• Pondělí, 25. květen 2020
  • Svátek má Rukojmí Viola

Vyrazte už konečně dveře s ředitelem ČT
Počet návštěv: 1591

Vyrazte už konečně dveře s ředitelem ČT

Stanislav Novotný Článek od Stanislav Novotný

Před poslanci Poslanecké sněmovny České republiky stojí nyní jeden z nejdůležitějších úkolů. Srovnat do latě Českou televizi a dostat ji urychleně pod kontrolu skutečných majitelů – českých občanů.

Na poslaneckém semináři o hospodaření České televize se totiž zástupci lidu dověděli o neskutečném binci a tunelování rozpočtu ČT. To vše probíhalo celé léta, navíc za impotentního přihlížení a mlčení členů Rady ČT.

Čest zpravidla málokterou pomazanou hlavu ozáří. Politici se jí bojí jako čert kříže. Čest by je proslavila a lidem přiblížila, ale jejich příjmy by snížila a výhody omezila. Poslanec Foldyna však v její záři stojí. Zveřejnil fakta o střetu zájmů firmy generálního ředitele Petra Dvořáka s jeho rolí v čele ČT, veřejně nakousl prohnilou hromadu zakázek ČT a odhalil nekompetentnost řízení tohoto veřejnoprávního média.

A poslanci budou hlasovat. Každý z nich, jenž zvedne ruku pro schválení Zprávy Rady České televize o hospodaření a nepřispěje k odvolání Rady České televize, se podílí na rozkrádání, korupci, devastaci národní kultury a službě cizí moci. To vše Česká televize dlouhodobě předvádí.

Nejsem svobodný zednář, ale přidávám se k jejich oblíbenému starozákonnímu varování Mene tekel. Byl jste, řediteli, shledán lehkým.

Stanislav Novotný, bývalý policejní prezident a předseda Asociace nezávislých médií

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

14.10.2019 19:31

Ředitel Petr Dvořák je nedotknutelný.Plní ochotně a rád rozkazy,které dostává z Brusele.A čeští posranci se neodváží čtvrté říši odporovat.Tak nelze od posranců nic dobrého očekávat.Vlastní koryto je důležitější!


 

14.10.2019 10:44

"Jen přes mou mrtvolu!".....Ti, jenž vzdorují a neuposlechnou svého vůdce riskují, že mohou být na hodinu vyhozeni z té "skvělé" instituce, jakou je ČT. A tak musí všem chutnat stejné jídlo, jaké má rád uzurpátor. A tímto způsobem se stávají vítači i ti, kteří mají na stěně své chalupy připevněné kolo od žebřiňáku na znamení úcty ke svým předkům. Za vchodovými dveřmi mají staročeskou, malovanou truhlici a dívají se zjihle z okna na kostel, kde dodnes jsou udržovány v chodu historické hodiny na jeho věži. A takový člověk se "těší" na příchod těch, kteří mu tu idylku zbourají a postaví si tam mešitu? Proto je třeba postavit se i za tyto oběti hypoték a dalších splátek. Musíme dokázat to, aby na jeho zahradě štěkal pes (zvíře naprosto zakázané muslimskou vírou), aby si dotyčný mohl pochutnat na vepřovém kolenu (vepřové zakazuje muslimská víra), aby si mohl dát v hospodě pár piv (muslimská víra naprosto zakazuje alkohol), a pokud je dotyčný homosexuál, aby ho muslimové za to okamžitě nepopravili. ....A tak ctěme své národní zvyklosti a vycházejme si vstříc. Tomu, kdo volá "jen přes mou mrtvolu", mu to dopřejme. Lepší jeho mrtvola, než mrtvoly těch, kdo ten zlý čas chtějí přežít. Ten, kdo horuje pro multi-kulti a zároveň sbírá historické relikvie prozrazující jeho češství, souznění s rodnou kolébkou, hroudou, je náš člověk. O tom, že mele na ČT vynucené nesmysly dobře ví. On se svého kola od žebřiňáku a truhly po předcích jen tak nevzdá. Dává ím najevo svou národní sounáležitost. Jen ta nešťastná hypotéka mu brání v tom, aby projevil svou sounáležitost s naším národem veřejně. S těmi, uprostřed z nichž vyrůstal a studoval. Tak se s chutí pusťte do toho vepřového, ať vám nevychladne! A na multi-kulti se zvysoka vykašlete!.....Mějte se hezky.


 
QUO VADIS, ODS?

QUO VADIS, ODS?

Institut Aleny Vitáskové z. s. (IAV) podal podnět na pozastavení, případně rozpuštění činnosti Občanské demokratické strany (ODS)

 Nebezpečný směr Občanské demokratické strany?  Proč ODS podporuje nedemokratické názory některých svých členů (např. komunálního politika Pavla Novotného)?  Co sleduje opakovaným vybízením „zabití, šibenicí“ politických oponentů, občanů, ústavních činitelů?  Chce ODS ve volbách strhnout na svoji stranu extremistické voliče?  Jaké cíle chce s extremisty dosáhnout?  Pozastavit nebo zrušit činnost ODS? Ať rozhodnou soudy! 

Poslední domácí zprávy

QUO VADIS, ODS?

QUO VADIS, ODS?

Institut Aleny Vitáskové z. s. (IAV) podal podnět na pozastavení, případně rozpuštění činnosti Občanské demokratické strany...