• Neděle, 17. říjen 2021
 • Svátek má Rukojmí Hedvika

 Václav Klaus mladší účtoval na ČT s ekofanatiky. Blokují i nemocnice. Hnusní ekoteroristé.
Počet návštěv: 2062

Václav Klaus mladší účtoval na ČT s ekofanatiky. Blokují i nemocnice. Hnusní ekoteroristé.

Patrik Juda Článek od Patrik Juda

Placení demonstranté. Chtějí chaos. Působí prý narušení a přitom klidně zablokují i sanitku s maminkou, která má rodit. Doba ledová neskončila vinou neandrtálců. Není žádná klimatická nouze. Alarmisté vypěstovali kůrovce na Šumavě  

Václav Klaus mladší včera hned na počátku pořadu paní Jílkové, Máte slovo, diváky pobavil, ač ten ekolgický fanatismus není pro mě zrovna zábavné téma, protože tito lidé, kteří jsou buď placeni, nebo asi nemohou najít smysl svého vlastního života jsou velmi nebezpeční. Je to zvrácená a falešná ideologie, která je ale podporována za mě tou totalitní Evropskou Unií a i z našich daní a naší veřejnoprávní televizí bezpochyby.

"Klimatická krize rozhodně probíhá." A za hrozbu mimořádných meteorologických událostí prý považuje Světové ekonomické fórum vůbec to největší celosvětové riziko, i před válkami, teroristy, kyberútoky a jinými nebezpečími, právě tu klimatickou krizi!"....upozornil ministr životního prostředí z doby pana Václava Klause, Bedřich Moldan, který se, ale převlékl za dnes asi tolik výnosného a zajímavého ekoalarmistu, jak řek pan Václav Klaus mladší.

"Tentokrát je asi více sexy být ekologický alarmista." "Podobní alarmisté vypěstovali na Šumavě kůrovce, který zničil celý les a místo patnácti stupňů celsia je tam teďka čtyřicet stupňú v létě, tak tam skutečně dochází k výraznému oteplení." "Tvrdit, že globální oteplování je vinou člověka, tak na tom nic vědeckého není."...(VKml.) Normálně si z toho pána z toho Europarlamentu z té Top 00 dělal srandu.

Trochu bláznivá paní Holcnerová z Rebelie proti vyhynutí..."Naše civilaze, v té formě jako teď, tak už nebude existovat." Pan Václav Klaus mladší samozřejmě reagoval.....

"Světovou ekonomiku zničí šílenci a dobrodějové, pokud jejich vize uspějí." "Strašení veřejnosti je tady odjakživa." "Věda nezná žádnou vědeckou menšinu a většinu, to je ubohost, věda zná akorát pravdu." "Ke změnám klimatu docházelo vždycky." "Když, kdysi nacisté vydali spisek, sto fyziků proti Albertu Einsteinovi, tak on řekl, proč sto, kdybych se mýlil, stačil by jeden a takhle je to se vším, to není politika a hlasování." "Neexistuje žádný vědecký konsenzus, že to způsobuje člověk a zejména jak máme reagovat." "Doba ledová neskončila vinou neandrtálců." "Je to obrovský byznys."

No, to určitě je, když jsem se dočetl kolik naše neziskové organizace dostávají ze státního rozpočtu. Člověk v Tísni? Kdo je vlastně v tísni, určitě ne ty mediální figurky, které umí jen citově vydírat a ukazovat, jak jsou v Africe všichni smutní a hladový, ač tedy mimochodem tento kontinent znečišťuje údajně ovzduší naprosto nejvíce, a to říkal expert na ČT. Asi málo jedí svoje děti, jak navrhla nedávno jedna další ekologická psychopatka a nebo by byly kondomy větší dar, než peníze. Vlastně v té zvrhlé logice, jsou uprchlíci ekologicky nejčištější lidé, protože je dováží Unie na lodích. Tleskám té krvavé ekologii.

Pan europoslanec Niedermayer z TOP 09 vypadal celý pořad kysele a i dle svých slov pouze zíral, argumenty totiž neměl. Pan ekonom Lukáš Kovanda konstatoval, že ti Němci, ti rádoby evropští lídři investují padesátčtyři miliard euro do klimatického balíčku, který má snížit prý teplotu o 0,0000013 stupně celsia! Nejsem ekonom, ač jsem studoval trochu středně, ale absurdní mi to přijde i tak. Jako celá německá a sebezničující politika. "Jsem ekonom a takovéto náklady mi za to nestojí, protože mi můžeme ty peníze použít třeba na to, aby nebyla podvíživa milionů dětí na indickém východě, nebo v subsaharské Africe." "Budou umírat děti, protože my chceme snížit teplotu o 0.0000013 stupně celsia? "To není racionální pohled na svět."

Podle zelené za každou cenu, paní Veroniky Holcmanové z toho netolerantního a sobeckého hnutí, které všem vnucuje tu svou pravdu smyšlenou a výnosnou pro ně, máme již jen 12 let na změny! Prostě to spočítalala s dalšími nemocnými, či zaprodanými na 12 let! Jsou normální? Ti placení chtějí peníze, ti zdemagogizovaní jsou vlastně lidé, co podlehli hlouposti a na vlastní život zapoměli. Paní Holcmanová...."Žiji ekologicky, třídím plasty, nejím maso, nelítám, ale to má jen určitý omezený dopad, ale my potřebujeme systémové změny."...Vypadala, že se rozpláče.

Pan Klaus se smál a uvedl příklady těchto absurdních predikcí od lidí, kteří chtějí děsit asi, aby byli zajímavý, či zaplacení spíše, jako tato nešťastná paní, které také asi někdo ukradl dětství. Vypadala tak.

"Kdyby si pan Niedermayer vyndal ruce z kapsy, tak za prvé to bude vypadat slušnější a zadruhé se bude méně potit a vyprodukuje méně CO2." hahaha...(VKml.)

Pan Klaus reaguje na tu divnou paní Holcmanovou, co klidně v zájmu své pravdy blokuje i silnice, kde lidé třeba chtějí do práce, aby uživili rodinu, nebo klidně sami sebe, ale teď tam potkají tyto zlé lidi a myslím, že jednoho dne jednomu řidiči, ty nervy ujedou, protože prostě na tyto netolerantní lidi nebude mýt náladu a pojede přez ně. Ano, prostě mu rupnou a rozjede je. On bude vrah, ale pro mě jsou horší oni, nežli on.

"Naše generace začala třídit odpad, my jsme recyklovali oblečení a nosil ho mladší bratr do zblbnutí, my jsme chodily do krámu čtyři kilometry se síťovkou, my jsme vracely lahve od mléka a nechodilo nám z celého světa zabalené do šedesáti igelitek zboží přez internet, my jsme měli plenky dětské a ještě jsem je žehlil, čili tohleto všechno naše generace dělá a vy teďka přicházíte." "My jsme vám dali všechny ty technologie a žijete v luxusních domech v centru Brna (na aktivstku Holcmanovou, která koukala jako puk).

Poté vystoupil mladý student Čuk..."Místo, abych seděl ve škole, musím sedět tady." Kéž by tam tento pomatený mladý muž neseděl, ale pan Kovanda mu odpověděl....."Za posledních třicet let dramaticky narostla naděje dožití v ČR, délka života se prodlužuje, neuvěřitelný pokrok a dožíváme se daleko vyššího věku.

Poslanec Šiler z Mostu..."Žiji v mostě 47 let a vyhrožovali mi Ropákem, jak nás strašili, že nepřežijeme deset let a je mi 47 let a cítím se zdravý a tam, kde natáčely Ropáka je krásné jezero." "Sází stromy ty školy, které chodí demonstrovat?" Ohledně "lidí", kteří blokují v dopravní špičce i sanitky před nemocnicemi promluvila paní "hodná" za mě nelidská..."My tady řešíme globální klima." "My tomu říkáme swarming." "Co my děláme je, že způsobujeme narušení." "A proč působíme narušení?" Protože tyhle akce připoutávají pozornost, řekla za mě chuděra. Lidé mohou i zemřít, ale jí jde o pozornost. Nestojíte za to paní. Jste ubozí diktátoři té své pravdy absurdní.

"Solární energetika je zoufale neefektivní a je to jen byznys do kapes pár bohatých lidí." Řekl pan Václav Klaus a je to tak.

"Ekonom William Nordhause, který získal Nobelovu cenu, tak se věnuje celá desetilletí tomu, jak chránit životní prostředí, ale bohužel, média dnes dávají větší prostor té Grétě Thunbergové než panu Nordhausovi." A to je celá ta zvrhlá logika.

Muslimové za dveřmi a oni řeší smyšlené problémy a klidně i nechodí do školy, aby mohli demonstrovat? Dokonce i ten toaletní papír chtějí snad zakázat. Budou mušličky jako ve Stalloneho scifi Demolition man již brzy? Nemít děti, nejíst maso, nelétat, proč rovnou tedy nežít a nevybrat některé lidi, co se zabijí v zájmu ekologie? Tito lidé by byli schopni i toho a zadarmo ani nestávkují, protože například v Berlíně si mohou vydělat 450 euro týdně! Placení pokrytci.

Co mě, ale nejvíce asi šokovalo je to, že v rámci této nebezpečné demagogie je schopen někdo udělat i to, co jeden jihokorejský starosta, který nechal na pláž, která byla zcela čistá vysypat tunů odpadků, aby měli ekolidé, kteří otravují život normálním a pracujícím lidem, co sbírat!

"Nacházíme se v éře ekologismu, v éře zneužívání životního prostředí - jako věčného lidského problému - k politickému souboji, v éře mimořádného zkreslování stavu věcí, nálepkování a nefér argumentování." "Ekologismus jako ideologie, jako "boj" za životní prostředí, není ve skutečnosti ničím jiným než snahou ekologických aktivistů vnutit nám jejich vlastní hodnoty, jejich priority a jejich představy o dobru a zlu."...Václav Klaus

Jsem za pana Václava Klause moc rád.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

18.10.2019 19:16

Rád bych věděl,od koho dostali ekoteroristé povolení ke svým blokovacím akcím?Kdo jim ho vydal a proč.V případě,že takové povolení nemají,lze obžalovat vedení PČR z nečinosti při porušování zákonů.A pokud budou tito idioti pokračovat,v dohledné době do nich někdo skutečně vjede!A to bude policie jednat okamžitě.Ale omezování osobní svobody ze stran těch teroristů je absolutně nezajímá.Jdou maximálně zmlátit lidi,kteří protestují proti tomu,že musí živit několik set tisíc netahavých,ověšených zlatými řetězy,když si jdou pro dávky.To jsou policajti pohotoví.Jinak je nic nezajímá.Podle nány Holcmanové může zemřít rodící matka a třeba i dítě a ona ví,že bude viditelná.Že se stala vrahem už jí nedochází,jako žádnému fanatikovi.


 
                 Prezident v klatbě a nad Českem vyhlášen interdikt

Prezident v klatbě a nad Českem vyhlášen interdikt

Pražská kavárna vyhrála volby a poslední překážkou na její cestě k absolutnímu ovládnutí české země a jejího lidu je Hrad a prezident Miloš Zeman, který v něm se svým štábem sídlí. Prezidentem byl Zeman v přímé volbě zvolen dvakrát, naposled v lednu 2018, lid mu věří, takže v nejvyšších etážích pražské kavárny bylo rozhodnuto vést boj nikoli osobně proti němu, ale jít na věc oklikou. A to tak, že se zaútočí proti jeho oddanému štábu a na jeho místo se postaví štáb nový, oddaný už nikoli jemu, ale pražské kavárně. Ta ho bude na Hradě účinně izolovat a to až do doby volby prezidenta nového v roce 2023, čímž kavárna pro vše, co nám chystá, bude mít volný terén. A nad Českem bude možná vyhlášen interdikt, to znamená zákaz všech projevů a názorů, které by se staronovým oficiálním výkladem věcí u nás byly v rozporu.

Jsem Čech. Znechucený a totálně vytočený Čech

Jsem Čech. Znechucený a totálně vytočený Čech

Z toho, jak dopadly volby, z toho, co nehezkého nás čeká. Výsledek voleb mě zklamal, přestože jsem jej čekal. Zklamaný jsem proto, že jsem ve skrytu duše doufal, že se pletu a že lidé nebudou volit systémem anti, ale budou volit to, čemu věří. Jediné, kde jsem se „netrefil“ je propad Pirátů, tak velký jsem nečekal a upřímně, potěšil mě. Piráti nejsou cesta, Piráti jsou neomarxistické zlo. V žádném případě nejsem fanda Babiše, ale lidé volili PirStan a Spolu ne proto, že by jim učaroval jejich program a dosavadní činy, ale proto, aby odstavili Babiše. Ze stejného důvodu také byly tyto koalice vytvořeny. AntiBabiš, před tím AntiZeman.

Poslední domácí zprávy

Kdo ponese vinu?

Kdo ponese vinu?

Přicházející energetická chudoba, ztráta energetické
bezpečnosti. Kde budeme hledat viníka, abychom se vyvinili
z vlastní...