• Středa, 27. květen 2020
  • Svátek má Rukojmí Valdemar

 Zrůdná LGBT ideologie: Stovky mladých chce své pohlaví zpět. Epidemie syfilisu na západě
Počet návštěv: 1079

Zrůdná LGBT ideologie: Stovky mladých chce své pohlaví zpět. Epidemie syfilisu na západě

Patrik Juda Článek od Patrik Juda

Cpát to malým dětem do hlavy mi přijde odporné. Ta agresivní ideologie dostala konečně facku, ale pro Evropskou komisi je tradiční rodina kontroverzní! V západní Evropě vypukla epidemie syfilisu a počty nakažených HIV stoupají...

Soudobé prorokářské, agresivní a zhoubné ideologie, které útočí na normální rodinu, považuji za velké zlo a nebezpečí, které může normální společnost nenávratně poškodit, trvale změnit a již se tak i děje. Například ve Velké Británii, kde ten "úžasný" gender fanatismus cpou do hlav už dětem od školek, sklízejí své první ovoce zvrácenosti.

Bohužel i u nás by to některé ty spolky, placené i z našich daní, chtěli cpát dětem povinně do hlavy a nedávno se k tomu vyjádřila i paní Zuzana Majerová Zahradníková z Trikolóry, protože pro tu je tato ideologie velmi nebezpečná a já to cítím naprosto stejně.

"Demokracie je v principu vláda většiny, která respektuje celek." "V poslední době jsme, ale svědky toho, že si menšiny nárokují rovnocenné podmínky a vydávají to za své právo." "Homosexuální sňatky jsou největším ohrožením tradiční rodiny a v podstatě jsou porušením demokratického principu." "Rodina je základní jednotka společnosti." "To jsou ta Overtenova okna, která byla dříve tabu a teď se víc a víc otvírají." "Podívejte se do Německa, kde dnes naprosto legitimně diskutují o pedofilii." "Je to salámová metoda, kdy neustále ustupujeme a potom se nestačíme divit."

Na britské Sky news odvysílali reportáž o stovkách mladých Britů, kteří podstoupili operativně změnu pohlaví a teď toho litují a chtěli by být opět tím, kým se narodili. Tak hlavně, že zrovna od nedávna tam v té pokroku plné Británii mají děti v osnovách výuky od šesti let hodiny o sexuálním ukájení, holky nesměj chodit do škol v sukních a kluci nesměj nosit šortky. Třikrát bravo.

Žena, která se nechala přeoperovat na muže v roce 2018! prosí v reportáži o pomoc, aby to mohl vrátit zpět a prý jsou takto nešťastní stovky transgerderů a nejvíce mladí lidé. Tímto způsobem chtěl pomoci i jim uvedl, Charlie Evans(28). Trochu mi zaráží, že tento dnes muž, se jako muž cítil už deset let, a když se v dvacetisedmi letech jím tedy konečně i stal, tak chce být zpět ženou, kterou se narodil? Jsou to zvláštní lidé tito transgender osoby. Myslím, že některým to letité LGBT lobby vymylo dočista mozek. V článku byli další příběhy těchto lidí, ale psát se mi o nich dále nechce.

Nic proti homosexuálům nemám, ale pár statistik zmíním a myslím, že i pro jejich vlastní dobro. Západní Evropu zachvátila epidemie syfilisu. Například na Islandu narostlo číslo nakažených touto velmi vážnou pohlavní chorobou o 876%! Ve Velké Británii i v Německu to bylo více jak o sto procent a v Irsku o 224 procent! Dvě třetiny všech nových případů tvoří lidé z LGBT komunity a většinou jsou to homosexuálové, o kterých se ví, že někteří žijí velmi promiskuitně.

U nás každý rok stoupá už dlouhá léta počet lidí nakažených virem HIV, když loni to bylo 208 případů, celkově u nás žije 3.500 nakažených lidí a nejvíce jich žije v Praze, kde jich jen za první letošní půl rok přibylo 80 a celkově jich zde žije 1700! Myslím, že i na tom pochodu chlouby, nebo čeho se jich dost našlo, při dobrovolném testování. Opět se v drtivé většině jedná o homosexuály. Vloni na AIDS zemřelo v ČR více jak 300 lidí a virem HIV trpí i například ta slavná hudební hvězda Conchita Wurst. Ta chlouba LGBT zvrácenosti.

Nejhorší mi zdaleka přijde, že proti tradiční rodině, ale pro tu LGBT totalitu je Evropská komise, která již několik let silně a zatvrzele odmítá do právních předpisů EU začlenit definici manželství a rodiny. Evropský parlament přijal v roce 2015 strategický plán genderové rovnosti do roku 2020. V reakci na to vznikla Iniciativita evropských občanů (IEO) a iniciativita Máma,Táta a děti, které chtějí po Evropské komisi, aby tuto definici zavedla, ale tato šílená komise zaprodaných lidí považuje tradiční rodinu za kontroverzní!. Neuvěřitelné bylo první slovo, co mě napadlo, když jsem to četl. Tak když muž a žena mají dítě, či děti a jsou tradiční rodinou, tak je to kontroverzní?

Závěr článku bude patřit muži, který si vždy zachoval zdravý rozum, hrdost i své názory a proti těmto všem novodobým, zhoubným a nebezpečným ismům se od počátku silně vyhrazuje.

"Zachování normální rodiny je jedno z největších témat naší doby." "Já opravdu považuji ten atak soudobé pokrokářské ideologie na tři základní pilíře moderní společnosti (člověk, rodina a národní stát) za vážný." "Tyto tři základní kamínky moderní společnosti, která jako jediná dala demokracii lidstvu, tyto základní prvky jsou non stop atakovány." "Jedinec je atakován genderismem, kdy pohlaví je považováno za umělý sociální konstrukt, podle soudruhů, kteří toto zastávají, takže s člověkem se manipuluje neuvěřitelným způsobem." "Normální rodina, také začíná být něčím, proti všemu gay parády zásadně bojují."

Tak snad nikdy nevyhrají.

Zdroje: Sky newa: Hundreds of youn trans people seeking help tu return to original sex....Ceskavec: V západní Evropě řádí epidemie syfilisu. Především díky homosexuálům a LGBT+ ppp osobám. Vyrazíte juchat na Prague Pride?..Hlavnespravy.sk: Európska komisia považuje tradičnů rodinu za kontovérznu a menšinovů záležitosť....Nova: V Česku stoupá počet nakažených HIV....Sputnik : Klaus: komunismus bránil Československo před genderismem a LGBT ideologií......Majerová Zahradníková: Podívejte se do Německa, kde dnes naprosto legitimně diskutují o pedofilii......

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

07.10.2019 20:01

Je to všechno modní záležitost,která postupně vyšumí.Tetování je pro pár lidí jejich životní styl.Dnes se začíná trend obracet a mnoho tetovaných se ho chce zbavit.Za daleko vyšší částky,než si ho pořídili.To samé bude s genderismem,to samé bude s buzerantskými pochody,akcemi typu Mee-Too a podobně.Stejné pokusy s rozbytím tradiční rodiny se prováděly v raném stadiu bolševické revoluce a také se od toho upustilo.Udržují to jenom neziskovky,které okrádají občany státu a mají tak zajištěno snadné a bezpracné živobytí.Je to vše uvedeno v knihách o historii,jak si může každý vyhledat.Jen dříve trvaly bludy delší dobu a neustále se doba jejich trvání zkracuje.


 
Nejchudší země Evropy zaplatí za plány Merkelové a Macrona!

Nejchudší země Evropy zaplatí za plány Merkelové a Macrona!

Francouzsko-německý plán na obnovu evropské ekonomiky zahrnuje vytvoření fondu, který bude financován nejchudšími zeměmi EU, píše The Daily Express s odkazem na novou studii.Francouzsko-německý plán na obnovu evropské ekonomiky zahrnuje vytvoření fondu, který bude financován nejchudšími zeměmi EU, píše The Daily Express s odkazem na novou studii.

Sedm rozsudků nestačí

Sedm rozsudků nestačí

V pondělí 25. května 2020 u Obvodního soudu pro Prahu 1 v senátu předsedy Luboše Svrčka dospělo k závěru řízení, o němž jsem opakovaně psal jako o ping-pongu. Předcházelo mu postupné projednání obžaloby třemi senáty téhož soudu s šesti zprošťujícími rozsudky. Proto jsem psal o ping-pongu: soud vynesl zprošťující rozsudek, státní zástupce se odvolal a Městský soud v Praze senátem Jaroslavy Liškové vrátil věc na 1. stupeň. To se opakovalo šestkrát.

Poslední domácí zprávy

Sedm rozsudků nestačí

Sedm rozsudků nestačí

V pondělí 25. května 2020 u Obvodního soudu pro Prahu 1 v senátu předsedy Luboše Svrčka dospělo k závěru řízení, o němž jsem opakovaně psal...

QUO VADIS, ODS?

QUO VADIS, ODS?

Institut Aleny Vitáskové z. s. (IAV) podal podnět na pozastavení, případně rozpuštění činnosti Občanské demokratické strany...