• Úterý, 26. květen 2020
  • Svátek má Rukojmí Filip

 Školy učí šestileté děti masturbovat, pedofil do vězení nemusí a matka už neznamená žena
Počet návštěv: 7149

Školy učí šestileté děti masturbovat, pedofil do vězení nemusí a matka už neznamená žena

Patrik Juda Článek od Patrik Juda

Pokrok v Británii, rodiče se bouří. Přez 240 škol začalo nově sexualizovat i malé děti. Pedofil naopak nemusí do vězení, protože by to pro něj mohlo být zraňující a matka již není ženou více. A co ty naše genderové mikroškolky? Už delší čas vím, že britský pokrok ve školství, ale i ve společnosti jako takové mě již nepřekvapí, ale vždy se mi přesto nechce chvilku uvěřit, kam až daleko v těch zvrhlostech už Británie dokráčela. A co si myslí o našem školství Trikolóra?

V dekadentní Velké Británii porodil muž dítě, protože tam si osoba, která se necítí být tím, kým se narodila, může nechat oficiálně změnit pohlaví, aniž by byla vyžadována operace pohlavních orgánů. Tento pan McConnell, který se narodil jako žena a prvních dvacet let života jí i byl, se soudí, protože chce být titulován jako otec dítěte, nikoliv jako matka, jak rozhodl soud.

"Budu nadále bojovat, protože tady hrozí, že se věci pro LGBT osoby pohnou dozadu." "Výrazně to zabrzdilo pokrok, a to způsobem, který by měl lidi znepokojovat."

Přijde mi to napůl komické, ale napůl i logické, že jej soud prostě neuznal jako otce dítěte, protože dítě porodila jako žena a jinak to prostě není a nebude možné a pán může mít v papírech i pasu, co chce. To jsou jen britské genderové zmatky kolem jedné matky, ale lidi by to skutečně znepokojovat mělo a na ten genderový pokrok, který se tímto rozhodnutím prý zabrzdil si pan McConnell zrovna v Británii určitě stěžovat nemůže, protože zhoubně kráčí Británií vesele dál a dál. Co mi,ale komické vůbec nepřijde, je učit šestileté děti masturbovat!

Novou součástí britského vzdělávání dětí budou nově i hodiny sebeuspokojování pro děti od šesti do deseti let! Školní program "Všechno o mě" instruuje děti jak se dotýkat a dráždit na intimních partiích. "Mládeži je dána rada, že by to měli dělat pouze, když jsou sami, třeba ve srpše, ve vaně, nebo v posteli. Tak to já se učil v šesti letech číst, psát a počítat a v Británii mají potřebu vnucovat šestiletým dětem, jak se sexuálně uspokojovat! Nechápu, proč to cpou do hlavy malým dětem. Někteří rodiče prostě z těchto hodin své děti odvádějí, protože se jim to nelíbí a vůbec se jim nedivím.

Z řad konzervativců zazněla za mě oprávněná kritika a vůbec mi překvapuje, co vlastně současná Británie řeší za problémy, když neni schopna ani více jak po dvou letech splnit vůli voličů a opustit EU. "Tyto hodiny jsou nad rámec toho, co vytváří vláda, a účinně sexualizují velmi malé děti." "Tato sexualizace našich dětí je absolutně nevhodná." "Nazývají to sebedotýkáním a nechtějí použít termín masturbace, ale když si to přečtete, je to přesně to,o čem mluví."

Tak šestiletým dětem cpou v Británii do hlavy jak a kde masturbovat, Tonyho Robinsona drželi měsíce ve vězení, protože říkal svobodně své názory na islám, muslimskou komunitu a sexuálním násilí, úřady v mnoha případech ani nereagovali na sexuální násilí na dětech, ale pedofila, který znásilňoval holčičky do vězení nepošlou. Zvrhlé. Mladý pedofil (19) znásilňoval dívky ve věku 13 a 14 let, posílal jim obrázky svého přirození a video, kde masturbuje. Zatčen sice byl, ale dostal veřejně prospěšné práce, protože dle soudce by byl pro něj pobyt ve vězení zraňující! Paráda, tak hlavně, ať nemá jako veřejné práce například sekání trávy ve školce, nebo na dětském hřišti, protože by to mohlo být zraňující pro nějakou další holčičku.


Další hrůznou věc z té pokrokové Británie jsem dnes četl o známém obhájci, který chce navrhnout zákon, který by zakazoval jíst maso! Pan Michael Mansfield (Labourista) jej chce navrhnout, protože prý probíhá naprosté zničení životního prostředí spolu s genocidou a dalšími zločiny proti humanitě. "Jíst maso by mělo být zakázáno a jsme zodpovědni za zdevastované životní prostředí na celé planetě." Ti liberálové jsou prostě schopni všeho a i všechno zakázat, jenom ne toho, aby pracovali pro a v zájmu svých Britů. Tito dobrolidé jsou totiš schopni úplně všeho a jednoho dne v Británii možná skutečně ve školkách budou učit pedofilové, jak jsem nedávno četl o Slovensku, kde se kormidlo dějin točí stále více liberálnějším směrem. To mě mrzí, ale jak je to vlastně u nás?

Paní spoluzakladatelka Trikolóry, Zuzana Majerová Zahradníková o tom promluvila v poslanecké sněmovně. "Přečetla jsem si a vyslechla na Českém rozhlase komentář, který se týkal plánu výchovy a péče v mikrojeslích (od 6ti měsíců do čtyř let) a obav z indoktrinace ideologií zvané genderismus." "Stejně tak jsem zaznamenala reakci mluvčí ministerstva, která jakékoliv obavy odvrací." "Mé vlastní obavy se však tímto vyjádřením rozhodně nerozptýlili." "Vaše ministerstvo tvrdí, že na tvorbě tohoto dokumentu pracovali dvě pedagožky." "To je sice pravda, ale ne úplná."

"Ćlenkami autorského týmu jsou Veronika Šprincová z genderové expertní komory, společně s ní Markéta Štěpánová z nevládní neziskové organizace genderových studií, či Halka Jaklová ze společnosti Aperio, která je úzce personálně propojena s organizací Česká ženská lobby, jejíž hlavním tématem je právě genderová rovnost!" "V čem tkví přínos těchto dam prři vytváření plánu výchovy a péče v mikrojeslích?" No, mě tam chyběl ještě ten transsexuální básník, sexuállní násilník a loudil Feryna. Ten by určitě také rád přispěl, když mu to tak šlo na té anarchistické klinice s naivními děvčaty.

Paní poslankyně Zahradníková se za mě naprosto správně ptá na podstatné věci, protože poslanci Trikolóry narozdíl od toho "demokratického" bloku, ve sněmovně pracují a neřeší tu nenávist všech těch porážených, vůči panu prezidentovi a slovy jejího předsedy svůj článek i zakončím.

"Ukradli jste mi moje dětství, moje sny a teď jste mi ukradli i celé odpoledne." (smích) "Věřím Ústavě České republiky, která začíná slovy...všechna moc pochází z lidu, tzn z voleb." "Ať prezident Zeman dělá něco dobře, či špatně, tak od toho je tady lid, aby ve všeobecných demokratických volbách rozhodl a nikoliv, aby rozhodovali soudci, prokurátoři, policisté a další, protože různé převraty, soudy, policie a třeba junty, to znám z latinské Ameriky, ale není to to, na co my přísaháme:" Trikolóra se samozřejmě k žalobě na pana prezidenta Zemana nepřipojila.

Trikolóra totiž pracuje narozdíl od jiných v zájmu svých občanů, kteří pana prezidenta dvakrát svobodně zvolili a ne proti nim.

Zdroje: the Independent: Top britisch barisster says eating meat could become illegal....IPrima.cz. Sexualizace britských dětí? Dvě stovky základních škol.....Metro: Paedophile spared jale because prison would be dificult for him....Echo24: Matka už neznamená žena. Brit, který porodil syna, by podle soudu měl být veden jako matka.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

28.09.2019 11:30

Vše, co jste popsal, delší dobu víme. Psychicky postižené osoby charakterizuje rozklad osobnosti. Vedou nás spolehlivě ke zkáze. Jejich svět není naším světem. Jsou to mihotavé vidiny plné rozporů, které se v žádném lidském společenství nedají pospojovat do jednoho celku. Šílenci nám tak dávají nahlédnout do jejich způsobu "úvah", které v důsledku vylučují jedna druhou. Co je však ještě horší...? Je to postupný, plíživý nástup hnědého moru v podobě neonacismu. Ten charakterizuje právě jeden z marginálních rozporů dnešní doby. Tím je rozpor týkající se překreslování historie těmito psychicky postiženými. Zatímco se odstraňuje pomník maršála Koněva, našeho osvoboditele od nacistického jha (jeho socha byla polita rudou barvou, zahalena do plachty a objevily se hanlivé nápisy), na Ukrajině byla naopak odhalena socha Bandery. Nikdo tam sochu se zločincem neničí. A to je přesně princip, na jakém se rodí verbež podporující zlo. Je až neuvěřitelné, že základ tomu všemu byly naše vzývané ikony - Václav Havel a Karel Schwarzenberg. Havel pocházel z kolaborantské rodiny. Jeho strýc vlastnil Lucerna film a točil za války desítky filmů pro Německou říši. Schwarzenberg měl v blízkém příbuzenstvu vysoce postaveného nacistického důstojníka. Tím, jak jsme začali činnost jejich předků tutlat, jsme otočili směřování našeho národního osudu špatným směrem. To, že jsme určité skutečnosti, které se nám nehodily do krámu, prostě veřejně nesdělili, jsme si zadělali na problém. Ony se totiž všechny lži a zamlčování jednoho krásného dne vrátí jako bumerang. To byl základ k tomu, že naše společnost začíná chřadnout. Psychicky, morálně strádat. Dospělo to tak daleko, že už nám hajlující a vraždící monstra na Ukrajině připadají jako naši největší spojenci, jež musíme pro jejich kvality na oficiální státní úrovni podporovat. Ten rozpor není ničím jiným, než šílenstvím těch, kteří by měli být za zdmi psychiatrických léčeben. Jejich chaotické chování a uvažování, nedávající žádný smysl bychom měli sledovat s odstupem, nenechat se vtáhnout do režie těch, co si nejsou vědomi své rozporuplnosti. (Přelet nad kukaččím hnízdem). Rozklad osobnosti musí zůstat na jejich straně. To kvůli psychickému zdraví těch, kteří tyto ubožáky musí ignorovat, aby si zachovali naději na přežití. .....Mějte se hezky. ....PS: Napsal Jiří Přibyl.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

27.09.2019 19:11

Britanie už je zcela zlikvidovaná a už se nezachrání ani vystoupením z EU.Je totiž zasažena zevnitř a nemá odvahu se léčit.Thatcherová se musí v hrobě točit jako větrník.Vzhledem k tomu,kdo vypracovává školské zákony,bude to samé i tady,pokud lidé nedostanou rozum a neudělají pořádek.


 
Proč  když Hašek (lední hokej), může, já (lehká atletika) nemůžu?

Proč když Hašek (lední hokej), může, já (lehká atletika) nemůžu?

Ještě před měsícem nebo snad ještě před týdnem, by mě to ani nenapadlo, ale když jsem se z médií dověděl, že Dominik Hašek z titulu své úspěšné hokejové kariéry zvažuje možnost kandidovat na úřad v zemi vůbec nejvyšší (čili prezidentský), a to tedy proto, že útočníkům soupeře, kteří se ocitli v blízkosti jeho branky šlo v důsledku jeho humpoláckého agresivního brankářského stylu prakticky o život, bácla mě ta myšlenka přímo mezi oči.

Poslední domácí zprávy

QUO VADIS, ODS?

QUO VADIS, ODS?

Institut Aleny Vitáskové z. s. (IAV) podal podnět na pozastavení, případně rozpuštění činnosti Občanské demokratické strany...