• Úterý, 14. červenec 2020
  • Svátek má Rukojmí Karolína

Ta pachuť je všeobjímající.
Počet návštěv: 1969

Ta pachuť je všeobjímající.

- Karel Stýblo - Článek od - Karel Stýblo -

„Na premiéra Babiše bylo zastaveno trestní stíhání, což je drsný vzkaz a tvrdý úder všem, kteří důvěřují v principy spravedlnosti a rovnosti před zákonem.“ Tak, nějak pravil předseda ODS Petr Fiala.  

I všechna ostatní demokratická blahorodí musí teď vegetovat ve smradu z pachuti. A to se těžce žije, natož přemýšlí.

Ale ten smrad se přelil do celé naší krásné kotliny, vesnic a městeček. Kdo to má vydržet? Na poslanecké komise nespoléhejme a okamžitě vytvořme profesionální, protismradové chemické družstvo. Smrad se okamžitě musí detekovat a ve specielní laboratoři udělat chemická analýza. Nejspíš nejvyšší státní zástupce Zeman na smrady nemá dostatečnou kvalifikaci. Proto dejme prostor, třeba neúspěšnému ministrovi kultury Šmardovi. Ten má alespoň hezký úsměv.

Zdá se mi, že náš právní stát už dlouho páchne, protože hvilkaři se dostali do hóóódně nevěruhodné situace. Nejprve svolávali demonstrace na podporu nezávislosti české justice, proti komunistické prokurátorce Benešové, proti estébákovi Babišovi, prezidentu Zemanovi a teď, když si státní zástupci zjevně počínají nezávisle, budou muset Miliony chvilek asi svolat demonstrace proti závislé nezávislosti. Strach, že bude klid, nemám. Oni už si smradlavá témata, kterými budou zamořovat letošní podzim, určitě najdou.

- Karel Stýblo -
Muzikant. Psaní a dopisování do novin a šuplíku. Sběratelství užitkových předmětů, pivní lahve apod. Laicky filosofie, k tomu nadprůměrně zvýšené sociální cítění.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

21.09.2019 11:17

Pane Stýblo, nemůžete se divit rozmrzelosti toho chlapce z ODS. S hrůzou v očku mu došlo, že bude muset sundat to chmýří z tvářičky, mazat zpátky k našim milým krajanům a znovu učit jejich děti zapínat kraťasy s padacím mostem. To je tak asi jediné na co ten neosvazák stačí. Kdepak politika.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

20.09.2019 19:43

Fiala jen dokazuje,že je hlupák.Už z jiných míst se ozvalo,že to byl pokus dostat Babiše z funkce a politiky vůbec.Jen moravský břídil z ODS se zase
odhalil.Žvaní a žvaní,aniž by věděl,o čem je řeč.Všimněte si,že Fiala je vždy první,kdo se v takovém případě ozývá.


 
Ti

Ti "Člověci" si nedají pokoj

V minulém týdnu nás opět v Rusku svérázně „proslavila” organizace Člověk v tísni. Při vyhodnocování nedávno skončeného, všelidové hlasování o změnách ruské ústavy v Dumě, ruském parlamentu, dostal slovo i Předseda parlamentní komise pro zahraniční zásahy, Vasilij Piskarjev. A servítky si rozhodně nebral. Natvrdo vyjmenoval státy a organizace, které se pokoušely negativně zasahovat do průběhu hlasování a které během něj šířily protiruskou a rozkladnou propagandu. Včetně, bohužel, České republiky a Člověka v tísni

Omluva

Omluva

Rád bych se touto cestou přes Rukojmí cz. veřejně omluvil Jarkovi Nohavicovi, že jsem ve svém článku omylem uvedl, že pomluvil Karla Gotta a že chtěl těžit z jeho smrti. Toto není pravda a tato slova patří Jaroslavu Hutkovi se kterým jsem Jarka nechtíc zaměnil. Vše o panu Hollanovi však v článku platí. Tato chyba jde na můj vrub, a jelikož se snažím žít a jednat čestně, tak se Jarkovi moc omlouvám. Svým dílem mi Jarek pomohl tuto mou chybu objevit a já mu děkuji. Upozorňuji čtenáře, že Jarek byl takový grand, že mě ani k narovnání této záležitosti nevyzval.                            Ještě jednou se Jarkovi omlouvám, ale také čtenářům a Ostravakum. Jsem to prostě vůl.
 
 
Po koronaviru další otřes: Němcová nevylučuje prezidentský úřad

Po koronaviru další otřes: Němcová nevylučuje prezidentský úřad

Ty nebolestnější události vám setrvávají v hlavě i se všemi  obrazy, které je doprovázely. Vracel jsem před sedmi lety v rychlíku Leo z Prahy do Ostravy a hleděl na televizní obrazovku, umístěnou na stěně vagónu metr nad mou hlavou - šly tam zrovna zprávy ČT – a hned ta první mi vyrazila dech z těla. Po pádu vlády Petra Nečase navrhuje ODS za premiérku Miroslavu Němcovou a její nejbližší usednutí do  premiérského křesla je prý už hotovou věcí.

Poslední domácí zprávy

Omluva

Omluva

Rád bych se touto cestou přes Rukojmí cz. veřejně omluvil Jarkovi Nohavicovi, že...