• Pondělí, 26. říjen 2020
  • Svátek má Rukojmí Erik

Ta pachuť je všeobjímající.
Počet návštěv: 2300

Ta pachuť je všeobjímající.

- Karel Stýblo - Článek od - Karel Stýblo -

„Na premiéra Babiše bylo zastaveno trestní stíhání, což je drsný vzkaz a tvrdý úder všem, kteří důvěřují v principy spravedlnosti a rovnosti před zákonem.“ Tak, nějak pravil předseda ODS Petr Fiala.  

I všechna ostatní demokratická blahorodí musí teď vegetovat ve smradu z pachuti. A to se těžce žije, natož přemýšlí.

Ale ten smrad se přelil do celé naší krásné kotliny, vesnic a městeček. Kdo to má vydržet? Na poslanecké komise nespoléhejme a okamžitě vytvořme profesionální, protismradové chemické družstvo. Smrad se okamžitě musí detekovat a ve specielní laboratoři udělat chemická analýza. Nejspíš nejvyšší státní zástupce Zeman na smrady nemá dostatečnou kvalifikaci. Proto dejme prostor, třeba neúspěšnému ministrovi kultury Šmardovi. Ten má alespoň hezký úsměv.

Zdá se mi, že náš právní stát už dlouho páchne, protože hvilkaři se dostali do hóóódně nevěruhodné situace. Nejprve svolávali demonstrace na podporu nezávislosti české justice, proti komunistické prokurátorce Benešové, proti estébákovi Babišovi, prezidentu Zemanovi a teď, když si státní zástupci zjevně počínají nezávisle, budou muset Miliony chvilek asi svolat demonstrace proti závislé nezávislosti. Strach, že bude klid, nemám. Oni už si smradlavá témata, kterými budou zamořovat letošní podzim, určitě najdou.

- Karel Stýblo -
Muzikant. Psaní a dopisování do novin a šuplíku. Sběratelství užitkových předmětů, pivní lahve apod. Laicky filosofie, k tomu nadprůměrně zvýšené sociální cítění.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

21.09.2019 11:17

Pane Stýblo, nemůžete se divit rozmrzelosti toho chlapce z ODS. S hrůzou v očku mu došlo, že bude muset sundat to chmýří z tvářičky, mazat zpátky k našim milým krajanům a znovu učit jejich děti zapínat kraťasy s padacím mostem. To je tak asi jediné na co ten neosvazák stačí. Kdepak politika.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

20.09.2019 19:43

Fiala jen dokazuje,že je hlupák.Už z jiných míst se ozvalo,že to byl pokus dostat Babiše z funkce a politiky vůbec.Jen moravský břídil z ODS se zase
odhalil.Žvaní a žvaní,aniž by věděl,o čem je řeč.Všimněte si,že Fiala je vždy první,kdo se v takovém případě ozývá.


 
Bulvár jako strážce morálky

Bulvár jako strážce morálky

V širším pražském centru stěží najdeme odlehlejší a opuštěnejší místo než je Vyšehrad. Zároveň leží na dohled od budov ministerstva zdravotnictví, takže volba lokality pro neveřejnou schůzku ministra s dalšími lidmi by byla pochopitelná.

 

Klečíme před revolučními marxisty?

Klečíme před revolučními marxisty?

Český fotbal se otřásá kauzou Berbr a spol. a zdá se, že by v jeho vedení neměl zůstat kámen na kameni. Teď se ve všech pádech skloňuje slovo korupce, už tolikrát falešně rozehrané, a proto značně zprofanované. Do jaké míry prostoupila všemi patry českého fotbalu, to se teprve ukáže, bude-li vůle vše zjistit.

Nejsme jako oni…

Nejsme jako oni…

Za několik týdnu bude výročí, ze kterého si pamětníci vzpomínají na hesla: „NEJSME JAKO ONI“ a „MÁME HOLÉ RUCE“. Byli jsme to my, naše děti, kteří se vzpouzeli na prvních demonstracích v Praze systému. Tehdy jsme byli označování hanlivě vládnoucími strukturami. Psal se rok 1989 a nepamatuji si, že by na nás byla nasazena tak brutální technika, jako tomu bylo na Staroměstském náměstí minulý týden. 

Poslední domácí zprávy

Nejsme jako oni…

Nejsme jako oni…

Za několik týdnu bude výročí, ze kterého si pamětníci vzpomínají na hesla: „NEJSME JAKO ONI“ a „MÁME HOLÉ RUCE“. Byli jsme to my, naše...