• Pondělí, 10. srpen 2020
 • Svátek má Rukojmí Vavřinec

Citáty, ohlasy a komentáře... (říjen)
Počet návštěv: 1576

Citáty, ohlasy a komentáře... (říjen)

Jaromír Bradávka Článek od Jaromír Bradávka

Poslední rozloučení s Karlem Gottem: Sbohem, Mistře. Děkujeme a nezapomeneme. (Československý lid)

5.10. napadl první sníh. BÍLÝ SNÍH! Co s tím, sluníčkáři, uděláte??

 

Zemřela Vlasta Chramostová, herečka, bývalá komunistka, bývalá spolupracovnice StB a bývalá disidentka.

Pokud si někdo zaslouží pohřeb se státními poctami, tak to je právě především Vlasta Chramostová.“ (Pavel Rychetský, bývalý komunista, bývalý disident a současný předseda Ústavního soudu.)

Z diskuze:

Netěš se, Rychetský, ani ty, ani Zaorálek, ani nikdo další z tzv. disentu takový pohřeb mít nebudete. (Schwarzenberg už vůbec ne!)

 

Multikulturalismus je stejná hovadina jako nacpat všechna zvířata v zoo do jedné klece!

 

K postupující dedolarizaci světové ekonomiky:

Spojené státy začaly zavádět omezení na používání dolaru. Svýma vlastníma rukama začaly řezat větev, na níž sedí. Brzy spadnou.“ (Ruský prezident Vladimimír Putin)

 

Varování všem slušným a poctivým občanům České republiky:

Pokud demonstrace pořádají (někteří) lidé jen proto, že nejsou ochotni respektovat výsledky svobodných voleb, a navíc s podporou politiků, kteří ve volbách neuspěli podle svých představ, měli bychom zpozornět.“ (Zdeněk Lanz, publicista a komentátor)

 

Varování všem, kde se chystají na další etapu „sametové revoluce po 30 letech“:

Kdo chce dělat revoluce, musí dvě věci napřed povážiti: předně, má-li pevnou naději vyhrát, za druhé, má-li pevnou naději po výhře zavésti lepší svobodu a lepší vládu, než byla ta, proti které revoluci způsobil“. (Karel Havlíček Borovský)

 

Zase ten Putin:

Moderátorka pořadu 168 hodin na ČT vypadla hned v prvním kole soutěže Stardance.

Ale je od Putina fakt hnusný, že manipuluje ta hlasování. Včera zase. Vladimire, Vladimiroviči, i přes tvoje machinace – my víme, že Nora je nejlepší. Halík s námi.“

( Tomáš Tyl, právník, Parlamentní listy)

 

Poslanecká sněmovna odhlasovala, že 21. srpen bude památným dnem.

Pokud má být 21. srpen významným dnem, totiž vzpomínkou na oběti srpnové okupace, proč není významným dnem kupříkladu také 15. březen, coby připomínka obětí německé okupace, jichž bylo mnohem víc?“ zeptal se Petr Štěpánek na facebooku.

Z diskuze: Bude památným dnem také 30. květen (bitva u Lipan), 8. listopad (bitva na Bílé hoře) nebo 29. srpen (bitva u Chlumce)?

A co 30. září? (podpis Mnichovské dohody)

 

Neřešitelý problém NATO:

USA a jejich spojenci nemají zatím čím čelit obranným komplexům Ruské federace“. Chápe někdo smysl té věty? Oni neví, jak se bránit obranným prostředkům! A jak by se bránili, kdyby RF měla prostředky útočné???

 

Přijde cikánka na sociálku a ptá se: „Kolik musím mít dětí, abych od vás dostávala 30.000 měsíčně?“ „Dvanáct,“ odpoví úřednice. „Joj, tak to musím ještě tři utopit...“

 

Blíží se 17. listopad a s ním nahnědlý kde se vzal tu se vzal mesiáš...

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

02.11.2019 20:24

Pane Bradávko,proč píšete nahnědlý mesiáš.Onen mesiáš je rudohnědý a roztahuje se po celé Evropě.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

01.11.2019 21:58

K významným dnům: Zatímco po vojenském napadení státy Varšavské smlouvy zůstalo zastřelených necelých 300 našich občanů, což je významné, po obsazení našeho státu Třetí říší to bylo nevýznamných 180.000 obyvatel. Proto je agrese z Východu neodpustitelná. Tlustou čáru lze udělat pouze za řáděním esesáků. Tito lidé byli frustrovaní natolik, že se nás snažili vyhladit. ...JP.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

01.11.2019 21:28

Nechte si svou zemi dobrovolně vyrabovat! Když není co ukrást, darujeme vám svobodu. Jsme totiž šlechetní a myslíme na vás, kudy chodíme. ...JP.


 
              Jsi pro fair play? Pak nemůžeš fandit liberodemobloku.

Jsi pro fair play? Pak nemůžeš fandit liberodemobloku.

Baví tě dění ve sportu, kde zásada fair play vznikla? Jsi pro to, aby dva naše nejúspěšnější fotbalové kluby Slavie Praha a Viktoria Plzeň hrály své zápasy za rovných podmínek, i když fandíš jen jednomu z těch dvou klubů? Anebo když fandíš Slávii, bral bys všemi čtyřmi, aby Plzeň musela do zápasů nastupovat a hrát v teplácích, bez rozvičky, bez náhradníků, bez lékaře a s trenérem zásadně jen na tribuně?  Anebo když fandíš Plzni, přál by sis, aby tyhle hendikepy postihly Slávii?

Poslední domácí zprávy