• Sobota, 30. květen 2020
  • Svátek má Rukojmí Ferdinand

Karel Gott: Jak mu chtěli ukrást pohřeb, ale národ byl proti. Kádrovák Halík vykasal kutnu, ale než to stihl, vypískali ho. Řadí v pražské kavárně Maryša?
Počet návštěv: 2550

Karel Gott: Jak mu chtěli ukrást pohřeb, ale národ byl proti. Kádrovák Halík vykasal kutnu, ale než to stihl, vypískali ho. Řadí v pražské kavárně Maryša?

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

Zádušní mše v katedrále svatého Víta na Pražském hradě… a pak už jen takový ten zvláštní smutek, který bývá například po koncertě. A že to byla opravdu zajímavá hudba. Zatímco národ hrál na harfy a loutny, z děr vylezli tajtrdlíci s bubínky a pokličkami.

S velkou elegancí se s nelehkou úlohou zhostila vdova po Karlovi Gottovi Ivana. Mimo pozornost médií její kamarádka a Gottova mluvčí v tom frmolu porodila dceru, které dala jméno Karla. Ale to jen tak na okraj.


Úmrtí nedostižného zpěváka se z dojemné tryzny změnilo v politický boj, který měl být zřejmě něčím jako “zápasem o odkaz”, ale záhy se proměnil v trapas a ostudu těch, kteří ho rozpoutali. Jako by v Pražské kavárně řádila Maryša, ale místo otrušíku jim tam šoupla LSD.

Nabuzení tajrdlíci se zvedli od stolků a plivali nenávist a zlobu. Vše se náhle objevilo v temnějších, ale o to kontrastnějších barvách, mezi kterými převládala černá, rudá a brčálově zelená.


Nejhlasitěji mlátil do poklic bývalý normalizační kádrovák Tomáš Halík, který toho času vystupuje v převleku za kněze, ač má vizáž čerta. “Toho nemusím ani podsvěcovat, aby vypadal jako démon,” svěřuje se se známý fotograf, kterého kádrovák oslovil, aby mu udělal fotky.

Pravdou je, že takový kontrast se povede málokdy a my za to děkujeme. A do toho, samozřejmě český význam jména Gott. Nádhera!


“Halík a Gott představují dvě tváře husákovského režimu. Bývalý kádrovák Halík může symbolizovat dohled nad lidmi, vyhazování z práce a další represe. Karel Gott zase může symbolizovat, že i v takovém prostředí k sobě někteří dokázali být slušní, jednat poctivě, pomáhat si, tvrdě pracovat a odvádět fantastickou práci,” shrnul situaci velmi trefně sociolog Petr Hampl.

Pěkně se to vybarvilo. Zatímco Gott, přezdívaný “Zlatý hlas Prahy” nebo “Sinatra Východu” rozdával radost a lásku, z děr vylezli politruci, ideologové a kádrováci, křepčili, hudrovali, kázali, poučovali, moralizovali, mlátili do nádobí, jen aby to celé co nejvíc zamotali a vydojili do svého krajáče, co to dá.


Tohoto děsivého pátera – nostera však považujeme za tak obludnou postavu, že se místo dlouhých řečí v tento chmurný den připojíme k názoru prezidenta Zemana: “Reakcí bych mu prokázal příliš velkou čest”.


Se svou trochou do mlýna přispěli dezinformační weby typu Forum24, které díky svému psychadelicko – extremistickému přístupu po smrti Karla Gotta vykoukli z temnoty agresivních podivínů do kuželu reflektoru zájmu. To s sebou, podobně jako u můr, samozřejmě přináší efekt ztráty orientace.

Jak napsal dezinformační web Forum24 na téma kádrovák Halík: “Připomíná to kuriozní žánr, s nímž kdysi legendární záporožští kozáci psali dopis tureckému sultánovi: Ó sultáne, čerte turecký a čertův bratře, ty, přítelíčku Satanáše, samému Luciferu děláš sekretáře!“


Výstižně řečeno!

https://www.hoppner.cz/karel-gott-jak-mu-chteli-ukrast-pohreb-ale-narod-byl-proti-kadrovak-halik-vykasal-kutnu-ale-nez-to-stihl-vypiskali-ho-radi-v-prazske-kavarne-marysa/#.XaGUelJDuP7

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Alena Marešová

Alena Marešová

13.10.2019 08:17

Mají to marné Halíkovci . Všiml si někdo, že když Mistr 1. října před půlnocí zemřel. Nebe celý následující den plakalo ???? a včera Mistra na poslední cestě na zemi vyprovázelo sluníčko. I nebe ho milovalo. Na tom ti darebáci nic nezmění ????


 
Petr Majevský

Petr Majevský

12.10.2019 18:51

Nechte idioty,ať si plivají jedovaté sliny.Nemohou nikomu ublížit,leda tak sobě,což se jim podařilo dokonale.Nyní je třeba,aby si to lidé pamatovali až do příštích voleb,kdo byl kdo.Gott je jiná třída,než hloupí a arogantní havlošvábi.Je daleko víc,než převlékačka kabátů Chramostová.Ať se třeba svojí zlobou a nenávistí zalknou!


 
Čeněk Urbanec

Čeněk Urbanec

12.10.2019 17:10

...který by popisoval, kteří nejhorší lumpové dostali Bílého Lva... Již brzy na vašich obrazovkách...


 
Nenávist patří k životu

Nenávist patří k životu

Vážené kolegyně, kolegové, jenom krátká reakce na pana místopředsedu Sněmovny Vojtěcha Pikala. Pane místopředsedo, já váš názor plně respektuji a přeji vám, aby vás za něj jednou nezavřeli. (Potlesk v sále.) Vážené – a teď vážně. Karla toho už hodně řekla, ale myslím si, že je velmi důležité celou tu věc pojmenovat a říct si, o co vlastně jde. Podle mého názoru – a mrzí mě, že tady není pan ministr vnitra Hamáček, který by to určitě měl slyšet – je Karla Maříková jenom střípkem celé té věci, která tady kolem nás jakoby letí.

 Značná část potravin prudce zdražuje a dále bude. Určitě za to může Babiš a Agrofert za přispění Putina.

Značná část potravin prudce zdražuje a dále bude. Určitě za to může Babiš a Agrofert za přispění Putina.

My všichni, kdož chodíme nakupovat, to vidíme. Ceny potravin rostou, brambory jsou už pomalu sváteční jídlo a nyní prosakují zprávy o tom, že v Evropě dochází maso. Už i viníci se hledají a v Česku za to jako obvykle může Babiš a jeho Agrofert. Už jen čekám, až vyskočí nějaký blbec a bude vyřvávat, že za tuto situaci může Rusko a Putin. Skutečně je to trapné takhle lidem lhát!!

Začněme přemýšlet o renesanci moderní Středoevropské konfederace

Začněme přemýšlet o renesanci moderní Středoevropské konfederace

Připouštím, že matematika není mou silnou stránkou, i proto jsem kdysi za tolerantního „komunistického“ režimu mohl absolvovat tzv. humanitní gymnázium. Nakonec jsem se stal doktorem práv, možná špatným, možná dobrým, ale ta matematika mi nikdy nechyběla. Ne, neumím vyhodnocovat ty miliardy, které by se měly rozházet v rámci EU. Ale nezdá se mi to.

Poslední domácí zprávy