit český národ a znemožnit nám jakoukoli obranu před muslimskými teroristickými komandy, které již aktivně operují v zemích západní Evropy a u nás je to jen otázkou času, kdy se zdejší spící buňky na povel aktivují. To, co páchají muslimové v Evropě můžeme denně sledovat. 

Pokud vláda stojí proti svému národu a otevřela hranice naši země teroristům, nezbývá, než se aktivně tomu zločinu bránit. Na toto má každý občan zákonné právo!

Je velkým paradoxem, že muslimské organizace, které veřejně přímo vyzývají k páchání násilí na českých občanech, jsou tolerovány a podporovány nejrůznějšími organizacemi, včetně těch politických, ale pokud chce český občan bránit svou rodinu, přesně proti těmto politiky a neziskovkami chráněným zločincům, udělá z něj vláda teroristu!

Dvojí metr, který jde na ruku muslimům a odepírá základní lidská práva občanům ČR!

 

Nela Lisková

- Nela Lisková -
Žije v Ostravě, profese Obchodní ředitelka, krátce působila v ČSSD, v komunálních volbách v roce 2014 kandidovala na primátorku Ostravy a starostku Ostravy -Jihu, aktivně se účastní politického života.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Čeněk Urbanec

Čeněk Urbanec

26.09.2019 08:03

Buď si uvědomíme, že prožíváme rok 1932 v Německu, nebo zažijeme rok 1933! Všechna ta ořezávání svobod salámovou metodou je FAŠISMUS! A právě všechna ta dehonestace a potlačování těch, kterým se to nelíbí, kteří s tím.něco chtějí dělat, má sloužit k hladkému převzetí moci fašisty... Je tedy KAŽDÁ aktivita, založená na pravdě, na odporu k potlačování svobod, velice žádoucí a chvályhodná! A když je, navíc, vedena půvabnou a chytrou dámou, které tímto vyjadřuji podporu a obdiv.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

21.09.2019 09:58

Pokud budeme napadeni, můžeme se bránit tím, co bude po ruce. Ženy by mohly házet po teroristech válečky na těsto, pánve, zahradní hrábě a květináče s trvalkami. Muži by se mohli blýsknout s hozenými nedopitými půllitry, tágem z kulečníku a eventuálně sundaným páskem z kalhot, pokud by jim při akci nesjely kalhoty. Soukromník, kutil by mohl nabízet sudlice a cepy, i když by byl na ně zbrojní pas. Vidle by musely mít na bodcích návleky, abychom teroristům neublížili. A proto vzhůru do boje za náš svět beze zbraní! .....Mějte se hezky.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

20.09.2019 19:47

A co se dá od lháře a podvodníka očekávat.Zase jen lež a podraz.Jenomže není v tom sám.Jen má možnost své vyhrožování skutečně udělat z postu ministra vnitra.Jen je otázkou,zda se mu podaří tento zákon,zjevně porušující ústavu,protlačit parlamentem,jako Topolánkovi Lisabonská smlouva a uznání Kosova.


 
Bojím se dne, kdy se to stane

Bojím se dne, kdy se to stane

Nesmyslný zákrok bílého policisty proti zdrogovanému kriminálníku Floydovi, který po zákroku zemřel, vyvolal až absurdní vlnu protestů a demonstrací. Podle mého uměle řízenou vlnu protestů a demonstrací, které přerostly ve žhářství, rabování, lynčování, a dokonce i vraždění. Celý svět poklekl, jako by ti, kdo poklekli, přiznali svoji vinu, kterou ale nemají. To je další absurdita.

Agrese mocných

Agrese mocných

Srpnové události 1968 už mizí v historii. Před 52lety „soudruzi v SSSR“ udělali chybu, místo dialogu vsadili na agresi. Využili situace, v té době totiž probíhala válka, agrese USA proti Vietnamu (1964 – 1973), válka se statisíci padlých, zavražděných, s miliony vyhnaných z domovů. Tato válka měla přímou souvislost se srpnem 1968. Srpnová okupace tak „přikryla“ agresi USA.

Poslední domácí zprávy

Agrese mocných

Agrese mocných

Srpnové události 1968 už mizí v historii. Před 52lety „soudruzi v SSSR“ udělali chybu, místo dialogu vsadili na agresi. Využili situace, v té...

Srpnová předtucha

Srpnová předtucha

Bez ohledu na rozmary počasí a plíživou pandemii nás naše veřejnoprávní média letos zásobují hlavně novými pohledy na historii.