• Pátek, 28. únor 2020
  • Svátek má Rukojmí Lumír

Dopis Andreji Babišovi (bez cenzury).
Počet návštěv: 1362

Dopis Andreji Babišovi (bez cenzury).

Jaromír Bradávka Článek od Jaromír Bradávka

Čau Andreji, tak nám Tvoji poslanci (na Tvoje doporučení) dali pěkný dárek k výročí vzniku Československa 28. října. Schválili výroční zprávy o hospodaření České televize a tím dali jejímu vedení a zpravodajství volnou ruku k dalšímu ohlupování a a manipulaci veřejnosti.  

Kurva, jak to že ti Tvoji poslanečtí poskoci odhlasovali a schválili společně s těma kreténama z demobloku???

 

To ti nestačí, že ti ČT 09 více než čtyři roky okopává kotníky, kde může? Sám jsi na ně řval, že se s nimi nebudeš bavit, protože jsou lháři. A najednou se bojíš odvolat Radu ČT, vedení ČT a zavést konečně v informování veřejnosti pořádek??

 

Víš, kolik lidí musí zaplatit 135 Kč každý měsíc, aby se složili jenom na plat generálního ředitele ČT? Tebe to ovšem nezajímá, nejde to z tvé kapsy. A co budeš blábolit na obrazovce, až Dvořák přijde s tím, že potřebuje zvýšit koncesionářské poplatky, protože ČT je ve ztrátě? Zvedneš je nebo mu přiklepneš dotaci jako České poště?

 

Jsi srab, Andreji, a tento podraz se ti vymstí. Nasral´s tím spoustu lidí a teď už to s tebou půjde jenom z kopce. Začalo to tím, že na příkaz baby Merkel (odkdy čarodějnice mají co kecat do sestavování vlády v Čechách?) jsi vzal do vlády Abú Hans al-Hamajdího a jeho smečku, který podělal, na co sáhl. Odbor pravdy na MV, předsudečná nenávist, strpění teroristů na našem území a teď ještě korespondenční hlasování ve volbách! Něco takového tu bylo naposledy za protektorátu. Říšský protektor zdvihl obočí a celá vláda i s prezidentem padla na kolena a byla ráda, že neskončila v transportu!

Marrakéšská úmluva a Instanbulský pakt. Neustále zaplevelování českého práva idiotskými směrnicemi z Bruselu. (Prý EU je geniální projekt! Tak nanejvýš pro „europoslance“ – za plané žvanění 14,5 tisíce EUR měsíčně a doživotní rentu. Nic geniálnějšího v Evropě nedostanou!)

Také Agrofert pěstuje ty správně zahnuté okurky nebo na to potají kašleš a vyvážíš rovné do Ruska a do Číny, kde jsou jim nějaká nařízení z Bruselu u zádele?

 

Z toho tvého ANO je úplně mainstremová partaj, která je podělaná z ČT, z havlistů, z Bruselu, z Washingtonu, z Kalouska i komunistů. Zkrátka z kde koho, jen abyste si udrželi křesla. Ukaž mi jediný rozdíl mezi ANO a ČSSD! Všechno stejní poserové (čest výjimkám, jako je J. Foldyna, P. Nacher a několik dalších).

 

No, nic, číše přetekla. Nasliboval jsi před volbami hory doly a kde nic tu nic. (Vzpomínáš? Klouzavý mandát poslance, aby ministři měli víc času na práci a nevysedávali ve sněmovně. Vyrovnaný rozpočet a stabilizace státního dluhu – jaký schodek navrhneš, až uhodí (příští rok) hospodářská krize? Jednokolové volby do Senátu místo jeho zrušení – odkdy? Od svatého Dyndy!)

Takže jsme se rozhodli, my občané nespokojení s tvou vládou a celým vývojem po listopadu 89, že si sjednáme pořádek sami.

 

Zakládáme Alianci STOP ANOFertu. Je určena všem, kdo chtějí systémovou změnu ve všech sférách české společnosti. Základem bude vítězství ve volbách, nová ústava a následné změny politického a ekonomického systému země, počínaje vystoupením z EU a NATO, znárodněním klíčových odvětví národního hospdářství, vyhnáním všech cizích agentů, zákazem neziskovek, zrušením inkluze, atd. Tebe necháme zavřít a Agrofert znárodnit.

Nebudeš čelit trestnímu stíhání na svobodě. Půjdeš do vazby okusit medicínu dr. Ratha (abys nemohl ovlivňovat svědky) a teprve potom se rozběhne vyšetřování.

Té vazby se neboj, budeš tam v dobré společnosti. Kalousek, Schwarzenberg, Sobotka, Pokorný, Bakala, Topolánek, Langer, Řebíček, Vondra, Štětina, Herman, Bělobrádek, Rychetský a spousta dalších. Samá známá jména, nudit se rozhodně nebudeš.

 

Na závěr několik jednoduchých kupeckých počtů:

Stále se všude holedbáš svými preferencemi kolem 30% a že tvoje ANO volilo minule 1,5 milionu voličů. Nás důchodců je skoro 2,5 milionu a k tomu 300 000 invalidních. I když nás přijde k volbám jen polovina, hravě tě porazíme, protože z toho 1,5 milionu hlasů pro ANO v r. 2017 byla polovina právě důchodci. Tím se tvůj výsledek smrskne na ubohých 750 000 (maximálně – protože už tě určitě nebudou volit i jiné věkové kategorie) a tvoje ANO skončí v opozičních lavicích. (Ty osobně ovšem půjdeš do slíbené vazby.) A jestli si myslíš, že nás uplatíš těmi devíti stovkami (v půměru!), tak se šeredně pleteš. Jednak dvě třetiny důchodců na průměrný důchod nedosáhnou a jednak roční nárůst cen (inflace) se pohybuje kolem 1.300 Kč! Tak si těch ubohých 900 můžeš strčit do řiti!

 

Nu, Andreji, kdo míří vysoko, padá hluboko, a žádný strom neroste do nebe. Měl´s snahu něco změnit a za to´s byl odměněn premiérským křeslem.. Ale podlehl jsi chuti moci (jako mnoho jiných před tebou) a zapomněl jsi na tyto staré pravdy. Máš ovšem štěstí – i když MY BUDEME JAKO ONI, na šibenici neskončíš a ani do černé díry na doživotí tě nestrčíme. Ale na rozdíl od dnešní doby, kdy právo platí jen pro někoho a česká justice soudí podle pravidla „Padni, na koho ti ukážeme“ dostaneš po odpykání trestu šanci na nápravu. Tak se na to pomalu připravuj.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

29.10.2019 19:46

Dopadlo to podle mé předpovědi.Babiš je slovenský hajzl a všechno dělá jen pro svůj prospěch.Celá kauza Čapí hnízdo byla vedena i ze stran oné "demokratické" opozice s cílem upevnit postavení Babiše.To se podařilo a nyní už nemusí nic před národem skrývat.Hlasování je výsledkem jeho neschopnosti postavit se čelem proti nepravosti vůči národu.Proti nařčení vůči jeho osobě se bránit dovede.A stejně ho budou lidé volit!


 

29.10.2019 09:30

Není člověk ten, aby se zalíbil lidem všem...Či spíše pýcha předchází pád. Člověk nemusí mít věšteckou kouli na půjčku přes Provident, aby už před několika lety nepřišel na to, že hnutí pro všechny není vlastně pro nikoho. Všichni kdo jsou v politice se musí nějak profilovat. Babiše a jeho vysoké preference vytvořili ti, kteří ho chtěli mermomocí vytlačit z politiky s vymyšlenou kauzou, o níž usoudili jeho voliči, že je účelová. Měla sloužit k jeho odstranění z politiky. Ti, kdo s tím kalkulovali se se zlou potázali. Čím více topili, přikládali pod kotli, tím více lidí ho poporovalo. Již před hodným časem jsem psal, že Babišova popularita spočívá především na jeho pronásledování a jeho ničím nepodložené obžalobě mainstreamem, říkejme jí lynč, aniž proběhl soud. . Z člověka, jenž zaměstnává na 20.000 zaměstnanců chtěli udělat ti, co z jejich zdanění žijí, padoucha. A to se jim vymstilo. Dnes je situace jiná. Rozhodnutí státního zástupce zcela změnilo, přestavilo scénu. Dá se to vyjádřit slovy: "Miláčku vrať se, vše odpuštěno!" A tak se tedy miláček vrátil a způsobně usedl do školních lavic. Jde o to, zda-li o takového vzorného žáčka stojíme. Já rozhodně ne. Vyslyší mantru těch, kdo mají zdvižené varovné ukazováčky k nebeským výšinám a začne sekat latinu. Zbavil se starosti způsobené kmotry, a tak se pustil do velkorysé vstřícnosti ke všem, kteří mu předtím mydlili schody. A jsme u toho. Takový člověk se dříve nebo později rozteče jako sliz. Je svým směřováním nepodchytitelný. Jsem přesvědčen, že ing. Babiš usiluje o to, aby se naše politická scéna uklidnila a bere vítr z plachet Milionářům. (Kterak způsobit převrat, když je dnes jedním z nás). No právě! V tom je ta potíž! Chvilkařům se budou těžko hledat argumenty, když náš premiér je uvědomělý tak, jako oni sami. Tato rozehraná, velkolepá partie mu zřejmě zajistí klid na práci, Jenomže se z něho stal miláček Bruselu a atlantické aliance. Převratu sice zabrání, ale preference jdou vniveč. Svůj politický veletoč neustojí. Bažiny mu zabrání ve volném pohybu. Propadá se do nich. Bahno má až pod bradu. A tak mu budou mizet preference, neboť kdo chce s vlky žíti, musí s nimi výti. A s tím se my, ovce nikdy nesmíříme. ....Mějte se hezky. .....PS: Napsal Jiří Přibyl.


 
Ožily mi znovu vzpomínky na havárii v černobylské atomové elektrárně V. I. Lenina; chvíle, kdy jsem poznal také ústředí ukrajinských “disidentů”, včetně mladého Kučmy. Pamatuji si též sexy blondýnku Tymošenkovou

Ožily mi znovu vzpomínky na havárii v černobylské atomové elektrárně V. I. Lenina; chvíle, kdy jsem poznal také ústředí ukrajinských “disidentů”, včetně mladého Kučmy. Pamatuji si též sexy blondýnku Tymošenkovou

V devadesátých letech jsem byl v Kyjevě pečený vařený. Dělal jsem rozhovor s náčelníkem kyjevské milice, který se mě na závěr interwievu a pózování do objektivu zeptal: Nu što, maladěc, kakaja u vas prabléma? V domnění, že jsem asi někde vytřískal hospodu a chci rozhovorem s ním průšvih zamést pod koberec.

Jan Padych: Bankéři z pergoly (4)

Jan Padych: Bankéři z pergoly (4)

Opravdu se setkali v kasinu. Všude plno světel, zelené stoly trochu připomínaly obyčejné hospodské kulečníky, ale rozhodně ne ty noblesní krupiérky, které u nich postávaly, ani ty hromady barevných žetonů na okrajích stolů, kolem nichž posedávali a postávali většinou muži, ale i několik málo žen.

Jan Padych: Bankéři z pergoly (3)

Jan Padych: Bankéři z pergoly (3)

Sál se starým, značně už zchátralým pódiem, se pozvolna plnil. Dětí přibývalo,  s nimi i křik a výskot. Dvě učitelky, obě už postarší a značně nervózní, okřikují neposedné caparty a ukazují na  řady židlí, kam si kdo má sednout. Kdosi zatáhne závěsy na velkých oknech a značně se setmí.

Poslední domácí zprávy

Neziskoví škůdci

Neziskoví škůdci

V pondělí proběhlo u Krajského soudu v Pardubicích jedno docela zajímavé a poučné stání. Pětice už dříve odchycených migrantů z...