• Úterý, 26. květen 2020
  • Svátek má Rukojmí Filip

Tomio Okamura„Chtějí, aby si chlapci nosili šatičky a kojili či rodili děti.“ Okamura udeřil na ČSSD kvůli genderové příručce
Počet návštěv: 908

Tomio Okamura„Chtějí, aby si chlapci nosili šatičky a kojili či rodili děti.“ Okamura udeřil na ČSSD kvůli genderové příručce

Tomio  Okamura Článek od Tomio Okamura

Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomio Okamura zveřejnil na svém profilu na Facebooku rozsáhlý příspěvek, ve kterém se kriticky vyjadřuje na stranu ČSSD. Důvodem je příručka pro mikrojesle.

Svůj příspěvek zahájil dvěma citacemi, které se nachází v příručce ministerstva práce a sociálních věcí určených pro mikrojesle: „Každé dítě si může vzít na hřiště panenku a dělat jí maminku či tatínka.“ „Pokud je to možné, vybíráme hračky i jiné než světlé barvy pleti.“

Podle slov předsedy SPD „valí“ dané ministerstvo Jany Maláčové do dětí multikulturní a genderovou sluníčkářskou propagandu. Sám Okamura v tom má jasno a označil příručku za šílenou.

„Správná rodina je ale táta a máma, a ne rodič A a rodič B, jak vnucují neomarxisti. A s panenkami si hrají holčičky, ne kluci. Nápady neomarxistické ČSSD, které bez svolení rodičů aplikuje na našich dětech jako na pokusných králících, jsou šílené,“ napsal v příspěvku.

Boj proti xenofobii

Dále cituje i programový dokument sociálních demokratů. Podle slov Okamury ČSSD podporuje imigraci i multietnické a multikulturní společnosti. Dodal, že se sociální demokraté také zasazují o politické sjednocení Evropy, globální vládnutí a nový světový řád.

Co se týče výše zmíněného dokumentu, vybral Okamura několik pasáží, které zmínil i ve svém příspěvku: „Příchod imigrantů může posilovat aktivní složku populace, a zmírňovat tak očekávané negativní důsledky populačního vývoje.“

Druhá pasáž z dokumentu, kterou Okamura cituje, hovoří kromě jiného o boji proti xenofobii. „Multikulturní integrace je jedním z dlouhodobých a komplexních úkolů, bez jejichž vyřešení nelze realizovat moderní evropskou kulturní politiku a zásady OSN o harmonickém vztahu mezi příslušníky různých kultur. Boj proti xenofobii a za uchování kulturní rozmanitosti považuje ČSSD za významnou podmínku trvalé udržitelnosti kultury, a tím i života vůbec.“

Zvrácená genderová ideologie

Tomio Okamura píše, že daná příručka byla vydána jako inspirace, jaká péče by měla být zařízeními předškolním dětem poskytována. V dokumentu se má podle politika nabádat k tomu, aby se vybíraly panenky, které mají jinou pleť než jen světlou, či se mají číst pohádky, které nejsou jen z Evropy. Předseda SPD popisuje, že „dokument se věnuje i propagaci zvrácené genderové ideologie. Pečující o děti by měl zařazovat aktivity, které klasické rozdělení rolí mezi muži a ženami nabourávají“.

Vychovatel má být také opatrný v tom, jaké věty bude dětem říkat, píše lídr SPD. V příručce totiž stojí: „Je třeba si při kontaktu s dětmi dávat pozor, vyvarovat se vět typu: Takhle se správný kluk nechová/chová! nebo Tohle je přece pro holky! Při aktivitách typu ‚povolání’ pracovat s oběma rody,“ dodává Okamura.

Je to proti zdravému rozumu

Předseda SPD píše, že je podle „šílené neomarxistické genderové ideologie“ pohlaví sociální konstrukt, a ne biologická danost. „Sociální inženýři pak chtějí, aby si chlapci hráli s panenkami, nosili šatičky a v dospělém věku, aby kojili či rodili děti,“ píše politik a dodává, že je to nejen proti přírodě, ale i proti zdravému rozumu.

„Hnutí SPD podporuje důchodce i rodiny s dětmi, protože to jsou spojené nádoby a tyto skupiny si zaslouží zvláštní ochranu. Hnutí SPD brání normální svět pro normální lidi. Braňte ho spolu s námi proti nesmyslům, které prosazují sluníčkáři,“ napsal na závěr Okamura.
 
Tomio Okamura
Tomio Okamura je český podnikatel a politik moravsko-japonsko-korejského původu. Od října 2013 je členem Poslanecké sněmovny za hnutí Svoboda a přímá demokracie do níž kandidoval v předčasných volbách v roce 2013. Zvolením mu zanikl mandát senátora, který vykonával jako nezávislý od října 2012 v obvodu Zlín.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

20.10.2019 13:52

Socani provádějí gender politiku už řadu let a přesto je lidé stále volí.I nyní mají údajně 5,5% voličů a naději na setrvání v parlamentu a ovlivňování genderismem společnost.Socanka Maláčová je na úplném vrcholu této zvrácenosti!


 
Proč  když Hašek (lední hokej), může, já (lehká atletika) nemůžu?

Proč když Hašek (lední hokej), může, já (lehká atletika) nemůžu?

Ještě před měsícem nebo snad ještě před týdnem, by mě to ani nenapadlo, ale když jsem se z médií dověděl, že Dominik Hašek z titulu své úspěšné hokejové kariéry zvažuje možnost kandidovat na úřad v zemi vůbec nejvyšší (čili prezidentský), a to tedy proto, že útočníkům soupeře, kteří se ocitli v blízkosti jeho branky šlo v důsledku jeho humpoláckého agresivního brankářského stylu prakticky o život, bácla mě ta myšlenka přímo mezi oči.

Poslední domácí zprávy

QUO VADIS, ODS?

QUO VADIS, ODS?

Institut Aleny Vitáskové z. s. (IAV) podal podnět na pozastavení, případně rozpuštění činnosti Občanské demokratické strany...